Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 5th 2012
     permalink
    channtall: rozwaliło mnie zdanie, że szyjkę mogą badać tylko KOBIETY ZAMĘŻNE :swingin: niezle :)


    Hheheh dobre :crazy::rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 5th 2012
     permalink
    Ja np.nielubie badac szyjki i sluzu ,ale wykres trzeba jakos prowadzic ;p
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeFeb 5th 2012
     permalink
    O kurde....szyjke moga badac tylko babki zamezne... A ja rozwiedziona... Wiec wychodzi ze nie moge jej dotykac :)
    tez mam stare wydanie NPR :)
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Heheh i co teraz niedotykaj ;p Ale to beka byla ,chyba ta ksiazka przez kosciol wydana :)
    No jeszcze bym zrozumiala ze ,jakby facet mial sprawdzac ta szyjke ,to musi byc babeczka zamezna :d ale sama ::D musi miec meza zeby sobie sprawdzic :thumbup::jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 5th 2012
     permalink
    Doczytalam ,wydawnicto diecezjalne :)
    --
    •  
      CommentAuthorYvonnka
    • CommentTimeFeb 5th 2012
     permalink
    Może chodziło im o to że jak kobieta przed ślubem bedzie badać szyjkę to może sobie naruszyć błonę dziewiczą, a przecież według kościoła rozdziewiczenie- po ślubie.
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    No napewno ,chodzilo napewno o wiele czynnikow ....
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    dzień dobry :)
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    dzień doberek:-)
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    powiem wam ze gdyby nie taka niska tempka to bym normalnie powiedziała ze jestem w ciazy - od wczoraj jest mi niedobrze, podbija mnie, boli mnie dół brzucha..
    albo to @....
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    no i cycki mnie swędzą :bigsmile: siedze w pracy i nie wypada mi sie drapac...
    • CommentAuthorbasiala
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    hej dziewczyny, biore clo i pregnyl juz 4 miesiace teraz bedzie 5 cykl, mam zawsze 2 lub 3 jajka, duze które pięknie pękają , moja pani gin mówi że nie ma żadnych przeciwkazań żeby się udało , mam juą synka 2 letniego, no i staramy się już rok o kolejne dziecko i nic, progeteron mam zawsze powyżej 100. Jak myślicie jaki może byc powód że się nie udaje?
    Bo już czasami wątpie:-(
    •  
      CommentAuthorJudytka861
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    Basiala masz chyba to co ja :) Za bardzo chcę :( Podobno to co masz w głowie to 80 % powodzenia ......
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    nie noo, a gdzie wy sie podziewacie??:shocked:
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 6th 2012
     permalink
    basiala -ja mam corke 3 letnia ,wlasnie konczy 16-go trzy latka ,o drogie dziecko starm sie juz 7-my miesiac ,chociaz mala poczelismy w drogim cylu staran:)
    Sama niewiem czym to jest spowodowane...
    Wiekszosc twierdzi ze to siedzi w glowie ze za bardzo sie chce..ja jednak w to niewierze bo moja mala "odsunelam " w planie o rok..pierw chcialam kupic mieszkanie itp.
    Ale zaszlam jak pisalam odrazu ,chociaz bardzo chcialam dziecka...

    channtall-ja jestem tak z doskoku ,tylko mala kompie teraz sie chlapie w wannie :)

    Dziewczyny moze Wy bedziecie wiedzialy ,jestem nerwusem ,wiec pije codziennie meliske a nawet kilka razy dzinnie i mam pytanie bo w necie niemoge znalesc??
    Wszedzie tylko pisze ze pic ja w ciazy ...a ja szukam czy ona nieprzeszkadza w poczeciu dziecka ???
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 7th 2012 zmieniony
     permalink
    LLenkaa razem robimy urodzinki dzieciom tyle ze muj syn juz 7 urodzinki, a tak ogolnie jestem na pozycji zrezygnowania z leczenia i walki jakos juz mnie to meczy dalam se jeszcze ten cykl ktory sie zaczol i nastepny, jesli sie nie uda to se daruje z leczenia........
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 7th 2012
     permalink
    Iwoas -tak razem ,zaraz zleci i moja bedzie 7-me obchodzic :))))
    I niepoddawaj sie kochana,ja tez tak mowilam w zeszlym miesiacu ze jak teraz niezajde to sie poddaje ...
    Jeszcze my jestesmy tak na "wygranej " pozycji ,poniewaz mamy jedno dziecko ,a co maja powiedziec dziewczyny co sie dlugo straja ??? trzeba miec nadzieje *
    --
  1.  permalink
    Witam wszystkich

    Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu aby z Wami popisać , ale czytam Was regularnie.
    Ja bylam wczoraj na wizycie- wszystko jest dobrze. Teraz czekam na usg genetyczne za 2 tygodnie. Dobrze że czas tak szybko płynie.

