Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLily26
    • CommentTimeMay 29th 2011
     permalink
    Ja też bym to pociągnęła do końca. W ogóle to drażni mnie np. fakt że jak 12 latek zabije czy zgwałci to jest traktowany ulgowo w sądzie bo to dziecko i jedyne co mu grozi to parę lat w poprawczaku w którym tak na prawdę mało kto na dobrą drogę przechodzi. Mój znajomy pracował długie lata w ośrodku dla nieletnich przestępców, coś ala poprawczak, ale to nie był taki swoisty poprawczak i to co nam opowiadał o tych dzieciakach to po prostu włosy dęba stają. Poza tym, jeśli sprawę poprowadzi się do końca to może wreszcie rodzice tego dziecko (o ile to dziecko) obudza się wreszcie i zaczną interesować się tym co ich pociecha robi przy kompie. Bo założę się, że jeśli to faktycznie 12 latka, to miała bardzo mało zainteresowania ze strony rodziców, skoro miała tyle wolnego czasu, żeby bawić się w te wszystkie konta, posty, zdjęcia itp. przecież to jest tak czasochłonne że szok. Samo doczytanie was od wczoraj zajęło mi 20 minut :updown: A gdzie tam jakbym miała "obskoczyć" jeszcze 20 innych for i szukać i kopiować i wklejać zdjęcia :smile: Tydzień z głowy :smile:
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    to ja wykorszystałam Wasze zdjęcia.
    Nie wiedziałam,że tak nie wolno.
    Teraz bardzo żałuję. Przysięgam...
    Chodzę do prywatnej szkoły mimo,że rodzice dużo nie zarabiają,ale chcą da mnie i dla siostry jak najlepiej.
    Bardzo,bardzo Panie proszę o nie podaani mnie do sądu. Błagam...

    Julia
  1.  permalink
    niektórym to sie strasznie nudzi widze :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    julcik: Nie wiedziałam,że tak nie wolno.
    ?? no nie no jasne możne wejść na forum zajumać czyjeś zdjęcie a na innym forum napisać że to własne. Tak samo jak można wejść do sklepu zabrać co się chce i wyjść mówiąc ja tylko wziełam
    Dziewczyno stuknij się w głowę albo zmień już lepiej tą prywatną szkołę na państwową to tam może nauczysz sie co to kradzież i paragrafy na podszywanie sie pod kogoś :devil:
    Rzadko kiedy takie coś mnie wyprowadza z równowagi ale teraz dałaś czadu :devil::devil::devil::devil:
    --
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    ja na prawdę nie wiedziałam,że za to oś grozi.
    nie chcę,nie chcę marnować swojej przyszłości.
    Niech Pani zrozumie! Nie mogę spać,płaczę,cały czas o tym myślę i bardzi,bardzo żałuję.
    Nie zrobię tgo nigdy,nigdy więcej.
    Przepraszam :(((:cry:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Nie wiem, co to za prywatna szkoła, ale stanowczo powinni zmienić polonistę.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Pojawił się ktoś... Jest tu zero dni... Konto niezarejestrowane... Równie dobrze może napisać,że jest Anną Muchą potrzebującą wsparcia...
    Im więcej będzie miał odzewów na swój apel tym bardziej będzie boki zrywał tam z drugiej strony...
    --
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Jaheira przysięgam Pani,że to ja.
    Chciałabym wyjaśnić to wszystko z tymi paniami stąd. mam nadzieję,że mi wybazą...
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    nie powinnaś być teraz na zajęciach?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    nie poszłam dziś do szkoły bo jest mecz Polska Niemcy i nie byłoby jak wrócić ze szkoły a zajęcia bym skończyła o 16 bo mam zajęcia dodatkowe dlatego ja i moja młodsza siostra nie poszłyśmy do szkoły
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    ja nie rozumiem..
    po raz kolejny laska was robi w konia a wy się udzielacie.
    olac ją.
    NIE KARMIĆ TROLLA!!
  2.  permalink
    julcik: nie poszłam dziś do szkoły bo jest mecz Polska Niemcy i nie byłoby jak wrócić ze szkoły a zajęcia bym skończyła o 16 bo mam zajęcia dodatkowe dlatego ja i moja młodsza siostra nie poszłyśmy do szkoły


