Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJun 12th 2009
     permalink
    modivhaszma87: jak czytam to co tu piszecie to mi się śmiać chce:bigsmile:


    to normalne Klaudia, że Ci się chce :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorSonia_M
    • CommentTimeJul 5th 2009
     permalink
    czasami warto pośmiać się z siebie samego.... tylko najpierw trzeba mieć powody do śmiechu. A w tym przypadku, lepiej płakać nad sobą.
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    no to jest nowy troll - knot_ia
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    jowita, czemu tak uważasz?
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    dostałam wiadomość od dziewczyny która na innym forum jest prawdziwą knot_ia. I której zdjęcia, nick i wypowiedzi skradła ta oszustka, żeby miec tu dla nas historyjkę... tym samym na tamtym forum wklejała moje zdjęcia ktore sobie "pożyczyła" spod moich wykresów :/
    wiem ze sprawa została zgłoszona na policję
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    O kurcze;/ żeby jeszcze Ciebie nie ciągali;/ swoją drogą nick już został usunięty...
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    taaaa, jeszcze lepsze - założyła sobie fikcyjny profil na facebooku i tam a jakze tez była mną... a profil założyła po to zeby zaprosić do znajomych prawdziwą knot_ia i z galerii "pozyczyć" sobie jej zdjęcia żeby tutaj mogła być tak bardzo wiarygodna...i ona mnie łaskawie przeprasza i już skasowała profil na facebooku. mam nadzieję ze za reszte odpowie.
    jestem w kontakcie z prawdziwą knot i jestem mega wk****
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Nie dziwię się. Ludziom się naprawdę nudzi...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    :shocked::shocked::shocked: maja te baby wyobraznie zeby robic cos takiego.....
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    czasami to choroba:(, z tego co przeczytałam na poprzednich stronach parę już takich tu było.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    :shocked: szok.
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    napisałam juz do 3 innych "naszych" dziewczyn, których fotki znalazłam na tamtym forum. Ta osoba miała tam 10 kont z jednego IP... faktycznie szok!
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    To fakt, często to choroba;/ żal mi takich osób:(
    --
    •  
      CommentAuthorLily26
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Szok szokiem... ale powiem szczerze, że właśnie dlatego nie powinno się wrzucać na internet, portale społecznościowe, fora itp. zdjęć swoich czy swoich bliskich (albo swoich dzieci - czasem widziałam nawet zdjęcia dzieciaczków nago w kąpieli :confused: ) Bo niestety ale internet jest w dużej mierze anonimowy i każdy może kopiować fotki, wklejać, opowiadać niestworzone historie itp. Ja osobiście nie wrzuciłabym fotki nawet na forum zamknięte. I owszem korzystam z portali społecznościowych, ale nie mam tam swoich zdjęć, tylko korzystam z tego co dany portal ma do zaoferowania. I czasem mam właśnie takie wrażenie, że wszystkie te osoby które wrzucają fotki do neta same "karmią" tych trolli i ułatwiają im działania. Ale to tylko moje zdanie :confused: I nie chcę i nie miałam zamiaru tym postem nikogo urazić. Jeśli jednak ktoś poczuł się urażony to przepraszam.
    Cała ta historia z Klaudią jest generalnie szokująca, ale z drugiej strony wcale mnie to nie dziwi... :confused:

    A to że niektórzy powinni się leczyć a tego nie robią to już inna sprawa.
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMay 27th 2011 zmieniony
     permalink
    Ha! "knot_ia" wysłała mi ni z tego , ni z owego zaproszenie do grona przyjaciółek jakiś czas temu. Szczerze mówiąc, zignorowałam je zupełnie,bo nie dodaję nikogo "z marszu"- i całe szczęście:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    no właśnie.... a kilka osób jej zaufało bo wydawała sie byc wiarygodna... no właśnie wydawała sie...
    --
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Jowita mogłabyś podać link do tamtego forum, żeby dziewczyny posprawdzały czy ich foty nie zostały umieszczone? - np. spod zamkniętego wykresu.
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    wejdzcie na str www.planujemydziecko.pl do galerii
    --
    •  
      CommentAuthormala_zonka
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    kurcze i ja się nabrałam... czytałam na forum o jej problemach i oglądałam foty na galerii brzuszków... :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    to nie pierwszy troll i obawiam sie ze nie ostatni :(
    jest tez inny sposob na "ochrone" fot - wystarczy dodac znak wodny/podpis, posrodku zdjecia
    mi sie wydaje ze jeszcze sa 2 inne ale poczekamy zobaczymy jak sie syt. rozwinie...
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    mnie tez zaprosiła, ale nie odpowiedziałam
    --
    •  
      CommentAuthorLily26
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Mrs Hyde taki znak wodny to w 10 minut usunę ci w photoshopie :wink: to nie jest rozwiązanie :smile: najlepiej ich po prostu nie wrzucać, a jak juz to wysłać komuś na maila :wink:
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    no to trolem jest jeszcze xkuku - to ta sama osoba
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    OMG, Jowi, znalazlam Twoje foto w ciazy i jak Zuzka je dotyka. Pammietam je nawet z galerii tutaj!!! W ogole jak ogladam te brzuszki to mi sie wydaje, ze nawet kilka juz tu bylo....
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    no właśnie....
    oprócz tego są tam zdjecia 3 innych dziewczyn od nas, to na bank...
    niestety moje zdjęcia wzieła spod ciążowego wykresu, który jako jedyny miał jeszcze wykresy dla znajomych
    --
    •  
      CommentAuthormyszaasia
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    właśnie weszłam na Galerie brzuszków zobaczyć co to za Knot_ia i tam pod Jej dwoma zdjęciami jest dwa razy Eeee od ,,se se,, , rzadko kiedy ktoś daje pod fotkami brzuszkowymi opinie Eee, dziwne może to kolejny troll ?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    I czy mi się wydaje, czy tam są też zdjęcia aniajaz?
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    nie se-se to ta prawdziwa knotia, to jej ukradła zdjecia
    tak, anijaz też...
    --
    •  
      CommentAuthormyszaasia
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    tak też sobie pomyślałam że może to od właścicielki.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Znalazlam tez Aine.....
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    tak...i madziq chyba
    wszystkie konta rejestrowane w maju...
    --
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    O rany! Mam ndzieję, że zdjęć starszych dzieci nie kradła... Na forum nic nie wstawiałam, ale pod wykresem (otwartym) czasem tak... :angry:
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    ja się już wyleczyłam ze zdjeć na forum.. raz na zawsze!
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    kurde, faktycznie:/ jejku, co to takiej osobie daje, ze oszukuje, że wykorzystuje innych...
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMay 27th 2011 zmieniony
     permalink
    Irlandia lepiej sobie przeglądnij... wydaje mi sie ze znalazłam zdjecie synka Aine
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Karko co nimi kieruje? Nuda, stagnacja w swoim życiu, a jeśli to choroba, to taka osoba nie odpowiada za to co myśl i robi. Może taka osoba potrzebuje współczucia, albo być w centrum uwagi.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    jejku, ja nie przejrze wszystkich - masa stron!Poinfomowałam już wszystkie przyjaciółki o tym trollu - zróbcie to samo. Jestem rpawie pewna, że zestawienia brzuszków są ANIJAZ :(
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Może temat w którym wkleja się zdjęcia brzuszków,lub dzieci powinien być jakoś specjalnie zabezpieczony?

    Nie mieści mi się w głowie.. Trzeba mieć nieźle nasrane w głowie za przeproszeniem żeby coś takiego robić.. To jest chore:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    na onecie są blogi z zabezpieczoną treścią... chcesz kopiować - pojawia się informacja, że autor nie wyraża zgody na kopiowanie.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    olimpijka: na onecie są blogi z zabezpieczoną treścią... chcesz kopiować - pojawia się informacja, że autor nie wyraża zgody na kopiowanie.
    Oli co z tego ze jest komunikat? Daj linka z takiego bloga w 3 sekundy skopiuje ci co chcesz :P:devil:
    --
    •  
      CommentAuthoraniajaz
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    tak, moje tam są także... :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Wiecie co, one powinny sie leczyc! Mojemu kuzynowi ukradziono jednodniowego synka! Jakas laska udawala przed kolesiem, ze jest w ciazy (on byl w IRL) no i postanowila "urodzic". Mowili o tym w radio nawet bo trwaly poszukiwania. Na szczescie matka tej laski wyczaila sprawe i zglosila corke na Policje.... Swoja droga jak oni dbaja o bezpieczenstwo maluchow na oddziale??
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Agunia05: Daj linka z takiego bloga w 3 sekundy skopiuje ci co chcesz

    mnie tam to wystarcza...ale cóż...moje umiejętności obsługi kompa sprowadzają się do obsługi gg :D
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    :shocked::shocked::shocked:
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Trisha - tak leczyć, tylko to polega na tym samym co byś kazała alkoholikowi iść na odwyk. Sam rzadko kiedy się decyduje, ktoś z boku musi mu pomóc. Z tym że alko widać, a taką działalność trollową późno się wyłapuje.
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    jasny gwint... co za torba!
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 27th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny bez sensu jest teraz tu bić piane kto kim jest po co i na co to robi itd Jest to chore wiemy wszyscy i tyle
    Moja propozycja - prośba czy apel dla tych co są też w innych miejscach w sieci -> jeśli widzicie zdjecie dziecka czy brzucha czy osoby wysłać linka do właścicielki niech zobaczy czy to jej i interweniuje.
    To że teraz pojedziemy po fałszywej knot_ia czy innej XYZ nic nie da -> przeciwnie sprawi jej mega radoche że w ch... (cenzura) zrobiła tyle osób
    --
    •  
      CommentAuthorLily26
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Ja przyznam się, że skaczę po forach trochę, ale jak mam wyłapać np. fotki od was tutaj, jak po prostu nie widziałam wszystkich nie mówiąc już o tym, że nie znam wszystkich dziewczyn tutaj. To się tak nie da. Chyba, że się przypadkiem natknę i coś mi się skojarzy bo inaczej to chyba tylko ostrzegać trzeba i tyle :sad:
    •  
      CommentAuthorAine
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    No i ja mam za swoje. Nie wiem teraz czy mogę coś zrobić. Chyba tylko napisać do admina z planujemy dziecko :(
    No że też ktoś taki głupi jest :(
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Nie no jasne Lily ale są i brzuszki czy maluszki które poznasz :) ja nie mówię że wertować wsie fora i galerie - ale tak jak piszesz - przez przypadek jak poznasz :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.