Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    Mimik :(( przykro mi :( 3mam kciuki za kolejny cykl..
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    tak biorę CLO teraz będę miała 3 cykl z CLO staram się od 1,5 roku.Mam PCOS
    --
    •  
      CommentAuthorcloe78
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    mimik, przykro mi :( wiem co przezywasz...
    Ale nosek do gory ;) moze do 3 razy sztuka ? Zycze Ci tego z calego serca :)))
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    Mimik - to jedziemy na tym samym wozku, u nas tez juz 1,5 roku.. :(
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    Mimik, z takim dopingiem teraz to musi sie udac :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeMar 2nd 2012
     permalink
    Madziulek, ten Twoj kwiatek w avatarku mnie rozbraja :tooth:
    Jest zajefajny :tooth:
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeMar 3rd 2012
     permalink
    witam sie pogoda piekna za okna sie wziełam , no i @ przyszła ja juz mam dosc!!!
    --
  1.  permalink
    :cry::grouphug: przykro mi Iwoas i mimik. Mnie to czeka za kilka dni :-(
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeMar 3rd 2012
     permalink
    iwoas ,ja tak mialam kilka dni temu ,zaczelam nowy cykl ,juz jestem po @ ....jak to mowia nowy cykl nowe nadzieje :)
    Ale wczesniej kilka dni temu czulam sie z tym zle ,teraz przeszlo ...

    Ja tylko niemoge zrozumiec ,dlaczego jedno dziecko poczelam bardzo szybko a teraz niemoge ....

    Dziewczynki kochane idzie wiosna ,wraz z nadejsciem wiosny uda sie nam :)))) trzymam za Was i za sibie kciuki :))))
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 3rd 2012
     permalink
    Sinoma :))))

    Iwoas - mnie rowniez przykro.. :((

    U mnie narazie poczatek fazy lut, ale jakos w tym cyklu sie nie nastawiam na nic i jestem wyluzowana, juz mysle o urlopie w kwietniu ;) za tydzien lecimy do Polski, no i pozniej jeszcze 1 czerwca lecimy na 10 dni :)) juz sie doczekac nie moge..

    Wiosna mnie zawsze pozytywnie nastraja :)) przesylam pozytywne wibracje dla Was &&&&&&&& ;)

    milego weekendu :)
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    dzięki za wsparcie @ przyszła zaczynamy od nowa:)
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    mimik trzymam kciuki za owocny miesiac , ja se odpusiłam odstawilam tabletki 11 miesiecy walki i nic wiec daruje se starania , wkoncu mam dziecko chcielismy drugie nie udało sie mamy dla kogo zyc , lepiej jedno niz wcale!!!
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    "Lepiej jedno niż wcale".. Pewnie tak.
    Ale...kobiety, które mają to "wcale", również mają dla kogo żyć...
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    Iwoas przez to ''lepiej jedno niz wcale'' moze byc przykre dla kobiety, która tych dzieci nie ma i może nigdy nie będzie miała. poza tym nie zawsze dziecko czyni nas szczęśliwszym niz Ci którzy dzieci nie mają, wystarczy popatrzeć na ilość rozwodów małżeństw właśnie z dziećmi...
  2.  permalink
    Myślę, że iwoas nie miała nic złego na myśli, bardziej myślała o swojej sytuacji niż innych.
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeMar 6th 2012 zmieniony
     permalink
    kalabmurka29: Myślę, że iwoas nie miała nic złego na myśli, bardziej myślała o swojej sytuacji niż innych.


    Tez tak sadze ,poprostu juz miala dosc...
    Ja jak cykl zakoczyl sie @ myslam tak samo,chociaz niewyrazilam tego na forum,a napewno mysli Iwonka o sobie i napewno niechciala nikogo urazic ...
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    Iwoas napewno nie miała złych intencji, ale dlatego tak ważne jest, abyśmy się zastanowili co mówimy albo piszemy:-)
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    hejka wam pewnie ze nie chcialam nikogo urazic , tak jak napisała kalamburka29 na mysli miałam swoja sytuacje , przeciez wczesniej tez nie mogłam zajsc i walczyłam tak dlugo ile trzeba bylo by zajsc teraz odpusciłam i mocno wam kibicuje zeby kazda co sie stara miała chociaz to jedno dzieciatko!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    dziewczyny robiłyście może progesteron w 22 dc? gin kazał mi zrobić, bo na podstawie tego ma stwierdzić czy owulka była.. zastanawiam się jaką powinien mieć wartość, żeby wszystko było ok. Wynik odbieram jutro i już nie mogę się doczekać. W cyklu przed stymulacją clo i przed pregnylem wynik był 10,4.
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    hej, bylam dzis na wizycie u gina. jest pęcherzyk ok 13mm a wnim zarodek 4mm z bijącym serduchem :) dostalam skierowanie na badania, następna wizyta za 3 tyg. ciąza wyglada na ok 6tyg, wedlug OM 7,5tyg. odetchnelam, bo na poprzedenim nie bylo nic widac

    przesylam fluidki *^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^**^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^ :wink:
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    channtall - no to Gratulacje :D :thumbup::thumbup::thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    super chantall :bigsmile: gratuluje i łapię fluidki:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    channtall-Gratuluje :)))
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    Chantall - super :)) gratulacje :)

