Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    I przynajmiej mam informacje, które sa raczej jako jedyne prawdziwe na jej temat. I nie zgadzają się bynajmniej z tym co tu wypisywała.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    aa rozumiem Anderko, ze tak tylko napisałaś , że masz, bez zamiaru opowiadania
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nie wiem po prostu czy to nie byłoby nadużycie gdybym podała namiar na jej profil, chyba nie o to chodzi ale kilka osób może potwierdzić, że faktycznie znalazłam ją. Za umieszczanie danych o osobie na publicznym forum bez zgody tej osoby może mieć skutki prawne, a nie szukam rozrywki. A do tego w jej wydaniu :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    E nie ja nie chcę, zebyś profil umieszczała. Myślałam, zę może dowiedziałaś się, ze faktycznie jest chora czy coś.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  1.  permalink
    Na jej prawdziwy profil tutaj? Dobrze Was zrozumiałam?
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dziewczyny tematem jest wstrętny troll , który tak nas oszukał, a tu tyle złośliwości , wypominek... po co...

    A wiadomo co będzie z trollskiem?
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dokładnie Eve ubiegłaś mnie.
    Ch... mnie obchodzi co tam sobie kiedyś pisałyście, po co zaśmiecać temat?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    nie wiem czy sie mylę, ale nie ma już konta puzzle?
    --
    •  
      CommentAuthormonia25elo
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    tak czy siak wcale nie zaluje,ze sie z AbortaW scielam-widocznie moja intuicja nie zawiodla i odrazu mi sie suczysko wydalo-i dlatego teraz tym bardziej czuje sie oszukana-bo ta sama typiara wymadrzala sie na temat moich badan i wynikow....a tu wyszlo szydlo z worka!! i malo tego,sama mnie zaprosila do przyjaciolek i wyrazila chec pomocy...no to sorry ja jestem wlugarna ale przynajmniej nie psychiczna!!

    Treść doklejona: 02.04.12 21:11
    laski sorki-niemaialam tego w zamiarze-moje pojawienie sie tutaj wywolalo burze,ale ja chcialam sie dowiedziec oco dokladnie chodzi z ta Puzzle-teraz juz wiecej jaze i sie ulatniam-mam lepsze rzeczy do roboty niz bezsensowne zlosliwosci wyczytywac...

    Treść doklejona: 02.04.12 21:12
    Niema juz Puzzle-to bedzie nowe...czas pokaze.
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Kurcze, to jest pierwsze forum na jakim w swoim życiu się wypowiedziałam. Czuję się oszukana. Myślałam, że tutaj wypowiadają się osoby uczciwe, które piszą w dobrej wierze i wykorzystując swą rzeczywistą wiedzę...
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    mnbvc: Myślałam, że tutaj wypowiadają się osoby uczciwe,które piszą w dobrej wierze i wykorzystując swą rzeczywistą wiedzę...


    Bo w znaczącej ilości przypadków tak jest, a trolle zdarzają się wszędzie. Przecież to tylko raptem parę osób, nie ma co się obrażać. Nie ma miejsca na świecie, gdzie są same uczciwe i dobre osoby, takie życie.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  2.  permalink
    Dziewczyny, dajcie juz spokój- przestańcie karmić trolla.
    Wszystko co miało byc powiedziane juz powiedziane zostało.
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Wszystko co miało byc powiedziane juz powiedziane zostało.


    A nigdy nic nie wiadomo :devil:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  3.  permalink
    penny: A nigdy nic nie wiadomo

    co masz na mysli?
    Masz jeszcze coś konstruktywnego do dodania w temacie?
    • CommentAuthormnbvc
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Penny, nie obrażam się, tylko się trochę zasmuciłam. Ja jestem takim niedzisiejszym stworzeniem - z góry zakładam, że ludzie są dobrzy i uczciwi i jak dochodzi do takiej sytuacji, to mi smutno po prostu.
    Oczywiście nie mam zamiaru znikać z forum., Za dużo tutaj ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i uzyskać wsparcie! :-)
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dziewczyny, ja wrzuce cytat z poczatku tego watku... Z 2007 roku...! (nie powiem, zdenerwowalam sie, wiec poszperalam troche)
    kometa8
    Oct 29th 2007