    Matko boska patrzac na takie poczynania zaczynam sie obawiac czego oni ucza w tych szkolach:angry:
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeSep 6th 2011 zmieniony
     permalink
    julcik: nie chcę,nie chcę marnować swojej przyszłości

    julcik: nie poszłam dziś do szkoły bo jest mecz Polska Niemcy

    brawo, doskonały pomysł na niezmarnowanie przyszłości:(
    ps - nie wiem czy wiesz, ale bez Ciebie mecz też się odbędzie....... :)
    Olimpijka - masz rację, no ale nie mogłam, jak bum cyk cyk nie mogłam się powstrzymać!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Tamara74: ps - nie wiem czy wiesz, ale bez Ciebie mecz też się odbędzie....... :)

    jej chodzi pewnie o to, że mecz jest w Gdańsku, szkoła też. :wink: ale mniejsza.
    --
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    talinka o to mi chodzi, bo nie miałabym jak wrócić do domu
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    olimpijka w jakim sensię robię w konia? mówię Paniom teraz całą prawdę. Nie mam już po co kłamać. i chcę już kłamać,nie chcę niszczyć przyszłości. Błagam panie o przebaczenie!
  3.  permalink
    julcik: talinka o to mi chodzi, bo nie miałabym jak wrócić do domu


    Co nas to obchodzi?

    julcik: olimpijka w jakim sensię robię w konia? mówię Paniom teraz całą prawdę. Nie mam już po co kłamać. i chcę już kłamać,nie chcę niszczyć przyszłości. Błagam panie o przebaczenie!


    Mi naprawde powiewa czy Ty klamiesz czy nie i mysle,ze innym rowniez,ale zaufania nie wzbudzasz...wiec...rozumiesz...????
    --
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Roxy Ewa użytkowiczka katy pytała się czemu nie jestem na zajęciach więc napisałam jej.
    i oczywiście wiem,że po tym co zrobiłam na pewno mi nie zaufacie i nie namawiam Pań do tego. Poprostu chciałam się wytłumaczyć. Powiedzieć,że żałuję i przepraszam. Chciałam też poprosić o niezgłaszanie sprawy do sądu. Pani Monika (knot_ia),której zdjęcia wykorzystałam zrezygnowała i jestm jej bardzo wdzięczna. Nie zrobię tgo nigdy więcej. Ja też bym nie chciała by ktoś kiedyś wykorzystał zdjęcia mojgo dziecka.
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    julcik: owiedzieć,że żałuję i przepraszam.

    ok, wybaczamy. koniec tematu!
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Moim zdaniem jest to sprawa karna, dziewczyna robi Was w balona. Nie dotyczy to mnie bezpośrednio, ale uwierzcie, że to nie będzie koniec. Nie wierzę, że chodzi do szkoły, nie wierzę, że ma tyle lat ile podaje ... Uważam, że jest to osoba, tak naprawdę nie wiadomo, czy nie facet. Pisać może wszystko ! Dziewczyny z tym trzeba walczyć, domyślam się, że będąc w ciąży nie myślicie o tym, bo macie tysiąc ważniejszych spraw na głowie, ale wykorzystywanie Waszych zdjęć do celów tworzenia nowej tożsamości jest KARALNE ! To tak jak z pedofilią i innymi chorobami, które funkcjonują w dobie Internetu. Róbcie, jak uważacie, ale moim zdaniem "wybaczenie" jest zwyczajnym zamiataniem problemu pod dywan.
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    agunci chyba chodziło o to, żeby skończyc temat

    nie karmić trolla!!
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    anula36: agunci chyba chodziło o to, żeby skończyc temat

    myslalam, ze to jasne :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Domyśliłam się, ale naprawdę chcę uczulić wszystkie Dziewczyny na tym punkcie. Osoby podszywające się pod kogoś innego, używające jego zdjęć itp. nigdy nie wiadomo w jakim celu to robią, żeby ktoś się nie zdziwił, jak za rok do którejś z Was zapuka policja i powie, że jesteście w coś zamieszane. To skrajność, wiem ... Nie mniej jednak uważam, że problem jest duży. Mam znajomą, która przeszła przez podobną historię na NK, uwierzcie mi cała sprawa trwała, ale było warto, bo ktoś podszył się pod jej tożsamość, żeby robić zwyczajne przekręty finansowe. Trzeba na maksa uważać gdzie się publikuje swoje zdjęcia ... Takich TROLLI są w necie tysiące !
    --
  4.  permalink
    marble85: Moim zdaniem jest to sprawa karna, dziewczyna robi Was w balona. Nie dotyczy to mnie bezpośrednio, ale uwierzcie, że to nie będzie koniec. Nie wierzę, że chodzi do szkoły, nie wierzę, że ma tyle lat ile podaje ... Uważam, że jest to osoba, tak naprawdę nie wiadomo, czy nie facet. Pisać może wszystko ! Dziewczyny z tym trzeba walczyć, domyślam się, że będąc w ciąży nie myślicie o tym, bo macie tysiąc ważniejszych spraw na głowie, ale wykorzystywanie Waszych zdjęć do celów tworzenia nowej tożsamości jest KARALNE ! To tak jak z pedofilią i innymi chorobami, które funkcjonują w dobie Internetu. Róbcie, jak uważacie, ale moim zdaniem "wybaczenie" jest zwyczajnym zamiataniem problemu pod dywan.


