Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJun 11th 2007
     permalink
    Jak tam staraczki czas Wam do konca cyklu leci?
    Ja nie moge sie doczekac kiedy bede mogla zrobic test.Dzis w 7 dniu po ewent.owulacji spadla mi tempka.Moze to implantacja,czy cos takiego.
    Czlowiek sie nakreca,szuka w sobie oznak...fasolki.Zapraszam na wykresik moj:)
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJun 11th 2007
     permalink
    Mycha - no pewnie, że cię pamiętam :))) strasznie się cieszę, że się odezwałaś! do insemy też się przygotowujemu, ale o tym możemy pogadać na forum o insemie (chyba w 28 dni); jak możesz to znajdź je i opisz swoje wrażenia; no i przykro mi, że ta pierwsza nie wyszła :(
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJun 11th 2007
     permalink
    hoguś - cieszę się, że mnie rozumiesz :) fajnie masz, że to już połowa ciąży.... a tak niedawno starałyśmy się razem... jak sobie zaczn e liczyć ile to czasu tu czekam i czekam i ile babeczek już w miedzyczasie zafasolkowało, to robi mi się strasznie przykro :( wole więc sie na tym nie skupiać...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorMycha
    • CommentTimeJun 11th 2007
     permalink
    giga znalazłam już o insemie i nawet tam napisałam :) postaram się teraz częściej tu zaglądać :)
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJun 11th 2007
     permalink
    to już lecę poczytać :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeJun 11th 2007
     permalink
    A mnie zaczyna krecić jak na @ pewnie rano bedzie :(
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 11th 2007 zmieniony
     permalink
    Bajarka opowiada, a seksedukatorka naucza młodzież.

    Nowość w biologii człowieka, ważna dla starających:
    Uprawiając seks podczas miesiączki, podobnie jak PODCZAS CAŁEGO CYKLU, bez stosowania środków antykoncepcyjnych można zajść w ciążę.
    Post z 11.06.2007.
    :-)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 12th 2007
     permalink
    he he dla starajacych sie Ama powiadasz???? - a co z odkladajacymi ?????kiedy uprawiac sex????:rasta::rasta::rasta:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2007
     permalink
    Ano, też problem.
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 12th 2007
     permalink
    No wlasnie bo my starajace sie - dzialamy kiedy sie da - gorzej z Wami odkladajacymi - co czasami w czasie @ dla pewnosci tylko dzialacie. Niedlugo sie okaze ze NPR nie istnieje.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 12th 2007
     permalink
    aga? co Ty wipisujesz? Które z odkładających działają tylko w czasie @? Wyssałaś coś sobie z palca :cool:
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeJun 12th 2007
     permalink
    NO i @ jest :( szkoda
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2007
     permalink
    NPR widmo.
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 13th 2007
     permalink
    Lili - nie wyssałam - zerknij an wykresy odkładajacych - i zobacz sama - zacznij np od wykresu Amazonki
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 13th 2007
     permalink
    Lily, zerknij koniecznie, co się będziesz ograniczać? W końcu mam serduszka tylko w dniach 1-3, heheh, poza tym zero.

    Ile odkładających ujawnia serduszka? Warto to wziąć pod uwagę przed wyciąganiem takich wniosków.
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 13th 2007
     permalink
    wziełam wziełam
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeJun 13th 2007
     permalink
    Ja jestem odkładajaca i nie narzekam na brak :hugging:
    w końcu technik mamy do woli :jumping: a i czasem człowiek odpuści moze bedzie dzidziuś
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 14th 2007
     permalink
    aga -jesteś poprostu złośliwa i martwi mnie to że tak traktujesz intymne sprawy użytkowniczek:confused:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 15th 2007
     permalink
    Intymne sprawy sa tutaj tabu - co widac na wykreach - wiec nie rozumiem Twojej wypowiedzi!!m ze cale forum jest o sprawach intymnych.

    A poza tym to nie ja bylam zwolenniczka umieszczania na wykresach bardzo np dla mnie intymnych informacji jak formy współzycia (mam na mysli kolory serduszek) - a jesli juz to jest no to ok. Kta uwaza ze jest to zbyt intymne niech nie umieszcza lub ograniczy dostep do nich.

