Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorhelva
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Karoolka Gratulacje! I witamy młodą Mirę po tej stronie brzuszka! =)
  1.  permalink
    Karoolka ogromne gratki!

    My po wizycie u poloznej. Wszytsko w normie, jak zwykle.
    Tak mnie za to dzisiaj moja panna kopie od srodka, ze czuje jakby mi ktos tam reke nie powiem przez co wsadzil i probowal z calej sily mieszac.
    --
  2.  permalink
    Karoolka gratulacje :flowers::flowers::flowers:

    Jejku a my juz na 5 miejscu :shocked::shocked::shocked: ale zlecialo !
    Ja od kilku dni mam bóle jak na @ :neutral: 16 lipca wizyta i sie okaże czy mały bedzie z nami 17 czy jeszcze chce troszkę posiedzieć w brzuszku :wink:
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Tak oto jestem już w pierwszej 10:shocked:
    Dziewczyny, ja mimo cukrzycy ciążowej nie dostałam jeszcze skierowania na KTG, zastanawiam się czy udać się na IP i poprosic o wykonanie, czy spokojnie czekać do 17.07 na kolejna wizytę.
    Odebrałam dzisiaj wynik posiewu na GBS i niestety jest dodatni, zepsuło mi to humor zupełnie:(
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Teo jak tam genetyczne?
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJul 9th 2014 zmieniony
     permalink
    skapula myślę, że co do KTG to spokojnie masz czas, na wizycie 17 jak masz jakieś obawy porozmawiaj z lekarzem.
    A co do GBS to ja też mam dodatni, ale poczytałam, pogadałam i nie ma się co bać, w dzisiejszych czasach świetnie sobie z tym radzą, na szkole rodzenia też mówili o tym, że jak tylko kobieta ma wynik dodatni, albo nie ma zupełnie badań lub są częściowe to i tak dostają antybiotyk ochronny, a dziecko jest pod ścisłą opieką. Ja przez chwilę też byłam zdołowana, no bo skąd? dlaczego ja? skąd to mam? ale nie taki diabeł straszny.... nie zamartwiaj się :-)

    -----

    Karoolka ogromne gratulacje!!! Piękne imię dla córki, idealne wymiary!
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Karoolka gratulacje:) Niech Mira rosnie zdrowo.
    Dii mi to tez byłoby na rekę urodzić troche szybciej... bo te upały mnie wykończą...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Ja przy porodzie dostawałam 2 razy dożylnie antybiotyk. Młoda miała sprawdzane crp czy się nie zaraziła i tyle. Nie ma się czym martwić.
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Karoolka, gratuluję!

    Ja melduję się ze szpitala. Rano pociekło mi po nogach, myślałam, że wody, więc ekspresem pojechaliśmy do szpitala. Na szczęście to nie wody, ale szyjka poleciała na łeb na szyję- 1,84cm aktualnie. Czekamy na wstępne wyniki posiewu i jeśli wyjdzie ujemny to w piątek zabieg.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Ojej Annie, trzymaj sie tam.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Karolka ogromne gratulacje !!! :smile:

    Pandora gratuluję dziewczynki :wink:


    Hmmmm no widzicie. Ja bardzo mało piję. Zawstydzająco mało. Muszę się poprawić.
    Oraz sporo solę. Potasu (ani magnezu ani niczego) nie łykam.
    No i to tak.

    Dzisiaj mówiłam o tym ginowi i zlecił mi kontrolne EKG.
    Także sprawdzimy.

    Mad dzięki, że pytasz :wink:
    Po genetycznym wszystko ok :smile:
    Małe zdrowe jak rybka. Ma 6 cm, dogoniło już zupelnie wielkością termin z OM.
    Przezierność karkowa 1,7 mm, kość nosowa widoczna, serducho prawidłowe (w sensie tych komór i zastawek), tętno 155 (dziewczynkowe :cool:), rączki i nóżki rozwinięte, wszedzie po pieć paluszków :wink:
    Dziecko tak nieprawdopodobnie ruchliwe, że aż gin się dziwił.
    Ja też, bo Ninka zawsze na każdym USG spała jak suseł a to skakało, kopało, wierzgało cały czas.
    No i na miliard procent to, co czuję to Maluch bo dzisiaj w czasie USG dokladnie w miejscu gdzie kopało czułam muśnięcia :wink:
    Gin skomentował mój brzuch oczywiście…. że duży :tongue: Ale od razu dodał, że z Ninką miałam pokaźny (aż zapamiętał do dzisiaj), więc taka moja natura się zdaje.

