Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Puzzle widzę już poblokowała u siebie chyba wszystko, podejrzewam że widziała albo nawet nadal czyta ten wątek.
    Chciałam Was tylko ostrzec byście uważały, bo ona ma chyba z głową coś nie tak. Mam nadzieję, że nie korzystałyście zbyt mocno z jej rad i słuchałyście lekarzy a nie tego co ona wypisuje.
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Jestem w szoku............
  1.  permalink
    Delfin: Puzzle widzę już poblokowała u siebie chyba wszystko, podejrzewam że widziała albo nawet nadal czyta ten wątek. Chciałam Was tylko ostrzec byście uważały, bo ona ma chyba z głową coś nie tak. Mam nadzieję, że nie korzystałyście zbyt mocno z jej rad i słuchałyście lekarzy a nie tego co ona wypisuje.


    Byl moment,ze na staraczkach w koncu dziewczyny sie wkurzyly i napisaly jej co mysla o tej jej zlotej wiedzy i podwarzaniu zdania lekarzy to przez jakis czas sie nieodzywala a potem ze sowimi radami przeniosla sie na inny watek...Teraz pewnie tez sie nie bedzie odzywac przez jakis czas a potem wroci....
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Delfin - profil nadal jest z baaardzo szczegółowym opisem, brak tylko wykresów, ale nie wiem czy udostępniała, bo nie przyjaźniłyśmy się :D
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    chyba jak każda z nas co nie wiedziała,teraz już będę uważać na przyszłośc
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    A ja się cieszę,że Puzzle vel AbrtaW tak bardzo uwielbiana w gronie popierdółek i dziewczyn "będziemy pisać, gdzie zechcemy bo mamy do tego prawo", okazała się być trollem.
    Może dzięki temu pojmą,czemu "ta wredna stara gwardia" jest tak wyczulona na to co, kto i gdzie pisze...
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Niestety, podejrzewam, że wiele z dziewczyn korzystało z jej rad...mimo ostrzeżeń, które pojawiały się już niejednokrotnie. Szkoda, że zostałyśmy wtedy oskarżane o złośliwość:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Cobraczek: Byl moment,ze na staraczkach w koncu dziewczyny sie wkurzyly i napisaly jej co mysla o tej jej zlotej wiedzy i podwarzaniu zdania lekarzy to przez jakis czas sie nieodzywala a potem ze sowimi radami przeniosla sie na inny watek...Teraz pewnie tez sie nie bedzie odzywac przez jakis czas a potem wroci....

    tia... za co dostały burę, ze się wpierniczają w nie swój wątek i sieją zamęt hehe... no to prooosz... gurusruru :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho: ale nie wiem czy udostępniała


    jeszcze 10 minut temu były dostępne więc musiała niedawno ukryć
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Były dostępne, już nie są od parunastu minut.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Tak i wg jej opisu tu zgadza się to z tym co pisała na NB.
    Kurcze, my na NB mamy nauczkę i uważamy bardzo z kim / o czym rozmawiamy, więc jak dowiedziałam się o niej tutaj to musiałam do Was napisać. Trzeba uważać na takie osoby, bo nigdy nic nie wiadomo.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    pewnie te wykresy to i tak był "pic na wodę" :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
  2.  permalink
    Sucharku83 vel anulko838- jakoś nie mogę znaleźć Twojego poprzedniego profilu???:smoking:
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dzięki Delfinie jeszcze raz.
    Swoją drogą Puzzle siedzi "zaświecona" online... to może w tej wszechwiedzy nie zdołała jeszcze odkryc jak się ukryc :tooth:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    poczekaj zaloguje sie
  3.  permalink
    Ciekawe czy sama puzzle bedzie miala cos do powiedzenia?:confused: Pewnie jak zwykle zniknie na jakis czas:confused:
    --
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Ciekawe na jakie teraz forum się przeniesie.
    Nie ma za co dziękować, nie lubię jak ktoś w kółko wchodzi w kompetencje lekarzy, bo to jest tu najważniejsze, zwłaszcza gdy tyle z nas stara się o tą upragnioną ciążę. Każde jej zdanie może wtedy spowodować wątpliwości czy faktycznie trafiło się na specjalistę, a przecież lekarze są od tego by pomagać. A nie dziewczyna z forum ze zbyt dużą wyobraźnią. Mam tylko nadzieję, że nikomu nie zdążyła zaszkodzić!
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jeśli płodnośc/niepłodnośc to Jej konik to chyba zbyt wielkiego wyboru już nie ma ;-)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    jestem
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    hehe Anulka - sorry, ale widzisz taki dzień nieufności :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  4.  permalink
    Anulko- przepraszam- ale jaki jest sens zakładania 2 kont? :(
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Kurka, no też ją miałam w przyjaciółkach. Zaprosiła mnie do nich w zasadzie prawie na początku mojej obecności na 28 dni i tak z marszu się zgodziłam. Z rad co prawda nigdy nie korzystałam, bo nie miałam takiej potrzeby. Nauczkę mam z tego jedną, chyba wiadomo jaką i nawet nie będę się rozpisywać, choć ciężko mi w to wszystko uwierzyć jeszcze, to przynajmniej na raz następny będę ostrożniejsza i tyle. No chyba, że to wszystko okaże się nieprawdą i Puzzle sama się tu wypowie, bo może być i tak.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthoranulka838
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    bo nie miałam pieniązków żeby doładować konto a wasza wiedza mi pomaga:shamed:
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    No to pięknie ... Chyba zaczyna mnie to przerażać :( Przez tego typu ludzi fora internetowe bardzo wiele tracą. A szkoda, bo to bardzo przyjemne miejsce ... Niedługo dojdzie do tego, że każda z nas zacznie być podejrzana.
    --
  5.  permalink
    Proponuję tym z Was , które mają milion pińcet przyjaciółeczek zastanowienie się nad tym, co Wam daje taka ilośc :smoking:
    Jak mam być szczera to śmieszą mnie zamkniete wykresy z tłumem przyjaciółek, które są przyjmowane " z marszu"
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Czekamy czy coś napisze na swoją obronę, ale podejrzewam że może to być kolejna historyjka.
    A jak widać ona lubi kolekcjonować przyjaciółki- 73 to chyba lekka przesada (swoją drogą widzę, że dziewczyny już się wykruszają, bo miała ich chyba więcej?)
  6.  permalink
    OK Anulka- sorka.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Penny - dowody czarno na białym to mało? Wątpię, zeby to okazało się nieprawdą, bo już dawno by się tu wypowiedziała, zamiast tego zamknęła wykres ,pod którym pewnie próbuje karmic swoje przyjaciółki kolejną bajeczką. Tylko czekac aż tu któraś naiwna przyleci bronic honoru swojej wyroczni.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    nie szkodzi mówie prawdę
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dokładnie, guru może za chwilę naśle jakieś przyjaciółki i będą ją bronić nie patrząc na nic. W końcu ona jest wszechwiedząca.
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    A bo widzisz Licho możem głupia, ale z natury wierzę, że ludzie są dobrzy. Widzę jak to wygląda przecież, ehh szkoda gadać...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    No niestety Penny, wiara w ludzi nie jest zła, ale w internecie trzeba wyznawac zasadę ograniczonego zaufania ;-)
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  7.  permalink
    Penny- ale ja tez w to wierzę,że ludzie są dobrzy.
    :cool:
    Tyle,że nalezy mieć odrobine instynktu samozachowawczego. Puzzle ani pierwsza, ani ostatnia zapewne.
    Mnie juz nic nie zdziwi po akcji panienki, która dla forumowej popularności uśmierciła na raka swoją 3letnią córkę.
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ja pierdzięlę :((((((( Jestem w szoku.
    Co za bijacz!
    ~
    Gratulacje dla dziewczyn które to ujawniły :)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho: No niestety Penny, wiara w ludzi nie jest zła, ale w internecie trzeba wyznawac zasadę ograniczonego zaufania ;-)


