Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Witam

    Ja również mocno zaciskam piąstki ;) I nie mogę się doczekać tych Waszych testów

    Ale masz piękną bete ;))) W sumie to dobrze że Cie nie mdli ;) Mi jeszcze nie przeszło i się męczę :)

    Ja byłam w sobotę na genetycznym - Moja Kruszynka ma 6,53 cm ;))) i podobno wyglada na chłopca bo ,,coś,, tam sterczy hii hii ale jak wiadomo to za wsześnie na takie stwierdzenie - jak pojdę następnym razem to już będzie coś więcej widać.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Nadzieja - super :) jak ja juz tez bym chciala do Was zaciazonych dolaczyc :))) fajnie sie czyta takie opisy o usg itd, lubie ogladac brzuszki.. :)) juz sie doczekac nie moge..mam nadzieje, ze ten rok bedzie nasz :))
    --
    • CommentAuthorgabroska
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Damy radę dziewuszki :) ja co prawda raz wierzę, raz moja słaba wiara podupada i zupełnie znika, ale musi nam się udać. Musi!!! Tak mawia mój mąż doprowadzając mnie do pionu :)
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Mimik, Iwoas jak tam testowanie?

    Chantall piękna beta:) ciesz się, że nie masz objawów (ból głowy, nudności, wymioty i wieczne zmęczenie to nic przyjemnego):confused:
    Mi na szczęście wszystko to już przeszło:) I pukam w niemalowane żeby nie powróciło:)

    Nadzieja cieszę się, że wszystko dobrze. Mój maluch w 12 tyg. miał 4,5cm, strasznie ciekawa jestem jak teraz jest duży?:) Mi gin rokuje dziewczynkę:) Zobaczymy:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    hmmmm a ja jednak nie testowałam bo to 11 dni po podaniu PREGNYLU poczekam jeszcze ze 2 dni
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    u mnie (-):( @ na razie brak
    --
  2.  permalink
    mimik moze za wczesnie?
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    mimik jak @ nie ma to jaks nadzieja jest na + ,kurcze umnie musi sie udac jak nie w tym to nastepnym cyklu bo to 6 cykl z CLO i musze miec przerwe 3 mc a czy pozniej zaczne nowa walke oj niewiem....
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    kurcze mam teraz mętlik w głowie zrobiłam rano ten test zobaczyłam że nic schowałam do pudełka poszłam do pracy jak wróciłam była druga blada kreseczka ale nie wiem czy się pojawiła rano czy popołudniu bo przecież jak się pojawiła później to test jest nie wiarygodny:(
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    mimik zrob jutro drugi test ale jak sie nie myle to na niektorych testach pisze ze wynik odczytuje sie po 5 min wiec trzymam kciuki ze sie udało
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    no właśnie wiem że po 5 minutach ale ja rano się spieszyłam do pracy więc czekałam jakieś 3 minuty i nie wiem czy się pokazała chwile potem czy popołudniu:(
    --
  3.  permalink
    Dziewczyny ja wierzę bardzo mocno że Wam się wszystkim uda zaciążyć !!!! Codziennie zaglądam aby sprawdzić czy się którejś udało.
    Wiem że czasem są gorsze i lepsze myśli ale mimo wszystko trzeba wierzyć.

    Madziauk zobaczysz że już niedługo będziesz oglądać zdjęcia usg swojego maluszka ;)

    Rumba myślę że dolegliwości już Ci nie powrócą - w końcu przed Tobą najlepsze II trymestr podobno najprzyjemniejszy ! Po czym Twój gin stwierdził że to dziewczynka ? A może siusiak się schował hii hii

    Iwonka skoro @ nie ma to jest duża szansa.
    Mimik powtórz test jutro lub pojutrze mi 2 kreseczki pojawiły się po 3 dniach od pierwszego negatywnego testu.
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    Nadzieja a kiedy zrobiłaś pierwszy test w którym dniu cyklu i w którym dniu po owulacji?
    --
  4.  permalink
    Mimik w 28 dniu cyklu byłam na becie i wyszła pozytywna ale test wyszedł negatywny Nie powiem Ci który po owulacji bo jak byłam na trzecim monitoringu to pęcherzyk w 17dc miał jeśli dobrze pamiętam 1,98 i nie bardzo wierzyłam że się uda. A na potwierdzeniu owulki już nie byłam.
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    acha ja mam dzisiaj 28 dc 14 dzień fl
    --
  5.  permalink
    Mimik to spokojnie idz sobie jutro na bete.
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    jak nie przyjdzie@ to pójdę:)
    --
  6.  permalink
    Ja musiałam zrobić od razu bo brałam lutke (zreszta biorę cały czas) i było ryzyko odstawienia.
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 29th 2012
     permalink
    ja też biorę lutkę i dopóki nie dostanę @ bądź do pozytywnego testu (bety) mam brać
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeMar 1st 2012 zmieniony
     permalink
    mimik trzymam kciukasy za (+) , ja jakos nie umie isc na bete a poczekam do @ juz tyle razy testowalam i zawsze( -) wiec tym razem pewnie to samo, odpuszczam testowanie w niedziele powinna przyjsc @ nie przyjdzie zatestuje sikaczem!!!
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    mimik ja robilam test 11 dni po owulce,byl cien cienia,ale testy czulosc 10,z alegro
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeMar 1st 2012 zmieniony
     permalink
    Mimik ja zrobiłam chyba z 6 testów i wszystkie były negatywne, jednak @ dalej nie było więc kolejnego dnia ponownie wykonałam test i wyszedł blady cień w 35dc. :)) To był dla mnie udany cykl:) Trzymam mocno kciuki, żeby i Tobie się udało. Póki @ nie ma jest O.K:)

