Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    ojej.. i zaczyna się :confused:
    ___
    a ja nawet odczuwam pewnego rodzaju niezdrową satysfakcję hyhy z faktu, ze wątek "pierdółkowy" został założony przez trolla... to dowodzi słuszności walki o porządek na forum :middlefinger:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho jakby człowiek biegał z każdą pierdołą do lekarza... ;) Wiesz, od tego też są takie portale i ona niestety to wykorzystywała... Ja niby jestem podejrzliwa i ostrożna w zawieraniu znajomości a i tak dałam się nabrać jak uczniak.
    ~
    Jaheira w tej sytuacji każdy powód do radości jest dobry.
    Oraz nie zakładaj z góry, że wszyscy tu są w temacie i powinny się zorientować, bo oprócz 2 czy 3 tematów nie ogarniam tego forum.
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny, nie wiem czy Fiufiu Wam dziś o tym już pisała, bo nie chciała tego ogłaszać w prima aprilis, a poza tym dziewczyna ostatni raz logowała się 2dni temu, ale „nasza” Ashanti_88=Sasetka88=Crayzollka88 teraz ma nick aneciaa25 (a może już ma nowe konto??) Zauważyłam pewne podobieństwa, choćby „glittery” na profilu, czy to, że dziewczyna dołączyła w tym dniu, w którym zdemaskowałyście Crayzollkę88 i jej obserwacje: oba cykle rozpoczęły się 14.03, zapis obserwacji szyjki i śluzu praktycznie taki sam, jedynie zapis miesiączki troszkę inny. Skojarzyłam ją, bo tego samego dnia czytałam wątek o trollach i "prośba o pomoc w interpretacji wykresu" gdzie prosiła o radę. To tak w woli wyjaśnienia, żeby znów nie wyszły jakieś nieprzyjemności.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    haha dobre, że one mają tyle cierpliwości, by ciągle zakładać nowe konta :) to jakaś paranoja!! :)
    --
  2.  permalink
    ssylwiaa: Dziewczyny, nie wiem czy Fiufiu Wam dziś o tym już pisała, bo nie chciała tego ogłaszać w prima aprilis, a poza tym dziewczyna ostatni raz logowała się 2dni temu, ale „nasza” Ashanti_88=Sasetka88=Crayzollka88 teraz ma nick aneciaa25 (a może już ma nowe konto??)


    No nie gadaj....:shocked:no to ladnie:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorBer1987
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    normalnie szok, a ja nawet niedawno w sumie prosiłam ją o rade w sprawie hashimoto dla jednej dziewczyny :shocked:. Nie utrzymywałam z nią jakiś specjalnych kontaktów, ale w moich znajomych jest ciągle i nawet jak zapisałam się na forum to w jednym wątku trochę podważyła diagnozę i rady mojego lekarza (okazała sie znawczynią w sprawach RZS :shocked: ) http://forum.28dni.pl/discussion/66/8/olej-z-wiesiolka/#Item_17 . Wydało mi się to dziwne i nawet zaczęłam poszukiwań w internecie, żeby potwierdzić jej tezy jednak po pewnym czasie przestałam się przejmować.
    -- g]http://www.suwaczki.com/tickers/km5sbd3msrqx5fbc.png[/img][/url]g]http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w9n735s5eicw3.png[/img] [/url][url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nie, jeszcze nie pisała, po po pierwsze, wybuchła afera wątrobowa (to dla tych, które jeszcze nie zauważyły, skąd nick abortaW), a po drugie czekałam na potwierdzenie od Damazego, ale komp mi się dziś sypnął. Ale wydaje mi się, że w obliczu oczywistych podobieństw potwierdzanie IP jest zbędne.
    --
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jestem w szoku.. tylko tyle moge powiedzieć... muszę przeanalizowac te linki jeszcze raz... trudno mi w to uwierzyć...
    --
  3.  permalink
    ja również analizuje. Puzzle również miałam w swoich przyjaciółkach ale już ją usunęłam i całe szczescie że u niej nic nie pisałam. A to TROLL:middlefinger:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Szok, nie udzielam się za bardzo na forach i nie wiedziałam, ze Puzzle była tak aż wszechwiedząca i nawet na temat wózków i dzieciach się wypowiadała, nie mając ich....
    I ja też dałam się niestety nabrać i nawet pisałam jej czasami moje wyniki badań TSH, eh...
    Trzeba być bardziej czujnym...
    •  
      CommentAuthorgoska22
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    O matko... Przeczytałam wszystkie posty na tym wątku i jestem w szoku... Co Ci ludzie sobie myślą, co? Jak oni mogą tak grać na ludzkich emocjach?!
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    heh w sumie to sie ciesze , ze tak wyszło bo była wyjatkowo wkurzajaca, taka wszechwiedzaca wiedźma ple ple jesli ogladaliscie fraglesy ;)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorNefro
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Hahaha, ależ rozentuzjazmowany tłum i pospolite ruszenie! Paulinko - jeśli jesteś TROLLem to piątka z plusem za niekwestionowane osiągnięcie celu :-)))
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    mooniia: taka wszechwiedzaca wiedźma ple ple jesli ogladaliscie fraglesy

