Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Ano wlasnie. To jest pytanie za 1000 punktow. Dlaczego ktos mialby sie wcielac w jakas role i udawac kogos, kim nie jest? I wszystko po to zeby komus innemu zrobic przykrosc czy miec satysfakcje, ze sie go w jajo zrobilo. Ale to chyba jest dosc powszechne internetowe zjawisko... :confused:
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    to czesto są choroby psychiczne lub problemy z osobowością.schizofrenia.
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Igra z uczuciami bo pisze coś, czym przejmują się inni a potem odwraca się plecami i śmieje. Też tego nie rozumiem...nie potrafiłabym w zywe oczy kogoś okłamywać a już wymyślać jakąś nieprawdzwą rzeczywistość...jestem w szoku...nigdy dotąd nie spotkałam się z takim zachowaniem...
    -- [*]
    •  
      CommentAuthormahabi
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    heheh najczesciej to poprostu guwniary!!mlode nie wychowane szczeniary ktorym sie nudzi!!to tak jak z telefonami z ksiazki te.dzwonia i wyzywaja ludzi chodz ich wogole nie znaja!!
  1.  permalink
    mahabi nie obraziłam Cię, więc proszę nie obrażaj Ty mnie...

    co do choroby psychicznej, to nie dotyczy to mnie.
    Wyszłam na dobrą drogę, a że pojawiają się inne takie dziewczyny to ja zawsze jestem byłam i będę za to szykanowana i podejrzewana.
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    myszko mam nadzieję ze naprawdę się zmieniłaś...bo nie mogę uwierzyć w to co tu przeczytałam:cry:
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
  2.  permalink
    Monika znasz opinie dziewczyn z tamtego okresu o mnie i z obecnego czasu.Zmieniłam się.
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Jest to na pewno zmiana na lepsze i tak trzymaj :thumbup:
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    i nie wracaj do przeszłości...bo myślę ze to był zły okres w twoim życiu....ja za wiele nie mogę powiedziec bo nie znam cię z tamtego okresu....znam cię z teraźniejszości...i taką chcę abyś była:)) jak teraz jesteś....a nie tamtą z przed 5 miesięcy:)
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    bo to jak 2 różne osoby...aż ciężko uwierzyć....ale najważniejsza jest poprawa:))
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
  3.  permalink
    Konwalijko dziękuję:hugging:

    Moniko i tak niech zostanie:hugging:
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Myszko ja też znam cię teraz, jesteś tutaj wśród moich przyjaciółek. Cenię twoje zdanie i rady. cieszę się, że przeszłaś taką przemianę:bigsmile:pozdrawiam serdecznie!
    -- [*]
  4.  permalink
    Blanko dziękuję za te słowa:hugging:
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    natalka20 uważaj na słowa...nie sądzę żeby one były stosowne...to co ,myślisz można napisać innymi słowami, a nie wulgaryzmem....
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Natalko, zakaz obrazania obowiazuje wszyskich bez wyjatku.
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    ...ktory najwyrazniej masz w duuuuuuuzym 'powazaniu' niestety...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Moderowanie dyskusji wybitnie wskazane.
    --
    •  
      CommentAuthorZuzanna
    • CommentTimeMar 13th 2008
     permalink
    Fiufiu nie tylko tej
    -- http://www.ticker.7910.org/as1cA390g410010Nzc3NzZzbHp8NDQzMDQ4dnxOUEwgcHJvd2FkemkgbW5pZSBqdSYjMzgwOyA.gif
  5.  permalink
    Tak, zdecydowanie przydałoby się, bo niektórzy nie wiedzą, czym jest kultura dyskusji....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    Dominika78 współczuje Ci...niestety takie osoby się nie zmieniają...za dużo już widziałam, by uwierzyć ...nestety
  7.  permalink
    przepraszam, ale nie rozumiem niektórych komentarzy...
    o co chodzi z natalką i dominiką?
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszko, mysle, ze Damazy usunal wypowiedzi Natalki. I dobrze. Byly ponizej wszelkiej krytyki.
    A o co chodzi z Dominika tez nie wiem.
  8.  permalink
    aha.dziękuję za wyjaśnienie:bigsmile:
    • CommentAuthorMonikaC
    • CommentTimeMar 14th 2008
     permalink
    o widzę ze część komentarzy została usunieta.....a no i dobrze bo wulgarnych opini tu nie trzeba można wyrazić co się czuje normalnymi słowami...a nie prostackimi
    -- Natalka urodzona 05.03.2009 Kocham ją ponad wszystko:))
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeMar 14th 2008
     permalink
    o kurcze.... przebrnęłam. to już wiem o co biega. Przyznam- domysły niektórych Pań zaiste ciekawe :bigsmile:
    Trochu o życiu wiem. Sama co nieco przeszłam. Cóż.... internet i to co się w nim wyprawia jakoś nigdy do mnie nie przemawiało zbytnio. Zbyt jest dla mnie "odrealniony"...
    Co do podejrzeń o różne schorzenia psychiczne, tak się składa, że wiem nieco o kilku z nich. Padła dwubiegunówka gdzieś.... nnnoooo.... ciekawa teoria, ale nie sądzę by osoba w manii miała czas siedzieć przed monitorem i zmyślać bajki o sobie.
    Zauważyłam natomiast pewną tendencję: jak dziewczyna ma problem (inny niż psychika) to wszyscy bardzo przeżywają, współczują, dopingują, wyciągają wirtualną pomocną dłoń. Ale jak się okazuje, że to w główce tkwi problem to wtedy: (uwaga- być może niedokładny cytat) "szkoda mi takich osób, ale niech sobie stąd idą". Nie bez powodu w razie napadu sugeruje się udawanie osoby chorej psychicznie. Ludzie wariatów się boją. :devil:
    Takie moje skromne zdanie- pozwoliłam sobie na komentarz, bo trochu wiem o tym.
    --
  9.  permalink
    jo uważasz mnie za wariatke?
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeMar 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Nieeee..... no co Ty. Piszę w kontekście komentarzy które tu przeczytałam. Jeśli ironia mojej wypowiedzi nie jest dość czytelna to przepraszam za nietakt.
    --
  10.  permalink
    jo po prostu Cie nie zrozumiałam:wink:
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeMar 14th 2008 zmieniony
     permalink
    ja zawsze tak zawile piszę, a potem same problemy z tego są. Acha... swoją drogą ciekawy temat z tym oszukiwaniem. Muszę przyznać, znam, a raczej znałam osobę (płci męskiej, aczkolwiek nie był to mój żaden narzyczony) wobec której nigdy nie potrafiłam być szczera (no prawie nigdy) nie umiałam powiedzieć prawdy o sobie. Ciągle coś zmyślałam, chyba dla świętego spokoju. Ostatecznie wyszło tak, że w jego oczach do końca życia pozostanę nieogarniętą, zdruzgotaną, zakłamaną wariatką :devil:
    Wybaczcie wtręta- no, ale w końcu to temat o trolach :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    MamoDusi trzymam za Ciebie kciuki :)) :smile: WSZYSTKO BęDZIE ok :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Dusiu pisz z nami jak wcześniej...
  11.  permalink
    Justyna- uważasz,że byśmy Cię nie wspierały gdybys nie kłamała?

    Powiedz mi proszę, czy historia z Twoim prawniczym wykształceniem jest prawdziwa.
    Chce Ci uwierzyc- naprawdę
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    MD cieszę się, że zdecydowałaś się napisać ...
  12.  permalink
    Justyna- to,ze chodzilo się do jakiejs szkoły, to nie znaczy ze ma się wykształcenie w tym kierunku...
    nam nie musisz imponować w ten sposób
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Spoko Justyno, cieszę się, że tu wszystko "naprostowałaś". Nadal szczerze Ci współczuję straty Martynki, wiem od innych matek, które straciły dzieci, że takie rany nigdy się do końca nie goją...