    Iwoas podziwiam Twoje stalowe nerwy, ja by nie wytrzymała do niedzieli hi hi Plusika życzę:)


    NadziejaUmieraOstatnia: Po czym Twój gin stwierdził że to dziewczynka ? A może siusiak się schował hii hii


    Dzidziuś rozłożył nogi jak swoja mama na fotelu ginekologicznym i pisiora nie było widać:) To był 12tc. wiec w każdej chwili może jeszcze urosnąć:) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    hejka @ nie ma temperatura skoczyła z 36.62 do 36,77 test negatywny o co kaman?test o czułości 10
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    mimik testy sikane zależą od wielu czynników 100 % pewności daje tylko beta idź na nią jak chcesz wiedzieć co i jak
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    no właśnie dzisiaj pójdę:)a jaki czynniki mogą wpłynąć na negatywne testy będąc w ciąży?:)
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    stężenie hcg jest inne w krwi a inne w moczu, zależy od rozrzedzenia moczu etc
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    i możliwe że w 15 dniu FL test nie wykryje hcg?
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    hej dziewczyny podpatruje was prawie codziennie, chodź mało pisze , ale jestem z wami i trzymam za was kciuki bardzo mocno. Mam do was pytanie jakie macie zrobione badania w I trymestrze ciąży ?
    --
    •  
      CommentAuthorkuleczka_69
    • CommentTimeMar 1st 2012 zmieniony
     permalink
    morfologia, mocz, hcv, toxo IgG,IgM, HIV, przeciwciała rózyczkowe...hmmmm...zaraz zajrze co jeszcze mialam i zedytuje posta :)

    jeszcze glukoza, WR i ja standardowo co 4 tyg TSH, FT3 i FT4 :)
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    ja miałam Antygen HBs,sód, potas, morfologia, mocz,przeciwciała IgG,IgM, WR, mocz,glukoza, badanie na czystość pochwy, ale nie miałam TSH, przeciwciała różyczkowe i HIV i toxo, napisz czy ty te badania robiłaś u gina czy u lekarza rodzinnego.
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    rumba tez mnie kusi zrobic test ale juz tyle miesiecy (-) odliczlam dni zeby zatestowac wkoncu w tym miesiacu odpuscilam czekam do @ nie przyjdzie wtedy zatestuje ...
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    iwoas napewno nie przyjdzie a na teście będę dwie śliczne kreseczki:bigsmile:
    --
  7.  permalink
    Saba ja je robilam u gina, ja tsh musze kontrolowac czesto bo mam niedoczynnosc tarczycy wiec to juz u mnie na porzadku dziennym
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    ja miałam robione tsh 5 miesięcy przed ciążą ale teraz hyba też muszę
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    kuleczka miałaś robione genetyczne?
    --
  8.  permalink
    tak, w 11 tygodniu, i teraz czeka mnie najblizsze polowkowe :D
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    u mnie jutro wszystko się wyjaśni jak rano nie będzie @ to popołudniu będą wyniki bety:)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    Mimik :)) 3mam kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorcloe78
    • CommentTimeMar 1st 2012
     permalink
    mimik, zycze Ci zeby @ nie przyszla i odpowiednio wysokiej betki :) Trzymam kciuki!!!
    Ja niestety dzis zaczelam nowy cykl... Mam nadzieje, ze Tobie sie uda :)))
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    mi dzisiaj temperatura poszła w górę 36.86 o 17 wyniki bety:)
    --
  9.  permalink
    no to czekamy na wyniki z zaciśniętymi kciukami :)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    Mimik - oby to 17 wiec :) czekamy
    --
  10.  permalink
    mimik trzymam kciuki, temp.piękna.
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    no tylko się zastanawiam co to z tego będzie jak testy wychodzą negatywne:(
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    Mimik, ja tez trzymam kciukasy za betke! 17 tuz tuz :tooth:
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    Mimik, i co? I co? Pisz nam tu szybko...
    niecierpliwimy sie strasznie! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    hejka i lipa ujemna:(musze czekac na @:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeMar 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    Eh... :sad:
    Kochana, uszka do gory...
    Nastepny juz musi byc szczesliwy! Bedziemy dopingowac...:grouphug:
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 2nd 2012 zmieniony
     permalink
    jeszcze jeden a potem HSG tylko kiedy ta wredna @ przyjdzie?
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    No tak... dobre pytanie. Kiedy...
    A ktory to Twoj cykl staran? Ty bierzesz CLO?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.