    Niestety pech chciał, że awaria sprzętu wystąpiwszy i nie mam ani pół zdjęcia :sad:
    Coś pecha mam w tej ciąży do fotek.
    No, ale mąż ze mną był, widział wszystko więc chociaż tyle :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Teo super :D :cheer:

    TEORKA: Dziecko tak nieprawdopodobnie ruchliwe, że aż gin się dziwił.


    Moje maleństwo też było bardzo ruchliwe podczas badania. Mam nadzieję, ze jak się urodzą to nie będą mieć adhd :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    No ja też mam taką nadzieję :wink:
    Ninka zawsze spała i mało się ruszała no i po drugiej stronie brzucha to samo - leń i śpioch.
    Nie wiem jak się przestawię na małego adhdowca :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    TEORKA: tętno 155 (dziewczynkowe :cool:)


    Tak, tak. Mój synek też ma takie dziewczynkowe:devil::fierce:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Moi obaj takie mieli:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Annie to trzymajta się dzielnie. Dawaj znać co i jak. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    No przecież się śmieję.... :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeJul 9th 2014 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Nie wiem jak się przestawię na małego adhdowca


    Poradzisz sobie- nie będzie innej rady :devil: Najwyżej szybciej osiwiejesz :crazy:
    --
    • CommentAuthormarycary
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Karolka...gratulacje!!!
    Annie trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

    Proszę o dopisanie płci... chłopiec...:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    TEORKA: Ninka zawsze spała i mało się ruszała no i po drugiej stronie brzucha to samo - leń i śpioch.
    Nie wiem jak się przestawię na małego adhdowca


    jakby ci to.... hmmm... nie bedziesz miec innego wyjscia jak uzupełnic się o mega wielkie zapasy cierpliwosci... Ja juz mam MEGA szoguna, wiec moze tym razem trafi mi sie ździebko spokojniejsza:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Dziecko tak nieprawdopodobnie ruchliwe, że aż gin się dziwił.


    Dawidek w brzuchu też wiecznie "w biegu". Temperament zachowany do dziś ;). Ale w związku z tym, że pracuje w przedszkolu i muszę zmagac się z 20-tka rozbrykanych i 6 "leniwych" to mi ten jeden nie przeszkadza se se se :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Annie trzymam kciuki, a wiadomo co Ci pociekło?

    Teo super, że wszystko ok :)
    --
    • CommentAuthortamaja
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Karoolka gratuluje!

    Annie,kciuki!zeby sie ta twoja szyjka wreszcie opamietala!:)

    Moi synowie tez obaj mieli dziewczynskie tetno:)
    Mysle ze to jest rownie dobre jak wrozenie plci z ksztaltu brzucha.

    Teorka, ty liczysz na dziewczynke?czy gin cos juz ci dzis powiedzial?
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Annie trzymam kciuki.. Czułaś coś w samej szyjce?
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Karoolka wielkie gratulacje :flowers::flowers::flowers::flowers:
    --
    • CommentAuthormagiczka
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Taa, mój Dawidek w takim razie był super dziewczyński;) Tętno miewał nawet i 180 czasem;)
    Karooolka gratulacje - dokładnie tyle samo ważył i mierzył mój synek po urodzeniu:)

    Annie, trzymaj się tam, jesteś pod opieką, będzie dobrze:)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Tamaja gin nic nie powiedział, a ja nie pytałam. Jednak to za wcześnie uważam a i on się nie specjalizuje w szybkim płci określaniu.
    Oraz tak, liczę na dziewczynkę i marzę o drugiej córuni :wink:
    Jak bedzie chłopak to naturalnie też super, pokocham ja swoje :cool: :smile:
    Ale gdybym mogła wybrać no to tego...... :wink:



    Co do temperamentu to wiadomiks, że damy radę.
    Tylko szok pewnie będzie bo nasza Nina jest przespokojna, przegrzeczna, mało ruchliwa i kocha spać.
    Więc przy mega ruchliwym brzdącu wstającym o 6-7 rano bedzie lekkie zdziwko na początku :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    TEORKA: o 6-7 rano bedzie lekkie zdziwko na początku


    o ile nie o 4-5 :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Teo ile Twoja Nina śpi, tak ogólnie w ciągu doby?
    --
  3.  permalink
    TEORKA: Tylko szok pewnie będzie bo nasza Nina jest przespokojna, przegrzeczna, mało ruchliwa i kocha spać.
    Więc przy mega ruchliwym brzdącu wstającym o 6-7 rano bedzie lekkie zdziwko na początku :smile:

    Jakby co, to Cię już pocieszę- mnie się nie udało, ale Ewunia tak ustawiła Krzysia, że młody do ósmej siedzi cicho, dopiero po ósmej ośmiela się siostrę budzić :wink: a i tak mu się obrywa :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    TEORKA: Ninka zawsze spała i mało się ruszała no i po drugiej stronie brzucha to samo - leń i śpioch.Nie wiem jak się przestawię na małego adhdowca

    U nas Karol podczas usg od początku szalał i był mega ruchliwy a po porodzie - anioł :bigsmile:
    Teraz - znowu się rozkręca i pokazuje temperament także ten... Raczej nie ma reguły :wink:

    Podobnie jak to z tym tętnem... :bigsmile::cool:
    .
    TEORKA: Więc przy mega ruchliwym brzdącu wstającym o 6-7 rano bedzie lekkie zdziwko na początku

    I jeszcze przy nie śpiącej w dzień Nince... :neutral::confused:
    Boszzzzz, kiedy to wszystko odsypiać?
    Ja się modlę żeby Karol spał mi w dzień jak najdłużej :tongue::wink::devil:
    --
    • CommentAuthortamaja
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Teorka, myslalam ze cos przegapilam i gin juz cos zgadywal.
    U mnie raz sie gince udalo a raz nie:)
    to zycze corki!


    Ja licze na szok w druga strone czyli ze teraz spioszek mi sie trafi, pobudki o 4-5mam juz opanowane do perfekcji;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    mangaa: Teo ile Twoja Nina śpi, tak ogólnie w ciągu doby?


    W ciągu doby może nie aż tak dużo, bo w dzień już od dawna nie sypia.
    Ale jak idzie spać ok 20 tak budzi się nie wcześniej jak o 10 rano. Czasami o 11 ją budzę....
    A rekord pobiła kiedyś wstając o 12:37 ...... :crazy:

    Więc wydaje mi się, że sypia tak dosyć.
    W dzień spać nie musi, bo albo książki czyta, albo puzzle układa i dziecka nie ma.
    Zero krzyków, wrzasków itp :wink:
    Przede wszystkim o świcie nas nie zrywa i nigdy nie zrywała, bo mając tydzień/ dwa spała od 19 do 9 rano z jedną przerwą na cycka.
    Jak czytam o dzieciach, które o 5-6 rano dzień zaczynają to nie ogarniam, bo sama też leniem jestem :shamed:
    --
    • CommentAuthorRoksana87
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Witam :bigsmile:
    Karolka moje gratulacje :clap::clap::flowers:
    annie128: Ja melduję się ze szpitala. Rano pociekło mi po nogach, myślałam, że wody, więc ekspresem pojechaliśmy do szpitala. Na szczęście to nie wody, ale szyjka poleciała na łeb na szyję- 1,84cm aktualnie. Czekamy na wstępne wyniki posiewu i jeśli wyjdzie ujemny to w piątek zabieg.
    --

    Trzymaj się mocno! a jaki zabieg? na co?:sad:

    Treść doklejona: 09.07.14 21:35
    TEORKA: Jak czytam o dzieciach, które o 5-6 rano dzień zaczynają to nie ogarniam, bo sama też leniem jestem

    Ja też jestem leniem i najchętniej bym leżała w łóżku :shamed:
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    chce_byc_mama: Annie trzymam kciuki.. Czułaś coś w szyjce?

    W samej szyjce nie. Przed wyciekiem poczułam że brzuch się lekko postawił. Potem ciepło mi się w piczce zrobiło i chlust. Mniej niż przy wodach przy Julku, ale jednak, wodniste z białawymi grudkami. Potem mnie brzuch @ bolał.


    sardynka85: a wiadomo co Ci pociekło?


    Śluz wodnisty. Tak myślę. Nie wody, tych jest ile było i pęcherz płodowy nienaruszony.

