Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Damazy jak możesz to wejdź pod wykres Myszki ja tam wszystko napisałam, dlaczgo ta zadyma jest. Pod moim wykresem też jest parę słów na ten temat. Z mojej strony dostaniesz wyjaśnienie jeszcze dziś, czemu tak a ni inaczej zrobiłam. To prawda to ja tę burzę rozpetałam i przyznaję się do tego. Ale nie miałam sumienia na to patrzec.
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Damazy, dzieje, się tu coś czego nie udowodnimy, podejrzewamy jednak, że ta pannica udaje kolejna ciążę.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    hmmm co to wesele jakieś będzie?:)
  2.  permalink
    Damazy, niestety nie moge Ci napisac, tego co do Myszki napisałam, bo zastrzegła sobie prawo do wejscia na jej wykres. Taka jej wola. Ale wole, abyś dmuchał na zimne. Mam nadzieje, ze się mylę - ale wątpię w to.
  3.  permalink
    Damazy prosze, popatrz co mam pod wykresem.
    Nic nie przeskrobałam.
    Pisze to co się u mnie dzieje.
    Mamadusi to potwierdzi, bo ma nr do mojego chłopaka.
    Wy pilnujcie swoich wykresów i się odwalcie w końcu!!!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    joasiu, Zosiu - jeśli macie dowody to je przedstawcie, jeśli nie macie to proszę nikogo nie obrażać domysłami...
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Jej posty, historia mówią same za siebie, to się kupy nie trzyma i już. Trochę logiki, intuicji wystarczy.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Nie słucham próśb Myszki przykro mi. Ta osoba kompletnie zawiodła zaufanie, jakie otrzymała.
    Proszę wszystkich o rozwagę i nie prezentowanie kodu przedłużającego ważność konta, szczególnie Myszce.
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Damazy,

    Jak zwykle chylę czoła i "padam" do nóżek:)
  4.  permalink
    Skorpionko..ja dowodów nie mam. Wyraziłam tylko własne zdanie u Myszki pod wykresem, ze uważam jej historię za bujdę na resorach i wyssaną z palca. Mam prawo do własnego zdania. Nigdy dowodów nie będe miała, no bo jak? Kieruje się własną intuicją i tym co mnie nauczyło życie. Wszystko się zaczęło pod Myszki wykresem. Nie umiała przedstawić argumentów przeciw, zamknęła swój wykres - dlatego przeniosłam ten wątek tu. Ja jestem spokojna, jak widac Myszka nie.
  5.  permalink
    Damazy..dziękuję :)
    •  
      CommentAuthorkatia111
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    w jakim celu te dyskusje???
    dziwię się Damazy ,że jeszcze nie zrobiłeś z tym porządku...
    nie trzeba chyba wyraźnie pisac, że kiepska to reklamka dla tej strony :-(((
    najbardziej zagrożone są dziewczyny, które się opisują i uzewnętrzniają na stronie , przeżywają suksesy i porażki innych (bo po to tu zaglądają, po to ta strona jest) ale pamietajcie kobiety, że jesteśmy "w sieci" i polecam zachowac umiar.
    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Katia, zgadzam się z Tobą, ale do końca tego typu zaplanowanych i głupich działań użytkowników nie wyeliminujemy.
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Asia_joasia, Zosia_K wy też dajcie już spokój. Wiemy już, jak sprawy wyglądają, nie trzeba tego więcej roztrząsać - pliiiz, proszę o spokój.
    Teraz mamy aktualizację na topie, proszę o pomoc w szukaniu pomyłek, błędów i usprawnianiu aktualnych zmian.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    asia_joasia: Skorpionko..ja dowodów nie mam.

    to nic więcej nie pisz na ten temat i będzie wtedy Ok
  6.  permalink
    Nie bede pisac, ale to obowiązuje w obie strony, niech Myszka nie opowiada takich tanich "sensacji" na forum. Niech zostawi to swoim przyjaciólkom. Pod wykresem tak - na forum publicznym nie. Wtedy ja będe cicho.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Każdy ma prawo pisać co chce, Ty również, ale uzasadnij to dowodami... to, że ktoś nie chce czegoś ci wyjaśnić nie upoważnia Cię do rozpętania kłótni na forum

    Zasada jest tu taka, jeśli kogoś podejrzewasz, to najpierw znajdź na to dowody, a potem przedstaw sprawę na forum,
    w innym przypadku Twoje domysły mogą okazać się nieprawdziwe, a intuicja zawieźć i tym samym możesz kogoś skrzywdzić.

