Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    ineska: ta wariatka na babskim forum wczoraj obraziła użytkowniczkę

    inesko - nie obrażamy sie tutaj, nie zniżaj się do tego poziomu
  1.  permalink
    miałyśmy ją zignorować wiec nie wdawajmy sie w dyskusje,bo zaraz zacznie nam znów grać na emocjach jakie to miała straszne dzieciństwo...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    myszka kobieto przecież Ty sobie sama problemy stwarzasz a nie ktoś.....
    problemy wychowawcze bez ojca... kobieto ile dzieci jest bez ojca i wychowują się na inteligentne i mędre osoby bez potrzeby pomocy ze strony specjalisty!
    Matka też ma prawo do szczęścia a jej szczęście powinno być Twoim... Przyrodnia siostra - powinnaś ją kochać z całego serca bo to Twoja siostra!
    Nowa rodzinka Twojego Ojca ... zaakceptuj to bo i tak nic nie zmienisz... !
    Zmuszanie do seksu ha ha ha toż to prawie jak gwałt! jak może CIę ktoś zmuszać do czegoś czego nie chcesz - widocznie Tobie to odpowiada i pasuje....
    Jak możesz się starać o ciążę z kimś kto do seksu cię zmusza ha ha ha dziewczyno co Ty piszesz - zastanów się...

    Nie zaglądaj tutaj lepiej bo i tak Ci nie uwierzą dziewczyny w to co teraz piszesz - to Twoja kolejna gra? ha ha ha
    Odpuść sobie już na serio bo będziesz miała poważne problemy!
  2.  permalink
    nie będę ciasteczko tylko odpowiedziałam na pytanie.
    agness więc Ci nie odpowiem, bo będzie to źle potraktowane.
    chce po prostu Wam pokazać, że zaczynam się starać.
    tylko tyle
    • CommentAuthorineska
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    skorpionka, ale przepraszam Cię bardzo ktoś kto w taki sposób postępuje jak ona ma nierówno pod sufitem.
    OK< ja rozumiem kobiety które naprawdę bardzo chcą mieć dziecko i wyobrażają sobie, ze są w ciazy i zaczynają wypychać brzuch i takie tam. Ale nie rozumiem kradzieży cudzych zdjeć i używanie niecenzuralych słów w stosunku do innych ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    myszka Ty nam nie pokazuj a jeśli już tan bardzo chcesz Nam coś tutaj udowodnić to NIE WCHODZ WIęCEJ NA TO FORUM!!!

    NIE WIERZYMY CI W TWOJą NAGłą CHęć PRZEMIANY JAK I PRZEPROSINY - kolejna Twoja gra a potem śmiech po drugiej stronie monitora
  3.  permalink
    ale mi chodzilo z tym seksem, że po prostu sporadyczne zmuszanie, a nie non stop.
    do niego nie dociera jak mówię NIE.
    tak jest ogólnie ok.

    ja jednak mam za słabą psychikę i te sprawy o których piszesz ladybird sa dla mnie wielkimi problemami.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    ineska: ktoś kto w taki sposób postępuje jak ona ma nierówno pod sufitem.

    prosze cię jaz jeszcze, zebyś nikogo nie obrazała nawet myszki
  4.  permalink
    dobrze.
    w takim razie już mnie nie ma.
    nie zamieszam już ani tu ani nigdzie indziej.
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    o tak ineska to prawda ja bym napewno bardzo mocno zainterweniowała jeśli były by to moje zdjecia..i to uzalanie się nad sobą...myszka Klaudia czy jak ci tam...nie masz osobowości...sama nie wiesz kim jesteś i co mowisz więc jak chcesz się wytłumaczyć nam po tym wszystkim?
    --
  5.  permalink
    ja się nie chce tłumaczyć.
    napisałam jak jest i jak to psycholog ocenił.
    jak chcecie coś pisać to proszę.
    odpowiem na wszystko.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    dajcie już spokój...

    obrzucanie sie błotem nic nie pomoże tylko podkręca atmosferę...

    było minęło i koniec...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    skoro twierdzisz ze odpowiesz na WSZYSTKO to czemu pominelas moje pytanie?

    ponawiam wiec jeszcze raz - ile masz lat i skad jestes?
  6.  permalink
    dobrze.
    nie chce nic więcej pisać.

    tylko żegnam i przepraszam.

    szczególnie Fiufiu
  7.  permalink
    mam 20 lat i jestem ze śląska.
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    a zdjęcie z nad morza czyje jest?
    --
  8.  permalink
    dziewczyny- a może warto wyciągnąc rękę?
  9.  permalink
    siostry mojego faceta.
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    a ona o tym wie? głupie pytanie pewnie nie...a jak facet cie zmusz do sexu a dalej z nim jesteś to naprawdę nie rozumiem....
    --
  10.  permalink
    ona nie wie, ale się dowie jak się z nią spotkam.

