Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    no wlasnie taki mam zamiar, mam nadzieje,ze zacznie dzialac.

    a propo ciazy, oglądałas wczoraj na tvp 1 dokument,,moj tata jest w ciazy''

    ''Tom i Scott przeszli w przeszłości operację zmiany płci. Jeden z nich zdecydował się jednak zachować podstawowe cechy damskiej fizjologii. Po latach obaj mężczyźni pobrali się i zapragnęli mieć dziecko. Dokument prezentuje losy tej niezwykłej rodziny, którą tworzą też dwaj adoptowani przez Scotta synowie, z których jeden cierpi na zespół Aspergera. Obaj zostali przekazani mężczyźnie po samobójczej śmierci ich matki.''
  1.  permalink
    Nie ogladalam niestety, ostatnio jakos rzadko ogladam tv
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    qrcze fajny film,szkoda mi jednak dzieci ktore nie maja mamy i taty tylko 2 tatusiow lub 2 mamusie, nie mam nic przeciwko takim para,ale dla dzieci to chyba nie jest zdrowe..

    tak czy siak, mam nadzieje ,ze lekarz wezmie sie ostro za diagnozowanie,tak bardzo chcialabym znow poczuc mdlosci i swiadomosc ,ze mam lokatora :wink:
    tylko zeby sie juz tak szybko nie wyprowadzal
  2.  permalink
    Napewno tak bedzie, ja uciekam sie polozyc bo za dlugo siedzialam i mnie cos brzusio pobolewa;/
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    wypoczywaj:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    usg dla maluszka nie jest szkodliwe ale dla szyjki nie jest obojętne badanie zbyt częste jak i usg dopochwowe
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    abortaW a przez brzuch jest szkodliwe?
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Przez brzuch nie bo przecież nie ma wpływu na szyjkę :)
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny napisalam w watku owulacja :skopiuje
    - to ja juz zglupialam nieda sie okreslic wtedy czy jak jest sok owu byla???,czy jest w trakcie skoku ,czy bedzie po skoku ???
    Ja myslam ze jak juz jest skok to jest po owu ,mozecie zerknac na moj wykres ,udostepnie go.
    W tamtym watku jedna pisze tak droga tak...
    A dzis mielismy gosci i niedalo rady na seruszko :D i maz uciekl na nocke do pracy :(
    --
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    channtall u mnie dziś wszystko się wyjaśniło.. @ przyszła w samo południe:( pod koniec cyklu mierzyłam tempkę i przedwczoraj było 37,3, wczoraj 37,1 a dziś 36,8 więc już rano wszystko było jasne..
    Ale u ciebie nadzieja jest mimo negatywnych testów, kciuków nie puszczam:bigsmile:
    Dziewczyny jeśli chodzi o pregnyl to u mnie też ciężko go dostać, ale mój gin zaproponował, że go dla mnie zdobędzie, więc nie muszę się na szczęście martwić. Pogadajcie ze swoimi lekarzami, może też są w stanie gdzieś wam załatwić. To będzie mój pierwszy cykl z pregnylem..oby zakończył się plusem:) Ale póki co to masakryczne walentynki..
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    LLenko skok temperatury nie daje pewności, że owulacja wystąpiła, taką pewność daje jedynie monitoring u ginekologa.
    Jednakże przyjmuje się w założeniach, że owulacja może wystąpić zarówno 3 dni przed, jak i po skoku temperatury.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    LLenko zerknęłam na Twój wykres i uważam, że masz ładnie serduszka wstrzelone okolice skoku :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 14th 2012
     permalink
    Dziekuje :)
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    hejka wam ale umnie dzis pogoda do bani, a mialam sen ze na moim bloku rozbił sie samolot dobrze ze to tylko sen!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    O matko...co za sen... a u mnie dzis prawie wiosna...sloneczko i nie ma sniegu i 7 stopni na plusie :)
  3.  permalink
    To CI dobrze, u nas zasypalo sniegiem masakrycznie ;/ -2 stopnie, kiedy ta zima sie skonczy???:P
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    u mnie tak samo, snieg sypie jak szalony i nie widac konca:-)
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    cala Polska w sniegu,a jak ferie byly to dzici nie mialy jak na sanki wyskoczyc
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    Hej Dziewczyny,

    U nas dzis 11 stopni :) sloneczko.

    Ja wlasnie wcinam lunch, i podczytuje, zaraz wracam do pracy..ale mi sie nie chce ;)
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    bonim ale u nas dopiero teraz są ferie :) więc śnieg wstrzelił się idealnie :)
  4.  permalink
    dla mnie ten snieg moglby isc sobie z pi....du :P ja che latooooo :P
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    Kuleczka marzę o tym samym:)
    --
  5.  permalink
    a w lato pewnie bede narzekala, ze za goraco, bo z brzucholem bede czlapac hihi
    --
    • CommentAuthorsaba___
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    Hej ja też nie mogę doczekać się lata :)
    --
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    Ja tez chcę już lato.... Zmęczona jestem tą pogodą...
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 15th 2012
     permalink
    A ja czekam na wiosne :) najpeikniejsza pore roku :))
    --
  6.  permalink
    tutuaj ciagle sypie i przestac nie moze;/
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 16th 2012
     permalink
    dzień dobry w tłusty czwartek :) zaraz biore się za kawe i pączki :bigsmile:

    ja też chce juz wiosny :)

