Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeNov 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Ale się wkręciłam z domkiem. Wreszcie wszystkie lalki miały by gdzie mieszkać, a nie tylko w samochodach siedzieć ;)
    Swoją drogą, zobaczcie jakie piękne mebelki znalazłam.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Super! Ja szukam łóżka piętrowego, bo Peppa z Georgem potrzebują ;)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Fragile no właśnie Sylvanianowe jest łóżko piętrowe, które dodatkowo można rozłożyć na dwa niezależne :) ooo a nawet trzy piętrowe, możńa jedno dać innemu stworroo :):) One są dla jakiś trojaczków, to by trzeba było wielkość sprawdzić, żeby się Peppa z Georgem zmieścili :)

    http://ecsmedia.pl/c/sylvanian-families-pietrowe-lozko-dla-trojaczkow-zestaw-b-iext46303293.jpg

    Doti fajne mebelki :)


    A tu masz Frag cały zestaw :D boski !!!

    http://ecsmedia.pl/c/sylvanian-families-pokoj-dzieciecy-zestaw-b-iext46130186.jpg
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    No właśnie na to patrzyłam, ale nie wiem, czy Peppa się zmieści... Bo George malutki. Ale z drugiej strony Peppa jest większa od małego jeżyka...

    Treść doklejona: 17.11.16 22:00
    O kurczę, a mi się przypomniało właśnie, że u moich rodziców są mebelki robione przez mojego wujka dla mnie jak byłam mała... Tam był i zegar i lampki, wszystko, może i łóżko piętrowe jest, muszę to odkopać :)))
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Fajne to domki :smile:. My mamy zrobiony przez szwagra wielkości sporej półki :-). A mebelki mamy częściowo z lidla, częściowo z ciucholandu - kiedyś wyhaczyłyśmy z Gosią całą reklamówkę mebelków za kilka złotych. I mamy taką myszkę - teraz dopiero widzę, że to z tej serii, o której Penny pisze :bigsmile:.
    A lego kocha Gosia, kocham ja i kocha tatuś :tongue:. Ja to sobie rekompensuję brak zabawek w dzieciństwie. Gosia ma klub jeździecki i samochód dla koni :-). Teraz chcemy kupić wesołe miasteczko(zrzutka rodzinna).

    Teraz kupowałam dla córeczki naszych przyjaciół Thorn Ball - takie rzepki. Gosi przy okazji też i bawimy się już 3 dni non stop. Bardzo fajne.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016 zmieniony
     permalink
    O Frag to do wujka dzwoń !!!! I pokaż je koniecznie, bo jestem ciekawa :)

    Słuchajcie kupiłam ten domek i mebelki do łazienki, i jeszcze darmową wysyłkę miałam :) Z resztą wyposażenia poczekam, bo może przed samymi świętami będą sklepy internetowe jakieś promocje robić, to dokupię kuchnię i same figurki :) Cieszę się, bo na allegro ten domek widziałam za minimum 319 z dostawą o.O (dla mnie to cena nie do przyjęcia jednak)a upolowałam za 130 zł taniej :) W empiku żeby było śmieszniej... zawsze mi się taki drogi wydawał ...także dzwonię jutro do rodziców i powiem jaki fajny prezent wnuczkom kupili :P

    Myślę, że będzie szał na to włączane światełko :P Nie mogę się doczekać prezentów pod choinkę :D W sensie jak to dziewczyny będą odpakowywać :)

    Co nie zmienia faktu, że mam lekki wyrzut sumienia z powodu ceny mimo wszystko :neutral: no ale już niech będzie ten jeden raz w życiu ;)

    Madzia fajne te rzepki :) tylko u nas nie przejdą bo już widzę te włosy psa w nich :(
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    PENNY: O Frag to do wujka dzwoń !!!! I pokaż je koniecznie, bo jestem ciekawa :)


    Penny, wujek to już 20 lat nie żyje :( Ale mebelki wszystkie mają moi rodzice, bo chłopaki się u nich bawili :) Jak znajdę fotę to wkleję :)

    Ja Ci się nie dziwię, że kupiłaś ;) Niech się cieszą dziewczyny, a mówię Ci - jakoś przynajmniej tych figurek jest bardzo dobra.