    ps. lapie kilka fluidkow :) a noz sie przydadza ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkalabmurka29
    • CommentTimeMar 6th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja też łapię fluidki i niech dzieciątko szybciutko rośnie.
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Wszystkiego najlepszego kobietki:-) i spełnienia wszystkich marzeń, na 1-wszym miejscu tych ciążowych oczywiście:-)
  3.  permalink
    :*:*
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    co tu tak ucichło?gdzie wszystkie?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    Pochowaly sie :) Co tam Mimik u Ciebie?
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Halo dawno mnie tu nie było:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    u mnie Madziu jakoś leci:)miałam mieć pregnyl podany ale pęcherzyk w 13 dc był za mały na pregnyl więc mi nie podali ale wczoraj byłam na monitoringu i pekł sam teraz czekam:)a co u Ciebie?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Mimik - no wlasnie widzialam, pieknie pekl :) teraz czekamy na rezultaty.
    U mnie ten cykl z mala dawka clo, bez monitoringu i na luzie okazal sie szczesliwym :)))
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    no właśnie widziałam super:)
    --
  4.  permalink
    Witam wszystkich ;)) ale fajnie że sie tu coś ruszyło :bigsmile:

    Ja byłam dziś u lekarza i mogę oficjalnie przedstawić Naszego Synka ;)))) Tatuś jest dumny z siusiaka - ależ go dziś maluszek pokazał hii hii

    Jak się Madziu czujesz? Mam nadzieję że wszystko dobrze!
    Mimik trzymam kciuki za rezultaty.

    Treść doklejona: 21.03.12 20:07
    Muszę dodać jeszcze że malec ma 13,6 cm ale już duży :bigsmile:
    A to przecież długość mierzona tylko od główki do pupy, więc z nóżkami to już prawdziwy mężczyzna ;))))
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Nadzieja - gratuluje synka !!!


    Dziekuje, ja sie czuje dobrze :) Przeszczesliwa jestem :) Ciagle zmeczona, senna, mam klucia w podbrzuszu, wczesniej mialam bole glowy, ale na szczescie juz minely :) Teraz mam piersi bardzo wrazliwe/bolace.
    --
  5.  permalink
    Dziękuje !

    Takie są uroki ciąży ;) Najważniejsze że jest wszystko dobrze i samopoczucie również. Senność to nie wiem czy minie bo mi nie minęła ;) co do piersi to już też tak bardzo nie odczuwam albo sie po prostu przyzwyczaiłam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 21st 2012
     permalink
    Nadzieja - ja tam wszystko zniose :) chcialabym tylko zdrowka kruszynke :)
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeMar 21st 2012 zmieniony
     permalink
    Nadzieja- gratuluje synka :)))imie juz wybrane ??? :)
    --
  6.  permalink
    Imię wybrane ale o tym jak na razie cicho - sza! :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeMar 22nd 2012
     permalink
    nadzieja- gratuluje synka . Ja jeszcze nie wiem co będzie za 3 tyg będę miała USG może wtedy się dowiem.
    --
  7.  permalink
    Gratuluje Nadzieja :) ja moze sie dowiem w poniedzialek na wizycie:) bo moj lekarz nie jest zwolennikiem gdybania i powiedzial, ze powie mi po 20 tygodniu bo najbardziej wiarygodne bedzie :P
    --
  8.  permalink
    Dziękuje Kochane!!!

    U mnie nie było gdybania, bo maluszek super się ułożył i wyraźnie widać że to siusiak ;))))))
    --
  9.  permalink
    Fajniusio, ja jestem ciekawa jak to u mnie bedzie w poniedzialek :P czy sie rozkraczy czy sie wypnie tylkiem :P
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeApr 2nd 2012
     permalink
    • CommentAuthorKlaaarra
    • CommentTimeApr 4th 2012
     permalink
    Dziewczyny, gratuluję Wam wszystkim serdecznie :) Mam nadzieję, że i mnie wkrótce czeka to szczęście... Ale na razie bardzo, bardzo potrzebuje Waszej pozytywnej energii. Póki co u nas ze starań nici, choć zaczęliśmy niedawno, ale przy zespole policystycznych jajników nie wiem jak będzie. Na razie po długiej przerwie między miesiączkami udało się ją wywołać po 4-ech m-cach. Ten pierwszy cykl był bez owulacji. Po 20-stu dniach mam @ ponownie, zanim skończyłam zalecaną dawkę luteiny. Wahania nastroju mam od kilku dni, a dziś jeszcze wilczy apetyt :( Trzymajcie kciuki, bardzo proszę...
    •  
      CommentAuthorAli_
    • CommentTimeMay 23rd 2012
     permalink
    Chcecie poprawić sobie humor ??? Na jedynce od kilkunastu lat leci taaaki długaśny serial,gdzie można się pośmiać :bigsmile::bigsmile: Wszyscy są piękni i młodzi a kobiety po 60-tce rodzą dzieci.Tam to się dopiero dzieje ! Właśnie skończył się odcinek 5654
    --
  10.  permalink
    ja tez czekam na szczesliwy traf mysle ze ten cykl bedzie udany a staram sie od czerwca 2011 o 3 poniewaz 17 lutego straciłam aniolka bedac w 10tc
    --
    • CommentAuthorKlaaarra
    • CommentTimeJun 28th 2012
     permalink
    Ech... u mnie znowu pogorszenie nastroju :sad: Kolejny cykl ma się ku końcowi, jutro - po 8 dniach z Luteiną - będzie miesiączka :sad: Może w kolejnym się uda... Niby czwarty miesiąc starań to jeszcze mało, ale i tak mi smutno.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.