    Ale jesli kogos urazilam ok - przepraszam
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 15th 2007
     permalink
    Spotkałam się z moja kuzynka wczoraj i urodzila wlasnie sliczna córeczke - zaszla w ciaze w 1 cyklu po odstawieniu tabletek. Na poczatku nie wiedziala ze jest w ciazy bo normalnie dostala @ - ona zawsze miala bardzo slabą @ - ale cos ja po @ tknelo zrob test - i wyszedl + - potem do 4 m-ca ciazy miala cykliczne @ . A ciaza przebiegala prawidlowo - tyle ze ona zawsze miala bardzo slabe krwawienie w czasie @.
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJun 15th 2007
     permalink
    takim to dobrze...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 16th 2007
     permalink
    Domowe testy na sprawdzenie płodności http://www.babystart.pl/produkty.asp#testy%20owulacyjne
    --
    • CommentAuthorfmartunia
    • CommentTimeJun 16th 2007
     permalink
    witajcie staraczki.Ja wlasnie czekam na rozstrzygniecie mojego cyklu.Bardzo bym chciala aby @ nie przyszla.Dzis robilam test,wyszedl negatywny.Ale w sumie nie wiem jak ustalic termin przewidywanej miesiaczki.Mam nadzieje ze tempka pojdzie w gore
    A jak Wam ida starania?
    Milej niedzieli
    --
  1.  permalink
    dzien dobry! jestem tu nowa!! nie znam jeszcze nikogo ale bardzo chetnie poznam! mam problem! bralam przez rok tabletki antykoncepcyjne pod koniec listopada 2006 przestalam brac i od grudnia z moim narzeczonym staramy sie o dzidzie! no ale nie wychodzi nam nic!! nie wiemy co robic?! czy to moze byc powod tego ze wczesniej bralam tabletki? pozdrawiam!:wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 17th 2007
     permalink
    Króliczko, spokojnie, do roku starań nie ma się czym przejmować. Czy obserwujesz swój organizm? Prowadzisz wykres na 28dni? Jeśli tak, łatwiej będzie nam Ci pomóc.
    U każdej kobiety organizm potrzebuje innego okresu czasu, żeby powrócić do pełnej płodności.
    --
  2.  permalink
    Króliczko uspakajam Cie ze ja brałam tabletki 3 lata potem sie strałam też nie wychodziło i po roku znów wróciłam do tabletek. Tak wyszło ze po roku je odstawiłam i zaszałm w drugim cyklu starań tak że nie ma żadnej reguły.Nic sie nie martw bedzie dobrze na każdą przychodzi czas,ale witamy Cie u nas:cheer::clap::jumping::swingin:

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 17th 2007
     permalink
    Wielu brało i starania latami bezowocne, nie ma reguły.
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Dzień Dobry wszystkim Kobietkom starającym się o małą kruszynkę...- ja jestem b. początkująca ponieważ dopiero drugi miesiąc będę starała się o dzidzię...a już mam wrażenie że psychika mi siada :-) - we wszystkim dopatruję się ciąży....
    Może któraś z Was powie jak z tym walczyć?! albo jak Wy sobie radziłyście z tym?
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Kicia - przede wszystkim musisz sie wyluzowac i nie myslec o tym ze starasz sie odziecko - bo to nic nie da - ja wlasnie pierwszy miesiac nie prowadze obserwacji i licze ze wkrotce sie nam uda - a z 28 dni zrobilam 7 cykli - a teraz owszem mam wykres ale nie mierze juz tempki. A z drugiej strony 2 miesiace to jest nic - to dopiero sie poznajesz - wiec spokojnie do tego podejdz - kochajcie sie ile sie da - i nie myslccie o dziecku - samo przyjdzie - jest tutaj duzo takich przypadkow:) he he -powodzenia i pozdrawiam
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Bardzo dziękuję za słowa otuchy...., czasem mam wrażenie że zwarjuję
    Jeśli ktoś kiedykolwiek powie mi że staranie się o "planowaną" dzidzię jest przyjemnością to kopnę go chyba w kostkę!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Kicia, ja sobie powiedziałam bezczelnie, że jestem, jak wszystkie babki, piękna, płodna i ponętna i że i na mnie przyjdzie kiedyś czas, a nie mnie o tym decydować, kiedy... No i proszę ;). Poza tym zastosowałam się do rad ekspertów i dziewczyn na 28dni :wink:
    --
    • CommentAuthorAgniesia26
    • CommentTimeJun 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny - jestem nowa...chm pierwsze moje zdanie tutaj:)Staramy się z mężem o dzidziusia juz 11m-cy - przeszłam już chyba każdy z etapów, od wielkiej nadziei, ze już się udało, po wielką rozpacz - bo to <<ciąża biochemiczna>>. Był czas, że już nawet nie chciało mi się przytulić do męża, bo przecież <<po co>>, jeśli i tak nic z tego...a te brzuszki na ulicy, wszędzie kobiety w ciaży, dzieci, rodzina która wciąż się pyta i myśli, że my tak dla wygody chyba - ale komu ja będę tłumaczyć??? 20-letniej kuzynce, która zaliczyła wpadkę - czy koleżankom, które zaraz po ślubie pozachodziły w ciążę??? Sa dni zwątpienia i dni wielkiej nadziei, że i na mnie przyjdzie czas, znalazłam to forum i mam nadzieję, że odnajdę siłę, której potrzebuję - i wiem, że nie jestem sama - choć to marne pocieszenie, bo chciałabym aby każda z nas jak najszybciej doczekała się tej okruszynki, której tak bardzo pragniemy....Agnieszka
    • CommentAuthorAgniesia26
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    ...........ach no i licze na Waszą pomoc:)hihi rozgryzam powoli forum i sposób zapisywania moich cykli:)ale jakby co - mogę na Was liczyć???
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    co to jest ciąża biochemiczna? - urojona?
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Fiufiu, z moją psychiką jest już troszkę kulawo....
    Mam wyrzuty sumienia że nie zaczęliśmy starać się o dzidziusia po ślubie tak jak chciał tego mój mąż tylko 3 lata po....tym bardziej że za chwilkę na karku stuknie mi 30 a wszyscy mnie straszą że to bardzo późno....
    Fiufiu o jakich radach mówisz???
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Kiciu, ja też za moment skończę trzy dyszki, no i co z tego?