    Treść doklejona: 17.11.16 22:19
    Znalazłam fotkę :)))) Jest huśtawka ogrodowa, regał, nawet kołyska bujana, ale łóżka piętrowego nie ma. CHyba jednak zamówię to Sylvaniowe, bo Lidlowych nie udało się kupić - najwyraźniej trzeba rano z tym tłumem lecieć, bo mąż teraz był i kicha.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    _Fragile_: Penny, wujek to już 20 lat nie żyje :(

    Przepraszam :sad: przykro mi... nie doczytałam, że to do rodziców miałaś dzwonić.
    _Fragile_: Ale mebelki wszystkie mają moi rodzice, bo chłopaki się u nich bawili :) Jak znajdę fotę to wkleję :)

    Bardzo jestem ciekawa. Kiedyś to było coś, w sensie jakość, jak ktoś coś sam zrobił ...
    _Fragile_: Ja Ci się nie dziwię, że kupiłaś ;) Niech się cieszą dziewczyny, a mówię Ci - jakoś przynajmniej tych figurek jest bardzo dobra.

    No nie mogłam się powstrzymać. Zazwyczaj im kupujemy książki albo coś "praktyczno-manualnego" typu kredki, ciastolinę czy coś w ten deseń. Raz kupiłam lalkę Elsy, właśnie w zeszłym roku na gwiazdkę :) Także niech mają coś typowo dziewczyńskiego, ale nie do wyklejania czy kolorowania :) Mam nadzieję, że będzie im się podobać, bo mi to na pewno :P Dam znać jak z jakością samego domku i mebli :>
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Penny, spoko, nic się nie stało, ja go ledwo pamiętam... Wrzuciłam pod wykres fotki, ale słabe są i nie wszystkich mebelków.
    .
    A te rzepy to fajne są!
    .
    Penny, pewnie, poza tym to na wiele lat zabawka, ja pamiętam, że chyba do 10 roku albo i dłużej lalkami się bawiłam...
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    _Fragile_: Penny, pewnie, poza tym to na wiele lat zabawka, ja pamiętam, że chyba do 10 roku albo i dłużej lalkami się bawiłam...

    Tak właśnie się też pocieszam :) To znaczy Liwka to się będzie bankowo bawić, bo ona taka mamusia jest po prostu :) A jak jeszcze ja dołączę, to Nadia bankowo też :)
    Może nawet Marcina wkręcimy :devil:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Kasiu właśnie włosy się jakoś bardzo nie czepiają - a wiem, co piszę, włosów u nas dostatek:devil: przez dwa kociaste.
    Tylko wieczorem zagarniam kulki, bo się boję, że ich długie futro się wplączą :tongue:.

    Właśnie oglądam te mebelki i myszki - fajneeee, i wiecie co, sporo z tego mamy z tego ciucholandu. Nie znałam tej firmy i nie wiedziałam, co to za oldschoolowe mebelki. Kocham lumpexy :tongue:
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    No właśnie moje laski jak ostatnio były u teściowej, ona wyciągnęła takie retro mebelki do domku z naszych czasów ;) Następnym razem wam pokażę jak zrobię foto, na pewno kojarzycie. Ja myślę, żeby zrobić im domek sama jeśli czas pozwoli, jak nie to Ikeowy biorę :)
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 18th 2016
     permalink
    PENNY, ostatnio oglądaliśmy razem z mężem te figurki o ktorych piszecie i mój mąż był zachwycony :wink: Ja też. Śliczne, słodkie i urocze.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 18th 2016
     permalink
    Dziewczyny, jest cos takiego jak...nie wiem...interaktywna papuga w klatce? Starszak tylko papuga i pauga, a nie chce zywej, bo to halasliwe i balagani:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeNov 18th 2016
     permalink
    Frances, dzis widzialam w Smyku taka papugę! Spora to zabawka, siedzi w klatce, jak się naciska na nią to śpiewa i.... rozkosznie rusza dolnym dziobkiem! 149 zł chyba kosztuje, no i nie wiem czy to ta :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 18th 2016
     permalink
    Dzieki Ely, przejde sie zatem do smyka. Droga, ale moze mikolaj bedzie "przy kasie":wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeNov 18th 2016
     permalink
    A w ten weekend w Smyku jest 20% zniżki na wszystkie zabawki. Tylko kod chyba trzeba mieć jakiś.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 21st 2016
     permalink
    Dziewczyny, prezenty dla czterolatka? Na urodziny mamy juz autobus z Playmobila i lego (city i classic).
    Zastanawiam sie co na Mikolaja? Pomyslow brak, bo takie rzeczy jak gry i ksiazki kupujemy na biezaco jak cos ciekawego zobaczymy. Autek zabawek ma pelno. Slodyczy nie kupujemy ;) I tak sie zastanawiam co by bylo fajne?

    Moze cos polecicie dla chlopaka?

