Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoremza
    • CommentTimeDec 8th 2015
     permalink
    Ja jestem planszówkomaniaczką i uwielbiam dixit:)) Grałam kiedyś z 10-łatką i dała radę:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 8th 2015
     permalink
    dla dzieciakow fajne jest jeszcze 5 sekund
    a dla starszych imprezowo polecam Party Time (dla dzieciakow 7+ tez super w ciut zmodyfikowanej wersji)
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 8th 2015
     permalink
    Mnie tam taka zabawka nie przeraża gdy mam takie sztuki trzy ale prawdziwe,w terrarium :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 9th 2015
     permalink
    W Dixit moja koleżanka gra z dziećmi w szkole 8-12 lat i dają radę bez problemu, można też zmienić lekko zasady gry na dwie osoby, resztę kart dobiera się losowo. ja na bank kupię tę grę, ale czekam na jakąś promocję.
    jeszcze dla starszych dzieci +8 lat myślę, polecam Mali powstańcy i grę kakao, zresztą polecam tego gościa, świra na punkcie gier, fajne recenzje przedstawia
    gry u Wookiego
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeDec 14th 2015
     permalink
    Zakupiłam jako prezenty dla 4 i 5 latki Dobble kids. Dla Gosi też, miało to być jako prezent świąteczny (część), ale dziecko chore i znudzone, więc wczoraj już dałam, bo wariowaliśmy z nudów w domu. Młoda załapała bez problemu zasady i ciągle chce grać, więc polecam!!!
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 5th 2016
     permalink
    odnawiam wątek.
    Podpowiedzcie mi, szukam sprawdzonej kuchni do zabawy do 200 zł. Na all jest tego mnóstwo ale nie chcę kupić jakiegoś badziewia co się zaraz rozpadnie. Polecacie coś?
    I szukam jeszcze fajnego zestawu z lalką. Tzn. tak żeby dopasować rozmiarem lalki resztę czyli wózek, nocnik, łóżeczko/kołyska itp.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 5th 2016
     permalink
    jesli ktoras planuje zakup gier dla dzieciakow to dzisaij na znak.com.pl jest nawet niezla promocja plus darmowa wysylka
    goraco polecam DOBBLE, na wakacje w przypadku gorszej pogody jak znalazl
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJun 28th 2016
     permalink
    Dziewczyny, poradzcie co mozna kupic 8latce? Za dwa tygodnie przyjezdza do nas z Anglii siostra męza z dziecmi. Dziewczynka slabo mowi po polsku, nie czyta po polsku. Dla jej brata jzu mamy pomysl, ale dla tej malej to nie mam pojecia...Nie musi byc nic tradycyjnie polskeigo. Wazne by radosc sprawic.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 28th 2016
     permalink
    Fran wszelkie koraliki do robienia biżuterii własnoręcznie, zestawy plastyczne,
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    Dziewczyny szukam prezentu dla rocznej dziewuszki, czyt. Jaśminy naszej.

    No nie wiem co bym mogła...

    Chrześni kupują dużą piaskownicę z dachem i stolikiem dodatkowym plus całe jej wyposażenie.

    Ktoś tam się zrzuca na rowerek trójkołowy, taki do prowadzenia.

    No i nie wiem co mogłabym podpowiedzieć ludziskom, co by się przydało takiemu maluchowi- zabawki multimedialne i edukacyjne ma po KAlince, więc żadne szczeniaczki-uczniaczki nie wchodzą w grę.
    I kurcze nie wiem...

    Basen i wszystko do niego już mamy, bo w zeszłym roku kupiony i był szał kupowania cudów-wianków do niego i teraz naprawdę mam zagwozdkę co by się przydało...
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    Klocki lego ma ?? bo to zawsze dobry prezent
    U Ninki sprawdził się taki domek z kiddyland
    odkrywczy domek
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    Ja mialam ten sam problem teraz, bo zabawek duzo po Lusi. Moja mama wczoraj kupiła dla naszej roczniaczki arkę Noego dummela i jest szał. A może np. fotelik na rower + kask?
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    My mamy ten sam problem. Tzn. w Pl mamy dla Kacpra i Blanki wspólny prezent od nas i dziadków - trampolinę. Ale chciałabym cos jeszcze jej od nas kupić tutaj. W tym problem,że ona mało interesuje się zabawkami. Teraz ma okres tylko jęczenia (chyba zęby) i wiszenia na mnie.
    Myślałam nad zestaw do herbaty z fisher price. Ma ktoś z Was,bawiły się dzieci Wasze tym?
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJul 14th 2016
     permalink
    a myśłicie, ze ta Arka Noego dla dwulatki będzie ok? czy już za duża jest?
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJul 14th 2016
     permalink
    Fotelik na rower ma, a kask dokupimy na dniach.

