Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 19th 2016
     permalink
    ja mam przepuklinę pępkową i rozejście . tylko u mnie ta przepuklina jest widoczna. ogólnie przepukliny mają to do siebie, że są wypukłe.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 19th 2016
     permalink
    Elfika, dobrze, że wszystko ok.
    Czytałam o tym, że ściągasz siarę - z tego, co wiem, stymulowanie piersi w ciąży może być groźne, wywołać skurcze, może lepiej niech samo wylatuje, bo jeszcze sobie problemów narobisz, czego nie życzę of kors, ja się zmagam ze skurczami i bez tego i cały czas drżę o szyjkę itd.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorSzogunka
    • CommentTimeSep 19th 2016
     permalink
    Wyczytałam ze sa tez przepukliny wewnętrzne... Mam nadzieje ze to nie przepuklina tylko właśnie jakiś ucisk macicy . Ale boli dzis mnie cholernie bo cały dzien jestem w domu i dużo siedzę
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 19th 2016
     permalink
    Zabkaa, nie mogę tego nie ruszać bo mi się zastoje robią. w ciąży z Bianką skończyło się stanem zapalnym.
    poza tym ja to robię jak już muszę. delikatnie wtedy ściskam sutki, idzie parę kropel i po wszystkim.

    .

    Szogunka, nie wiedziałam, że mogą być wewnętrzne.... mam nadzieję, że to nie to tylko przesiedzenie ;)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorAsiunia892
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Witajcie dziewczyny :) jak szybko poszłyście na zwolnienie? Szefowie nic nie mowili że za szybko? Bo zastanawiam się właśnie... juz przy pierwszej wizycie lekarz mi proponował czy nie chce isc... mam straszne mdlosci, ogólnie źle się czuje i bolą mnie plecy i ta noga przy chodzeniu... boję się tylko reakcji szefowej że mi powie że tak szybko poszlam na L4 :(
    --
    •  
      CommentAuthorgingerka_
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Asiunia jak pracowalam na poczatku pierwszej ciazy to poszlam jakos w 7tc. Nie mialam zadnych skrupułów ( praca stojaca).
    Skoro tak zle sie czujesz, a jestem w stanie to sobie wyobrazic bo przechodze/przechodzilam to samo w tej ciazy to poszlabym na L4, w koncu po to jest. Przy takim samopoczuciu to prawdopodobnie nie jestes najlepszym pracownikiem we wszechświecie (bez urazy) :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Elfika a zabiegi typowe przy nawale nie pomagają? Ciepłe i zimne okłady? Kapusta?
    Też bym się bała cycków ruszać, nigdy nie wiadomo ile stymulacji sutków wystarczy żeby coś się stało.
    --
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Asiunia nie ma czegoś takiego jak za wcześnie! Każda ciąża jest inna, każda kobieta jest inna i bez sensu się zastanawiać. W pierwszej ciąży pracowałam do 30tc ale teraz na pewno pójdę wcześniej, bo też czuję sie momentami fatalnie. Sam szef zresztą zasugerował, że jak tylko gorzej się poczuję to od razu na L4 bo dzidzia jest najważniejsza (poroniłam w marcu)
    -- [*] 19.03.2016
    •  
      CommentAuthorAsiunia892
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    asieksz ja w pierwszej ciąża pracowalam podobnie bo do 26 tygodnia ale wtedy nie czułam się jak w ciąży, oprócz brzucha nic mi nie było a teraz to katastrofa.... gingerka masz rację zupełną no najlepszym pracownikiem to teraz nie jestem :tongue: p.s. asieksz my całkowicie na tym samym etapie ciąży :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    zygzakowa: Elfika a zabiegi typowe przy nawale nie pomagają? Ciepłe i zimne okłady? Kapusta?