    Jejku jest 21:30 a tu wszyscy śpią... A ja na prawdę ciężko rozłąkę znoszę z Julkiem. Bardzo bym chciała zobaczyć jak zdmuchuje dwie świeczki na torcie...I jak sam sobie śpiewa happy birthday, bo ćwiczy już 3 dzień :)


    TEORKA: Tylko szok pewnie będzie bo nasza Nina jest przespokojna, przegrzeczna, mało ruchliwa i kocha spać.
    Więc przy mega ruchliwym brzdącu wstającym o 6-7 rano bedzie lekkie zdziwko na początku :smile:


    No ja chyba szok zaliczę przy drugim, bo jakoś czuję, że będzie dużo spokojniejszy od starszego brata... Julian to i o 5 potrafi wstać gotowy do rozpoczęcia dnia, a o 7 już woła o spacer...
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Jak już urządzamy sobie koncert życzeń to ja po Lolku wstającym właśnie 5-6 mogłabym mieć i drugiego takiego skowronka byle tylko dziecię w dzień nadrabiało i nie miało żadnych jazd typu marudzenie, płacz, kolki... :wink::tongue::smile:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    moja wstaje miedzy 7 a 8 a kladę ją o 21.. w dzien nie spi wcale (chyba ze w aucie jak jedziemy gdzies) i caly dzien na nogach i to w biegu... nie umie isc spokojnie tylko zawsze przede mną biegnie albo za mną jak np tapla sie w kałuzy albo bawi sie z dziecmi... ja nie wiem jak ja bede z małą na spacer szła... chyba kupię smycz:devil:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    TEORKA: Ale jak idzie spać ok 20 tak budzi się nie wcześniej jak o 10 rano. Czasami o 11 ją budzę....

    Rany!!! To jak ona Ci do przedszkola wstanie?!:shocked:
    Nasz Kacper gdyby nie miał drzemek w ciągu dnia to pewnie też by długo w nocy spał, bo śpi od 21:30 do 7:30 ale w dzień potrafi 3 godziny przespać bez problemu.
    TEORKA: W ciągu doby może nie aż tak dużo

    Czy ja wiem? U nas wychodzi średnio 13 godzin a u Ciebie minimum 14:tongue:

    Jejku przeżyłam dzisiejszy dzień!!! On jutra mąż w domku to się nami zajmie:wink: Jak to dobrze, ze będzie nas dwójka w domu... Odciąży mnie trochę w domowych obowiązkach:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorleoncja
    • CommentTimeJul 9th 2014 zmieniony
     permalink
    Treść doklejona: 09.07.14 22:35
    annie128: Ja melduję się ze szpitala. Rano pociekło mi po nogach, myślałam, że wody, więc ekspresem pojechaliśmy do szpitala. Na szczęście to nie wody, ale szyjka poleciała na łeb na szyję- 1,84cm aktualnie. Czekamy na wstępne wyniki posiewu i jeśli wyjdzie ujemny to w piątek zabieg.
    --


    Trzymam bardzo mocno kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze :)
    Bądź dzielna !
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    TEORKA: Więc przy mega ruchliwym brzdącu wstającym o 6-7 rano bedzie lekkie zdziwko na początku :smile:

    Ty się lepiej przygotuj na to psychicznie... dwoje spokojnych dzieci to za dużo farta, nie znam takich rodzin :tongue: sama spodziewam się mega szoguna po mojej spokojnej Kalince, tym bardziej że to chłopak.. myślę że będzie totalnym przeciwieństwem starszej siostry.
    --
    • CommentAuthormagiczka
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Matko, Teo od 20-10??!! Jak się takie dzieci robi?;)
    Mój to idzie spać ok 21, a potem jak jest dobrze, to przychodzi ok 6 rano do nas do łóżka, jak jest gorzej to już o 2 w nocy ląduje u nas, a nie muszę mówić, że najmniejszy zajmuje najwięcej miejsca..
    No, i nieśmiało napomknę, że ma prawie 5 lat... a to łażenie do nas trwa już ze dwa (wcześniej ja chodziłam do niego)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Nie wiem jak się robi, może mój mąż sie wypowie ? :smile:
    A tak serio - ojciec Niny - ten w/w mąż był identycznym dzieckiem.
    I w sumie do dzisiaj jakby mógł to spałby dob14-15 :shocked:
    Także chyba geny, nie wiem :smile:

    Marylove no właśnie zaczynam się delikatnie nastawiać. Tzn psychicznie.
    Aczkolwiek pozostaje cień nadziei, że nam się i drugie tak cudne trafi (w kwestii spania, charakteru i grzeczności).
    Też nie znam takich rodzin, ale ktoś musi być pionierem co nie ? :smile:


    DII no mam zamiar ją od sierpnia zacząć budzić ok 8 rano żeby do września zatrybiła.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    To nieźle. Suma summarum wychodzi, że Ninka śpi prawie tyle co moja Milka. Bo Milka jak ją położę ok 20 to o 7 już chce wstawać. W ciągu dnia obecnie max 2h wyciąga, no czasami 3 jak się bardzo zmęczy.