    Arka Noego?
    A co to takiego?
    Zaraz wygoogluje :)


    A na ten odkrywczy domek to nie za mała jest jeszcze?

    Bo nie wiem, wydaje się, że dla starszych dzieci zabawka.


    A lego to jakie?

    Bo Kala w ogóle klockami się nie bawiła, więc żadnych nie mamy w sumie.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 14th 2016 zmieniony
     permalink
    Mój miał poźyczoną Arkę od kuzynki mojej i moim zdaniem ona się sprawdza tak gdzieś do dwóch lat, mój szybko stracił zainteresowanie, bo tam tylko się wkłada te zwierzątka i tyle. Lepiej dla dwulatka zainwestować w coś co będzie rozwijać już zabawę tematyczną: dom, sklep, kuchenka, wózek z lalką, akcesoria dla lalek, karmienie, kąpanie, no nie wiem, co jeszcze dla dziewczynki. Mój np uwielbia zabawki z imaginex z fishera, są tak ludziki, samochody, samoloty, straż pożarna, lotnisko i on już się do dawna bawi tematycznie, ale on się nawet bawi barbi. Leżały już barbi nieużywane przez Ninkę i nawet padło pytanie, to co Ninka oddajemy barbi dalej, ale nagle młody zaczął się nimi bawić i Ninka z nim znów się bawi.

    Treść doklejona: 14.07.16 11:55
    Środa klocki lego są super, mega, mega. teraz byliśmy na roczku i kupiliśmy takie pudło podstawowe klocki, ale jest też podstawa pod samochód, okienko i drzwi, więc prosty domek można zbudować, dwie postaci ludzi i dwa zwierzątka, są też klocki z liczbami. takie podstawowe a jak/jeśli złapie bakcyla, to potem można dokupić mnóstwo innych. Ale klockami trzeba się bawić z dziećmi, zarażać je nimi, bo jak ktoś myśli że dziecko usiądzie i samo będzie się bawić to jest w błędzie, może na chwilkę.
    my kupiliśmy takie


    Treść doklejona: 14.07.16 11:57
    Ps co do odkrywczego domku, my kupiliśmy go dla Ninki na dwa latka, ale mój Dominik bawił się już nim jak skończył roczek, bo tam naciskasz i gra, świeci, coś jeździ, więc bawiłaby się nim nie tematycznie a bardziej na zasadzie odkrywania dzwięków. Są tam ludziki bezpieczne, bez małych elementów, więc nie zaszkodzi.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeJul 14th 2016
     permalink
    U nas też Arka Noego to jedna z ulubionych zabawek. Adaś dostał jak miał około roku. Ale też myślę, że dla dwulatka to będzie zbyt dzidziowa zabawka. Środa, ja jeszcze polecam klocki Chicco App Toys. Duże, plastikowe. Naprawdę fajne. Adaś dostał na pierwsze urodziny. My mamy zamek. Przedział wiekowy od roku do sześciu lat. Cioteczne rodzeństwo Adasia w wieku 2,5 oraz 4,5 kiedy przyjeżdża i się nimi bawi.
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJul 14th 2016
     permalink
    Arkę bawi się moja Łucja ale tak jak dziewczyny myślę że dwulatka prędzej tym domkiem odkrywczym będzie się bawić. Łucji na drugie urodziny kupiliśmy kuchnię taka drewnianą i do tego warzywa i inne produkty spożywcze.
    Moja roczna Laura bawi się świetnie matą aquadoodle, chociaż kupiona dla Łucji pół roku temu.
    --
    •  
      CommentAuthorWyczekanaMama
    • CommentTimeOct 10th 2016 zmieniony
     permalink
    Dziewczynki, mamusie starszych dzieci, potrzebuje pomysł na drobny prezencik dla chłopczyka 2,5 rocznego. Co teraz jest na topie?
  1.  permalink
    Drobny prezent..mhmmm...

    U nas hitem jest prysznic z pompka yokidoo. Mega zabawa!🙂 ale do tanich nie należy.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorimagnolia
    • CommentTimeOct 10th 2016
     permalink
    Moze play doh?