    Najważniejsze rady z perspektywy czasu: wstrzymanie się ze współżyciem do okolic owu (żołnierzyki powinny przynajmniej 5 dni odpocząć!), trzymanie odnóży w górze po przytulanku przez jakieś pół godziny. No i całkowita przyjemność :)
    --
    • CommentAuthorAgniesia26
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Lily - ciąża biochemiczna - to taka ciąża, która obumiera bardzo wcześnie - można powiedzieć, że nastąpiło wczesne poronienie samoistne. U mnie było tak - test wyszedł pozytywny,bHCG z krwi też wyszło - choć malutkie, ale było za wcześnie na badanie USG, potem było puste jajo płodowe i duuuuuuuuzo duuuuuuuzo krwi, więc,,,lekarz powiedział, ze 100%pewności nie ma że ciąża była, ale czy jej nie było też nie może mi tej pewności dać - więc, cierpiałam bardzo - to było w marcu, a teraz wciąż czekam..
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Biochemiczna - tak krótka, że niewywołująca nawet przesunięcia (lub małe) @. Można ją zauważyć tylko jeśli zrobi się zbyt wcześnie test (o ile test ją wykryje).
    Wynik testu jest pozytywny, a potem przychodzi @.
    --
    • CommentAuthorgoska80
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    cześć dziewczyny jestem nowa na tym forum ale podobnie jak wy staram się o dzidziusa to już drugi miesiąc oczekiwań i nic:angry:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Witaj goska80, spokojnie, i na Ciebie przyjdzie pora :). Prowadzisz wykres?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    gosia - a dlaczego po 2 miesiącach miloby być cos? Pamiętaj że jest tylko 30 % szans na zajście w ciąże jeśli oboje z rodziców są plodni i współżyją w płodne dni
    • CommentAuthorgoska80
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    widzicie dziewczyny ja jestem całkowicie zielona!!!!!!!!!od niedawna dokładnie od dwóch miesięcy obserwuje swój organizm tzn. dni płodne i niepłodne, wykresu nie prowadzę ale widzę że będę musiała zacząć:shamed:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Skąd wiesz, kiedy jest okres płodny i niepłodny, skoro nie prowadzisz wykresu? Masz go tylko na karcie obserwacji?
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    goska - to jak jestes zielona to dobrze trafilas - tutaj jest sporo wiedzy:0)
    • CommentAuthorgoska80
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    zawsze wydawało mi się że z zajściem w ciąże nie powinno być problemów (ot tak hop na krowę i cielę gotowe) dlatego nie przywiązywałam do tego większej wagi natomiast ostatnio przeczytane tony literatury dało mi wiele do myślenia i powiem szczerze że zaczynam się martwić wydaje mi się że troch na wyrost ale czytając wasze komentarze jakoś łatwiej pojąć mi pewne rzeczy i przede wszystkim terminologię:bigsmile:
    • CommentAuthorgoska80
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    tzn wydaje mi się że wiem kiedy mam dni płodne i niepłodne po badaniu śluzu, ale jestem początkująca więc nie dziwcie się brakiem mojej profesjonalności w tej dziedzinie, dopiero uczę sie tak naprawdę mojego organizmu ale faktycznie z waszego forum wiele można dowiedzieć się ciekawych rzeczy, z resztą ponieważ zaliczam się do niecierpliwych już w czwartek uderzam do ginekologa aby pomógł mi w ustaleniu najlepszego momentu na poczęcie dzidziusia, narazie jem kwas foliowy, a zrobiłam jeszcze badania na toksoplazmę i różyczkę:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    ginekolog to ci niestety chyba nie jest w stanie pomóc na tym etapie; jedynie obserwacja własnego ciała; spróbuj prowadzić wykresiki na 20dni.pl a zobaczysz, że określenie czasu płodnego nie jest wcale takie trudne
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    Lekarz zachęcił Cię do prowadzenia wykresów?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    gośka 28 bardzo pomaga więc może wykorzystaj ten program i załóż wykresik a w szczególności, że zaliczasz się do niecierpliwych osób tak jak i Ja! Chciałam na samym początku wszystko na "wczoraj" no i praktycznie na pozytywny wynik testu ciążowego długo nie czekałam :))
    • CommentAuthorgoska80
    • CommentTimeJun 18th 2007
     permalink
    dzięki dziewczyny :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.