    Tak, że poczekaj, zbierz dowody swoich racji i przedstaw je nam, a my sie do tego ustosunkujemy, tak będzie sprawiedliwie.
    I nie możesz wobec nikogo stosować szantażu typu "jak ona nie będzie pisać to ja też nie"... to bardzo nieprofesjonalne podejście do sprawy.
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Moje zdanie jest takie: nikt nikomu nie zabroni pisania bzdur pod własnym wykresem. Mnie nawet to nie razi. Jestem tylko zaskoczona jak wiele uzytkowniczek dało sie wciągnąć w te brednie, nakręcając całą sytuację i powodując wysyp nowych "sensacji". Może to kwestia wieku, ale dla mnie to po prostu tania rozrywka, taki big brother tylko że nienajwyższych lotów. Nawet jesli choć część z tych rewelacji jest prawdą, to autentycznie dziwię się jak można publicznie pisać takie rzeczy o swojej rodzinie, znajomych, zamiast prać brudy we własnym domu. To co piszemy o innych i jak o nich piszemy, świadczy również o nas samych.
    Ja byłam przeciwna temu żeby cokolwiek o myszcze pisać publicznie. Boję się że jej zagorzałe wielbicielki zrobią z niej teraz męczennicę, tak jak było m.in. z mamądusi. Choć z nią własnie sytuacja jest przykładem tego, jak zwodniczy potrafi być internet i jak łatwo wprowadzić kogoś w błąd. Apeluję więc do pozostałych uzytkowniczek o odrobinę rozsądku przy czytaniu podobnych historyjek.
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Uważam, że kłamstwa i krętactwa powinny być piętnowane publicznie, żeby przestrzec inne użytkowniczki serwisu, ale tylko wtedy jak się ma niezbite dowody winy.
    Intuicje i domysły nie wystarczą...
    I zgadzam się z Wilmą, że trzeba mieć do tego wszystkiego większy dystans.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    ja tylko napiszę : a nie mówiłam? :cool:
  7.  permalink
    nie pisałam o sprawie rozstania i w jaki sposób do niego doszło na forum.
    więc prosze mi tego nie wmawiać.
    Damazy zaufanie zawiodłam, ale ktoś obrażać mnie może, inne użytkowniczki nie.
    to jest moim zdaniem niesprawiedliwość i to wielka, bo jakby ktoś napisał, że jestem ku*** to też byś nie zareagował.
    najlepiej olać sytuacje i mnie oskarżyć.

    asia i Zosia nikt Was pod mój wykres nie zapraszał by to czytać, więc nie wiem skąd ta afera.
    to, że to jest wszystko prawda co pisze wiedzą dziewczyny, które wiedzieć powinny.
    Ci którzy nie wierzą, to już niech myślą co chcą.
    przyczepcie się do kogoś innego.
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    O kurcze przeczytałam wszystko i nie wiem już co myśleć
    --
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    ja tez przez to przebrnęlam..ledwo...i ciesze sie, ze mam baaaardzo duuuzo spraw poza internetem i nie wkrecilam sie w zadne tanie sensacje.
    •  
      CommentAuthorsusi
    • CommentTimeApr 14th 2008
     permalink
    Jak to wszystko przeczytalam to lekkiego szoku doznalam...
    --
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeApr 15th 2008 zmieniony
     permalink
    chcę tylko potwierdzić słowa asi, zosi i wilmy ponieważ całą historię obserwowałam na wątku dla starających się... i właśnie tam wszystko się rozpoczęło! sama pomyślałam nawet ,że z tą laską jest coś nie tak a tu proszę! jednak intuicja istnieje! dziewczyny dobrze że czuwacie i dałyście znak, bo to jakaś paranoja! i jeszcze te pretensje! o co?! o ujawnienie prawdy??? wielki wstyd myszko!
    a pod wykres nie musiałaś zapraszać wszystko było na forum być może usunęłaś swoje wypowiedzi no ale świadków jest wielu!
  8.  permalink
    joan o sytuacji z moim chłopakiem nie pisałam na forum!!!
    i nic nie usuwałam!!!
    ale tłumaczyć się nie będę.
    masz idealne życie, to się cieszę.
    ja takiego nie mam.
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    tak dalsza dyskusja jest zbędna zwłaszcza że miałaś postawione warunki których nie przestrzegasz!
    co do forum to sobie poczytaj łącznie z cytatami smsów od ,,chłopaka"
  9.  permalink
    po pierwsze:
    przestrzegam tego, co mam przestrzegać.
    po drugie:
    napisałam tylko, że się rozstaliśmy i że zasługuje na kogoś lepszego.
    tyle na ten temat
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    AMEN
    •  
      CommentAuthorasia_joasia
    • CommentTimeApr 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Joan...szkoda łamać sobie język...Myszka wie swoje a My swoje - a i tak wyjdzie na nasze :)))))))))))

