Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    tez wiem juz teraz ze nie podaje sie go tylko w 13 dniu cyklu oczywiscie lekarzowi jak pojde jutro ze to 13 dc a nie 15dc bo jak powiem ze 15 dc to mi powie ze za pozno nic mi nie pozostaje jak poczekac do jutra i powiedziec ze to 13 dc .....
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    Iwonka i pisałyśmy także, że Twój lekarz na siłe próbuje u Ciebie zrobić cykle 28 dniowe z owulacją 14 dc zmień lekarza i błagam edytuj posty w Wordzie
    •  
      CommentAuthorkalabmurka29
    • CommentTimeJan 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Ja ostatnio brałam pregnyl w 11dc- pęcherzyk miał 22mm.
    Za to w ostatnim cyklu w 13dc miał tylko 13mm.
    Nie ma reguły.
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    a ja miałam 19 mm ale gin nie kazała mi brac bo podobno ma niedobre wymiary do pregnylu bo nawet po nim może mi nie peknać, a ja i tak wzielam no i nie pekl niestety. ale to moja wina i nauczka na przyszlosc
  1.  permalink
    pregnyl mozna podawac juz jak pecherzyk ma 17mm
    --
  2.  permalink
    dziewczyny czy któraś tak ma? od 2 dni ciągnie, takie kłucie jednostajne, cały czas je czuję, ale nie podbrzusze nisko jak na @ tylko inaczej, tak jakby sam wzgórek łonowy jeszcze niżej
    pomijając objaw ciąży bo u mnie temp spada ale nigdy mnie tak tam nie kłuło, tylko wyżej - podbrzusze a tu od 2 dni takie ciągniecie z kłuciem tam :/ może nowy objaw @ :sad:
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    ja nie doszukuke sie objawow bo nie ma po co:-) zawsze miałam bole piersi brzucha z tydz przed okresem, a w tym cyklu dopiero jak zaczal sie okres to byl bol brzucha itd, wiec badz to madry:-)
  3.  permalink
    ale ja nie doszukuję się objawu ciąży :) tylko tak dziwnie mnie kłuje w ogóle hehe pomijając ciążę czy @ i zawsze ciągnęło mnie podbrzusze a teraz jeszcze niżej i dokucza :)
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    Ja teraz tak mam ,wiec chyba nielicze na dwie kreski ,caly czas mi pulsuje na "dole" tuz nad wzgorkiem lonowym .
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeJan 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    hej jednak poszlam na wizyte ale zdziwilo mnie jak lekarz powiedzial ze pecherzyk ma 23 mm hmmmmmmm dziwne ze wczoraj mial 16mm a dzis 23mm chyba lekarz ktory robil mi wczoraj usg cos mial z oczami PREGNYL dzis mi podano...
    --
  4.  permalink
    LLenkaa dokładnie tak, pulsowanie tez raczej na @ choć zawsze mnie wyżej podbrzusze ciągnęło
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    Iwoas niekoniecznie zasada jest taka, że pęcherzyk powinien rosnąć około 2 mm na dobę ale może wolniej lub szybciej
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    hej dziewczyny,

    no własnie test owu zrobilam dzis z porannego moczu, a dopiero potem doczytałam ze nie mozna, wiec zrobie wieczorem.

    ale mam pytanie odnosnie śluzu bo juz sie pogubiłam - dzis mam12dc i sluz mam kremowy, lepki i kwaśny w zapachu (jesli moge tak to ujac), co to oznacza? moze mozecie mi podrzucic link gdzie jest to jakos sensownie wytłumaczone, :shocked:
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    Iwoas, wielka prosba do Ciebie. Wstawiaj w swoje wypowiedzi prosze znaki interpunkcyjne, chociaz tylko kropki i przecinki. Zeby mozna bylo sie doczytac. Ja osobiscie nie lubie czytac takiego misz masz, bo wyglada jakbys to jednym tchem chciala to napisac. Po kazdym watku i zdaniu wstawiaj kropke.
    Taka mala kolezenska prosba do Ciebie. Mysle, ze wszystkim nam (a kolezanki z forum sie ze mna zgodza) bedzie sie o wiele latwiej i przyjemniej czytalo.
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    Czesc dziewczynki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    Channtall moze to infekcja? Jakies objawy masz? Swedzenie, pieczenie?
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    hej simka :)

    Ja dzis 25 dzien :) Dzis zaczely mnie bolec piersi , od jakiegos czasu przed @ tak mam. poza tym to humor dopisuje, nie mam zadnych zalaman ani nic w tym stylu, po prostu pokornie czekam na nastepny cykl :)
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeJan 23rd 2012
     permalink
    sinoma: Iwoas, wielka prosba do Ciebie. Wstawiaj w swoje wypowiedzi prosze znaki interpunkcyjne, chociaz tylko kropki i przecinki. Zeby mozna bylo sie doczytac. Ja osobiscie nie lubie czytac takiego misz masz, bo wyglada jakbys to jednym tchem chciala to napisac. Po kazdym watku i zdaniu wstawiaj kropke.
    Taka mala kolezenska prosba do Ciebie. Mysle, ze wszystkim nam (a kolezanki z forum sie ze mna zgodza) bedzie sie o wiele latwiej i przyjemniej czytalo.