    to zmuszanie się kilka razy zdarzyło.

    nie chce o tym pisać.
  11.  permalink
    Dotarlam, bylam na miescie...i standardowo...nadrobilam......
    nie wiem co myslec......
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Chwileczkę, proszę o moment dla mnie, za sekundę coś wysmaruję.
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    to jeśli masz 20 lat to chyba wcześnie na dziecko zwlaszcza w tak konfliktowej sytuacji rodzinnej i z takim facetem...a do tego twoje problemy psychicznej natury...chciałabyś zeby twoje dziecko było w takiej atmosferze wychowywane..tym bardziej powinnaś coś ze sobą postanowić
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    DZIEWCZYNY, PO CO WY TO ROBICIE?? PO CO WOGÓLE Z NIĄ DYSKUTUJECIE???
    nie widzicie,ze ona nadal się świetnie bawi?? tu jest naprawdę mnóstwo osób, które mają o wiele wiecej problemów, i o wiele bardziej skrzywdził je los i z nikogo durnia nie robią:((
    NIE WIERZĘ w to że myszka kiedykolwiek była i będzie u jakiegokolwiek lekarza..niestety to jest taki typ osoby, której sprawia ogromną radość granie na ludzkich uczuciach..
    ona nawet jak tłumaczy sie, czemu niby to zrobiła, to się miesza (zmuszanie, ale nie zmuszanie itd)..a za niedługo i tak pojawi się na jakimś forum, tylko będzie już o tyle mądrzejsz,że zagra z nami, czy z innymi kobietami inaczej-jednak w ten sam sposób..

    popieram ineską, uważam,że damazy powinien zgłosić ten incydent, ponieważ to nie jest po raz pierwszy i na pewno sie powtórzy:))..

    tak czy inaczej MYSZKO , poprostu zniknij z forum i przestań gnębić kobiety, które naprawdę potrzebują spokoju..

    mam nadzieję,ze po raz kolejny świetnie się bawiłaś czyimś kosztem..pamiętaj,że "czynione zło zawsze wraca do nas ze zdwojoną siła"..nie życzę ci źle, ale poprostu daj se już spokój..:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
  12.  permalink
    daję sobie spokój.
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    ufff, nareszcie....ale czekam na obiecaną wypowiedż damazego
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    jeszcze tu jesteś?? od rana się żegnałaś, przepraszałaś i nadal TU JESTEŚ???

    teraz widzicie jak się świetnie bawi???

    i będzie tutaj jeszcze nie raz i nie dwa:sad:

    nienawidzę kłamstwa, obłudy i oszustwa, a ty myszko wszystkich bijesz na głowę:devil:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    ja też czekam na wypowiedź Damazego:)) chyba dużo skrobie:))
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    największ tu frekwencja więc zapytam tak poza co z mierzeniem temperaturki w niedzielę w nocy zmienia się czas o godzinę do tylu i nie wiem..dużo dziewczyn nie wie??
    --
    • CommentAuthorAnnna
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    jak mam być szczera nie wierzę w ani jedno słowo, mówi dlaczego to robi i w ten sposób ponownie opopwiada łzawe historie tragedia jakaś, każdy ma problemy nawet z ojcem, matką czy nie wiadomo czym tam jeszcze, nikt przy zdrowych zmysłach nie zmusza swojej dziewczyny do seksu a i oa nie daje się zmuszać litości...a niejedna z nas przeszła naprawdę jakąs depresje czy BÓG wie co jeszcze key kolejny raz się nie udalo....dla mnie to bzdura ale może ja jesteam jakaś niewrażliwa na krzywdy ludzkie :/
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    popiera cię Aniu, dokładnie to samo napisałam wcześniej..to jest poraz kolejny granie na naszych uczuciach:((
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Do innych spraw się nie mieszam, ale ta jest ważna. Wiele w tej kwestii poczyniłem już działań i nie chcę, aby moja i innych praca poszła na marne. Są też osoby, które bardzo mi pomogły (teraz i wcześniej). Za co bardzo dziękuję i jestem przekonany, że mamy tak wspaniałe użytkowniczki w serwisie, że nie wiem czy jest drugie takie miejsce w internecie. Koniec słodzenia :flowers:

    Zatem, moja sugestia i warunki dla Ciebie myszko. Masz dwa wyjścia, zniknąć stąd na zawsze i nigdy się tutaj nie pokazywać (nigdy ponieważ twoje działania są rozpoznawalne i ich wykrycie jest prostą sprawą) lub zostać, prowadzić wykres, nie udzielać się zupełnie na forum oraz pod innymi wykresami, jakie są dostępne na 28dni. Prowadzisz wykres i jesteś monitorowana.