    Treść doklejona: 21.11.16 19:22
    Jako, ze Karol ma urodziny 30 listopada, mamy teraz kumulacje prezentowa ;)
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 21st 2016
     permalink
    Dziewczyny, a jakieś pomysły dla siedmiolatka?
    Nie mam pojęcia co kupić chrześniakowi, z którym niestety za często się nie widuje,ze względu na to,że mieszkam w Szkocji, a w Pl jestem dwa razy do roku. Oczywiście mogłabym podpytać rodziców, ale kuzynka śmiertelnie się na mnie obraziła (szkoda słów)i nie rozmawia ze mną.
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 21st 2016
     permalink
    Basita - a dziadkowie? Moze oni podpowiedza co lubi. Moze jakies klocki lego? Jest pelno zestawow :) male i duze.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 21st 2016
     permalink
    Basita też pierwsze co mi przyszło do głowy to Lego ;)
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 21st 2016
     permalink
    madziauk, dziadkowie to ten sam typ, co kuzynka, więc nawet nie warto pytać.
    Też pomyślałam o Lego,muszę tylko poszukać jakiegoś fajnego zestawu.
    Ostatnio kupiłam mu Scrabble, nawet nie wiem czy mu się podobało:( Mam nadzieje,że tak,bo on(i jego rodzeństwo) nie mają wygórowanych oczekiwań, jak ich mama.
    Dzięki Dziewczyny :)
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 22nd 2016
     permalink
    My w rodzinie mamy 9-latka i w zasadzie od dłuższego czasu na każde urodziny/ święta etc chce Lego, więc to raczej na topie w tym wieku ;) (u nas o tyle łatwiej, że jego mama podaje konkretne modele zestawów, które chce więc po prostu pozostaje zamówić :p)
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeNov 22nd 2016
     permalink
    No właśnie gdyby nasze relacje były normalne, to zapytałabym i każdy byłby zadowolony, a tak...

    Nadal nie mamy pomysłu na prezent dla Blanki.
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 23rd 2016
     permalink
    Dziewczyny, mam pytanie, czy jest sens kupować dla Adasia Lego Duplo, ale te zestawy od 2 lat? Czy raczej te od półtora roku? Adasia w klockach najbardziej interesują figurki, a tych jest więcej wśród zestawów 2-6.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 23rd 2016
     permalink
    _Isia_: Dziewczyny, mam pytanie, czy jest sens kupować dla Adasia Lego Duplo, ale te zestawy od 2 lat?


    spokojnie :)
    one się niczym nie różnią więc jak lubi figurki to kup mu takie z figurkami, u nas pół roku temu Miki dostał pociąg Duplo, którym to najlepiej od tamtego czasu po dziś dzień bawi się Gajka ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 23rd 2016
     permalink
    Hug już dłuższy czas bawi się Lego Duplo Ninkowymi (bankowo dla dzieci dużo starszych) a najbardziej lubi w ogóle Playmobile :shocked:
    Potrafi 40 minut siedzieć i układać te maleńkie elementy, które nawet mnie potrafią wyprowadzić z równowagi. Tzn jak spadają. A on siedzi i dłubie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 23rd 2016
     permalink
    U nas też hitem są Playmobile :) Zu bawi się nimi codziennie od roku, Leo też chętnie wyciąga (on ma bez maĺych części). Także polecam :)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 23rd 2016
     permalink
    A co myślicie o tych klockach http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=77271 podobno pasują do duplo. A tu mi chodzi głównie ze względu na świnkę pepe.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 23rd 2016
     permalink
    Właśnie u nas Miki widział szpital i karetkę z Playmobil na wakacjach z dziadkami (jakaś wystawa była czy coś) i ponoć przepadł tam...ja się bałam, że Gajka jeszcze trochę za mała, ale w sumie ona nie zjada nic więc pewnie na urodziny w lutym mu kupimy :)

    Na gwiazdkę planujemy kupić im rowery (na pedały), kaski i ochraniacze, Miki na biegówce nie bardzo chce jeździć, Gajka śmiga na takiej trójkołowej ale jej marzeniem jest mega sweetowy różowy rowerek (na wakacjach przy każdym damskim różowym, kwiatkowym etc. rowerze stawała i krzyczała, że "lowel Gai, nie pani, Gai!"
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 23rd 2016
     permalink
    Adaś raczej szybko się niecierpliwi. Jak mu coś nie wychodzi to świśnie tym i tyle ;) Oczywiście pracujemy nad tym ale wydaje mi się, że po prostu charakter po mamusi. Skusimy się zatem na lego. A te Playmobil to takie krajowe lego?
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 23rd 2016 zmieniony
     permalink
    _Isia_: A te Playmobil to takie krajowe lego?