    w pierwszej ciąży pomogło tylko ściąganie. teraz upuszczam parę krople profilaktycznie ale baaardzo rzadko.
    u mnie chyba nie ma zależności stymulacja piersi-macica. z końcem pierwszej ciąży musiałam ściągać siarę już codziennie, a macica nawet nie drgnęła. skracająca szyja była wcześniej i ewidentnie miała inne podłoże.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Asiunia no to super :)
    JA mam teraz kryzys. Oby przetrwać. Planuję tak od Nowego Roku na L4 ale zobaczymy czy nie będę musiała wcześniej
    -- [*] 19.03.2016
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Moim zdaniem jak nasz organizm wymaga L4 to nie należy się męczyć.
    Ja mam L4 chyba od 8 tygodnia.
    Chociaż zależy jaką mamy pracę i jakiego pracodawcę. Bo z tego co mi ginekolog mówił.
    Dopiero od 12 tygodnia ciąży kobiety nie mogą być zwolnione z pracy przynajmniej przed porodem. A w dzisiejszych czasach jest z tym różnie.
    --
  1.  permalink
    Ja w obu ciazach na chorobowym od 7 i 10 tygodnia (mialam urlop akurat).
    --
    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Asiunia892: jak szybko poszłyście na zwolnienie? Szefowie nic nie mowili że za szybko?

    w ciąży z synem byłam na L4 od samego początku, gin tak chciał bo byłam po poronieniu
    w ciąży z córką pracowałam do 18tc bo potem były skurcze i wiadomo ryzykowne by to było
    a teraz niestety na samym początku wyskoczył krwiak i do teraz jestem na L4

    elfika: z końcem pierwszej ciąży musiałam ściągać siarę już codziennie, a macica nawet nie drgnęła

    ale bądź ostrożna, bo ciąża ciąży nie równa
    mnie z Piotrkiem nic nie ruszało a z Madzią było zupełnie inaczej
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    zygzakowa: mnie z Piotrkiem nic nie ruszało a z Madzią było zupełnie inaczej

    to u mnie jest na odwrót :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Elfika to już sama musisz wiedzieć.
    Ja akurat ledwo cycków dotknę (a muszę przemywać bo też mam posklejane siarą parę razy dziennie) to zaraz skurcze, natychmiast.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    mój gin już w 5tc proponował l4 ale nie chciałam póki co
    -- [*] 19.03.2016
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    zabkaa25: Ja akurat ledwo cycków dotknę (a muszę przemywać bo też mam posklejane siarą parę razy dziennie) to zaraz skurcze, natychmiast.

    to ja tak nie mam, zdecydowanie nie ruszają mnie cycki :tongue:
    -- [/url]
  2.  permalink
    Ja na L4 poszlam w 12 tyg. Tylko dlatego, ze zaczelam urlop pobytem w szpitalu z powodu krwawienia. Od tamtej pory siedze w chatce.
    Planuje isc dzisiaj do fryzjera sciac wlosy, waham sie, bo mam juz dlugie... i szkoda mi ich scinac z jednej strony, z drugiej, mam strasznie zniszczone konce.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 20th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja dziś odebrałam wyniki wszystko ok, czekam tylko na mocz.
    Za to rano się przestraszyłam, bo miałam małą różową plamke w śluzie na papierze po wytarciu. Niby tylko trochę ale bardzo się boję, teraz czysto, brzuch nie boli...miałam dziś iść do gin tylko po zwolnienie ale pewnie poproszę o wizytę:((( do tego pieczę mnie jak sikam trochę...może to jakaś infekcja
    :confused: oby tylko z dzidziusiem było ok :sad:

    Czy wynik krzepliwości APTT 33,6 (26 - 34) jest ok?
    Czytałam, że heparyna(biorę) może zawyżać wynik.

    Kuleczko a co Ci było, że krawiłaś? ja chyba zejdę z nerwów dziś.

    Ja jestem na l4 od wczoraj
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  3.  permalink
    Karolyn: Kuleczko a co Ci było, że krawiłaś?


    Nie wiedza, tak jak w ciazy z Matim. Zadnego krwiaka, boli, nic..tylko krew. W wypisie tez nic nie mam napisane, co bylo przyczyna krwawienia, tylko zagrożenie poronieniem.
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Karolyn a dlaczego bierzesz heparyne?
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    A ja dziś byłam u nie swojego ginekologa tylko w jakiejś innej przychodni. Bo mój dopiero środa czwartek piątek przyjmyje.
    I ginekolog podejrzewa zatrucie ciążowe. Dał skierowanie na krew, ale dopiero jutro o 7 mogę pobrać krew. I mimo tego że lekarz na zleceniu napisał ze pilne to wyniki za dwa lub trzy dni.
    Zalecił dietę lekkostrawną.
    W dodatku jeszcze z przedszkola dzwonili ze mała sobie palec przycieła drzwiami od łazienki i żeby po nią przyjechać. Ale za nim po nią dojechałam to usneła i właśnie siedzę i czekam aż się obudzi.
    Z dzieckiem jedzie się do pediatry czy gdzie w takim przypadku.
    --
    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Acia a co się dzieje że lekarz podejrzewa zatrucie ciążowe?
    Z przytrzaśniętym palcem nigdzie bym nie szła o ile nie jest poważnie. Dobra jest maść arnikowa lub altacet.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 20th 2016 zmieniony
     permalink
    Ally1381: Karolyn a dlaczego bierzesz heparyne?


