Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Do wczoraj jak czytałam o trrolach nie brałam sobie tego do serca ale w tym wypadku zbyt duzy kontakt miałam ( jak na forum- BYNAJMNIEJ NA POCZATKU ZA CZASÓW ABORTHY) i ubodło mnie to zbyt osobiście. Choć o tym, że Puzzle to aborta dowiedziałam sie bardzo niedawno. I z aborta więcej miałam doczynienia niz z nową odsłona.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Shese dla sławy :D bo właśnie troll lubi mieć poklask...
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nie uwierzylabym w to moze, gdyby nie fakt, ze usunela nagle dostep do swoich komentarzy. O naiwnosci..
    Ze tez mi sie w glowie nie zapalila czerwona lampka juz kiedys - przy historii z mama i leczeniem radiojodem, nie pasowaly mi wtedy pewne fakty :(
    Paulino, wiem, ze to czytasz - moze jakis feedback od Ciebie, jesli to nieprawda?
    --
    • CommentAuthorDelfin
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Dobre pytanie, po co to wszystko?! Zwłaszcza, że już na 2 forach została wykryta, a dalej to wszystko ciągnie. To chyba muszą być jakieś zaburzenia psychiczne.
    Dobra ja zmykam, bo wychodzę z pracy, zajrzę do Was jutro i zobaczę jak sprawa się potoczyła.
    Nie piszcie, że jesteście głupie i naiwne- zobaczcie ile z nas wszystkich się na to nabrało!
    Pozdrawiam
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    a mi strasznie żal jest jej i podobnych osób, bo niestety, ale musza miec strasznie popaprane zycie, by sie do tego stopnia posunac... z reszta ciekawe co musi sie stac by to robic
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Gosia8510: a mi strasznie żal jest jej i podobnych osób, bo niestety, ale musza miec strasznie popaprane zycie, by sie do tego stopnia posunac... z reszta ciekawe co musi sie stac by to robic

    niekoniecznie, może w ten sposób po prostu dobrze się bawią? a powodem jest zwykła nuda?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho: a powodem jest zwykła nuda?

    to samo wcześniej napisałam i zostałam wyśmiana.... :neutral: a też myślę, że to z nudy... i chęci rozrywki kosztem innych niestety
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    a co jesli działa pod innymi nickami jeszcze? :confused:
    niewiadomo komu ufać . . .
    --
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    A ja tego nie rozumiem. Też jestem jej przyjaciółką, zaraz ją usunę. Czuje się głupio, nie przyszło mi do głowy, zę ktoś może tak oszukiwać, tylko po co? Nawet jeśli chodzi o forumową popularność - to tylko forum... nijak to się ma do rzeczywistości... masakara jakaś. Nawet kiedyś się zastanawiąłm jak to jest, ze ona tyl rzeczy zdąży zrobić i jeszcze wszystko wie co u przyjaciółek, a ja taka lewa, że nie wyrabiam się ze wszystkim... eh teraz juz wiem.
    No nic trzeba być ostrożną.
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho nie sadze by ktos mogl pozwolic sobie na taka nude przez tyle lat, ale moze i tak jest, tego nigdy sie nie dowiemy. szkoda, ze takie sytuacje maja miejsce, bo dochodzi do tego, ze nikomu nigdzie nie mozna zaufac...
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho, ale to nieźle trzeba sie nudzić, kurcze ja nie pracuję, a nie wyobrażam sobie trzepać tu wszystkich wątków i we wszystkich być specjalistą, a ona niby do tego pracuje, dużo gotuje, piecze... i bzyka sie po 2-3 razy dziennie , ma dziewucha ikre nie?
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nie wiedziałam... że takie rzeczy robi się dla "sławy"...
    Na to wygląda.. że mało jeszcze wiem..:sad:
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Teraz tylko Ci co mogą sprawdzać powinni być czujni na nowe rejestracje..... Szkoda, ze nie ma wyszukiwarki a w niej wyszukiwania np wg czasu rejestracji osoby.... Chyba, ze jest taka mozliwośc a ja jeszcze tego nie zauważyłam :bigsmile:
    -- ,
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Tak serduszka miała codziennie, dwa razy dziennie...
    W pewnym momencie nie wpisywała przez jakiś czas i ktoś tam do niej, że hmmm czyżby mala przerwa, a ona
    "że serduszka są cały czas ale nie chce wpisywać by nam przykro nie było" czy coś w ten deseń %)))))))
    Wtedy pomyślałam przez chwilę że jest pieprznięta:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    [quote=eveke][/quote]
    jesli robi to ze wzgledu na nude to teraz musi miec niezly ubaw, ze tyle osob sie nabralo, ehh. moze chciala sobie podniesc poziom swej wartosci w ten sposob
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Anderka: Szkoda, ze nie ma wyszukiwarki a w niej wyszukiwania np wg czasu rejestracji osoby....