    Iwonka nie poddawaj sie !!!! TRZYMAM ZA WAS KCIUKI DZIEWCZYNY Buziaki
    --
    •  
      CommentAuthorfasolinka1980
    • CommentTimeFeb 8th 2012 zmieniony
     permalink
    kurde wróciłam od gina bo mam monitoring bez leków
    w 13 dc pęcherzyk ma 29 mm, przeraziłam się że duży a gin że jest ok i mam przyjść pojutrze, ale jak czytam to jest za duży, co myslicie?:cry:

    dodam że od 11 dc bardzo podskoczył, a nie że rósł i rósł, w 11 dc miałam 19 mm więc w ciągu 2,5 dnia 10 mm

    gin mówi że dobrze, że się starać, powinien pęknąć w ciągu 48 h, idę w piątek rano na usg
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    fasolinka ja miałam 33 mm i zrobiła się torbiel nie pękł
    --
  2.  permalink
    no własnie i następny stres :) bo gin taki zadowolony był z niego bardzo, a przyszłam do domu i czytam i że duży :(
    ja pierniczę !!!
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    fasolinko, ja w 14 dc miałam dwa pęcherzyki 30 mm i 25 mm i gin mi powiedział, że już bez szans..że są za duże i napewno nie pękną. W 18 dc poszłam do innego i powiedział, że pęcherzyki napewno pękły.. zgłupiałam na maksa. Nie patrz na nic tylko działaj:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    no wlasnie ginka jak pytałam ze za duży to powiedziała absolutnie, jest ładny wszystko ok starać się i działać więc może na darmo się przestraszyłam :) dziękuję troszkę czuję się pewniej, działać na pewno będziemy, działamy cały czas :) dla mnie i tak największy plus będzie że jest owu

    dziękuję
    jak ktoś miał takie giganty to pisać :)
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    działaj działaj, bo ja po pierwszej wizycie tak się wkurzyłam, że ryczałam cały wieczór, a potem takie nerwy mnie wzięły, że od razu z mężem się pokłóciłam.. i serducho było tylko 12, 14 i 18 dc, dlatego nie liczę na ten cykl. Sama w końcu nie wiem czy pękły czy nie pękły.. trzymam za was kciuki fasolinko:)
    --
  4.  permalink
    oj no widzisz,no ale w którymś jesteś dc? może szanse są :)
    no napiszę w piątek po usg

    dziękuję bardzo :) ja za was:)
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    jestem w 26 dc, cykle po 31 dni. cuda się zdarzają, więc cień nadziei istnieje :)
    wszystko się okaże w walentynki :)
    --
  5.  permalink
    eeee to jest DUŻA szansa na plusik :)
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    witam was poszlam dzis do lekarza po recepte na CLO ale to bylo tak od niechcenia zaczynam 5 cykl Z CLO od piatku , hmmm moze wkoncu sie uda bo mam juz dosc tego wyczekiwania albo sie poddam albo jeszcze powalcze...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 8th 2012
     permalink
    Iwoas - jaka dawke clo bedziesz brala?


    Mi gin mowil, zeby od kolejnego cyklu znowu brac clo, w dawce 0,5 tabletki od 5 dnia przez 5 dni.
    No i teraz przez moj wczesniejszy cykl ciagnacy sie (myslalam, ze jestem w nowym), wychodzi na to, ze dzis mam 4ty dzien nowego cyklu.. Czekam na odpowiedz od gina, czy brac teraz, czy w nastepnym.
    Maz mi mowi, ze teraz ;) hehe, chcialby juz sie starac i nie tracic kolejnego cyklu ;)
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 9th 2012
     permalink
    madziuk ja biore dawke CLO 2x1 od 5 dnia cyklu
    --
  6.  permalink
    Moje kochane :* zaglądam do Was tutaj , pozdrawiam i znów znikam - taka praca ostatnio.. :*:*:*:* 3mam za Was kciuki i mocno o Was myślę:*
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    Kandy wpadaj częściej :)

    Dziewczyny po ilu dniach brania luteiny na tzw. wywołanie okresu, miesiączka powinna się pojawic?/
  7.  permalink
    CZESC DZIEWCZYNY! :) NIE ODZYWALAM SIE KILKA DNI BO WE WTOREK WYLADOWALAM W SZPITALU I DZISIAJ MNIE Z NIEGO WYPISALI. ZACZELAM KRWAWIC :( ALE JUZ JEST WSZYSTKO W PORZADKU, DZIECKU NIC NIE JEST. MAM STOS TABLETEK DO LYKANIA, NAKAZ LEZENIA PLACKIEM DO KONCA CIAZY...
    --
  8.  permalink
    Ooo Kuleczko ale najwazniejsze,że wszytsko ok:)
    -- ,
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    ja dostaje po 3 dniach chantall:-)
  9.  permalink
    hej
    mój wielki pęcherzyk 29 mm oczywiście nie pękł, dostałam luteinę na 10 dni i potem znowu monitoring:cry:
    ale czułam że tak będzie bo:
    - mało śluzu płodnego było, rozciągliwego wcale,
    - szyjka nie była calkiek otwarta zawsze średnio
    - nie było skoku temp

