Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    wiecie co az czlowiekowi cycki opadaja widzac takie !TROLLE! na forum, co te osoby kieruje? :(:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    CzasNadziei: co te osoby kieruje? :(

    nie wiem co te osoby kieruje, ale nimi może kierować nuda np :-)
    --
  2.  permalink
    nuda? raczej zaburzenia psychiczne.
    Jak sie nudzi to niech znajdzie sobie jakies hobby, np. zbieranie znaczkow;)
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeApr 1st 2012 zmieniony
     permalink
    a ja sobie myslę że taki ktoś oprócz zaburzeń musi być chyba cholernie samotny, że jedyną rozrywką jest dla niego wymyślanie historii - moze tylko w taki sposób ma kontakt z innymi ludźmi :/
    chociaż daleka jestem od żałowania kogos takiego, bo nienawidzę fałszu
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 1st 2012 zmieniony
     permalink
    Dla mnie takie osoby maja nierowno pod sufitem !!! Wchodzac w watek ,gdzie ktos sie stara latami o dziecko ,potem klamiac ooo jest ciaza ,potem poronienie ,ojjj jak wtedy zaluja jej laski a na koniec sie okazuje ze klamie ...
    Ja nikomu nic niezycze zle ,ale kiedy naprawde bedzie sie starac taka osoba o dziecko ,to zeby niemala takich problemow ,bo to nie sa zarty niestety ...
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Fiufiu, mówisz o użytkowniku benia88?
    -- Mama M & N & W
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Hej dziewczyny,
    Jestem z forum Naszego Bociana i doszły mnie słuchy, że trafił tu bardzo ciekawy TROLL- dziewczyna o nicku Malenska vel abortaW vel Puzzle (to w tej chwili). Jak zarejestrowała się tu na forum to była właśnie Malenską, potem zmieniała nicki na te dwa pozostałe. Przesyłam Wam linki do wątków gdzie była poruszana jej sprawa- jeden właśnie na forum Nasz Bocian, a drugi na forum na Wizażu. Poczytajcie i same się zastanówcie.
    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482372&page=125
    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=535909
    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556136&page=9 od postu 264
    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=49&t=77148&start=1110
    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=49&t=77148&start=1170

    Tak więc uważajcie na nią.
  3.  permalink
    no nie mogę :tooth:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    wow!!!! ta "skarbnica wiedzy" i "ciocia dobra rada" w jednej osobie?? nie młoże bit :smoking:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Delfin: Jestem z forum Naszego Bociana i doszły mnie słuchy, że trafił tu bardzo ciekawy TROLL- dziewczyna o nicku Malenska vel abortaW vel Puzzle


    :shocked::shocked::shocked: Puzzle jest tu od 276 dni .... to jak to ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Puzzle faktycznie wcześniej nazywała się abortaW, ale zmiana nicku na tym samym koncie to rzecz nienowa i wcale nie podejrzana.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    nie, powaznie???
    ale numer!!!
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Poczytajcie sobie linki, które Delfin wrzuciła - przy okazji Delfin - dzięki, ze Ci się chciało :). Mónikha, a gdzie jest powiedziane, ze troll musi zmieniac konta? Tutaj Aborta została bardzo dobrze przyjęta i wsiąkła w towarzystwo, które zresztą chyba traktowało Ją jak guru.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nie o to mi chodziło. Stwierdzam, że faktycznie abortąW była na początku, ale zmieniła nick na tym samym koncie, więc to akurat podejrzane dla mnie nie jest. Sama byłam kiedyś "b....2", a teraz Mónikhą, zresztą wiesz Licho o czym mówię, bo sama używałaś kiedyś innego nicka.

    Czym innym są podejrzenia o podszywanie się pod inną osobę.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    To ja dołoże http://forum.styl.fm/skowronek-paulina85.t78358.htmto ta sama osoba.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho: Aborta została bardzo dobrze przyjęta i wsiąkła w towarzystwo, które zresztą chyba traktowało Ją jak guru.

