Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    qrcze,wczora mialam miekka szyjke wysoko i otwarta i sluz, a dzis sluzu nie widze ;/ szyjka wysoko ,ale jakas taka troche przymknieta,wczoraj wypilam 3 piwa,czy to moglo wplynac na szyjke i sluz?
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Bonim, ja na szyjcie sie nie znam - wiec niestety nie odpowiem. Co do luteiny i jej brania, czy Ty prowadzisz wykres? Wiesz jak dluga masz faze lutealna? jaki masz progesteron w 8-10 dniu fazy lutealnej? Jak pregesteron jest ok, to ja bym nie brala luteiny. Choc najlepiej sie skonsultuj z lekarzem ginekologiem. Powiedzieli Ci jaka byla przyczyna poronien?

    U mnie tez na luzie cykle. Bedzie co ma byc. Dzis dostalam skierowanie do St. Guy Hostpital naprzeciwko Big Bena, do Dr. J B M Grace, znalazlam ginekolog, ktora sie nazywa J. Grace w tym szpitalu, wiec chyba to ta sama babka ( tu ja znalazlam http://www.ivfdirect.com/aboutus/theteam.aspx ). Wizyte mam na 14 marca na 14:20. To jest sroda. Mam list ze szpitala, wiec wezme w pracy pol dnia i pojde. Ciekawe co mi babka zaproponuje.

    Wlasnie znalazlam info, ze pracuje ta doktor rowniez w London Bridge (prywtanym szpitalu), oba szpitale ciesza sie dobra opinia, wiec mam nadzieje, ze bedzie ok.

    http://www.doctoralia.co.uk/consultant/grace+jan+mairi+boyd-10226954

    http://www.drfosterhealth.co.uk/consultant-guide/Dr-Jan-Mairi-Boyd-Grace-3667347.aspx?returnUrl=javascript:history.back%281%29
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    madziuk moja faza lut. to 14 dni,kiedys bylo 16 , chyba ,ze skok tempki mam dzien po owulce to wtedy 15 dni, progesteron badalam w 14dfl i byl 26,70, ale to byla juz ciaza, moze teraz w tym cyklu zbadam 8-10 dni po owulce, dziekuje za odp :)
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    bonim ja juz mialam pregnyl podany przy 18mm chyba własnie od takiej wielkosci mozna juz podac
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    iwoas,mnie ginka nie chce nic dawac, mam odpuscic wspomagacze, zobaczymy co z tego bedzie
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    kupie dzisiaj testy,zobaczymy czy ten pecherzyk dostanie wyrzutowe lh ;)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Bonim - spoczko, nie ma sprawy. Zrob progesteron, ja tez musze zrobic po skoku, wlasnie czekam na niego..

    A co do testow owulacyjnych, to ja mam cala paczke jeszcze nie otwarta - 20szt, znowu Maz mi na amazonie kupil - tam sa tansze, niz w sklepie. :) Ja lubie te elektorniczne, bo albo mam buzke usmiechenieta albo puste koleczko. Robie juz je w tym cyklu jakis czas, narazie ciagle negatywne.
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    ja też miała podany pregnyl przy 18 mm
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    madziuk , kupilam testy,zrobilam i II kreseczki sa,ale ta jedna jeszcze nie tak ciemna jak powinna byc,zobaczymy jutro,powinno byc lepiej,a pecherzyk dzisiaj ma juz chyba 20,skoro rosnie 2mm na dobe
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Bonim - masz monitoring? :) mozliwe, ze pecherzyk tak rosnie, ale ro roznie z nimi bywa.
    Ja zawsze te elektorniczne otwieram i widze rowniez dwie kreseczki ostatnio , ale jeszcze ta jedna slabiutka. Wiec dalej czekam.
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    mialam jedno usg wczoraj,18mm pecherzyk,ginka mowi ,ze koniec z monitoringiem itd. dlatego kupilam testy,zeby zobaczyc czy test pokryje sie z owulka, dzis pecherzyk powinien miec z 20mm a ja nie mam sluzu ;/ a wczoraj byl idealny
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    Bonim - no to na pewno rosnie, pewnie w przeciagu kilku dni peknie :) wiec trzeba dzialac :) testy tez mozna robic :).
    U mnie dzis kolejny test negatywny, ale mam chcice i serduszkowanie bedzie, tak czy siak ;).
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    pewnie madziauk, ja tez dzisiaj mojego zgwalce a jak ze sluzem u ciebie?:devil:
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    bonim: ja tez dzisiaj mojego zgwalce