    miałam identyczne skojarzenia...:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ale numer... ale muszę wam szczerze powiedzieć, że jeśli chciała uzyskać "sławę" to jej się udało. Ja tu jestem od kilku miesięcy i abortaW vel Puzzle jakoś zwracała na siebie uwagę. Nie wiem, czy to listą chorób, czy wszechwiedzącym tonem wypowiedzi...
    Powiem wam szczerze, ze to pierwsze forum, które czytam regularnie i pierwszy raz spotykam się ze zjawiskiem trolli- wcześniej nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje.
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Jestem w szoku tak jak Wy....też mialam ją w przyjaciolkach bo kiedys wysłała mi zaproszenie..ale nie udzielalam się u niej bo irytowala mni bardzo i wydawalo mi się, ze z nią cos jest nie tak. Przede wszystkim uderzyło mnie jak opisywala ze ona i jej partner staraja się od wielu lat po czym ostatnio wyszlo, że jest w związku kilka miesięcy. ....cos mi w niej nie grało i nawet to, że udzielała sie wszędzie, radzila jak specjalistka, np wszystkim doradzala ostatnio badanie AMH, tylko pytanie po co? To jest specjalistyczne badanie stosowane przed stymulacja...no nic, juz usunelam ją cieszę się, że zniknie i nie będzie juz tego wyścigu komentarzy pod jej wykresami...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorikamek
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    u mnie tez byla jeszcze jako malenska, ale poszla w pi...du
    od poczatku byla podejrzana:
    po 1. milon chorob, operacja kregoslupa i dwa, trzy razy dziennie seks!?
    2. ciekawe z kim?...od poczatku podejrzana byla historia...czy ona ma chociaz faceta?
    a teraz ktoras z was pisala o rozpadzie jej malzenstwa ....pytanie ponawiam czy bylo takie? czy pomalu musiala sie z tego klamania wykrecic?
    3,4,5 itd .o jej a-normalnosci niewspomne...jej zdjecie czapka (torba) na glowie zasunieta az pod brode, czy wpis ze w prezencie Mikolajkowym jej eM dostal kupke pana Jaszczura
    9,10 itd...pamietacie ten jej wypadek na silowni?
    jak udzielala pomocy?
    przeciezs to bylo zywcem przekopiowane z neta, druga sprawa-po operacji kregoslupa i na silownie chodzila?
    na rehabilitacje a nie na silke!!!
    dobrze ze szybko mialam jej dosc klamstw,i przestalam u niej pisac tylko podczytywalam.
    dla tych do sledzily forum to duzo dostawala odemnie eeeee, bo klamala jak najeta
    szkoda ze wyszlo to tak pozno:((
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Największy szacunek mam dla tych kobit, które to wszystko ogarniają i wyłapują, bo ja za Chiny Ludowe bym tych wszystkich zależności, nicków, wątków nie umiała połączyć w całość i zdemaskować takiej osoby. Nie wiem jak wy to robicie.
    Też pierwszy raz o trollach dowiedziałam się tu na forum, gdy wypłynął temat Klaudii(?)Myszki(?). Byłam w szoku, nadal mnie to dziwi ale nie aż tak bardzo, ot zagadki przyrody ;)
    -- [*]
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Osoby, które wyłapują takie gnomy powinny mieć jakiś bonus od Admina ;)))) w postaci np darmowego abonamentu;))))))))))
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    mangaa: Osoby, które wyłapują takie gnomy powinny mieć jakiś bonus od Admina ;)))) w postaci np darmowego abonamentu;))))))))))

    he he to by było coś ;D
    --
  4.  permalink
    dzizas..... no ja akurat crazyolki nie czytalam bo wg. mnie miala takie pismo jak dziecko i irytowalo mnie to troche, co do PUZZLE to widzialam tylko pare rzeczy jak cos pisala ale nie wdrazalam sie w to. Normalnie jestem w wielkim szoku jak w sumie kazdy ....te kobiety jesli to sa kobiety :D powinny naprawde pojsc do lekarza ale nie do gin tylko do psychiatry.