    Przed D. poroniłam w 7 tc i miałam ciąże biochemiczną (5 tc) , więc biorę acard.

    Plamienie się już nie pojawiło, więc zastanawiam się czy iść na wizytę, to była mała kropeczka. Porozmawiam jeszcze z ginekologiem, bo i tak miałam iść do niej po zwolnienie.
    Jejku czy ja zawsze muszę mieć przeboje w ciąży..nie może być normalnie....:neutral:

    Treść doklejona: 20.09.16 15:10
    Jednak chcę obejrzeć mnie wizyta na 17 ...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Karolyn: Plamienie się już nie pojawiło, więc zastanawiam się czy iść na wizytę, to była mała kropeczka. Porozmawiam jeszcze z ginekologiem, bo i tak miałam iść do niej po zwolnienie.
    Jejku czy ja zawsze muszę mieć przeboje w ciąży..nie może być normalnie....:neutral:


    A nie wypadałby Ci teraz jakoś termin miesiączki? Bo czasem w tedy takie sytuacje się pojawiają.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Mniej wiecej tak, moze faktycznie to z tym zwiazane...oby...
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    zygzakowa swędzą mnie ręce i stopy, na jednym ręku pojawiły się zmiany na skórze. Swędzenie występuje w nocy i wieczorem a w dzień nie.
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 20th 2016 zmieniony
     permalink
    Elfika,
    mnie nie dosc, ze ruszaja cycki, to jeszcze moje wlasne :-P heheh :cool:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Karolyn na pewno wszystko jest ok.
    Na dzisiejszy dzień już dość złych wieści.

    Acia to trzymam kciuki oby to nie było zatrucie.
    --
  4.  permalink
    Karolyn dużo spokoju na pewno wszystko jest dobrze
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Karolyn moje GRATULACJE! :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Dziękuje Wam dziewczyny :)

    Ja już po wizycie:) plamienie już się nie powtorzylo zarowno na badaniu ginekologicznym jak i na usg nie ma po nim sladu. Mam małą nadżerke mozliwe, ze to przez nią ale tez to wszystko jest tam teraz ukrwione, obrzmiale, wiec tak moze sie dziać, moze np. naczynko jakieś pęklo. Dzidzius pieknie urósł, jest już małym czlowieczkiem, serduszko pięknie biło :) uff ulga..oby tak dalej:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorzygzakowa
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Karolyn no i super :) Takie wieści lubię :)
    --
    •  
      CommentAuthorAsiunia892
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Dokladnie, też gratuluje wieści, ja w piątek ide do lekarza i mam nadzieję że usłysze serduszko ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Aaaa i mialam badane tsh.. Przed ciaza idealne wyniki tsh na poziomie 1 ft3 i ft4 tez ok. Teraz w ciazy mam 0,43 przy normie od 0,44 i zlecila mi jeszce ft3 i ft4 ale to chyba nie jest jakis powod do zmartwien? Gorzej jakby bylo wysokie nie?:wink:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoragat233
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Acia a jakie badania Ci zlecil lekarz? Bo wlasnie jak lezalam w szpitalu to wlasnie lezala ze mna na sali dziewczyna z cholestaza ciazowa i wlasnie miala identyczne objawy. I wlasnie mowila ze najpierw zaczely ja swedziec dlonie i stopy a potem cale cialo. A zatrucie ciazowe mi sie kojarzy z bialkiem w moczu. No ale wiadomo lekarzem nie jestem tylko tak mi sie objawy skojarzyly.
    --
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeSep 20th 2016
     permalink
    Mój endo mówi, że lepsze niskie niż wysokie i zbija nawet na zapas, także nic się nie martw. Ja zaszłam z tsh 0,05, a w 5 tyg było już na poziomie 2,6.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    No właśnie lekarka mi mówiła, że to normalne w ciąży. Nie ma powodu to zmartwień jeśli przed ciążą tsh było w normie:)
    Tak w ogóle cieszę się ,że znalazłam tak super lekarkę. Z D. nie miałam badanej krzepliwości chociaz brałam acard, nie miałam w ogóle badanego TSH. Fajnie, że wzięła mnie na serio z moimi przeżyciami i ma rękę na pulsie.