    Ale i tak jest najlepszy mój bratanek, który od lat w każdą sobotę i niedzielę wstaje przed 6, a w ciągu tygodnia ciężko go było ściągnąć z wyra do przedszkola/szkoły. :tooth: Niefart.
    Teraz już się sam sobą zajmuje i rodzice mają trochę oddechu w weekendu, ale jak był malutki to nieciekawie mieli ;)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 9th 2014 zmieniony
     permalink
    Aż by się chciało dac Wam "Eeeee" za to spanie....
    ale cóż... niebawem drugi egzemplarz przed Wami :tooth:

    swoją drogą Teo mówisz , że Mateo taki był...
    kurcze, że też moja po mnie genu nie przejęła , bo rodzice mówili iż sprawdzali po kilka razy w nocy czy oddycham w ogóle...


    a ja sprawdzam u Ninki owszem, raz na kilka miesięcy kiedy to trzaśnie w ciągu dnia drzemkę dłuższą jak 1,5-2h lub w nocy ciągiem prześpi więcej jak 5h...
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 9th 2014
     permalink
    Ciągiem u nas też nie przesypia Mała. Budzi się co 4-5h na cyca jeszcze. A czasami jak ma niespokojną noc to częściej ją trzeba ululać, no i smoczek jak jej wypadnie i szybko nie znajdzie to zaczyna się darcie.
    Ale i tak jest dużo lepiej niż ten miesiąc/dwa temu.
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    Dii: Odciąży mnie trochę w domowych obowiązkach

    Boze jak ja ci zazdroszcze... mojego nie ma całymi dniami... ciagle jestem sama on po pracy zje obiad zajmie sie chwile Mają i znow do pracy...

    TEORKA: Także chyba geny, nie wiem

    Masz racje... u nas było tak ze moja siostra (najstarsza) wrzeszczała całe noce moja mama bidulka cale noce hustała wózek (musieli z tatą wymieniac paski 4 razy bo od tego hustania sie przetarły)- i tą własnie nerwowosc ma po moim tacie, natomiast moj brat (rok mlodszy od niej) spał całyyyy czas dosłownie trzeba go było budzic na mleko... ona beczała a ten spał.. (swoją drogą moi rodzice mieli szczescie ze on taki spokojny bo inaczej by wylądowali w psyhiatryku oboje) no i on z kolei tą leniwość i spanie ma po mojej mamie... [tak jak ja]:devil:

    I tak samo moja Maja wzieła geny tatusia i tym sposobem zamiast spać siedze juz na forum:P ( on nawet w sobote czy niedziele wstaje o 6 i nie umie leżeć tylko wstaje i juz musi sniadanie robic)
    Sie rozpisalam...:P trzymajcie kciucki za moja dzisiejszą wizyte bo ja juz mam stresa...

    Treść doklejona: 10.07.14 07:07
    Zapomnialam se ponarzekac... Nic sie nei wyspałam bo poł nocy mialam straszną zgage do takiego poziomu ze prawie wymiotowałam... a drugie pol nocy bylo mi duszno i nie umialam oddychac... no to tyle:peace:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    I w sumie do dzisiaj jakby mógł to spałby dob14-15
    Tylko szok pewnie będzie bo nasza Nina jest przespokojna, przegrzeczna, mało ruchliwa i kocha spać.


    Na szczęście ruchliwe dziecko też może być przegrzeczne. Wiem to po nas. Po prostu szlifujemy złe zachowania i obecnie nie narzekam ;). Nadal ma "ogień w dupsku", ale nic, a nic rozwydrzony, wymuszający, upierdliwy, łażący gdzie popadnie, wymuszający nie jest ;). Dzieciaki koleżanek moich mają wasnie te cechy negatywne i zawsze po kontakcie z nimi doceniam, że dzieciak "taki grzeczny - choć ruchliwy". Z tym spaniem mamy kłopot, ale juz jest ciut lepiej... No i szkoda, że Dawidek nie odziedziczył senności po swoim tacie, bo ten też do 13 garować potrafi.
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    Dzień dobry ze szpitalnego łóżka. Właśnie się dowiedziałam, że posiew wyszedł jałowy i zaraz jadę na zabieg.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 10th 2014
     permalink
    Manga a to zmienia postac rzeczy.
    Wiec "Eeee" tylko dla Teo :P
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 10th 2014 zmieniony
     permalink
    annie128: zaraz jadę na zabieg
    trzymam kciuki, żeby wszystko poszło ok :) Daj znać jak już będziesz po

    A my dzisiaj skończyliśmy 30 tydzień...jak ten czas zapitala, jeszcze tylko 10 tygodni do końca :shocked:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.