    Hhehe jak to brzmi :d:thumbup:ja mowie tak samo :d
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Powodzenia dziewczyny :)
    Mnie cos podbrzusze pobolewa ,moze cos sie udalo :)))

    Moja niunia jest taka smieszna ,kupilam jej miedzy innymi na urodzinki hop hop zabki (taka gre ,jakby ktos nierozumial ,z gumowymi zabkami )
    A mala zamiast grac ,wyciaga drzewo i wklada je do srodka i mowi ze sie zaby kreca na karuzeli ,a teraz przygniata je noga od krzesla i mnie wola : mamo zaba potrzebuje pomocyyyyyy :D
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    witam sie wam z rana , wczoraj po 16 bylam na pogotowiu zeby mi podali PREGNYL heh skierowanie od prywatnego lekarza wiec i za podanie zastrzyku placiłam , wszedzie tylko kasa, kasa przytulanko bylo poznym wieczorkiem no i dzis znowu dopadne mojego M w nocy moze wkoncu zaowocuje , pytałam lekarza ile moge brac CLO mpwil ze 6 mc wiec zostały mi jeszcze ten i nastepny pozniej przerwz 3mc wspomnial tez o IUI zobaczymy mam nadzieje ze w te 2 mc sie uda....
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Iwoas -trzymam kciuki :)))
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    trzymam kciuki dziewczyny, u mnie cos nie tak,sluzu nie ma szyjka jakby zamknieta,skoku nie ma ;/ a 2 dni temu pecherzyk 18mm mial,to dzis z 24mm ma?
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Bonim - u mnie ze skluzem roznie, najbardziej plodny mialam kilka dni temu, ale skoku nie bylo.. takze nie wiem, czekam dalej, ja biore na sluz olej lniany w tabletkach, mimo to za wiele go nie mam.

    LLenkaa - super masz coreczke, usmialam sie z rana :))



    Iwoas - 3mam kciuki :)
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 19th 2012 zmieniony
     permalink
    madziuk mam nadzieje ze sie uda, dziweczyny jak jest roznica Ovitrelle a pregnylem w działaniu tego leku bo cenowo to napewno pregnyl jest tanszy , wczoraj zaplaciałam za 2 ampułki 15,40zl
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    czy na bete i progesteron trzeba iść na "czczo", bez śniadania?
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Iwoas - ja niestety nie wiem jaka jest roznica.

    Chantall - slyszalam, ze nie trzeba, ale mi Panie w laboratorium powiedzialy, zeby najlepiej isc na czczo. Wiec ja zawsze przed sniadaniem robilam :)
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    no bo do pracy mam na 10, na badanie pojde przed 9 najwczesniej, wiec male co nieco by, przekąsiła z rana...
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Nie musisz być na czczo betę nawet wieczorem można przecież robić :)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Ovitrelle jest nowszym lekiem można go aplikować samemu podskórnie gdzie Pregnyl tylko domięśniowo i pielęgniarka może podać no i czasem jak pregnyl nie działa to ovitrelle jest skuteczniejsze
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    zastanawiam się nad jedną rzeczą - bralam luteine przez 10 dni, odstawilam i czekam na @, ktorej nie ma, test wyszedl wątpliwy - stąd jutrzejsza beta, ale zastanawiam się czy nie powinnam zacząć brać znowu luteiny??? do gina pojde dopiero we wtorek, a lekko pobolewa mnie podbrzusze
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    progesteronu się nie odstawia dopóki nie masz 100 % pewności że nie jesteś w ciąży bo gwałtowny spadek ( a luteina jest wykrywalna w badaniu co oznacza że podnosi poziom prg we krwi) może spowodować poronienie
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    no tak, wiem, tylko ze jak minelo 10 dni brania luteiny na wywolanie miesiaczki to test wyszedl mi ujemy, wiec odstawilam