    Prawda prawda, ino nic nie wskazywało na to. Idąc tym tropem, trzeba by było każdego tak przewertować i sto razy się zastanawiać czy dodawać czy nie dodawać, czy kłamie czy nie. W końcu każda z nas może być potencjalną kłamczuchą. No na szczęście tak nie jest :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    szczypta_chilli: dla forumowej popularności uśmierciła na raka swoją 3letnią córkę.

    No nie mów, że na 28 dni :shocked:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    szczypta_chilli: Mnie juz nic nie zdziwi po akcji panienki, która dla forumowej popularności uśmierciła na raka swoją 3letnią córkę.


    :shocked::shocked::shocked: Masakra !!!
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  8.  permalink
    Mónikha: No nie mów, że na 28 dni

    stare dzieje, nie warto wracac
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Starsze niż 3 lata? Bo jak nie, to miałam szansę tę kobietę znać i już mnie ciary przechodzą, bleee:neutral:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Kurka, czułam, że musi coś być nie tak po tej ilości serduszek i schorzeń, które ma na swoim koncie...%)))
    No i ta sprawa z rozpadem jej małżeństwa, no ja pierniczę, jakie to jest żałosne....
    --
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ona chyba też to robiła dla forumowej popularności, przecież ile chorób może mieć jedna młoda dziewczyna, nie sądzicie że jej lista jest trochę przydługa? 'Znała się' chyba na wszystkim co dotyczy dzieci, ich wychowania, niepłodności i płodności,nie mając swoich dzieci. Dosłownie chodząca alfa i omega. Szkoda słów. Mądrzejsza od wszystkich lekarzy razem wziętych.
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ja nie mogę jeszcze ochłonąć. Też niestety należę do osób wierzących az nadto innym i za bardzo wierzę w to, ze ludzie są z natury dobrzy. Takie sytuacje jak ta mocno wpływa na moje dotychczasowe wartości w tej kwestii.
    -- ,
  9.  permalink
    MOnika- Chyba starsze.
    Najstarsze staruszki forumowe pamiętają ;)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Manga no z serduszkami też niezła była... normalnie codziennie , dwa razy dziennie to mało...

    a co najlepsze, przy jej schorzeniach ma sie bardzo niskie libido (ciekawe nie? :) )
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Anderka ja mam identycznie.
    Obecnie czuję się jak idiotka . . .
    --
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    A o serduszkach to nie wiem? Aż tak dużo ich miała? Może jakiś rekord chciała pobić :D
    Widzę, że koleżanka Puzzle usunęła nawet już swój opis. Ja bym traktowała to jako przyznanie się do winy.
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    No własnie... nie chciałam uzyc tego słowa w stosunku do siebie One Kiss :wink:... ale tak własnie sie czuje.....:cry:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Dla mnie to jest nie do pojęcia, po prostu nie zakładam, że ktoś może mieć tak spaprane życie i takie problemy żeby grać w necie na taką skalę :(
    Szok.:/
    Też czuję się jak idiotka :(
    Ale wiecie co? To chyba normalne, jakiś tam kredyt zaufania dajemy, a akurat rada Aborty była dla mnie dobra, no i co tu dużo mówić - pomogła mi.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Stara jestem, a głupia bardzo :sad: Naiwna jak dziecko :shamed: Ja dostalam nauczkę, na całe życie już.
    eh . . .
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nie wiem tylko jednego.. Po co to wszystko?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.