    Natalaa, ja nie wiem czy to co pisalas o nudzie to chyba bylo do mnie:) jesli chodzi o wiadomosc co ja pisalam to zle mnie zorzumialas bo ja nie wysmialam tylko napisalam ze raczej osoby ktore tak robia to sa wg. mnie psychicznie chore a nuda to nie wiem czy normalny czlowiek z nudy by tak robil. Jesli Cie urazilam to sorki:)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nefro: Hahaha, ależ rozentuzjazmowany tłum i pospolite ruszenie! Paulinko - jeśli jesteś TROLLem to piątka z plusem za niekwestionowane osiągnięcie celu :-)))

    hahaha! nie coś Ty... Paulinka nie jest przecież trollem... tak sobie tylko komuś lubimy poobrabiac doopę i ruszyc się pospolicie... :shocked:... myślę, że zupełnie nic, ale to nic nie ryzykujesz pozostając z Paulinką w przyjaźni...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    W przypadku sławnej już AbortyW mnie jedynie dziwiła ilość serduszek, historii jej chorób nigdy nie czytałam;) Nawet raz chyba prosiłam ją o radę w sprawie tarczycy. Wydawała się być wiarygodna. Straszne, że nabrała tyle osób.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    anecia25 znowu troll, szlag mnie trafi chyba, crayzolka nakłamała na poronieniu, anecia prosiła o pomoc w wykresie , no to ok pomogłam, teraz to sie nie bedzie na nowych zwracac uwage , bo aż szlag człowieka bierze.. ale zastanowiło mnie , ze nie miała wpisanego śluzu przez jakiś tydzień a jak jej powiedziałam , że nie da si etak zinterpretować to nagle uzupełniła, dokładniutko śluz z całego tygodnia... no ale ja głupia pomyślałam ze moze gdzies sobie notowała... ehhh

    Puzzle to jest w ogóle już chyba bez komentarza, upomnienie? powinna dostać bana ot co!
    byłam jakiś czas w jej przyjaciółkach, nic si eu niej nie odzywałam, jedynie coś podpytałam o tarczycę , bo wydawało mi sie zwyczajnie , że po iluś tam latach ma obycie w tym temacie , ale ja i tak jestem zdania , ze mimo wszystko lekarz, na forum można zasiegnąć dodatkowych opinii, ale ja to bardziej odbieram na zasadzie , ze ktoś podzieli się ze mną opinią swojego lekarza, a nie swoją wyimaginowaną wiedzą...
    --
    •  
      CommentAuthorgoska22
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ja nie miałam (NA SZCZĘŚCIE) bliższego kontaktu z tymi postaciami, jedynie puzzle mi się rzuciła w oczy. I przypominam sobie, że naprawdę była obcykana w różnych tematach... Jak taki kameleon...:sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorreferentka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    i ja byłam przyjaciółką aborty/puzzle. Na żadnym etapie nie wzbudziła moich podejrzeń - wysłala mi zaproszenie, bo leczyłam się za pomoca naprotechnologii, a ją interesował ten temat - normalka.
    Nasza znajomość była dość krótka, ale mimo to ja starałam się co raz do niej zajrzeć, coś napisać itp, ale ona udzielała się tylko na forach i pod swoim wykresem. do mnie rzadko zaglądała - chyba, że zwróciłam się z bezpośrednim pytaniem do niej (a jakże!), dlatego w ostatnim czasie nosiłam się z usunięciem jej z listy, bo nie interesuje mnie taka jednostronna znajomość.
    Ale kurczę, kopara mi opadła gdy czytam o jej innych wcieleniach, innych problemach... obecnie stanęło na tym, że jej mama spadła z drabiny i ma mieć operację kręgosłupa, a facet rzucił abortę/puzzle dla jakiejś koleżanki z którą grywał online. I że ostatnio w rodzinie urodziły jej się trojaczki, a gdzieś przeczytałam, że w swoich innych "życiach" netowych to ona sama miała trojaczki :shocked:
    A lampka alarmowa zapaliła mi się w momencie, gdy ona, taka skarbnica wiedzy, pod swoim wykresem dopytywała nas, czy śluz rozciągliwy i przejrzysty to może płodny, bo ona nie wie:shocked:
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    referntkooo o matkooo jakie historie???
    :sad::sad::sad::sad:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    http://28dni.pl/aneciaa25
    aneciaa25 nadal istnieje :)
    --
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Kurcze normalnie mnie zatkalo-niewiedzialam,ze sa na naszej stronce dziewuchy ,ktore takie rzeczy robia-bo po co???
    Sama mam Puzzle w przyjaciolkach i owszem dziwilam sie ta cala masa chorobi tym ogromem serduch...Nadal nie potrafie jednak zrozumiec co to jej daje??? bez sensu i zenujace-jako nowicjuszka na 28dni teraz napewno bede ostrozniej dobierac przyjaciolki...
    Kiedys na forum staraczek po30tce udzielilam sie wlasnie broniac owych staraczek-gdyz byly atakowane przez nie jaka aborteW ze sa stare a zachowuja sie jak gowniary czy cos i ze one przynosza wstyd czy cos-kurde co za franca-gdybym wiedziala to bym jej puscila wiazanke-teraz prubowalam zostawic u niej komentarz pod wykresem-ale komentarze sa zablokowane-czyli sie wydalo i zatkalo ta bladz!!!!
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    monia25elo: Kiedys na forum staraczek po30tce udzielilam sie wlasnie broniac owych staraczek-gdyz byly atakowane przez nie jaka aborteW ze sa stare a zachowuja sie jak gowniary czy cos i ze one przynosza wstyd czy cos-kurde co za franca-gdybym wiedziala to bym jej puscila wiazanke-teraz prubowalam zostawic u niej komentarz pod wykresem-ale komentarze sa zablokowane-czyli sie wydalo i zatkalo ta bladz!!!!

