Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeSep 7th 2017
     permalink
    A ja trochę temat zmienię. Czy w niemieckich rossmannach jest nadal seria babydream med? Mieli taką fajną serię kremów i zeli dla atopików. Ale w Polsce już zniknęły, przynajmniej w łódzkim.
    Jeśli są, to naślę na drogerię ciotkę, jak wróci do pracy. Ale chcę mieć pewność, żeby jej niepotrzebnie nie fatygować.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 11th 2017
     permalink
    Olcia tą lipcową strzelaninę miałam na myśli pod szkołą
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 11th 2017
     permalink
    Us - o czym piszesz? Mieszkam w Londynie i nic nie slyszalam :(
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeSep 17th 2017 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, pytam, bo nie mam pojecia;)
    Czy w Polsce moge placic paypalem? Chce kupic chrzesniakowi prezent ale nie chce wysylac go z UK do PL, bo sama paczka to ok. £15. Nie mam konta w PL, sa jakies strony/sklepy w PL gdzie moglabym cos kupic i zaplacic paypalem? Cos jak allegro zeby odrazu wyslali.
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeSep 17th 2017
     permalink
    tak, możesz płacić paypal. tylko nie wiem czy we wszystkich. na all na pewno tak.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 18th 2017 zmieniony
     permalink
    PoziomkaUK - drugie rozwiazanie, ze ktos z rodziny moze za Ciebie zaplacic, albo rodzice chrzesniaka (pozniej im oddasz kase). Mozesz zaplacic rowniez przelewem bankowym, ale za to skasuja Cie wiecej. Jeszcze sa inne formy platnosci ala paypal w Polsce i mozesz sobie podpiac karte.
    Zalezy co kupujesz chrzesniakowi, poczta paczki - Royal Mail, sa calkiem ok. Ale to do malych rzeczy.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeSep 18th 2017
     permalink
    No wlasnie chcelismy maly skuter ( ma 3lata) i paczka to nie bardzo wlasnie;/ a rodzice chrzesniaka to moja siostra rodzona i ona powie zeby nic nie kupowac itd.
    Spytam rodzicow, moze im pieniadze wysle. A znasz Madziauk moze jakies sprawdzone firmy gdzie mozna zrobic przelew z UK do PL? Oprocz banku oczywiscie:)
    •  
      CommentAuthormadziauk
     permalink
    PoziomkaUK - my nie robimy przelewow, no chyba ze wieksze sumy to przez cinkciarza wymienialismy walute:) Polecam, maja dobry kurs GBP i mozesz przelac na konto np. rodzicow.
    My mamy konto w Polsce - takze jak cos kupujemy online to placimy z polskiego.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
     permalink
    Aha, dzieki wielkie:)
    •  
      CommentAuthorAlinka
    • CommentTimeSep 20th 2017
     permalink
    Ja kupuje na allegro rzeczy bez problemu. nawet nie mam konta tam tylko jako uzytkownik bez konta i place przez PayU, zamiast przelewu zaznaczam ze chce placic karta, wpisuje dane z angielskiej karty a przesylke na polski adres.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 24th 2017 zmieniony
     permalink
    Poziomka ja polecam england.pl
    dobry kurs mają, my co miesiąc przelewamy na oplaty do Polski i kasa jest w ciągu kilkudziesięciu minut o ile to dzień roboczy

A pisalam o strzelaninie w Birmingham, na poprzedniej stronie czytałam post Carottki
    " niecały miesiąc temu poszłam dziecko odebrać ze szkoły a tu cała ulica i szkoła zamknięta bo była strzelanina przed szkoła :shocked: "
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Meldujemy się już z Polski :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 26th 2017
     permalink
    Carottka - wspaniale :) Powodzenia i dajcie znac jak Wam sie zyje :) ps. jesli to nie sekret to w jakim miescie mieszkacie?
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeSep 28th 2017
     permalink
    Madzia - jak na razie w szale rozpakowywania jestem :wink: Mieszkamy we Władysławowie. Mąż pracuje kilka kilometrów dalej. Zmiana wielka bo nigdy nie mieszkaliśmy nad morzem, wiec na razie spacerujemy codziennie po plazy. Ale udało mi się już ogarnąć Kubie zerówkę w szkole i zaczyna od poniedziałku :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 28th 2017
     permalink
    Carottka - super! Ale Wam zazdroszcze :) Tez nie mieszkalismy nad morzem i ciagnie nas nad nie ;) Zazdroszcze tych spacerow po plazy - cudo normalnie :)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 10th 2017
     permalink
    Ojjj i ja zazdroszczę. Plaży, realizacji planów i tego, że wszystko jest takie jak chcieliście :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeOct 12th 2017 zmieniony
     permalink
    Teraz tylko muszę znaleźć pracę :bigsmile: Coś na pół etatu albo najlepiej coś, co mogłabym robić z domu. Niestety na razie nic takiego nie spotkałam. Ale co tam, nie można mieć wszystkiego na raz :devil:
    Najważniejsze, że Kuba się super odnalazł w zerówce.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 12th 2017
     permalink
    Carottka - super to slyszec. Powodzenia w poszukiwaniu pracy :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.