    Taaa zadna z nas nie ma nic lepszego do roboty tylko sadzic sie z jakas rozpuszczona gowniara dla,ktorej rodzice nie maja czasu lub sie nia nie interesuja i wymysla tu niestworzone rzeczy lub kopiuje zdjecia. Nie pierwszy i zapewne nie ostani raz taka sytuacja ma miejsce...
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Tak jak pisałam róbcie co chcecie ... Tylko skąd pewność, że to gówniara ? W to, że jest gówniarą uwierzyłyście równie łatwo, jak wtedy kiedy wierzyły jej inne Dziewczyny podczas gdy podawała się za kogoś innego.
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    marble85: Nie mniej jednak uważam, że problem jest duży.

    owszem, jest. ale w TYM konkretnym przypadku chodzi zwyczajnie o prowokacje... dlatego nie ma co ciagnac tematu, bo gowniarz/gowniara ma z tego tylko niezly ubaw.
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    OK, skoro tak uważacie. W Internecie możesz być kim chcesz, nawet królową brytyjską ... A kraść zdjęcia dla prowokacji ? Może ... Gdyby ktoś wreszcie zgłosił sprawę do odpowiednich organów, ubaw by się skończył.
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    marble a skad wiesz, ze TA osoba ukradla zdjecia? to, ze tak pisze nie znaczy, ze jest to prawda... czyz sama nie mowilas, ze nie nalezy wierzyc we wszystko, co inni pisza?
    marble85: A kraść zdjęcia dla prowokacji

    co ma piernik do wiatraka? napisalam, ze to, co pisze jest prowokacja, nic wiecej.
    marble85: Gdyby ktoś wreszcie zgłosił sprawę do odpowiednich organów, ubaw by się skończył.

    na co czekasz?
    --
  5.  permalink
    Sluchaj to nie W-11 i nikt z tego co widze nie zamierza sie bawic w prowadzenie sledztwa.Chcesz?masz czas?prosze bardzo.Mnie osobiscie sprawa niedotyczy.Pozatym jestem zdania,ze jesli umieszcza sie zdjecia ogolnie dostepne w internecie trzeba sie liczyc z takimi sytuacjami,dlatego jest opcja udostepnienia wykresow tylko dla znajomych i jesli sa sytuacje kradziezy zdjec lub podszywania trzeba z tej opcji skorzystac...
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    OK, nie dyskutuję ... Bo widzę, że nadmiernie się tylko podekscytowałaś. Naprawdę nie można nawet napisać swojego zdania w formie porady ? Uwierz, że zgłosiłabym, ale mnie ta laska, czy ktokolwiek to jest, NIC NIE ZROBIŁA. I naprawdę nie piszę tego wszystkiego, żeby Was wkurzyć. No cóż ...
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011 zmieniony
     permalink
    RoxyEwa masz całkowitą rację ... Sorki, jeśli wzbudziłam w Was jakieś negatywne emocje, naprawdę nie taki był mój cel.
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    mnie rowniez nic nie zrobil/a. a "ktos" to "ktokolwiek", niekoniecznie osoba zainteresowana...
    spokojnie *marble*, daleko mi do wkurzania sie (jesli to o mnie chodzi) :wink:
    tym samym wylaczam sie z dyskusji :peace:
    --
  6.  permalink
    marble85: OK, nie dyskutuję ... Bo widzę, że nadmiernie się tylko podekscytowałaś


    Do kogo to bylo? To Ty sie bulwersujesz ta sytuacja.

    marble85: Uwierz, że zgłosiłabym, ale mnie ta laska, czy ktokolwiek to jest, NIC NIE ZROBIŁA


    Skoro nie masz nic na ta osobe to oczym piszemy?Chciec a moc to czasami daleka droga.Skoro Ci na tym zalezy to napisz do forumowiczki,ktora to dotknelo bezposrednio bedziesz miala okazje sie wykazac.