    nie, to niemiecka marka chyba (w każdym bądź razie w Niemczech jest całe miasteczko Playmobil), ale to raczej nie są klocki tylko całe elementy...no i dla starszych dzieciaków tak od 3-4 lat raczej playmobil - chociaż jakieś tam zestawy dla maluchów też mają, ale ciekawsze są właśnie dla starszaków ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 24th 2016 zmieniony
     permalink
    U nas kroluje Playmobile - troche tych zabawek mamy ;). Karol uwielbia i w liscie do Mikolaja narysuje kolejny zestaw, tym razem chce duza straz pozarna z playmobile. Na urodziny zazyczyl sobie autobus szkolny z Playmobile ( juz mamy schowany) - no i ostatnio bylismy na weekend u znajomych i zachwycily go lego, ale te zwykle. Wiec jako, ze byla promocja u nas w tesco w UK - 3 paki w cenie 2. Kupilam mu na urodziny dodatkowo do tego busa z playmobila. Odebralismy wczoraj razem i lego classic i lego city musielismy otworzyc. Zobaczyl w sklepie i wczoraj razem skladalismy. Swietna zabawa i dla nas i dla dziecka ;)
    A te zabawki z Playmobile sa genialne, fajnie sie nimi bawi. Na urodziny z tego co wiem to dziadkowie tez mu jeszcze Playmobila kupili. Wiec u nas w tym roku szalenstwo Lego i Playmobilowe ;)

    Musze jeszcze te straz pod choinke kupic, na Mikolajki nie mam tez nic.

    Karol ma teraz pod koniec roku wielka kumulacje prezentow :crazy:
    Nie wiem gdzie my to pochowamy.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 25th 2016
     permalink
    Dominik namalowal wczoraj karetke z playmobil ( ma helikopter jest super), ksiazke, windblade ( z transformersow), slodycze:)

    I to na tyle. My na gwiazdke juz nie dajemy sobie prezentow.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 25th 2016 zmieniony
     permalink
    W playmobilach fajne jest też to, że wie się za co się płaci, bo jakość tych zabawek jest rewelacyjna ;) No i dla mojej przyziemnej Zu przydatne jest to, że pojazdy mają kierowcę i że można tym ludzikom przyczepiać do rąk różne przedmioty :) Sama lubię bawić się playmobilami :D
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeNov 25th 2016
     permalink
    Dla Adasia zatem będzie Lego. Ale nie możemy się zdecydować na nic konkretnego. Za to natchnęłyście mnie tym Playmobile, myślę, że będzie super na Gwiazdkę dla pięcioletniego siostrzeńca.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 25th 2016
     permalink
    Dziewczyny, macie jakies fajne pomysly na prezent na Mikolaja dla 4 latka? Cos drobnego, bo akurat bedziemy w Polsce na ten tydzien i chcialabym zabrac do Londynu. Mamy tylko bagaze podreczne.

    Treść doklejona: 25.11.16 12:16
    Chyba, ze mu maly zestaw Lego kupie.. i bedziemy znowu skladac ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeNov 25th 2016
     permalink
    Penny, Fragile, a ten domek i mebelki z Sylvanian Families nadają się dla trzylatki?
    Poszukuję domku dla mojej córki. Podobają mi się drewniane Le Toy Van, ale z wyposażeniem i lalkami komplet trochę drogo wychodzi (do tego ciut za bardzo cukierkowe są wg mnie), a też nie wiem na ile ją to wkręci. Myślę, że z rodzinką jeżyków czy królików bardziej trafiłabym w jej gust, ale odstrasza mnie to, że domek plastikowy. Jest jeszcze domek z Playmobil, też plastik, ale porządnie wykonany. Wybór jest...
    Mała ma Odkrywczy Domek polecany wyżej przez Kachaw, pobawiła się nim trochę rok temu, szybko się znudził i stoi. Kompletnie nietrafiona zabawka. Uwielbia za to małe figurki oraz odgrywanie scenek/ról.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 25th 2016
     permalink
    Dzięki za info o tym playmobil - zamówiłam Gosi takiego kampera z rodzinką i udało się w dobrej cenie, bo miałam jakiś kupon i dodatkowo promocja była.

    Treść doklejona: 25.11.16 18:29
    Annie_86: enny, Fragile, a ten domek i mebelki z Sylvanian Families nadają się dla trzylatki?

    Myślę, że jak najbardziej. Moja jako 3-latka bawiła się mebelkami i figurkami - one nie są jakoś bardzo małe, więc spokojnie da radę.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 25th 2016
     permalink
    Annie_86: Penny, Fragile, a ten domek i mebelki z Sylvanian Families nadają się dla trzylatki?


