Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    odemnie ze tak powiem wara,przedstawiłam sie dziewczyną że zmieniłam konto z anulka838 na to,więc ja nic nie ukrywam.Co teraz będziecie każda podejrzewać???!!!!! to idiotyczne,nikt nie będzie chciał tu założyć konta bo będzie na wstępie podejrzany.Nie znacie to sie nie wypowiadać proszę na mój temat:devil:
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    I w perspektywie damy sobie spokój z tym portalem, skoro już nie ma mowy o normalnej komunikacji. Z tymi nazwiskami, to lekka przesada. Po to jest nick, żeby ich nie ujawniać. Sucharek, nie przejmuj się, ja do Ciebie nic nie mam.
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    MyAngel popytaj dziewczyn albo poczytaj wcześniejsze watki to będziesz wiedzieć a nie od razu oskarżać wkurzyłaś mnie!!!! sucharek i anulka838 to jestem ja jak chcez już wiedzieć nie miałam kasy na doładowanie i założyłam nowe,nie cierpię nie sprawdzonych informacji i odrazu oszczerstwa
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 4th 2012 zmieniony
     permalink
    i takim sposobem nie dość, ze puzzle nadużyła zaufania niektórych z Nas, to jeszcze wywołała zamieszanie, żeby nie powiedzieć - wojnę - na forum. Dziewczyny, nie doprowadzajmy do tego, by czuła się dumna, bo pewnie już ma szyderczy uśmieszek na twarzy czytając to!!!
    --
    • CommentAuthorcho
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Dziewczyny opanujcie sie! To sie robi nie przyjemne. :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    dokładnie niech te co oskarżają niech czytają cały wątek,bo mnie to zirytowało :devil:
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Dajcie spokój. Zamknijcie ten temat. Kto miał się dowiedzieć, to się dowiedział. I apeluję o więcej wzajemnego szacunku!!
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    szacunku i zaufania,nie każda jest taka sama jak te co są trollami
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Oj tam, to, że ktoś ma w nicku takie same cyfry o niczym nie świadczy! Zejdźcie z sucharka. Jak chcecie, możecie sobie powieszać psy na mnie. Niech będzie, że jestem trolem, faktycznie zdziadziałym gościem, który podnieca się małolatami. :cool: Nie rozumiem tej całej nagonki. Jeśli ktoś chce, niech sobie wymyśla taką tożsamość jaka mu się podoba. Dopóki nie krzywdzi nikogo, nie kradnie własności prywatnej, nie wyłudza pieniędzy - nie robi nic niezgodnego z prawem. Mało jest na świecie ludzi, którzy szczerze prezentują siebie samych z wszystkimi wadami i zaletami. Każda z nas widzi siebie w jakimś mniej lub bardziej pokrzywionym zwierciadle. Nikt nie podaje całej prawdy o sobie. I nie widzę powodu, dla którego miałoby się bezgranicznie ufać jakiejkolwiek poznanej na sieci osobie, niezależnie od jej stażu na jakimś forum.
    To tyle w temacie.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Sucharek83 nie obrażaj się, chyba napisałam "mogę się mylić, jeśli tak jest, to sorry". Nie wystarczy?
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    A puzzle/wątroba siedzi, zawija w sreberka i się cieszy, że tak wszystkich wkręciła i wywołała dyskusję, poruszenie, oraz agresję i nieufność dla "nowych" :neutral:
    Może już naprawdę sobie odpuścicie to tropienie, patrzenie wszystkim na ręce (i nicki) i zajmiecie czymś bardziej konstruktywnym? No chyba, że komuś się aż tak nudzi, jak w/w, to sorry.
    Buźka i wesołych :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    Dla mnie troll to taki rodzaj spamera, a spamu nie lubię. Jest wiele rzeczy, które nie są zakazane przez prawo, ale ogólnie przyjęte za niewłaściwe, choćby chamstwo na przykład. Nikt się nie łudzi, że trollowanie w sieci dla kogokolwiek zakończy się prokuratorem, ale uważam, że piętnować trzeba. Tak samo, jak się piętnuje "trollowanie" w życiu realnym.