    Cytuj Oooo :) Eeee :( Zgłoś moderatorowi permalink

    Vall: a ja dorzuce znane mi trole - zdemaskwoane na innych forach:

    Paulina, Misiaczek, Skowronek, Igraszka (tak na marginesie to jedna i ta sama pannica)



    Dokladniej to Paulina85=Skoworonek (na Gimbli) = Misiaczek20(wizaz)



    Do tego tutaj kolejny link: http://wizaz.pl/forum/archive/index.php/t-556136-p-5.html
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Oj Szczypta nie, tak tylko napisałam dla rozluźnienia, bo już takie tu teksty lecą, że szok :wink: no, ale widzę, że pełna powaga, może nie mam wyczucia.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  4.  permalink
    nie, Penny- mnie daleko od powagi , po prostu nie chcę,żeby panna się niezdrowo podniecała naszym zainteresowaniem. Rozumiesz
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    szczypta_chilli: po prostu nie chcę,żeby panna się niezdrowo podniecała naszym zainteresowaniem. Rozumiesz


    W 100 %.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dziewczyny, ważna sprawa. Nieważne, czy to chora psychicznie panna, czy znudzony sześćdziesięciolatek, czy dziennikarskie śledztwo, czy praca z psychologii. Właśnie się dowiedziałam, że niektóre użytkowniczki wysyłały tej osobie leki. Uważajcie, to jest wedle moich informacji niezgodne z prawem.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    FiuFiu ja się doczytałam , że nawet "pożyczała" kasę, zatkało mnie właśnie, ciekawe czy tutaj też to robiła?
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Fiu, ale to chyba poza forum, bo na forum są "pilnowane" wszelkie oferty dot. leków
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    + dane osobowe niektórych osób, mogła normalnie sprzedawać, tak samo jak pozyskane leki...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    @Licho: Nie wiem, czy to ma znaczenie, czy robisz to prywatnie. Jasne, wysłanie leków cioci Basi jest obarczone niewielkim ryzykiem, ale komuś z forum internetowego, kogo nie znasz? Wyobraź sobie, że tam po drugiej stronie siedzi jakiś nawiedzony dziennikarz. Możesz mieć raz-dwa prokuraturę na karku. Że już nie wspomnę o możliwości, że można w taki sposób wysłać lek jakiemuś gimnazjaliście. I nie ma tu znaczenia, czy wysyłam trollowi, czy "normalnej" koleżance.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    teraz sobie przypomniałam, że ze mną też załatwiała lek....
    mam do oddania zastrzyk za 400 zł, który się m.in przed procedurą IVF podaje i ona koniecznie chciała, żebym jej oddała....
    na początku mi pisała, żebym jej do UK wysłała ale napisałam, że nie bo nie będę Bóg wie ile za przesyłkę płacić to chciała żebym na adres jej mamy, gdzieś w okolice krakowa
    nie wysłałam w ogóle a ona mi pisała, że w czerwcu 2012 ma mieć IVF i że coś tam...
    teraz sobie przypomniałam i odnalazłam wiadomości jakie do mnie pisała
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Fiufiu no :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Zmodyfikowałam, żeby była jasność, komu odpowiadam. Wybacz zamieszanie.
    --
  5.  permalink
    Teo- dziewczę pochodzi własnie z ok. Krakowa....
    Bez sensu
    zostawia za sobą miliardy śladów w sieci
    po 2 min kazda z nas moze znac jej imię i nazwisko :/
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Teo- dziewczę pochodzi własnie z ok. Krakowa....


    no właśnie teraz sobie tez przypominam, że ona jeszcze pisała , że była raz w mieście gdzie mieszkam i jak kiedyś znowu będzie przelotem to może mnie na ulicy spotka i do mnie podejdzie
    kurde będę teraz miała schizy wychodząc z domu hahaaahhaha :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ciekawe czy znajdą się osoby, którym np odsprzedawała niepotrzebny lek...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Fiu, ja nie celem "umniejszania" napisałam to o pw... tylko zastanawiałam się, ze to umknęło
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Pewnie jest wiele osób , które mają jej adres, kurcze ja bym jej nie darowała... a i może takie historie dały by do myślenia innym nim zaczną coś tworzyć...
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    MAM KOLEJNĄ CHĘTNĄ, http://28dni.pl/patka_w20