    I nadal tak traktuje, ba ma nawet 78 Przyjaciółek :shocked:

    Treść doklejona: 02.04.12 13:51
    Anderko, jak na to się zapatrujesz, wszak Puzzle to Twoja Przyjaciółka tutejsza?
    -- Mama M & N & W
  4.  permalink
    Kurde zgubilam haslo na nasz bocian....Faktycznie puzzle byla do niedawna wyrocznia na kilku watkach:confused: ale zeby troll:confused::angry:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Z tego co zrozumiałam to trollowanie wyżej wymienionej nie polega na podszywaniu się, a na bujnej fantazji.
    Dlatego nie załapałam Twojej intencji.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Tak, była abortą ale zaczynała od nicku Malenska. I pięknie to któraś napisała "ta "skarbnica wiedzy" i "ciocia dobra rada" w jednej osobie".
    I jak widać Puzzle jest tu długo, jak wyleciała z forum na bocianie oraz na wizażu trafiła tu, najpierw pod nickiem Malenska, a potem chyba bała się że ktoś ją skojarzy i zmieniła nick. Poczytajcie dokładnie te linki, tam jest wszystko napisane. Chyba myślała, że my dziewczyny z boćka jej nie znajdziemy, ale to przesada, że ona wciąż wypisuje te same rzeczy.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho: Z tego co zrozumiałam to trollowanie wyżej wymienionej nie polega na podszywaniu się, a na bujnej fantazji.

    Nie do końca. Często przecież taka osoba wykorzystuje dane / zdjęcia innego człowieka, by uwiarygodnić swoją wersję.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ja sama miałam ją w przyjaciółkach, ale coś mi zaczęło nie pasować i ją usunęłam. Nasze drogi rozeszły się.
    --
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    I tak robiła wcześniej, podkradała zdjęcia innych i wklejała jako swoje, uważajcie jeśli macie ją na jakichś portalach typu FB czy NK. Plus do tego wyobraźnia taka że szkoda gadać, udzielanie rad, podważanie kompetencji lekarzy... Ech, lista jest długa, zresztą jak poczytacie linki które podesłałam to same zobaczycie
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Monika, teraz o tym sie dowiedziałam i jestem tak samo zaskoczona jak i Wy. A link dorzuciłam przeglądając strony podane przez Delfin. To co wkleiłam jest z tej strony http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=556136&page=9%20od%20postu%20264 która podała Delfina.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ok, myślałam, że może masz już jakieś przemyślenia pt. czułam, że coś jest nie tak ...
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Mónikha, no w tych nowych linkach nawet jest coś o fotkach dziecka nie jej.
    Delfin jeśli masz ochotę na lekturę tutejszych popisów to polecam wątek Wspierająco, plotkująco, pierdółkowo dla wszystkich szalonych"dziewczynek", ale też większośc wątków dla starających się o dziecko.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Wiekszość jak nie wszystkie wątki. Kurczę, w głowie mi się to nie mieści.
    Na starających się, nawet na mamusiach , noo wszędzie była.
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Ja jestem tu stosunkowo nowa i ale dziwnym trafem dostalam dzis zaproszenie od uzytowniczki Puzzle, i nawet znalazlam se na jej liscie 'zaciazonych' przyjaciolek, zanim nawet zdazylam przeczytac wadomosc :/

    Ups pomylka.
    chyba dzis zamulona jakas jestem. Bylam na liscie, ale 22 mn temu zostalam usunieta.
    Przepraszam za zamieszanie.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    OneKiss: Na starających się, nawet na mamusiach , noo wszędzie była.