    I tu już nawet nie chodzi o zaufanie, bo każdy ma swoje granice, ale o zwykłą grzeczność i niezajmowanie czasu innym wymyślonymi bzdetami. Są użytkowniczki, które mają prawdziwe problemy i potrzebują pomocy przy ich rozwiązaniu. I zamiast pomóc im, traci się czas pod wykresami jakichś durnych bab, którym się nudzi.

    Treść doklejona: 05.04.12 07:49
    PODSUMOWUJĄC:
    1. W sieci, jak na drodze, należy stosować zasadę ograniczonego zaufania.
    2. Uważanie każdego użytkownika za oszusta prowadzi do paranoi.
    3. NIE WYSYŁAMY leków i pieniędzy osobom, które nie są naszymi prawdziwymi, realnymi i sprawdzonymi przyjaciółmi.
    4. Wszystkie umieszczane na publicznym forum zdjęcia (również z USG) opatrujemy napisem albo znakiem wodnym w miejscu uniemożliwiającym umieszczenie go po okrojeniu na innym forum.
    5. Namierzonego trolla meldujemy wraz z kompletem linków dowodowych Administratorowi, który może użytkownika usunąć.

    Zapomniałam o czymś?
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    nie oskarża się kogoś bezpodstawnie chyba mam racje?
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    sucharek, daj juz spokoj. Po prostu niektore tutaj wpadly w poczatek paranoi i chca kazda nowa uzytkowniczke sprawdzac. Dajmy juz temu watkowi spokoj, skonczcie sie wzburzac...
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    masz rację nie ma sensu się denerwować:wink:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 5th 2012
     permalink
    aaa tam, byłoby forum tylko o NPR to i trolle by się nie pojawiały ...a tak...
    im więcej tematów pobocznych, niezwiązanych, tym większe prawdopodobieństwo
  1.  permalink
    Cześć.
    Natalka mnie przywołała.
    Pamiętacie słynną "Klaudię?"
    Zerkam tu od jakiegoś czasu.
    nie chce się ukrywać, więc piszę wprost, że ta Klaudia to ja.
    Wpadłam poprowadzić wykres.
    Ni chcę żadnych przyjaciółek itp, tylko po prostu prowadzić wykres.
    Minęło kilka lat, więc mam nadzieję, że nie będziecie robić mi problemów z przebywania tutaj.
    Nie klamię, nie oszukuje i nie podszywam się za nikogo.
    Jestem mężatką, a teraz staram się z mężemo dziecko.
    Za te krzywdy sprzed kilku lat, mam karę, którą jest to, że nie mogę zajść w ciążę, chociaż jestem zdrowa tak jak i mój mąż.
    Chciałam tylko napisać, żebyście wiedziały.
    Pozdrawiam Was.
    Klaudia
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Zaczęłam czytać ten wątek od początku. Pierwszą stronę doczytałam, było tam o niejakiej Klaudii z mnóstwem innych nicków. Jak wynika z postów robiła sobie żarty jakieś dziwne z innych. Teraz czytam ostatni post od Pokorniakowej. Co się okazuje to ta sama Klaudia... Pisze ona, że nie chce żadnych przyjaciółek itd. Ja jestem tu pierwszy raz i co dostaję? Zaproszenie od Pokorniakowej. I tak właśnie nie jestem do końca przekonana, że jest tu tylko po to by prowadzić wykres...
  2.  permalink
    no cóż niektóre osoby same sobie przeczą....
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Mnie natomiast zastanawia, jak to możliwe, że pierwszą wizytę na tym forum zaczyna się od wątku o trollach ... Po co ?
    --
  3.  permalink
    myśle że trole znają swoje miejsce:rolling::rolling:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    taaaa, trafiają od razu tu, gdzie ich miejsce :) takie tłumaczenie się na dzień dobry od razu śmierdzi trollem :)
    --
  4.  permalink
    widać trole były, są i będą dalej eh...