    przy nicku masz inf ile dana osoba jest na 28dni jesli o to ci chodzi
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Manga o jacież pierdzielę , padlam...
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Ja pamiętam ten komentarz o serduszkach...
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Nuda to tak w cudzysłowie było... zresztą chyba musi dochodzic do tego jakiś problem psychiczny, bo chyba nie zmyśla się dla fun'u (no chyba, ze jest się pisarzem ;-)) zwłaszcza w przypadku Aborty... Przecież Ona włożyła w to mnóstwo pracy, nie? Wyczerpujące odpowiedzi na każdy niemal temat, listy badań, wskazówki, porady itp itd. Chciałoby Wam się tak? Mnie nie.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Tyle sygnałów było i taka naiwność...%)
    ~
    może był to jakiś eksperyment badawczy, bo faktycznie mnóstwo pracy, czasu w to włożyła...;)))
    --
    •  
      CommentAuthorleneczka8484
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    No nieźle..jestem w szoku po tym wszystkim co tu napisałyście:shocked: Puzzle dawała się we znaki mnie też i była ostra wymiana zdań ale nigdy bym jej nie podejrzewała,że jest TROLLEM:shocked: Ale czlowiek jest naiwny
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    To mi przypomina pewną Klaudię, co ją chłopak z jej ciocią zdradzał... achhh :-) Ta to miała wcieleń :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    A szanowna pani PUZZLE jest online cały czas ... Jak teraz przeglądam sobie forum, to faktycznie jest laska, która udzielała się na każdy temat ! Zaburzenia psychiczne ... delikatnie powiedziane.
    --
  1.  permalink
    a tak:) Tez była bosssska :):crazy:
  2.  permalink
    heee.... puzzle usunela wszystko nawet z opisu :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Beatka propagująca aborcję też była fajna:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    liczba przyjaciółek spada drogiej p. Puzzle :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    A najlepsze jest to,że kiedy pojawiają się takie "fajne"osoby to znajdują sobie moment, gdzie można się "wbić", najczęściej to obrona uciśnionych "nowych" użytkowniczek przez "starą gwardię"
    Dziewczyny, które jesteście tak bardzo zaszokowane, pomyślcie dlaczego dałyście się tak łatwo wkręcić?
    I na Waszym miejscu żarzyłaby mi się mooocno czerwona lampka,że można mnie tak łatwo "kupić" na ładne słówka...
    --
  3.  permalink
    Mnie zszokowało mnie to,że to troll,nie ufałam jej tak jak innym...denerwowało mnie to jej "leczenie" zastanawiała ilośc chorób jakie ma...wszystkie zaczęły podejrzewać,że coś nie tak gdy zmieniła nazwę
    -- ,
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Mnie tam akurat nie kupiła na ładne słówka, mój błąd polegał na tym, że o tak zaufałam i pozwoliłam dodać się z marszu do przyjaciółek i tyle. Cóż człowiek całe życie się uczy na błędach i własnych i innych.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Natalaa: To mi przypomina pewną Klaudię, co ją chłopak z jej ciocią zdradzał... achhh :-) Ta to miała wcieleń

    a Klaudii to i ja się dałam nabrac i miałam ją w przyjaciółkach:shades:... no cóż widac każdy musi miec jakiegoś swojego trolla :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  4.  permalink
    Licho: każdy musi miec jakiegoś swojego trolla