    Treść doklejona: 10.10.16 16:27
    Karolin mi lekarz powiedział płeć na prenatalnych w 12 tygodniu, widział siusiaka i tak już zostalo, sprawdziło się to co powiedział :)
  2.  permalink
    A no własnie, lekko nie jest... kurcze mamy odwiedziny u znajomych, dwójka maluchów, 2,5 roku i 2 m-ce :)
    W ogole te maluchy teraz nie chca sie bawic zabawkami dla nich, tylko dla starszych dzieci... musze sie zastanowić, poszperac...
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    Hejka. Teściówie chca coś kupić dla Tosi z okazji urodzenia się rodzeństwa.
    Co by było fajne dla takiej prawie 4 latki ?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    Acia, może Tosię podpytaj? Ja zawsze pytam Michasię.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    No właśnie ona sama nie wie. Ogólnie to chce wszystko.

    Myślałam o jakimś może piasku kinetyczny (tym można normalnie w mieszkaniu się bawić?). Tylko tez nie wiem jaki zestaw. Ogólnie na placu zabaw uznaje Tosia tylko piaskownice.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    acia... skoro Tosia lubi piaskownicę to pokocha piasek kinetyczny :) moja mała dostała chyba na 2 latka i non stop stoi otwarty, wysypany w kuwecie (nie, nie mamy kota :P) i mała robi torty, ciasteczka, babki... dla mnie to zabawka wręcz obowiązkowa :) nie zasycha i łatwo ją zbierać. U nas jest zasada - nie wynosić piasku poza kuwetę i jest porządek.
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    My mamy kota on ma żwirek. Nie powinien mu się taki piasek ze żwirkiem pomylić?
    Elyanna a polecasz jakiś konkretny zestaw i gdzie najlepiej to kupić żeby była kuweta itd.

    Treść doklejona: 21.10.16 10:18
    i czy prawie czterolatka nie jest na to za duża ?
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    Acia na pewno nie za duża :) bawiła się jeszcze w piaskownicy latem? moja siostrzenica w wieku 6 lat się bawiła chętnie :)

    Treść doklejona: 21.10.16 11:15
    a może zestaw playmobil? są różne dla starszych i młodszych. moja 2,5 l bawi się codziennie dużą farmą i domkiem sama :)
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    ja mam taki, http://archiwum.allegro.pl/oferta/kinetic-sand-piasek-kinetyczny-1-kg-oryginalny-i5998372028.html ale teraz patrzę, że drogi strasznie, ja bym takiego nie kupiła sama :P mam 5kg i to zdecydowanie za dużo wg mnie, mała bawi się połową a druga połowa leży w pudełku. Nie wiem czym one się różnią, prawdę mówiąc, nawet w Pepco widziałam jakiś.
    Są teraz jakieś kolorowe piaski, albo z brokatem, może taki by wolała? Moja ma klasyczny, a do tego swoje zwykłe foremki do piasku i pożycza moje do ciasteczek, zupełnie jej to wystarczy :)

    Niby jest dla dziecka 3+ więc myślę, że będzie zadowolona, jeśli lubi piasek i lepić z ciastoliny/plasteliny to sądzę, że będzie idealnym prezentem :)

    Moja dostała teraz teraz na 3 latka swoją pierwszą ciastolinę i od 2 tyg. codziennie ją męczy :D
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 21st 2016
     permalink
    Ciastoliny ma dużo. I ją uwielbia.
    --
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeOct 22nd 2016
     permalink
    Jestem w przedszkolnej Radzie Rodziców i niebawem musimy kupić dzieciakom prezenty na Mikołaja...Budżet ograniczony,bo nie może przekroczyč 20zł na dziecko.Przedział wiekowy od 3 do 6 lat.Jakieś propozycje?
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 24th 2016
     permalink
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeNov 16th 2016 zmieniony
     permalink
    Może ktoś polecić zestaw mały doktor? Jakiej firmy kupić?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 16th 2016
     permalink
    Dziewczyny, a ja poszukuje jako prezent na Mikołaja, dla Dawidka prostej encyklopedii dla dziecka. Żeby tam nie było chaosu, żeby było parę zdań, obrazki... Prosty tekst... Znacie coś takiego?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 16th 2016
     permalink
    help, prezent dla 6 letniej dziewczynki?
    -- ;
  3.  permalink
    Ewa, mogą być klocki plus plus - są super, dostępne też w "dziewczynkowych" kolorach (pastelowe).
    albo takie zestawy dużych koralików do robienia bransoletek, naszyjników, et
    a może puzzle z Krainą Lodu, Barbie, czy inną ulubioną bajką?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 16th 2016
     permalink
    Albo, jeśli lubi zwierzęta a mieć nie może prawdziwych, to hitem wśród dziewczynek w wieku 5-6 lat jest obecnie ten piesek.
    Nina ofc też go chce :tongue:

    Aha bo to domyślam się, że dla Piterowej koleżanki na urodziny tak ?
    No to ten pies chyba za drogi.
    Koniecznie spytaj Pitera co ta dziewczynka lubi. Jak z nią chodzi do przedszkola to niech popyta.