    Miłego dnia dziewczyny, a co tu taka cisza od rana??
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    agat233 przepisał mi na badaniu krwi: kreatynina. Alat. Aspat. Białko całkowite. Boliruina całkowita. Cholesterol całkowity. Kwas moczowy w surowicy. Mocznik. Morfologia komputerowa.

    Napisała byś mi może jak u tej dziewczyny to przebiegało, czy musiała wcześniej urodzić czy doczekała do terminu. I czemu musiała być w szpitalu.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    Karolyn: a co tu taka cisza od rana??

    bo pogoda do dupy :wink:


    Karolyn: Teraz w ciazy mam 0,43 przy normie od 0,44 i zlecila mi jeszce ft3 i ft4 ale to chyba nie jest jakis powod do zmartwien?

    nooo... ja bym pilnowała tego bo naturalny to jest ale wzrost tsh, które jest indukowane przez hormon kosmówkowy... a i nadczynność to nic fajnego...
    ale bez paniki jeśli nie jesteś 'tarczycowa'. pamiętaj jedynie, że w I trymestrze tsh max 2,5, w II i III trymestrze max 3. oczywiście im niżej tym lepiej.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 21st 2016 zmieniony
     permalink
    W internecie raczej uspokajają:) Są dziewczyny, które mają dużo niższe nawet 0,05 itp. ja mam na granicy.

    WYpowiedz jakiejś lekarki jest identyczna jak ta którą otrzymałam w gabinecie. Do tego jeszcze znam swoje wyniki sprzed ciąży (dwa razy badane), więc nadczynności nie miałam. Naturalny jest jednak zarówno wzrost jak i zaniżenie tsh.

    ,,Jeśli nie ma pani objawów klinicznych nadczynności tarczycy, nie wymaga pani leczenia, jedynie kontrolowania stężenia TSH i ewentualnie wykonania innych badań dodatkowych. Jego poziom niedługo wróci do normy. W pierwszych tygodniach ciąży tarczyca mamy jest dodatkowo stymulowana innym hormonem (hCG). Zwiększona nieco synteza hormonów tarczycy może nieco zahamować uwalnianie TSH. Te zmiany hormonalne są przemijające i nie mają wpływu na rozwój ciąży.

    http://www.poradnikzdrowie.pl/eksperci/pytania/bardzo-niski-poziom-tsh-na-poczatku-ciazy/109553/1/"


    Zresztą od tego wszystkiego to można zwariować ale faktycznie przez tarczycę niedawno mama mojego Wiktora z przedszkola straciła dziecko w 12 tc tam chyba TSH było za wysokie.

    Treść doklejona: 21.09.16 09:51
    Elfika u mnie zimno ale słonecznie, zapraszamy w Bieszczady ;))))
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    Karolyn: Elfika u mnie zimno ale słonecznie, zapraszamy w Bieszczady ;))))

    oj no weź! ostatnio nam się marzą Bieszczady! :whorship:

    co do tarczycy, to wiesz, ja patrzę na to trochę z innej strony jednak, na wizytach interesuje mnie mój stan, a nie jaki jest wachlarz opcji. tak czy owak pilnuj.
    mi z Bianką tarczyca siadła w III trymestrze i nikt tego nie wyłapał... ale ponoć normy kliniczne były inne...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorgingerka_
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    elfika: mi z Bianką tarczyca siadła w III trymestrze i nikt tego nie wyłapał..