    -- ,
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    i dziwnym trafem Pokorniakowa i Ladies piszą posty praktycznie w tym samym czasie....:cool:

    marny trolling, marny :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    ale my jesteśmy okropnie podejrzliwe babeczki :bigsmile: sesesese :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    no raczej :wink:
    ale czyż to nie wydaje się dziwne na I rzut oka ?
    nawet taki niedbały ? :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    ależ oczywiście, że wydaje się dziwne :bigsmile:
    nawet w to "niedbałe" oko się rzuca :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 11th 2012 zmieniony
     permalink
    Vsti... no to fajnie, ze o tym opowiedziałaś... ale chyba znów będziesz musiała zmienic nicka...
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorLadies
    • CommentTimeApr 11th 2012
     permalink
    Otóż sprawa wygląda tak, że weszłam na ten wątek, bo nie wiedziałam - po pierwsze o co chodzi z tymi trollami, a po drugie, ponieważ ostatnio tu umieszczony był post kiedy byłam na głównej stronie forum. Pewnie bym tu też nie zawitała, gdybym nie zwróciła uwagi na to, że ostatni post należał do niejakiej pokorniakowej. Chciałam zobaczyć co takiego tu pisze, bo trochę wcześniej wysłała mi zaproszenie.
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeApr 11th 2012 zmieniony
     permalink
    Skoro sobie wyjaśniłyście, to nie wiem po co te zwierzenia... chcesz być dla kogoś anonimowa, to nie pisz nic po czym ten ktoś może Cię zidentyfikować... skoro twierdzisz, że to wredny ktoś, to chyba nie wiesz czego się spodziewać? Może też zmieniła nick i śledzi Cię z ukrycia :wink:? Śmieszy mnie jak ktoś sam się podkłada a potem narzeka. Ponadto Twoja historia nie wnosi nic do wątku.
    edit: Nie będę złośliwa i nie wymienię Cię z nicka ... no, ale teraz po usunięciu OBU komentarzy, deczko słabo wypadłaś w dyskusji o trolach:confused:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
  5.  permalink
    Trole były, są i będą. Nie ma się co podniecać. Taka osoba jeśli to wariatka skończy w psychiatryku, jeśli "normalna" oszustka za kratkami. Prędzej czy później bezkarność tak ją rozzuchwali, że ktoś jej nie odpuści i wpadnie. Nie teraz to za 5, 10 czy 20 lat. Wszystko co posiała wróci zwielokrotnione.
    Swoją drogą szkoda, że nie wykorzysta swoich talentów w pozytywnym sensie. Mogłaby (mógłby ) np. zostać poczytną ( poczytnym )pisarką ( pisarzem )....
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 1st 2012
     permalink
    Żeby zostać pisarką, musiałaby się najpierw nauczyć poprawnej pisowni.
    --
    •  
      CommentAuthorhunavita
    • CommentTimeMay 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Jestem na 28dni już od 2010r ale dopiero dzisiaj przestudiowałam wątek. Jestem w szoku i gdyby nie linki do innych forum pewnie nie uwierzyłabym. Chodzi o AbortaW/Puzzle. Niespodziewanie otrzymałam zaproszenie do grona przyjaciółek jeszcze gdy posługiwała się nickiem AbortaW i tak samo niespodziewanie została usunięta z nieznanych mi powodów. Tak teraz myślę, że strasznie naiwna byłam, nie zauważyłam nic podejrzanego, w głowie mi się nie mieści.
    Ale Puzzle nadal prowadzi wykresy na 28dni tylko, że liczba przyjaciółek bardzo mocno się skurczyła.
    • CommentAuthorbas28
    • CommentTimeMay 21st 2012
     permalink
    marble85 - mam podstawy zeby ostrzec dziewczyny poniewaz ta osobka oszukala mnie i kilka innych dziewczyn, pozycza pieniadze i nie oddaje, nie placi za przesylki i zakupione ciuszki, i to nie tylko na tym forum ale i na innych a zglosilo sie do mnie kilka dziwczyn ktore oszukala. Po to zostal zalozony ten watek zeby ostrzegac inne dziEwczyny przed wlasnie takimi osobami.