    jej ktywnośc 1 dzień, ostatnio 48 minut temu, 24 dc, 7 dni po owu blee, jA JUŻ chyba za bardzo podejrzliwa jestem.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ale jazda z tą Wątrobą dobrą radą! :devil:
    Że też się takim chce tracić czas na nie swoje życie i wymyślanie historyjek.
    --
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Do tej pory zbieram szczękę z podłogi :shocked:
    Początkowo myślałam, że to jakieś nieporozumienie, ale im dłużej czytałam tym bardziej utwierdzałam się w przekonaniu, że rzeczywiście (jak wiele innych dziewczyn) dałam się oszukać. Ba! Zrobić z siebie idiotkę! AbortaW/Puzzle miałam w gronie znajomych. Zaglądałam do niej sporadycznie, ale pamiętam te niesamowite historie: jak uratowała faceta na siłowni z otwartym złamaniem, czy jak jej kuzynka walczyła o życie po urodzeniu trojaczków...:shocked: Wklejała też dużo zdjęć: z jakiś imprez, jakieś widoczki czy też z jakąś jaszczurką, którą rzekomo posiadała, co uwiarygodniało jej chore historie. Ponadto z tego co wiem wymieniała się okolicznościowymi kartkami pocztowymi z niektórymi dziewczynami. A zatem są dziewczyny, które znają jej adres. No i ona zna też adresy niektórych z nich.
    Aż mnie ciarki przeszły.
    --
    •  
      CommentAuthorbrylanty
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    masakra jak to czytam, crayzolka tez mnie wkurzala ale raz chyba radzilam jej zrobic test...
    Puzzle wydawala mi sie takim ekspertem ze balam sie z nia gadac...
    bleh
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Matko, powstała sytuacja spowodowana trollami w której każda z nas przy nowo zawieranej znajomosci będzie miała milion wątpliwości i podejrzeń... Przecież to paranoja... Najgorsze ze trolle najczęściej grają na naszych emocjach...
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,615,119388163,119388163,Swiateczna_paczka_dla_dwojki_dzieci_z_Krakowa.html

    Treść doklejona: 03.04.12 09:32
    coraz więcej ciekawostek. A oto wpis z jednego z portali....

    Falie83
    Przyczajenie

    Zarejestrowany: 2011-08
    Wiadomości: 10

    Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane
    Witam i ja, z forum Bocian...
    Maleńska przez ponad 1,5 roku miała z nas niezły ubaw. Od wielu dziewczyn pożyczała pieniądze, bo nie ma za co leków kupić, bo nie ma z czego żyć... chorób ma mnóstwo: PCOS, cukrzyca, choroby imunologiczne,chory kręgosłup, przez który o mało nie wyladowała na wózku inwalidzkim, niepłodność, (leczenie niepłodności kosztowało ją 50 tyś zł), kilka miesięcy po operacji kręgosłupa uprawia już wspinaczkę, itp. itp...cudowna miłość i wyjazd do Anglii, podejrzewam , ze w Anglii jest...ale pewnie za nasze ciężko zarobione pieniądze. Ściemniała wam, że skończyła 3 kierunki studiów??no proszę, 3 kierunki studiów, praca na etat w banku, działalność gospodarcza jako niania, prowadzenie domu, zajecia sportowe, mąż (u nas na naszych watkach był chłopak), do tego dzieci własne i adoptowane....po prostu chylić czoła przed Tytanką pracy!!!!
    Uważajcie na nią dziewczyny, żadnej kasy, i spotkań, żadnych zdjęć, zwłaszcza waszych dzieci, bo może je wykorzystać...Uważajcie tez na porady medyczne, do których nie ma prawa...u nas na forum chwaliła się że w 2012 roku zaczyna medycynę w Anglii, jednocześnie miała też pracować jako kierownik księgowych, uczyć się języków obcych i zajść w ciążę (cała ciążę musi przeleżeć ze względu na chory kręgosłup)
    Maleńska miała szanse się wytłumaczyć ale do żadnej z nas nic nie napisała, kiedy to wszystko się wydało, poprostu znikneła, pewnie za jakiś czas powróci pod nowym linkiem i będzie truć zarówno u nas jak i na waszym forum.
    pozdrawiam
    Ofiara Maleńskiej