    Tak, może się to wydać dziwne, ale chcę, aby myszka pozostała w serwisie i prowadziła obserwacje pod loginem, pod jakim została kolejny raz zdemaskowana (myszka24_1983). Zdaję sobie sprawę, że wiele nam życia naprzykrzyła i wiele negatywnych emocji wzbudziła. Pod żadnym pozorem proszę nie kwalifikować mojego planu pod tytuł "ostatnia szansa". Nie, to nie jest szansa, to jest wyjście. Lepiej niech zostanie na określonych warunkach lub za jakiś czas wróci i znów wykręci nowy numer.

    Albo zwyczajnie odejdzie, albo będzie prowadzić wykres, bez możliwości wpisywania komentarzy pod innymi wykresami z wyjątkiem swojego, bez udzielania się na forum. Oczywiście, każda negatywna wiadomość z innego serwisu spowoduje dostarczenie odpowiedniego materiału dowodowego odpowiednim osobom, zablokowanie konta i inne perturbacje.

    SZach.

    Jeśli myszko się nie zdecydujesz, Twoja sprawa (ja podejmę określone działania). Jeśli się zdecydujesz, to koniec Twojego pisania na forum i pod innymi wykresami minie z północą.
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    dziewczyny, po co te dyskusje, jeśli Klaudia zrozumiała swój błąd i się leczy, to daj jej Boże, żeby psycholog jej pomógł, a teraz nie roztrząsajmy tematu, tylko poczekajmy na efekty. Czas pokaże prawdę.
    NIe dyskutujmy już z Myszką - Klaudią, ma problemy i niech pomaga jej lekarz.
    --
  13.  permalink
    Damazy zgadzam się na prowadzenie wykresu pod tym nickiem i nie udzielanie się na forum oraz na innych wykresach.

    proszę o zgode na prowadzenie tego wykresu i monitorowanie mnie.
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Damazy, popieram w pełnej rozciągłości
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    harpijka, to nie są problemy. jej to sprawia przyjemność:(( niestety i po tych jej wypowiedziach jestem tego pewna, raz można tak postąpić, dwa no dobra, ALE CIĄGLE??????

    DAMAZY, ciekawe rozwiazanie sytuacji:wink: miejmy nadzieję,że myszka sie dostosuje
  14.  permalink
    zaczne prowadzić wykres już teraz.
    i potem założe nowy.
    teraz mnie tu już nie mam.
    i dziękuję za wyjście.
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    widzisz myszka, dlatego tobie nigdy nawet na chwilę nie będzie można zaufać:(( nadal tu jesteś:( i pewnie będziesz..
    • CommentAuthorAnnna
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    no zobaczymy co z tego będzie, na tą chwilę swojego zdania nie zmieniam niestety ale faktycznie nie ma co dyskutowac o tym już, czas pokaże...
  15.  permalink
    Czas pokaze dziewczyny, tyle....
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    dzięki Damazy...

    rozwiązanie jest bardzo dobre, mam nadzieję, że to już ostatni taki numer myszki
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Myszko:

    - nie udzielasz się na forum.28dni.pl;
    - nie dochodzą mnie żadne słuchy (mam kontakt z administratorami) z innych for kobiecych;
    - nie udzielasz się pod wykresami na 28dni (wyliczenie tego to prosta sprawa);
    - prowadzisz swoje wykresy i komentujesz tylko w ich przestrzeni;
    - nie podejmujesz żadnych działań, które mogą wywołać negatywne emocje;

    Po prostu spokój, kontrola i luz.

    Jedno Twoje odstępstwo od powyższego i koniec. To będzie proste.
  16.  permalink
    Damazy:cheer::clap: Bardzo dobre rozwiązanie

    ubranka dzieciece
    free glitter text and family website at FamilyLobby.com
    ślub, wesele
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Damazy, nie ma to jak stanowczy facet:bigsmile:
  17.  permalink
    Az mnie plecy bola, naczytalam sie, oczy pieka, ide do kuchni.......nie nam sądzic ludzi.To moje zdanie. Damazy dobrze zrobil i poczekajmy.
    Teraz juz nic nie zmienimy. Nie ma co sie denerwowac.
    Jutro znow wstanie slonce a my bedziemy na 28:)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    jedne facet posród kobitek....o tak męska decyzja....oby się sprawdziła :)
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    wow pol dnia mnie nie bylo i 80postów.
    nie wiedzialam ze z tego mozna powazne konsekwencje prawne wytoczyc. dobrze wiedzieć że nikt nie jest bezkarny.
    •  
      CommentAuthorpachinko
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    tu zaden psycholog nie zadzialal, po pierwszej wizycie nie stawia sie diagnozy na poczatku sa rozmowy i kwestionariusze i takie tam. Dla mnie to jakas dwubiegunówka...
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    shizo?
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2007
     permalink
    Moja kuzynka na to choruje
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.