    Koncze dyskusje na tym etapie.
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Też stąd znikam ... Pozdrawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Powtórzę się, ale chcę to wyjaśnić. Weszłam tu, przeczytałam wątek i chciałam tylko wyrazić opinię. Od tego są chyba fora internetowe. Nie miała zamiaru nikogo urazić, obrazić, ani innych takich ... Nie przewidziałam, że może ktoś to odebrać w taki sposób. Owszem sytuacja mnie bulwersuje, ale skoro mnie nie dotyczy, nie mogę z tym nic zrobić, choćbym chciała. Tylko tyle.
    --
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    marble zdjęcia wykorzystałam "tylko" do bycia w ciąży.
    nic innego więcej nie zrobiłam nawet nie przyszło mi to do głowy.
    Nie wiem w jaki sposób mogę Ci udowodnić ile mam lat.
    Wiem,że po tym co zrobiłam ciężko Paniom zaufać mi,ale teraz mówię prawdę.
    Nie mam po co kłamać. Nie chcę.
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    CZy mozemy uważać temat za zakończony? Bo staje się to zbędną dyskusją.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    • CommentAuthorjulcik
    • CommentTimeSep 7th 2011
     permalink
    katy dobrze.chciałam tylko zapytać czy wiedzą może Panie co te Panie,których zdjęciawykorzystałam chcą z tym zrobić?
    Bo nie mam jak napisać wiadomości ponieważ w mailu przekręciła mi się literka.
    Zrozumiem jeśli nie dostanę odpowiedzi.
    I znikam.
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeSep 9th 2011 zmieniony
     permalink
    mi kiedys koles z HI5 ukradl zdjecie i podpisal ze jestem jego dziewczyna :/ napisalam do niego ze go oskarze to mnie zablokowal, napisalam do admina ale nie wiem czy cos z tym zrobili bo nigdy nie dostalam odpowiedzi. Mojej siostry byly facet ukradl odemnie z kata i z kata mojej siostry (Naszej Klasy - mimo ze nie mial nas w znajomych) zdjecia mojego siostrzenca, jak napisalysmy do admina NK ze on nie ma praw do dziecka i ukradl je nie majac zgody i je rozpowszechnia odpisali nam ze nie moga nic zrobic, mozemy isc do sadu i wyslac im sadowy nakaz usuniecia zdjec to je zdejma.. :/ to jest dopiero pomoc.... Niestety maja jedne z najlepszych zabezpieczen i ciezko sie wlamac na konto zeby usunac zdjecia (nie to co FB tam wystarczy 10 min) ale moze niedlugo... :tongue:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Dlatego NIGDY nie umieszczam zdjęć moich dzieci na portalach społecznościowych i forach. Mój wykres jest wyjątkiem, ale jest dostępny tylko dla zaufanego grona.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 30th 2012
     permalink
    W ramach aktualizacji:
    Ashanti_88=Sasetka88=Crayzollka88=?... (rozstrzygnięcie jutro, chyba, że się sama to osoba ujawni).
    --
  7.  permalink
    znowu? :(
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Fiufiu: W ramach aktualizacji:
    Ashanti_88=Sasetka88=Crayzollka88=?... (rozstrzygnięcie jutro, chyba, że się sama to osoba ujawni).


    jeśli tak to nawet na poronieniu bezczelnie kłamała... co to za ludzie...
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Tak przesledzilam watek od poczatku i uwazam ze powinno sie wpisywac osoby z tad ,bo co np.mnie obchodzi ktos ,kto mieszal na e-mama ,gdzie wogole niewchodze i nieznam forum...

    Treść doklejona: 31.03.12 16:18
    eveke: Ashanti_88=Sasetka88=Crayzollka88=?... (rozstrzygnięcie jutro, chyba, że się sama to osoba ujawni).


    Wystraczy nnapisac do administratora ,bo z tego co tu widze Ip sie niewyswieltla ,a on napewno bedzie widzial czy ta osoba z 3-ch nickow pisze z jednego IP..
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Mnie to delikatnie mowiąc "ni ziębi ni grzeje" , jak wydaje mi się ktoś dziwny to omijam go szerokim łukiem.

    A co do pisania o trollach z innych for, to Ciebie to nie musi obchodzić, przeca czytać nikt Ci nie karze , a często trolle łażą po wszelkich tego typu forach i mają nawet podobne nicki
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    eveke: A co do pisania o trollach z innych for, to Ciebie to nie musi obchodzić, przeca czytać nikt Ci nie karze

    :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 31st 2012
     permalink
    Ależ napisałam do Administratora, aczkolwiek zmiana IP to dla przeciętnego nastolatka żaden problem. Panna się tu dziś nie pojawiła, więc dajmy jej jeszcze szansę się zrehabilitować czy wyjaśnić.
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    Mysle ze juz sie niepojawi ,jak ja zdemaskowano jako sasetka88,juz sie niepojawila...
    Kto wie czy juz sie niepojawila pod nowym nickiem...2 osoby nowe sa w starajacych o dzidzie ,wszytsko teraz jest mozliwe....
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    Wciąż nie rozumiem jaki jest cel ich działań.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 1st 2012
     permalink
    Pojawiła się, pojawiła, ale jak ją dziś zdemaskuję, to i tak mi nikt nie uwierzy, bo prima aprilis ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.