    Ja się podpinam i jeszcze przypominam o ortografii i opcji edytowania w Wordzie jeśli masz problem z ortografią
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Witam z rana:-)
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Witaj Gosiu :bigsmile:
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    hej dziewczyny,

    a ja chora :/ tak przeczuwalam ze maz mnie zarazi . Glowa mi peka, niedobrze mi, mam katar, nie mowiac juz o bolu gardla , normalnie calosc !
    ledwo co sie z lozka wygrzebalam. Temperatura 38,3. A jeszcze wczoraj byl spokoj, czulam sie normalnie; Masakra.
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    oj to wspolczuje Moyka, ja to juz nie pamietam kiedy bylam chora, jak juz to katar i nic wiecej. nawet mąż co czesto choruje nie jest w stanie mnie zarazić.
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeJan 24th 2012
     permalink
    Moya.... Zarazilas sie ode mnie :) :) a ja wczesniej zarazilam sie od Myszki :)

    Mi powoli przeziebienie...schodzi...ale wymaltretowalo mnie strasznie....

    Przepraszam dziewczynki za brak polskich liter... Ale pisze z telefonu..
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    rany a gdzie was wszystkie wywiało???? :shocked:

    ja dzis kupiłam testy owulacyjne te tzw. apteczne, bo do tych z allegro mam wątpliwości. zrobilam dzis pierwszy, dzis mam 14dc
    kreska wyszla słaba, wiec jutro dalej będziemy testować
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJan 25th 2012 zmieniony
     permalink
    Ile taraz stoja w patece ??? i ile sztuk ???
    chyba sie zaopatrze na nastepny cykl :)
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeJan 25th 2012
     permalink
    ja kupowałam w rossmanie, te LH test za 5 szt 24,99zł, duzo drozej niz te z allegro, ale wyglądają dużo solidniej
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Witam sie i jestem zalamana dzis moja mamusia zmarła przegrała walke z chorobą:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    --
  5.  permalink
    Iwoas nie wiem co powiedzieć. Bardzo mi przykro. Tulę mocno :grouphug:
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    iwoas...bardzo mi przykro...brak słów:cry:...myślałam że już było w miarę ok...dobrze że ostatnio byłaś u niej...trzymaj się:kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    iwoas bardzo mi przykro . . . brakuje słów, żeby wyrazić to ,co się czuje w takiej chwili. Ooooj, znam ten ból doskonale, to najgorsze, co może się przydarzyć każdemu dziecku. Bardzo Ci współczuję, że i Ciebie Bóg tak doświadcza. Nie ma słów, które ukoiłyby ten ból. nooo, nie ma :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    bardzo mi przykro :sad: bardzo bardzo mi przykro
  6.  permalink
    Iwoas przykro mi bardzo. Tulę. Trzymaj się jakoś.
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    iwoas- wlasnie przeczytalam, strasznie mi przykro kochana:cry: dla mnie najwiekszy bol to strata , trzymaj sie kochana
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    iwoas, bardzo mi przykro :( Bardzo mi przykro :(
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    iwoas bardzo mi przykro z powodu mamy
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Iwona przykro mi bardzo :(
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Iwonko bardzo mi przykro, ale pamiętaj, że gdy ktoś odchodzi to rodzi się nowe życie i może właśnie ono teraz się pojawi
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Iwonka wspolczuje z calego serca,trzymaj sie kochana ....
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Gosia8510 wiem ze tak jest jeden umiera, drugi sie rodzi mam nadzieje ze w tym cyklu nam sie udało...... dziewczyny dzieki za slowa pocieszenia
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Iwoas, wspolczuje... przykro mi
  7.  permalink
    Iwoas, strasznie mi przykro :(

    3 dni neta nie mialam, masakra... bez neta to jak bez reki.... bylam dzisiaj u ginekologa, maluch ma 46 mm, machal do mnie dzisiaj hihi, wyniki dobre, grupe krwi musze powtorzyc bo wyszly przeciwciala;/
    --
  8.  permalink
    Iwonka bardzo mi przykro
    --
  9.  permalink
    Iwonka przykro mi bardzo[*]
    -- ,
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    leneczka dzieli nas 5 dni ciązy :) ja dzis mam rowno 4 tyg, :)
    •  
      CommentAuthorkarla84
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    channtall jak dziś u ciebie test lh? u mnie 13 dc,druga kreska na teście lh jeszcze troszkę bledsza od pierwszej..
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 26th 2012
     permalink
    Iwoas - mnie rowniez bardzo przykro :( [']
    --
  10.  permalink
    aborta kiedy masz wyniki z konkursu na bloga roku?
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeJan 27th 2012
     permalink
    Wyniki już były wrzuciłam nawet na blogu :)
  11.  permalink
    Już widzę :-)
    •  
      CommentAuthorchanntall
    • CommentTimeJan 27th 2012
     permalink
    karla wychodza mi bladziutkie kreski :( moze wogole owulacji nie mialam, chociaz jajnik mnie bolał i jeszcze wczoraj podbrzusze mnie bolało.

    w tym cyklu zmieniłam termometr na elektroniczny i nie wiem czy dobrze zrobilam
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.