    czy dobrze to interpretuję?
    ostatnio w 2 cyklach był skok temperatury, śluz, szyjka otwarta ale nie miałam monitoringu znowóż
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    channtall umnie po odstawieniu luteiny @ przychodzi dnia nastepnego , ale chyba na ulotce pisze do ilu jak sie nie myle to max do 10 ale nie jestem pewna..
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    Kuleczko jestem z Tobą:) Cieszę się, że z dzieckiem dobrze to najważniejsze, choć domyślam się przez jaki stres musiałaś przejść;/
    Też mam zalecenie dużo leżeć :neutral: ale dostosuję się do wszystkiego, żeby tylko dzidzia była zdrowa.
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    fasolinka przykro mi, ale wiem co czujesz bo moj tez nie pekl i tez musialam brac lutke na wchloniecie, bedzie dobrze, zobaczysz:-)
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    Kuleczko nie masz łatwo moja droga, dobrze że z maleństwem wszystko w porządku
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    kuleczka - najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku. to teraz odpoczywaj, myslimy tu o Tobie :)
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    Kuleczko,
    lez duzo i odpoczywaj... masz L4 w pracy?
  10.  permalink
    no narazie mam L$ ze szpitala na od 7. 02 do 26. 02, ale juz mi ordynator ginekologii powiedzial, ze do pracy nie wroce. Przedtem sie stresowalam, ze umowy mi nie przedluza, teraz jakos to olewam, wazniejsza moja krzuszynka i jej zdrowie :)
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    Kuleczko,
    prawidlowo! Kruszynka najwazniejsza...
  11.  permalink
    Dziewczyny moje Kochane jutro kolejne USG po5 dniach od poprzedniego.Lepszy sprzęt więc juz napewno coś zobacze o ile wszystko jest ok:)trzymajcie kciuki mocno:*
    Pierwsze usg w 6t2d nie było zarysu zarodka tylko pęcherzyk żółtkowy i ciążowy 14,8mm.uch....mam nadzieje,że juz teraz bedzie serduszko i dzidzia
    -- ,
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    channtall jak tam u ciebie? widziałam na wykresie, że tempka w góre!!! trzymam kciuki za plusik:)
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    karla dzieki, ale to raczej zasługa luteiny, która zaczełam brac bo sadze ze z tego cyklu nic nie bedzie, choc jestem rozczarowana, bo pierwszy raz wyszly mi takie ładne testu owu, mocno pracowaliśmy z mężem w tym czasie, a tu taka lipa..... a poza tym jutro jest 31dc cyklu, dwa poprzednie cykle tez trwały 31dni, wiec....
    rano zrobie test

    Kuleczko zdrowia i spokoju zyczę

    Laneczko trzymam kciuki - daj znac!
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    Channtall głowa do góry! jak mawiają staraczki- póki nie ma @, JEST NADZIEJA na plusik :) to razem testujemy jutro:) u mnie będzie dopiero 29 dc, ale nie dam rady czekać do wtorku.. niby te moje pęcherzyki były za duże i miały nie pęknąć, później niby pękły.. dziwne to wszystko w tym cyklu, ale testuje, to będę mniej rozczarowana jak @ przyjdzie ..
    --
  12.  permalink
    Dzieki dziewczyny, ile ja sie nerwow najadlam, wybeczalam bo tak ze mnie chlusnelo, ze myslalam, ze to juz koniec;( ale jest wszystko dobrze. Dostalam Duphaston na podtrzymanie, Nospe, zeby mi sie brzucho nie stawial i aspargin. Mam nadzieje, ze juz nie wroce do szpitala do porodu :D
    --
    •  
      CommentAuthora_kowalska
    • CommentTimeFeb 10th 2012
     permalink
    witam Was kobietki. Zazdroszczę tym, które zafasolkowały i wszystko idzie do przodu pomyślnie. :)) Sama również chciałabym być w tym stanie ! :) Na początku listopada 2011r poroniłam naturalnie. :(:( Facet się odwrócił ode mnie po tym :(( jakby to była moja wina. Cóż... Niby jesteśmy nadal razem, ale ewidentnie to nie jest to samo co kiedyś. Myślicie, że stosunek przerywany w dni płodne może zaowocować ciążą? Powiem, że robiliśmy to dwa razy, jeden po drugim więc mój facet się nie oczyścił z plemniczków(tz. nie wysiusiał, ani nie umył) z cewki więc może coś zostało i przeniósł do mnie. Co myślicie na ten temat? ;)
    Pozdrawiam
    Ania
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.