    coś Ci się chyba pomerdało :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    dlaczego??
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    o jest i Monia od niemieckiej klawiatury, która nie tak dawno wyzywała połowę forum na popierdułkowym wątku ?
    czy mi sie już osoby mieszają ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    TEORKA: o jest i Monia od niemieckiej klawiatury


    Niemiecka czy polska to jeden grzyb, bo chyba każda ma jakiś przecinek i kropkę :confused: Ja chyba jakaś staroświecka jestem, ale tak mnie wkurza taka niedbałość.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    kurcze to ja juz sama niewiem co mi sie pomerdalo-ale nauczke mam i bede w przyszlosci ostrozniejsza...:shamed:
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    referentka: i ja byłam przyjaciółką aborty/puzzle. Na żadnym etapie nie wzbudziła moich podejrzeń - wysłala mi zaproszenie, bo leczyłam się za pomoca naprotechnologii, a ją interesował ten temat - normalka.
    Nasza znajomość była dość krótka, ale mimo to ja starałam się co raz do niej zajrzeć, coś napisać itp, ale ona udzielała się tylko na forach i pod swoim wykresem. do mnie rzadko zaglądała - chyba, że zwróciłam się z bezpośrednim pytaniem do niej (a jakże!), dlatego w ostatnim czasie nosiłam się z usunięciem jej z listy, bo nie interesuje mnie taka jednostronna znajomość.


    U mnie to samo, ale po prostu wysłane zaproszenie i tekst "Bardzo zainteresował mnie Twój profil", jak spytałam, po co mnie zaprosiła, soro się nie znamy. No ale okej, w sumie to nie zdziwiłam się, bo chyba jestem jedyną siedemnastolatką tutaj. Ale znajomośc właśnie wyglądała tak, jak opisałaś- po prostu widniała u mnei w przyjaciółkach, ja z początku do niej zaglądałam, ale jak widziałam, że ona mnie olewa to usunęłam- od razu otrzymałam pełną żalu wiadomość, że przecież ona do mnie zagląda, tylko się nie udziela... No to po co mi coś takeigo? Wykresy sobie bez tego może zobaczyć. Eeeeh, przejechałam się po raz kolejny- chorzy ludzie.:neutral::confused::confused::confused:
    --
  5.  permalink
    Ref to ja doznałam takiego samego szoku jak TY
    To teraz wychodzi na to, że ja głupia i naiwna choć na początku nie wzbudziła moich podejrzeń i nie przyjmowałam zaproszenia od razu
    Sama nie mam mało przyjaciółek ale nie przypuszczałam że trafi mi się ktoś taki :/
    i mi zdarzyło się zmienić nick ale nic poza tym - nie wyobrażam sobie, że tak można ściemniać i czemu to ma służyć?? nie słuchałam jej rad ale czasami miałam jakieś pytanie do niej ale kto by pomyślał że tyle osób oszukała
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    nikogo nie wyzywalam-walczylam z abortaW...a tu sie okazal zonk i bardzo dobrze!!!
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Przykre jest to, że przez takie osoby starsze forumowiczki uprzedzają się do nowych. Z drugiej strony wcale się nie dziwie. Mnie samą irytowały posty tych dziewuch.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    monia25elo: nikogo nie wyzywalam-walczylam z abortaW...a tu sie okazal zonk i bardzo dobrze!!!