    Dzięki za poparcie...:)))
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeApr 15th 2008
     permalink
    oj dziewczyny, bardzo nie ładnie z waszej strony, nie macie żadnych dowodów a piszecie co wam sie podoba...
    nie ładnie...
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    skorpionka przecież Damazy potwierdził, że mamy rację, upierasz się bez sensu
  10.  permalink
    dajcie dowody, że oszukuje, to będziecie miały uzasadnienie na swoje posty.
    Damazy nie potwierdził ani słowa, bo jemu się z osobistych problemów nie zwierzam:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    więc dlaczego postawił ci warunki, które ze skruchą i przeprosinami przyjęłaś, a teraz wykręcasz się sianem?!
    obiecałaś prowadzenie wykresu, a nie latanie po forach!
    a co do dowodów to Damazy je ma...
    •  
      CommentAuthormyszka24_1983
    • CommentTimeApr 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Joan gdybym nie mogła być na forum, to bym nie była.
    od stycznia tego roku jestem na forum, więc troche późno to zauważyłaś:devil:

    niczym się nie wykręcam i troche grzeczniej proszę:devil:

    wykres prowadze jakbyś nie zauważyła:wink:

    tak, Damazy ma, ale na to, co było 6 miesięcy temu...

    masz złe informacje:wink:

    ps.a tak poza tym, to nie wiem czemu się czepiasz, skoro Cie tu nie było, gdy cała sytuacja miała miejsce:wink:
    •  
      CommentAuthorJoan1977
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    moja droga jestem grzeczna, bo taką mam naturę ale podobnie jak część dziewczyn z forum nie lubię takich sytuacji, więc je komentuję zgodnie z tym co o nich myślę, do czego mam prawo.
    Myślę że to ostatnia wymiana myśli z Tobą, bo szkoda mego czasu i emocji.
  11.  permalink
    Joan też tak myślę:wink:
  12.  permalink
    Joan...nie denerwuj się..szkoda zdrowia i tak nie przetłumaczysz.....

    Myszko..Joan była nad wyraz grzeczna i nawet nie podniosła głosu, więc nie wiem czemu sie rzuczasz :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Joan, Asia, proszę o stop dyskusji z myszką. Na prawdę proszę.
  13.  permalink
    Oki...przepraszam :)))))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    Joan, brakuje Ci aktualnych informacji.
    --
    •  
      CommentAuthorkasia-z
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    przeczytałam od początku do końca i jedno co mi przychodzi do głowy, to... dokładnie, brak słów
    pozdrawiaski dla wszystkich:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkiwi22
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Kasia brakuje oj brakuje... widzisz jak sie skapla ze wiemy ze wali kolejnego kita na forum u Ani to stamtad znikla... zalozyla sobie swoje... no ale tam juz moze bzdury do woli sobie pisac... szkoda tylko tych dziewczyn ktore jej chyba faktycznie uwierzyly :neutral: to jest baaardzo nie fer w obec tych ktore to z nia przezywaja bo nie jedna NAPRAWDE stracila dziecko...
    •  
      CommentAuthorkasiek80
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    no i po raz kolejny Myszka vel Rybkowa vel Klaudia udowodniła, ze nie zasługuje na zaufanie. Zniknęła na chwilę z 28 dni po to aby pojawić się na forum e- mama i tam opowiadać całkiem inne aspekty swojego życia. I jeszcze pozwoliła sobie oczernić kilka osób, które jeszcze niedawno pocieszały i trzymały za nią kciuki:devil:
    szkoda słów poprostu:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    O co chodzi? O jakie opowieści?
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ama - standard. Same tragedie.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkasiek80
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    dokładnie tak
    same tragedie, po czym pędzi na e- mama i pisze, ze będą za niedługo starać się z K o fasolkę...i ze wogóle jest super i już może za niedługo będzie wybierać wózek dla dziecka...ech...
    a ja naprawdę myślałam, ze jest już lepiej, że dziewczynie trzeba pomóc, nie oczerniać jej na sam wstęp, zaufać....no to się przejechałam
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Damazy , mysle ,ze w obliczu powtarzajacych sie tego typu sytuacji , warto by pomyslec o mozliwosci BLOKOWANIA dostepu do wykresow poszczegolnym uzytkowniczkom. na dzien dzisiejszy do wyboru mamy dosc radykalne posuniecia-albo wykres jest dostepny dla wszystkich,albo dla przyjaciolek. Nie ma opcji uwzgledniajacej pojedynczego natreta, ktorego obecnosci sobie nie zyczymy.Mysle ,ze mozliwosc zablokowania pojedynczej uzytkowniczki, to dobry pomsyl.
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    najlepiej byłoby gdyby była możliwość zablokowania konkretnego IP, bo nicków pod jednym IP może byc jak psów :)
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.