    nawet na wózkowym jako ekspertka się wypowiadała :tongue:
    kurde co ona z głową ma nie halo ? :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Ciekawe, jak szybko się przeistoczy ... Strach się bać, kim teraz będzie na 28 dni i pod jakim nickiem.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    No cóż ostrożności nigdy za wiele... ja mam stałe grono przyjaciółek, fotek publicznie nie pokazuję i śpię spokojnie ;-).
    A AbortęW to chyba dośc łatwo poznac po stylu i po "wiem wszystko najlepiej" :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    U nas na NB też bardzo lubiła być alfa i omegą, zawsze wszystko wiedziała lepiej niż nie jeden lekarz, a dziewczyny często jej wierzyły. Chwaliła się nawet, że w UK będzie medycynę studiować, ale chyba coś nie bardzo jej to wyszło. Chwaliła się wspaniałą znajomością angielskiego, a jak kiedyś założyła bloga anglojęzycznego, to szkoda słów- zdania pisane jakby były skopiowane z google translatora. Żenada. Potem blog nagle zniknął. A Malenska vel Paulina vel jak jej tam myślała że tu nikt jej nie znajdzie. Szkoda że na NB jej posty są pokasowane jak admin wyrzucił ją z forum, bo zobaczyłybyście że robiła tam dokładnie to samo co tu.
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    czytam wasze wątki i w szoku jestem:shocked:znam Puzzle jakiś czas miałam ją w przyjaciółkach ale mnie usuneła,ja też zmieniłam konto ale z innych wzgledów i sie nie ukrywałam,ale co wy piszecie to szok,czytałam te linki,brak słów:shocked:
  5.  permalink
    hej, Puzzle :)
    Widzę , że jesteś :smoking:
    Fajnie, co? :rasta:
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    O, jacie. :-P Ale troll.
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Kurde niefajnie, jeśli to prawda, to czuję się zbajerowana na maksa ...Matylda miałam dokładnie tą samą sytuację.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    też ją miałam w przyjaciółkach, ale jakiś czas temu się z nią pozegnałam, jak widać chyba dobrego mam nosa....

    i to częste zmienianie nicku... ja pamietam ją jeszcze jako malenska...

    też czuję sie oszukana, wiele osób się jej radziło, ale wydawało się , że po prostu zna się na tarczycy , bo ma od dawna z tym do czynienia... ehh brak słów i między innymi dlatego w ogóle nie przyjmuję zaproszen na FB od osób poznanych w internecie, nawet jeśli wydają mi się fer i mam z nimi bliższy kontakt..
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    właśnie chciałam napisać ze jest,ciekawe czy to czyta:bigsmile:
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dokładnie, ona przecież ma doświadczenie niani więc nawet o wózkach wie wszystko najlepiej. Szkoda tylko, że tyle dziewczyn się na to dało nabrać, na to wszystko wiem najlepiej.
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    ja tu jestem od niedawna i nie ukrywam że w niektórych sprawach nie mam pojęcia mimo że mam 2 dzieci,teraz sobie przypomniałam jak mi dogryzała,a to wredna:fierce:
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Znając życie znowu będzie bała się wytłumaczyć, albo walnie tą samą historyjkę co zawsze- że ktoś kiedyś ukradł jej dane i pod nią się podszywał. Tylko, że w czasie gdy to niby miało miejsce to ona spotkała się z kilkoma dziewczynami z NB, więc jej historia nie trzyma się kupy.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    a jakiego Sucharku miałaś wcześńiej nicka?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jestem w szoku, dlatego trzeba być tu ostrożnym np ze zdjęciami, a nie chwalić się wszystkim, niestety takie są uroki netu. nie mogę uwierzyć, że można takie coś odwalać przez tyle lat. najgorsze jest w tym to, że musi być chora psychicznie, a my się nabieramy, bo w końcu jesteśmy tylko ludźmi
  6.  permalink
    Mónikha: Ciekawe, jak szybko się przeistoczy ... Strach się bać, kim teraz będzie na 28 dni i pod jakim nickiem.


    Powinna byc taka opcja,ze kazdy zmieniony nik tego samego nr IP powinien byc w opcji widoczny dla zalogowanych zeby nie bylo taki sytuacji:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    O tym należałoby pogadać z Damazym.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Powtórzę: zmiana IP dla przeciętnego nastolatka nie stanowi większego problemu.
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    o ile się nie myle to IP zmienia sie za kazdym razem po wylaczeniu kompa stacjonarnego bynajmniej:-) jak coś to poprawcie mnie:-)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Eee tylko po co byłoby wtedy zmieniac nicka ;-)? Zresztą parę postów wyżej już ktoś napisał, ze zmiana ip to nie problem. Jak troll chce to potrafi. Trzeba byc czujnym i tyle.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  7.  permalink
    Fiufiu: Powtórzę: zmiana IP dla przeciętnego nastolatka nie stanowi większego problemu.


    Jednak trzebaby poruszyc ten temat z Damazym,moze cos sie da zrobic....
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    anulka838 nadal mam to konto
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Poruszyłam :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.