    Treść doklejona: 03.04.12 09:34
    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?%20t=482372&highlight=kawiarnia+rozmowy&page=127
    -- ,
    •  
      CommentAuthorSsabrina
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Jestem w szoku dziewczyny!!!!
    Nie znalam jej dlugo ale nie potrafie sobie tego wyobrazic jak ktos taki moze tak grac i tak klamac :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    no to tutaj możecie trochę zdjęć pooglądać... a nóż widelec jakieś zdjęcie okaże Wam się znajome.... ( oby nie)
    z racji, ze faktycznie link zawiera nazwisko abortyW podaję link i nr wpisu 3825 a same zajrzyjcie.
    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482372&highlight=kawiarnia+rozmowy&page=128
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Anderka_ podalas w linku nazwisko. Nie wiem czy masz do tego prawo..
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    ok. By nie było nic niezgodnego z prawem zmieniłam swój wpis powyżej.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 3rd 2012 zmieniony
     permalink
    Kiedyś zapytałam ją, czemu zmieniła nick. Nic jednak nie odpowiedziała, a ja przestałam drążyć temat. Szkoda...
    Aha - już ją usunęłam z przyjaciółek.
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    A to już ich sprawa :-D
    nie lepiej już zamknac sprawę tego trolla i nie uzalac się nad sobą jakie to jesteśmy biedne i naiwne? Lepiej zachować siły na kolejnego:-P przecież dorosłe jesteśmy a nawet nastolatka wie że pod wojtkiem lat 15 może się kryć jej pedofilski wujek..

    Treść doklejona: 03.04.12 09:54
    Efiaa_ akurat zmiana nicku nie jest niczym dziwnym.. Ja też zmienilam.. Jednego dnia nawet trzykrotnie :-D
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Zgadza się. jednak wiem na 99,9 %, że ona tu jest i czyta to ( pod innym nickie i nawet mam podejrzenia, które to moga być) to może coś wyniesie z tego..... aczkolwiek czytając wszystkie fora to już taka patologia,iż nie wiem czy to na nią jeszcze działa. Mówią, ze jak często jakieś wydarzenia powtarzasz w głowie to z czasem zaczynasz sama w to wierzyć.... może i tutaj tak jest.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    tak czytam to i czytam i zastanawiam się ile jeszcze takich historii się pojawi... jak dla mnie to takie osoby powinny być surowo karane i kierowane na przymusowe leczenie... tak... bo uważam, że to już jest choroba... co innego jak dzieciak sobie dla jaj robi jakiś numer - okazjonalnie (choć oczywiście nie popieram tego i też uważam, że powinno się to tępić), a co innego jak ktoś przez lata tworzy historie i je "sprzedaje" w sieci... najprawdopodobniej przy okazji czerpiąc z tego jakieś korzyści... a że do tego dochodzą kradzieże (danych, wizerunku itd) to ewidentnie prokurator się tu kłania...
    •  
      CommentAuthorikamek
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    o ja pikole!!!!!!!!
    to na 28dni swoja dzialalnosc rozwinela lajcikowo w porownaniu do Bociana.....
    szok, normalnie jakbym w mordę dostała!!!
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Anne zgadzam sie, tez uwazam, ze powinno to sie skonczyc prokuratorem, ale najpierw wymagajmy cos od siebie, a nie duzo osob podaje swoje dane, wystawia zdjec( nie mowiac juz o zdjeciach usg i brzuszkach), do ktorych ma dostep cala polska, ta normalna i ta mniej, wysylanie lekow itd itd, a pozniej sie dziwimy...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Miałam ją jeszcze na oku jako benia88, ale benia zniknęła po jednym dniu.
    --
    •  
      CommentAuthorakatre
    • CommentTimeApr 3rd 2012
     permalink
    Tak jak napisała P_Madzia...najgorsze w trollach jest to, że grają na naszych emocjach. Ona potrafiła zdobyć nasze zaufanie :((( Nic dziwnego, że dałyśmy się nabrać, robiła to po mistrzowsku, bo ma lata praktyki, jak wynika z zamieszczonych tu linków z innych portali...
    O zawłaszczeniu przez nią tych wszystkich danych osobowych tylu osób, prywatnych informacji nawet boję się pomyśleć...

    Macie rację, ona pewnie pojawi się pod nowym nickiem, musimy być czujne.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.