    Jakie były tego konsekwencje?
    Bo ja jestem tarczycowa nawet bez ciazy. W ciazach dochodze do euthyroxu 200 zeby tsh bylo w normie i tak sie wlasnie zastanawiam?
    -- [/url]
  5.  permalink
    gingerka_: W ciazach dochodze do euthyroxu 200 zeby tsh bylo w normie


    Ja teraz, jak i w poprzedniej bore dawke 225, tylko teraz zmienil mi na letrox, poniewaz w grudniu mialam spore stresy w pracy i tsh wzroslo do 16+. Pomimo przyjmowania euthyroxu tylam. Po zmianie zaczelam chudnac i zaszlam naturalnie w ciaze, gdzie wczesniej musialam byc wspomgana sterydami i clo na owulacje. Moje tsh wynosi teraz 1,6.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    gingerka_: Jakie były tego konsekwencje?

    teraz, po 7 latach, cholera wie.
    na pewno rozregulowanie tarczycy, ale na takim poziomie, który wszyscy ignorowali bo przecież tsh nie było wysokie, tylko nikt nie patrzył na konwersję. a przez tarczycę poszła cała reszta np IO. a przy takim mixie to i neurologicznie poleciałam...
    generalnie sytuacja pt. mega wkurw na lekarzy...
    na chwilę obecną jestem na euthyroxie 88, ale ja jestem na pograniczu nadczynności, z którą zderzyłam się w grudniu by w kwietniu zajść w ciąże przy tsh, 6,6...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    Dziewczyny, czy dziś jest jakiś zły biomet czy co, jak ja się tragicznie czuję :( Nic konkretnego w sumie prócz bólu głowy, na nic nie mam siły, wszystko mnie wkurza, drażni, mam ochotę się zapaść pod ziemię :( Od czasu 1 trymestru i wymiotów tak nie miałam :(
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorgingerka_
    • CommentTimeSep 21st 2016 zmieniony
     permalink
    kuleczka_69: y i tsh wzroslo do 16+.

    o kurde, ja max mialam 9, jeszcze przed staraniami i mialam juz silne objawy niedoczynności.

    Elfika mega wspolczuje, niestety doswiadczasz na wlasnen skorze, ze jak siada tarczyca to i wszystko inne. Mam nadzieje, ze w tej ciazy masz bardziej ogarnietych lekarzy :wink:

    Zabka mnie boli glowa od rana, ale to nie pierwszy raz w tej ciazy... no coz jesien idzie.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    Gingerka, moja historia z lekarzami jest taka, że ja prdl...
    tarczycę zaczęłam monitować sama już 2013 roku, potem doszło podejrzenie boreliozy, aż w zeszłym roku, z końcem sierpnia poszłam do neurologa bo miałam momenty, że nie wiedziałam jak się nazywam, bo od 2 lat nie byłam w stanie czytać, słuchać muzyki, uczyć się bo koncentracja zerowa, bo nie ogarniałam czasoprzestrzeni... neuro zaleciła w pytę badań oraz konsultację endo. w międzyczasie w eeg wyszło podejrzenie padaczki ogniskowej [bezrzucawkowej], w październiku wyniki tarczycowe jeszcze jak Cię mogę by ni z tego w grudniu być w silnej nadczynności z kołataniem serca i bólem gałek ocznych włącznie... dostałam leki, po których wątroba mało mi w kosmos nie wyleciała, potem zmiana na inne. w międzyczasie umawianie usunięcia tarczycy bo radiojod mnie nie interesował. endo utrzymywała dawkę oraz twierdziła, że tsh się normuje w momencie kiedy widziałam, że regularnie rośnie. więc sobie sama odstawiłam leki. chwilę przed serduchowym weekendem, który zakończył się ciążą :wink: a byłam na 100000% pewna, że nic z tego skoro w poniedziałek tsh było dokładnie na poziomie 6,688. 2 tygodnie później test i dwie krechy. w ciągu doby byłam u endo z gorącymi wynikami 5,7.
    i teraz co do lekarzy to neuro zawieszona bo mam niedokończoną diagnostykę, endo była z polecenia, z warszafki i dała ciała. zmieniłam na takiego, który do mojego miasta przyjeżdża ze stolycy i choć też szału nie ma to idealnie dobrał mi dawki leków a ja czuję się świetnie i jedyne co mnie ogranicza to moje własne ciało.
    wg wyników mam hashi, wg niego może być wszystko ale tym zajmiemy się po porodzie. i w sumie taki scenariusz mi odpowiada.



    Żabka, mnie dyńka też dziś naparza i spać okropnie się chce. zresztą mam tak od kilku dni. ewidentnie związane z pogodą.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorasieksz
    • CommentTimeSep 21st 2016
     permalink
    żabka ja z bólem głowy 3 dzień się męczę. Masakra jakaś. Wczoraj nie wytrzymałam i paracetamol brałam bo koszmar był. Dziś ciut lepiej, ale do 100% formy jeszcze daleko
    -- [*] 19.03.2016
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.