    u mnie dziś 36dc i nic, jakiś mega dziwny ten mój cykl "bez dopalaczy"
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 16th 2012 zmieniony
     permalink
    witam was no dzis tłusty czwartek i urodzinki mojego syna , muj M zjad 6 paczków ja jednego , umnie dzis 11 dc jutro na monitoring oby byl dobry pecherzyk do podania pregnylu!!!
    --
  7.  permalink
    :*:* Myślami z Wami :* ja dizś 30 dc a wczoraj mialam dopiero owulacje - znow nieregularne na maxa wszystko....
    więcej pod wykresikiem :P :*
    --
  8.  permalink
    Wpadaj do nas czesciej :*
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 16th 2012 zmieniony
     permalink
    Iwoas ,wszytskiego najlepszego dla synka :)
    Smiesznie sie zgralo tlusty czwartek i urodzinki naszych dzieci :)
    My mamy imprezke w niedziele ,a zeby dzis dmuchala swieczki ,wlozylismy z mezem w paczek :D a cieszyla sie stra,sznie i mowi do nas a gdzie tort :) musielismy tlumaczyc ze ten tort co wybrala bedzie ,jak beda goscie.Mala odpowiada : i prezenty ,mowie ze tak :) i zaczela sie tak smiac az dostala czkawki,ze wlozylam swieczke do paczka :D

    Ja testuje 25-go :)dzis dopiero 4fl.
    --
    •  
      CommentAuthorcloe78
    • CommentTimeFeb 16th 2012
     permalink
    kuleczka_69, czesc, jestem tu od wczoraj. Gratuluje Ci serdecznie tak wyczekiwanego brzuszka :))))
    My z mezem staramy sie od 2 lat, to moj pierwszy cykl z clo...czekamy...
    Widzialam na Twoim profilu, ze w tym samym dniu i roku bralysmy slub :) Zobaczymy czy i mnie sie uda zobaczyc kiedys 2 kreseczki...
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 16th 2012
     permalink
    hej dziewczyny dzisiaj mam 15 dc brałam CLO od 4-8 dc 12 dc pęcherzyk 18 mm dostałam Pregnyl 10000 j dzisiaj miałam monitoring widać ciałko żółte i jeszcze troszke płynu w zatoce. teraz zostało mi czekać:)
    --
  9.  permalink
    mimik nie czekac tylko sie bzykac namietnie hihi

    cloe78 dziekuje :) napewno ujrzysz te 2 kreseczki :)
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 16th 2012
     permalink
    no już 2 dni za mną jeszcze dzisiaj:)a potem czekanie
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 16th 2012
     permalink
    LLenkaa Najlepszego tez dla twojej coreczki!!!
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 16th 2012
     permalink
    Cloe78 - witaj :)

    Mimik - no to wszystko pieknie, ladnie, teraz tylko trzeba serduszkowac :) i czekac na plusa :)

    LLenka /Iwoas - najlepszego dla Waszych pociech :))
    --
    •  
      CommentAuthorcloe78
    • CommentTimeFeb 16th 2012
     permalink
    Czesc madziauk :)))
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeFeb 17th 2012 zmieniony
     permalink
    Madziu dziekuje za zyczenia :))
    Dzis troche tempka mi na dol poszla ,ale podbrzusze mnie boli...kurcze moze jeszcze jest mozliwy "+" dopiero 5fl...
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 17th 2012
     permalink
    a pogoda do bani,pada deszcz:sad:

    ale co z tego:bigsmile: owulka nadchodzi wielkimi krokami i jestem :cheer::cheer::swingin:
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 17th 2012
     permalink
    channtall widzę, że u ciebie niezła jazda trwa..mam madzieję, że twoja cierpliwość zostanie nagrodzona plusikiem:)
    ja jutro zaczynam brać clo po raz czwarty..mam nadzieję, że ostatni!!! deprecha pookresowa minęła i jestem dobrej myśli w nowym cyklu:bigsmile:
    Pozdrowienia dla wszystkich staraczek!
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 17th 2012
     permalink
    no u mnie to jest niezła jazda :shocked: luteine odstawilam 3 dni temu - zazwyczaj okres dostawalam albo w trakcie brania albo zaraz po odstawienu, a tu cisza.....
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeFeb 17th 2012
     permalink
    a masz jakieś przeczucia? czemu wstrzymujesz się z betą? nerwy masz ze stali :)
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeFeb 17th 2012 zmieniony
     permalink
    madziauk czekam do 29.02:)w tedy się okaże:)jeżeli mam wszystko drożne plemniki się sprawdzą to powinien być + ale to zobaczymy nie zapeszam:)
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeFeb 17th 2012
     permalink
    nie to ze sie wstrzymuj bo gdybym sadzila ze jestm w ciazy juz bym byla po becie, ale jakos tak mi sie wierzyc nie chce ze to jednak ciaza..... tempka poszla w gore dopiero po luteinie i jakos wogole dziwny ten cykl... moze jutro zrobie test
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    witam ja wczoraj byłam na monitoringu w 12dc muj pecherzyk z samego rana miała 17,7mm wiec dostałam skierowanie na pogotowie zeby mi dzis podali PREGNYL i pozostaje czekac...
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    iwoas, fajnie moj w 11 dc mial 18mm,czyli wczoraj,ale lekarka mowila,ze jeszcze maly. a co Tobie powiedzieli? przy jakim rozmiarze powinien peknac?
  10.  permalink
    bonim, pregnyl mozna juz podawac jak pecherzyk ma 17 mm wiec nie rozumiem Twojej ginki, ja mialam podany przy 19 mm, ale nie udalo sie wtedy zajsc :P Iwoas, nie czekac tylko sie bzykac namietnie hihi
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    kuleczka,ginka mowila,ze koniec z monitoringiem,testami owul. i z wspomagaczami,ze mam to oddac losowi, ale skoro 2 razy poronilam,to moze po owulacji wziasc luteine? bo mam cale opakowanie, jak myslicie? pregnyl bralam raz,ale wtedy nie zaszlam,pecherzyki pekaja same, ale to nasienie wyszlo nam takie sobie,tzn.mowila ,ze moze byc..
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.