    Wtedy jakieś puzzle, jak Ceri napisała.
    Albo jakiś inny gadżet z ulubioną postacią.
    Tylko tu trzeba wiedzieć na 100% co lubi, bo gdyby moja koza dostała cokolwiek z Elsa albo Barbie to ryk byłby straszny. Tak tego nie lubi :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie :) Czy któreś z Waszych dzieci ma domek rodziny Sylvanian i figurki czy meble? I czy Wasze dzieci lubią się tym bawić? Dziadki kasę wysłały i chcą żebym coś dziewczynkom kupiła :) Coś przebąkiwali o domku dla lalek... i tak przeglądam neta i trafiłam na te Sylvaniany i są urocze po prostu :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    TEORKA: to hitem wśród dziewczynek w wieku 5-6 lat jest obecnie ten piesek.
    Nina ofc też go chce :tongue:

    moja 4 latka też go chce. W sumie nie taki drogi, co? Myślałam, ze droższy będzie.
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    [quote=PENNY][/quote]

    My mamy domek dla lalek rosebud, drewniany z mebelkami i lalkami. I się dziewczyny bawią :) Jakoś kilka miesięcy temu Majka na prawdę fajnie się bawi, układa te mebelki. Lenka najbardziej lubi jeździć samochodzikiem po całym mieszkaniu ;)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Teraz jakoś w Lidlu tez będzie/ jest fajny domek drewniany dla lalek. Mozna dokupić tez mebelki i rodzinkę.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    PENNY: Czy któreś z Waszych dzieci ma domek rodziny Sylvanian i figurki czy meble


    Domku, nie mamy, ale chłopaki mają rodzinę kotków i jeży - cudne, drogie jak diabli, ale cudne... Chłopcy mają domek z Ikei z mebelkami i oczywiście obie rodziny w nim mieszkają razem z Peppą i resztą ferajny ;)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016 zmieniony
     permalink
    Dziękuję za odzew :smile:

    Nad tym domkiem z Lidla się zastanawiałam, ale coś mi nie pasuje... no sama nie wiem co, bo przecież fajny :)

    Ikeowy mi się podoba, zaraz bym go przemalowała :P O tyle inne przebija, że można potem z niego półkę na ścianę zrobic.

    Sylvanian mi się podoba ogromnie i o tyle jest ciekawy, że można potem inne domki czy konstrukcje doczepiać i tworzyć rózne kombinacje :) I ten co mi się ze światłem podoba najbardziej można zamknąć i jest chyba w miarę mały. Dla mnie to ważne, bo mamy mikro miejsca w pokoju dziewczyn :( Te sylvanianiove rodzinki jeżyków czy królików i meble do nich są po prostu takie ciepłe jakieś :) no sama bym się nimi bawiła.... a to w sumie dobrze, bo dziewczyny ciągle lubią się ze mną bawić, więcnie robiłabym nic na siłę ... hahahah..... aż się sama dziwię do jakich wniosków dochodzę :shocked: :tooth: Ale serio mnie już czasem trzepie od "stary niedźwiedź mocno śpi" :P:P:P:P Fajnie by się pobawić w "prawdziwy dom":)

    No a najgorsza cena :( ale znalazłam jeden w super promocji i dlatego mnie tak kusi :)

    Frag a te figurki jeżykowe i kotkowe nie są za małe do tego domku z Ikei?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    PENNY: Frag a te figurki jeżykowe i kotkowe nie są za małe do tego domku z Ikei?


    Co Ty - w jednym łóżku może spać rodzina kotków, Peppa, George, Danny, Rebecca i Richard i jeszcze się jacyś kumple zmieszczą :D No jest spory ten domek, za to chłopaki się nie kłócą, bo jest na tyle duży, że każdy ma swoją część. Mi się te mebelki z Lidla dla maluszka bardzo podobają za to... I łóżeczko piętrowe.
    .
    A poka ten domek Sylvianowy?
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016 zmieniony
     permalink
    _Fragile_: Co Ty - w jednym łóżku może spać rodzina kotków, Peppa, George, Danny, Rebecca i Richard i jeszcze się jacyś kumple zmieszczą :D