    i teraz nie wiem... brac czy czekc do wtorku na lekarza??
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    chantall decyzji nikt za ciebie nie podejmie dlatego przy suplementacji progesteronem zaleca się bete a nie sikaniec
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 19th 2012 zmieniony
     permalink
    Puzzle a orietujesz sie ile kosztuje Ovitrelle, zastanawiam sie czy na ten ostatni 6 cykl nie zmienic z pregnylu na Ovitrelle , chyba ze w tym cos zafasolkuje!!!!
    channtall dziwi mnie ze Lutka nie pomogła ja po odstawieniu dostaje dnia nastepnego a biore ja juz ok 11 lat.. na wywołanie@
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    iwoas o ile się nie mylę około 50-70 zł ale nie dam gwarancji
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    Iwoas moze Chantall jest w ciazy i stad brak okresu:-) u mnie ovitrelle kosztuje 175zl:crazy: a za 3 ampulki pregnylu dałam 25 zl wiec roznica jest kolosalna
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 19th 2012 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    na pewno w Krakowie apteka na Bajana Ewy rydz ma 75 zł i z niej można zamówić do innej apteki leki w innym mieście, no i w Poznaniu na Polnej apteka przy szpitalu akademii medyczynej ma chyba po 65 zł o ile mnie pamięć nie myli
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    chantall jak wyszedł cien to beta jak nic bedzie dodatnia jesli masz niedomoge to ja bym wzieła ta luteine jak ma małpa przyjsc to i na luteinie przyjdzie a jak jest dzidzia to tylko lutka pomoze ;)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    dzięki , jednak wzięłam:smile:
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 19th 2012
     permalink
    chantal jak masz cien cienia to szansa jest,ja tak mialam:wink:
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    hejka mam pytanie do osob które brały PREGNYL czy zawsze odczuwa sie jakies bodzce gdy peka pecherzyk, czy mozna nie miec zadnego odczucia?
    --
  1.  permalink
    Ja czułam ból owulacyjny. Na ulotce piszą, że owulacja powinna nastąpić 24-36h po podaniu. Ja ból czułam po ok 40h
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    no to już się wyjaśniło... beta 153,3 :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    Channtall - super !!! Gratuluje i prosze o fluidki ciazowe!!
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    gratuluje, az milo popatrzec,rowniez prosze fluidki :)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    channtall ogromne gratulacje :) jak będziesz powtarzać betę to zrób też progesteron :)
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    channtall wielkie gratki!!!!!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    chantal ależ ogromnie się cieszę!!!! :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Wielkie, ogromne Gratulacje!!! :smile::smile::smile:
    a tera kochana powiedz, jak Wy to zrobiliście,że się udało :wink: hihihihihihi :smile:
    --
  2.  permalink
    chantall gratuluje serdecznie :) ciesze sie bardzo :)
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 20th 2012
     permalink
    hej dziewczyny jutro mam 20dc takze do konca cyklu 8 dni najdluzszych dni:-) jestem taka ciekawa czy sie uda?pierwszy cykl z ladnym okraglym pecherzykiem ktory pekl:-)chantall serdeczne gratulacje i powodzenia
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    chanall serdecznie Ci gratuluje. Naprawdę aż się buźka śmieje jak się czyta takie wieści.A za wszystkie starające trzymam mocno kciuki.:peace:
    --
  3.  permalink
    Witam wszystkich.

    CHANNTALL OGROMNE GRATULACJE I UŚCISKI!!!!!

    Rzadko tu jestem ostatnio choć staram się czytac regularnie.
    U mnie dobrze, mdłości nie dają mi spokoju nawet na chwilę ale cieszę się bo to dobry znak.

    Pozdrawiam buziaczki
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 21st 2012
     permalink
    Channtall-ogromne gratulacje :)))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.