    NIc straconego. Jeszcze masz mnie :tooth:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho: a Klaudii to i ja się dałam nabrac i miałam ją w przyjaciółkach

    ja też. :) byłam wtedy początkująca :-)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    hehehe Szczypta!!!:flowers:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Chyba raz obejrzałam sobie profil "tej pani" i jakoś ciężko mi było uwierzyć w te sto tysięcy schorzeń u jednej osoby.. toż to ona przy tylu chorobach to chyba powinna kwiatki od spodu wąchać :P
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    No dobra my hihuhihu :wink: a co z tym tematem dalej będzie i jak to wygląda od technicznej strony ? Czy taka osoba zmienia nick i "działa" nadal ? I jak się okazuje nie jest się takim anonimowym w internecie, jak by się wydawało ...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Jaheira Nie uogólniaj ;) nie z każdą dziewczyna tak było... Bo mnie nie kupiła na ładne słówka, a pomogła w kwestii zdrowotnej - przez jakąś przyjaciółkę do niej dotarłam.
    Nie wyróżniała się niczym specjalnym, a na forum za dużo nie siedzę, by obczajac czy faktycznie jest na kazdy temat, etc etc.
    ~
    Natomiast faktycznie szukała osób, które z nią za bardzo nie dyskutowały, nam się zaczął kontakt urywać gdy kilka razy miałam z nią większą dyskusję pod wykresami gdy się z nią nie zgadzałam.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Penny, prawdopodobnie zostanie "pouczona" :wink: lub zablokowana.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  5.  permalink
    MANGA ze mna było to samo...dyskusja się pojawiła i koniec kontaktu
    -- ,
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    pomogła w kwestii zdrowotnej??? jaaak?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Licho a czy to ważne jaaaak?
    W każdym razie pomogła i tyle. To że jest trollem nie znaczy, że akurat nie mogło jej się udać %))))
    Natomiast na pewno bała się dociekliwych osób więc szybko przestała u mnie pod wykresem pisać :D
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Jakiś czas temu doczytałam, że zapatrzyła się w podręcznik akademicki ginekologii i endokrynologii...
    _____________

    Po prostu nie ogarniam tego tematu, a powinnam bo przecież psychiatria jest jedną z moich "miłości" :))))
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Właściwie to nie ważne. To takie luźne pytanie, bo właśnie zastanawia mnie, że tyle osób w kwestii zdrowotnej zwracało się po pomoc do Aborty zamiast do lekarza :wink:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    mangaa: To że jest trollem nie znaczy, że akurat nie mogło jej się udać %))))

    Faktycznie trzeba się cieszyć,że miała szczęście i być może zgadła jaką radę zdrowotną Ci dać...

    Doskonale pamiętam jak niektóre z Was jej broniły, kiedy m.in. ja pisałam,że to nie jest normalne,że podważa się opinie lekarza itd...Cała wojna z tego była...
    Wtedy pisałyście,że każdy może pisać co mu się podoba... To czemu teraz nie jesteście tego samego zdania? Aż tak bardzo przestraszyłyście się etykietki "troll"?
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Jaheira..... Czego oczekujesz po zadaniu swojego pytania???
    To świetnie, że masz doskonałą pamięć.
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeApr 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    CzasNadziei: co te osoby kieruje? :(
    to pytanie padło tu już tyle razy... że chciałabym, żeby troll sam odpowiedział nam na to pytanie.Skoro została zdemaskowana to co jej zależy?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  6.  permalink
    Shese: Jaheira..... Czego oczekujesz po zadaniu swojego pytania???

    Ja Ci powiem czego ja oczekuję. Ze zamiast strzelac fochy i wczepiać się pazurami w bzdurne wątki krzycząć " mój ci on" niektóre z pan trzeźwo zaczną oceniać sytuację.
  7.  permalink
    szczypta_chilli: Ja Ci powiem czego ja oczekuję. Ze zamiast strzelac fochy i wczepiać się pazurami w bzdurne wątki krzycząć " mój ci on" niektóre z pan trzeźwo zaczną oceniać sytuację.


    O!:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Zaraz klęknę na grochu... by ponieść karę za "głupotę i nadmierną wiarę".
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    Jaheira: Doskonale pamiętam jak niektóre z Was jej broniły, kiedy m.in. ja pisałam,że to nie jest normalne,że podważa się opinie lekarza itd...Cała wojna z tego była...
    Wtedy pisałyście,że każdy może pisać co mu się podoba... To czemu teraz nie jesteście tego samego zdania? Aż tak bardzo przestraszyłyście się etykietki "troll"?


    A to ja się już nie wypowiem, bo nie jestem w temacie :wink: Nie wiedziałam, że podważa opinie lekarzy i doradza w sprawach medycznych, z tej strony nie dała mi się poznać. Byłam chyba tylko bezpiecznym dodatkiem do jej wykresów, zupełnie nieznającym się na tych wszystkich chorobach i dolegliwościach. O tak mniej więcej się czuję :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.