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 28th 2012 zmieniony
     permalink
    Styl i nieprawdopodobna historia o adopcjach. Z tego co się orientuję to trzeba się starać o dziecko dłużej niż rok zanim przystąpi się do procedury adopcyjnej i do tego na pewno nie otrzymuje się informacji o dziecku "po miesiącu", bo procedura trwa 9 miesięcy, a oczekiwanie jeszcze dłużej.
    że takim ludziom się chce wymyślać takie bzdury...
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    szczesciara może poobserwuj ją trochę, póki co strasznie krótko tam jest, ma tylko 7 postów i ciężko wywnioskować czy to ona , bo takich bajkopisarzy sporo jest na forach...
    --
    •  
      CommentAuthorMarl_lena
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    Paranoja co sie tutaj dzieje ...
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 28th 2012
     permalink
    Marlena paranoją są trolle na forum , a nie ich wyłapywanie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordorah
    • CommentTimeApr 16th 2013
     permalink
    czy Myszka0228 nie jest przypadkiem naszą dawną znajomą? Coś mi jest podejrzane
    -- chętnie pomogę w interpretacji
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeApr 16th 2013
     permalink
    dorah, a co dokładnie wydało Ci się podejrzane?
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    Dziewczyny, napiszę taką ciekawostkę... że wy się nie połapałyście, że julcik (2 lata temu, 10-ta strona komentarzy - ta co pokradła zdjęcia) to też była Klaudia! Mogę się założyć. Wiem, wyciągam historyczne sprawy, ale przeczytałam chyba z połowę tego wątku i zaciekawiło mnie to naprawdę. Identyczny styl pisania, pisanie po 1 zdaniu w każdym wersie, tłumaczenie się jakimiś historiami rodzinnymi. Ta osoba wraca cyklicznie co parę miesięcy i nigdy się nie zmienia.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 17th 2013
     permalink
    azja więc teraz również jest?

    dorah po czym wnioskujesz? to akurat moja e-przyjaciółka
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 9th 2014 zmieniony
     permalink
    Nie wiem gdzie to wpisać, ale - Modzie drogi - czy da się zablokować te trolliska, co się ostatnio tutaj pojawiają? Od wczoraj trzy "nowe" nicki (nowe o tyle, że brak wcześniejszych wypowiedzi, zero cykli, zero przyjaciół, są od stu kilku dni na 28). To jest o tyle wkurzające, że wywala 10 nowych wątków w kosmos, bo trolle stare wygrzebują...
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeOct 9th 2014
     permalink
    Proszę o podanie nicków. Wpisy usuwane są w momencie zauważenia, stąd bardzo ważne są Wasze zgłoszenia.
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 9th 2014
     permalink
    McValeria1470
    Ariel72
    ERoselia2328
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeOct 9th 2014
     permalink
    Wpisy tych osób zostały usunięte.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 9th 2014
     permalink
    Razem z kontami?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 9th 2014
     permalink
    A czy jest jakaś szansa na automatyczną blokadę takich "duchów", czy nadal nie ma takiej opcji i pozostają nasze zgłoszenia tylko i wyłącznie?
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeOct 9th 2014 zmieniony
     permalink
    Każdy użytkownik portalu może korzystać z forum jeśli jego nick istnieje na 28dni przez określoną liczbę dni. Blokada konta następuje dopiero na skutek konkretnego przewinienia (reklama, spam, wulgaryzmy). Nie ma możliwości zastosowania blokady z automatu.
    Staramy się moderować forum na bieżąco, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jeśli pojawią się nowe trolle to proszę o informację na PW z nickami bądź o kliknięcie przycisku zgłoś do moderacji
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeOct 9th 2014
     permalink
    Moderator: może korzystać z forum jeśli jego nick istnieje na 28dni przez określoną liczbę dni


    Aaa, to stąd takie dziwne nicki, że zero cykli, a są już kilka miesięcy... Ok, dzięki za odpowiedź.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.