    Rozumiem, że wyrzucenie przyjaciółek było reakcją spontaniczną - może będziesz chciała się zastanowić, czy części z nich jednak nie przywrócić do listy? Z tego, co tu wyczytałam na forum, nie tylko mnie spotkał taki "los". Albo napisz choć jedno zdanie, dlaczego. Zawsze łatwiej kogoś dodać niż usunąć...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Justnynko wszystko z czasem się unormuje - powolutku :)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziękuję Dusiu, ze to napisałaś, teraz wszystkim będzie łatwiej...
    a najłatwiej będzie Tobie sama się przekonasz.

    a jeśli chodzi o zaufanie, to popracuj nad tym, odbudowanie go jest łatwiejsze niż Ci sie wydaje :)
    tylko do tego jest potrzebny szczery dialog

    choć ja jak zwykle zostanę czarna owcą, ale cóż taka skórkę przybrałam :)
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Mamodusiu i ja dziękuję za wyjaśnienia. Żałuję, że wkleiłaś to zdjęcie, mogłaś tego nie robić i nie byłoby całego zamieszania, ale stało się. Też uważam, że nie musisz uciekać i znikać, odbudowanie zaufania to ciężka praca, ale nie jest to niemożliwe, zaczęłaś dobrze, co dalej to już twoja decyzja
    --
  13.  permalink
    ja tez dziekuej ale nie rozumiem dlaczego wyrzuciłas mnie drugi raz z przyjaciółek.Moja wypowiedz nie była obraza dla Ciebie ,bardziej mnie zdenerwowała reakcja Twojego "obrońcy".Mi nie przeszkadzasz na forum ,zaprzyjaźniłysmy sie z Toba i dobrze ze zdecydowałas sie napisac tutaj wszystko.Nie uciekaj z forum z tego powodu,że odkryto prawde.Nadal możesz byc nasza przyjaciółka przeciez.Szczerze Ci współczuje tragedii która WAs spotkala i nawet sobie nie próbuje wyobrazic jaki to ból.
    --
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    ciacho czym Cie uraziłam ...?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 4th 2008
     permalink
    Mamadusi - no to już doczytałam. :wink::bigsmile:
    I bardzo sie cieszę, że się do nas odezwałaś! :wink::bigsmile:

    Mam nadzieję, że już niedługo będzie tak jak kiedyś ...!?
    --
  14.  permalink
    n o mnie niczym! ja tylko mówie że stanełas w obronie Mamydusi ale az tak ostro ze strach sie było odezwac,a Mamadusi jest dorosła i sie sama wytłumaczyła i juz jest ok.Ja tam do nikogo urazy nie mam:):wink:
    --
  15.  permalink
    Dajcie mi wreszcie spokój!!!
    Wychodzi na to, że nie moge zajsć w ciażę, po 7 cyklach, bo sobie ją zmyślam!!!
    pomyślcie troche!
    czy brnęłabym w to znowu???
    jaki by był tego sens???

    jest u mnie jak jest i nie zycze sobie określeń typu psychopatka w moim kierunku!
    tyczy się to
    ZosiaK oraz asia_joasia.
  16.  permalink
    No i wychodzi na to że jestem ta zła..no cóż... zostawiam to bez komentarza...
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Myszka, jakim cudem faza dni płodnych przesuneła Ci się o tyle dni do przodu? Jakim cudem Twoja ciocia wysyła swoje nagie zdjęcia do Twojego chłopaka, którego rzucasz a teraz czekasz na fasolke ktorej tak bardzo pragnełaś, jesteś kłamczuchą jakich mało.
  17.  permalink
    Zosia sprawa mojego chłopaka to sprawa osobista i nie wypisywałam jej na forum, więc Ty też nie masz takiego zasranego prawa!!!
    a że dni płodne tak mam, to już były takie w zeszłym cyklu, ale Ty jesteś tak naiwna, ze patrzysz tylko na to co widzisz, a nie szukasz nic dalej!!!
    a to czy jestem w ciąży, to już nie Twój zakichany interes!!!
    nie mam zamiaru płakać z powodu ciąży jeśli taka jest!!!
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Jasne przeciez to nie Twoja pierwsza wymyślona ciąża, ale teraz dodalas jej tyle dramatyzmu BRAWO , zdrada, zdjęcia, rozstanie jesteś coraz lepsza. Gratuluję. Teraz pozmieniasz wszystkie wykresy? Tak, żeby wychodziło na Twoje? Działaj:)
  18.  permalink
    nooo ja tez chce to zobaczyc..co za dramaturgia...Myszko, a czemu się tak denerwujesz?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Co tutaj znowu za zadyma? Damazego nie ma, myszy harcują.
    Myszka, co przeskrobałaś znowu?
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Damazy miło by było gdybyś częściej był aktywny na forum jak kiedyś, i odpowiadał na pytania użytkowniczek
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.