    A no to ja wiem :D mi chodziło o to czy figurki nie są za małe w stosunku do dużego domku :D bo ja wiem, że domek duży. W sensie czy jedno do drugiego będzie pasowało :) Ale pewnie będzie :P

    https://rumburak.cz/inshop/files/BSF2752/BSF2752_1.jpg

    https://rumburak.cz/inshop/files/BSF2752/BSF2752_2.jpg

    https://rumburak.cz/inshop/files/BSF2752/BSF2752_3.jpg

    http://www.igetweb.com/www/lego/catalog/e_1078557.jpg


    No i oczywiście ma też dla mnie jedną zasadniczą wadę, nie jest DREWNIANY :D:D:D Weź dogodź babie :devil::devil::devil::devil:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    O rany, cudny! No te misiaki malutkie są, ale Peppa jeszcze śmieszniej wygląda w takim ogromnym domu, natomiast najwyraźniej chłopakom nie robi to żadnej różnicy ;)))

    Treść doklejona: 17.11.16 20:10
    A widziałaś przedszkole Sylvaniowe? Strasznie mi się podoba, sama bym sobie kupiła ;)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Frag no mówię Ci, że się zakochałam ... ja już sama nie wiem czy ja go bardziej dla siebie nie chcę kupić, hahahah :devil: Podobają mi się i okienka i te tarasy, schodki... Liwka uwielbia takie odgrywane sceny. Ciągle jakieś lalki wysadza na kibelek, karmi, gotuje i tak dalej. Myślę, że byłaby zachwycona. A Nadia często dołącza do tych zabaw. Mogłyby mieć jedną rodzinkę na start, jakiś zestaw do kuchni, ubikację, a resztę można z czasem kolekcjonować. Czyli polować na mega promocje :P


    Zastanawiam się też nad opcją: Domek z Ikei, mebelki z Lidla, bo są urocze :) I rodzinka kotków Sylvanian. Nie wiem tylko czy te mebelki będą okej wyglądać w domku Ikeowym :)

    Treść doklejona: 17.11.16 20:15
    _Fragile_: A widziałaś przedszkole Sylvaniowe? Strasznie mi się podoba, sama bym sobie kupiła ;)

    Widziałam :bigsmile::bigsmile::bigsmile: A domek na drzewie i szkołę :D:D:D Kurde oni te zabawki chyba dla dorosłych robią przysięgam !!!!
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Haha, wiem :D No to my mamy taki mieszany zestaw, bo domek z Ikei ma całkiem rozsądną cenę, a jest ogromniasty, także dużo mebelków się zmieści, poza tym fajnie ułożony, bo chłopcy siedzą obok siebie i każdy z nich ma "połowę" domu - parter i piętro. Mebelki te z Lidla też fajne.
    .
    A zabawki drogie, za to bardzo fajnie wykonane - jeżyki Duży ma już 3 rok, nic się z nimi nie dzieje, a bawią się nimi często, a Mały je często "obświntywał" przy ząbkowaniu.
    .
    Jak nie przepadam za drogimi zabawkami to jednak w niektórych widzę sens, np. przy Lego, bo są na lata, solidne i dobrze wykonane. I te też uważam za takie. Może przy chłopakach nie będą na lata, ale przy dziewczynkach bankowo.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    _Fragile_: poza tym fajnie ułożony, bo chłopcy siedzą obok siebie i każdy z nich ma "połowę" domu - parter i piętro.

    O a to przy dwójce też ważne :)

    Naczytałam się, że te sylvanianowe cudeńka są właśnie bardzo porządnie wykonane, soline i na lata, a przy dwójce maluchów to jednak ważne.

    Ten domek który wkleiłam znalazłam w bardzo dobrej cenie w sumie o 40 zł drożej niż ten z Ikei, więc dramatu nie ma. Gorzej z jego wyposażeniem ... Ale ponieważ na co dzień moje dziewczyny nie dostają zbyt wielu prezentów (ani tym bardziej drogich), a tym razem to dziadkowe się zaparli to w sumie czemu nie :) Lego u nas trzy lata wytrzymały i nic im nie jest :) Może zamiast domku to lego im dokupię, rany za dużo tym zabawek do wyboru .....
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 17th 2016
     permalink
    Ano widzisz - a tak masz każdą okazję "z głowy", bo zawsze można jakiś element dokupić. A z Lego to daj spokój... Mamy "magiczną" szafę, do której czasem coś kupujemy jak jest fajna promocja i w tej chwili są tam 4 spore zestawy Lego, dwa kalendarze adwentowe Lego i póki co mówię basta ;))) Chociaż sama uwielbiam się z nimi klockami bawić :D Za moje dzieciństwo, bo wtedy nie miałam :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.