    Gugiś nawet jako 2latek się bawił :D Także myślę, że tak - jeśli dziecię tym nie rzuca, nie depcze to spokojnie wytrzyma :)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 25th 2016
     permalink
    a co dla 6-latka majacego wszystko?;-( pytalam pitera i on ma jeszcze mniejsze pojecie o tym co chce niz ja.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeNov 25th 2016 zmieniony
     permalink
    Dzięki, dziewczyny. Byłyśmy dziś w zabawkowym i mała bawiła się tym miejskim domkiem Sylvanian Families, był wystawiony do "testowania". Była zachwycona. Jest świetny i dość porządnie wykonany a zwierzaki są słodkie :-). Ma otwierane drzwi (okna chyba też) i to jest duży plus. Niby duży ten domek, ale właściwie trochę mały i niski jest ;-). Postawiony na stoliku był ok, nie wiem czy zabawa na podłodze byłaby "wygodna", chyba tylko na leżąco na brzuchu ;-). Szukamy czegoś większego. Zastanawiam się nad wykonaniem domku drewnianego przez stolarza (mam znajomego), jak nie wypali to wybiorę pomiędzy Sylvanian a Le Toy Van.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeNov 26th 2016
     permalink
    Dziewczyny mam duuuuży problem. Potrzebuję kupić drobny prezent na Mikołajki i za chwilę na 2 urodziny dla dziecka, które ma praktycznie wszystko przy tym niczym się nie bawi. Problem jest o tyle mega, że chłopiec (moim zdaniem) ma problemy z IS. Nie wiadomo co go tak naprawdę cieszy... Nie mówi jeszcze.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 26th 2016
     permalink
    Ewa, chyba standardowo Lego - z tym można robić wszystko :D Dla Pitera to już chyba by się nawet Technics nadawał?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 26th 2016
     permalink
    Frag, ja nie wiem co jest z nami nie tak, ale ani ja ani piter jakos nie lubimy lego. zlozymy to wg chematu i wlasciwie koniec szalu. a potem sie wala po mieszkaniu. mamy nawet dwa zestawy nie zlozone jeszcze.
    pytalam piotrka co by chcial ale nie wie. ma to gdzies. podobnie jak marta:devil:
    ja to bytm najchetniej jakis mega drobiazg kupila. tyle, zeby byl fajny.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 26th 2016
     permalink
    O rany :D To u nas jest dużo zestawów, ale już żaden nie ma oryginalnej formy - za to chłopaki robią garaże, budynki, zoo z zagrodami dla zwierzątek z plastiku :D No szał i na takie zwykłe i o dziwo Duplo też nadal w użyciu przez Dużego.
    .
    Ewa, a popatrz sobie na ofertę w sklepie Imaginarium - mają drogie zabawki, ale bardzo fajne. A zestawy kreatywne? Nawet w Smyku mają takie zestawy do doświadczeń, np. mały chemik, komety, zobacz tutaj są.
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeNov 29th 2016
     permalink
    Dziewczyn, podpowiedzcie mi proszę- na mikołajki mam do obkupienia gromadkę dzieci: moje obie panny, 4-latkę i 4-latka, 7-dmiolatkę i 9-ciolatka . Chciałabym coś niedrogiego i dla każdego coś podobnego i nie wiem na co się zdecydować. To mają być mikołajkowe upominki, w zeszłym roku każdy dostał kubek z ulubionym bohaterem z kreskówek, w tym roku nie mam pomysłu...

    Może coś podpowiecie.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeNov 29th 2016
     permalink
    Moja dziś dostała od nas klocki duplo zestaw z leśnymi zwierzątkami.
    I nie przypuszczałam ze będzie z tego tak mocno zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 29th 2016 zmieniony
     permalink
    Środa, może puzzle? Ja dla Majki kupuje, bo ostatnio męczy te co ma i są już dla niej za łatwe. Upatrzyłam jedne 3D, są od 6 lat, ale myśle, że da sobie z nimi rade ;)

    Za to totalnie nie mam pomysłu na prezent dla Lenki :/
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeNov 30th 2016
     permalink
    Puzzle ok, ale moja Kala jest juz na innym etapie i puzzle ją teraz mniej interesują.
    Chciałabym coś podobnego dla wszystkich- nie wiem, komplet czapka/szalik/rękawiczki dla każdego jakiś inny?
    No normalnie pustka we łbie - to ma być drobiazg na Mikołajki, na święta to już plan jest.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.