    no właśnie to Ci się pomerdało... "walczyłam z AbortaW" brzmi teraz wprawdzie dumnie, ale akurat w tamtej sprawie byłyście po tej samej stronie barykady :tooth:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  6.  permalink
    w szoku jestem, tez swego czasu mialam ja w znajomych, ale dawno temu ja usunelam. dziewczyna wydawala mi sie jakas dziwna, te jej schorzenia, tyle chorob i ona wogle dziecko chciala??? dziwne to dla mnie bylo. taka alfa i omega z niej, madrzejsza od lekarzy.
    najsmieszniejsze byly dla mnie jej serduszka nawet 2 razy dziennie , plus aerobik i odchudzanie przy chorobie kregoslupa...

    ta dziewczyna musi miec cos z głowa nie tak, bo normalny zdrowy czlowiek czegos takiego nie robi.
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    No to ja namierzyłam własnie prawdziwą wątrobę w prawdziwym świece.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    penny: Ja chyba jakaś staroświecka jestem, ale tak mnie wkurza taka niedbałość.--

    Nie tylko Ciebie.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Moniu, cięęężko było znaleźć coś na odświeżenie pamięci, bo większośC Twojej "walki" została wymoderowana:confused:, ale dzięki temu, ze Cię cytowano to proszę:
    .
    "monia25elo: Dziewczynki-tylko przez przypadek odkrylam ta wymiane zdan z tymi zrzedami i musze wam powiedziec ze Jestescie zajebiste:)))tak trzymac-piekny pocisk!!! won zrzedy na grzedy!!!przeciez to wasza sprawa jak piszecie i co-grunt to pozostac mloda duchem prawda:))
    w dupie bym miala takie glupio madre zadufane wiedzmy!co juz zapomnialy jak i one swoje poczatki mialy-przeciez nikt sie nierodzi z powaga 80latki...:))pozdrawiam kobietki i popoeram w calosci:)))"


    Treść doklejona: 02.04.12 20:45
    Anderka masz na myśli swoją wątrobę? :wink:
    czy tę forumową?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Wątrobę czyli abortaW. Przeczytaj od końca i zamiast a wstaw ą.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    czyli jednak mnie pamięć nie myli i to TA Monia od niemieckiej klawiatury hehehhe :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Anderka - żartowałam:bigsmile:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Licho ... wiem... dodałam tłumaczenie by te co jeszcze nie doczytały, skąd wzięła sie abortaW.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    aaaa :smile:

    Treść doklejona: 02.04.12 20:48
    no dobra, no ale namierzyłaś i co?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    ja nie rozpamietuje takich rzeczy..juz dawno zapomnialam o calej dyskusji,ale dowiedziawszy sie o tej aferze z Puzzle-cos mi sie poprostu przypomnialo...
    Tutaj sie wogole nie mozna udzielic-bo zaraz cala zgraja lasek ma jakis problem-kurde oco wam chodzi?? Napisalam wyzej pare slow zdumienia i koniec tematu dla mnie-Puzzle usunelam z przyjaciolek i reszta mnie gowno obchodzi...!:shocked:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    hehehe aż się poplułam... czuję się zobowiązana zwrócic Ci honor Moniu... faktycznie walczyłaś z AbortąW, tylko w swojej sprawie...a nie w obronie "staraczek", bo mimo tego, że jeden okop dzieliłyście i mimo tego, ze Aborta okazała się byc trollem, ją również raził zarówno Twój sposób wypowiedzi jak i zawarte w niej treści :tooth:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.