Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    nieee, skąd, Gdy chcesz dodac komentarz, to jest rubryczka, nad którą jest napisane "Szepnij do (opcjonalnie)"
    Wydaje mi się, ze jest to po to, by osoba, która wczesniej pisała na forum wiedziala, ze zwracam sie akurat do niej. Masz tez tę rubryczke? Na dole gdy zamierzasz napisać komentarz...
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    Giga hej babolu, ja robiłam w szczęśliwym cyklu ten sikany test i mnie wyszła tak "Chmurka " na górze, to taki osad wytrąca sie z moczu i jesli unosi sie przy powierzchni znaczy sie ze jest sie w ciąży a jak blizej dna to znaczy ze znowu kolejny cykl starań. A ty chyba po tym pregnylu to jeszcze nie masz testować co :wink::bigsmile: trzymam za wszystkie kciuki a za weteranki tego forum szczególnie:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    Hehe - a ten test kiedy sie robi???
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    giga25 napisała, ze w dniu spodziewanej miesiączki. Fajnie, ja robię w niedzielę :) Ale czadzik :) Śmieszności takie :)
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    Honia - ja jak @ nie dostane tez w nd:)
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    No to trzymam kciuki za wasze teściorki - i niech się uda !! Tfu tfu tfu ...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    hihi już widzę te zamrażarki zawalone słoiczkami :)))

    Honia - widzę opcję szepniecia, ale za bardzo nie wiedziałam do czego to :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    hello
    co ja widze same nowe nicki witam
    ale jak dobrze zobaczyc kogos zanjomego :)giga
    choc wolabym cie zobaczyc juz w innej kategori :)
    no u mnie po staremu :(
    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    no widzisz Rosa.... i to nas nadal łączy :(((
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 13th 2007 zmieniony
     permalink
    witam serdecznie, trafiłam na forum przypadkiem, ale cieszę się, że spotkałam tu ludzi z podobnymi problemami jak ja..moim problemem, oprucz tego, że nie wiem czy uda mi się zajść w ciąże,podejrzenie PCO, aczkolwiek mam mało LH, ale reszta hormonów na PCO nie wskazuje, ale lekka nadwaga,no i te durne pęcherzyki niepękające w jajnikach, głównie prawym, no ale fakt starań o dzidziusia, to dopiero dwa cykle prób,jest to, że we wrześniu a potem w styczniu miałam wycinanego raka złośliwego- guzka-czerniaka,pod piersią, oraz część węzłów chłonnych, problem polega na tym ze problem z miesiączkami mam od ok 5,5lat, a czernak nie lubi zmian hormonalnych, teraz biorę duphaston,min. na wywoływanie miesiączek i na zajście w ciążę, wcześniej leczona byłam harmonetem- na wywoływanie miesiączek..i tak wkółko,z mężem bardzo chcielibyśmy dzidziusia- pewnie powiecie idiotka, miała raka, a teraz chce dziecko, niestety czerniak ma duży procent przerzutów, i najczęściej wraca w ciąży- przy zmianie hormonów, tak więc teraz(kilka miesięcy po wycieciu) mam największe szanse na brak przerzutów, tak wię moja sytuacja jest średnio ciekawa, ale zawsze jest szansa, że przerzutów nie będzie, i że wszystko będzie wporzątku, i tego staram się trzymać, chociaż kiepska ze mnie optymistka
    :sad::sad:
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 14th 2007
     permalink
    cześć dziewczyny, trzymam kciuki, za wszystkie starające się :thumbup: na szczęście większości z forumowiczek się udaje, ja trzy dni temu robiłam kolejny teścik bo @ nie przyszła i już miałam nadzieję,bo wcinam duphaston i @ jak w zegarku, a tu nic a wczoraj niespodzianka, @ se przyszła i już, a najdziwniejsze jest to że naprawdę jak nigdy nie miałam objawów @, no trudno, kolejny cyklik przed nami :sad:
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 14th 2007
     permalink
    a oczywiście wszystkim którym się udało WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!:cheer::clap:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 14th 2007
     permalink
    Beatko - nawet do głowy by mi nie przyszło, że po wycięciu czerniaka nie można się starać i nie uważam cię za głupią; u mnie wykryto marker raka piersi; niby jest duża szansa, że się nigdy nie uaktywni, ale jednak jest i nie zamierzam przez to odmawiać sobie posiadania rodziny :)
    trzymam więc kciuki i za was :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 14th 2007
     permalink
    to jest niesamowite, co się teraz dzieje,gdzie podziały sie zdrowe kobitki :sad:, coraz więcej nas choruje i ma życie pod górke,obłęd, giga życzę wszystkiego dobrego i muuuultum zdrówka:wink:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    to prawda beatko... mamy pod górkę :(

    Honia - czekam na relację z mrożenia :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    ech - pod gorke pod gore czasami nawet

    jaka relacja z jakiego mrożenia???hm??? chodzi o tescior sikaczowy?
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    o teścior chmurkowy :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    aaaaaaaahhhhhhhhhhaaa

    ja nawet nie robie bo sikacz wyszedł ''-''
    --
  1.  permalink
    a u mnie dziś tempka marzenie 37,06 :bigsmile: ale najpewniej zakłócona, ech :wink:
    sama jestem ciekawa jak będzie jutro
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    blasku czyżbyśmy oby dwie miały lada dzień zmienić kategorię? :wink:
  2.  permalink
    zobaczymy, zobaczymy Jemmuś :wink: musimy mieć nadzieję że to już :bigsmile:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 17th 2007
     permalink
    Blasku czekamy czekamy:)
    --
  3.  permalink
    buuu, i wyszła figa z makiem, dziś pojawiło się plamienie :fierce:
    ale następny cykl już niedługo :bigsmile: odbijemy to sobie!
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 17th 2007
     permalink
    A pewnie Blasku pewnie - odbijcie to sobie a z pewnoscia sie uda!
    --
    •  
      CommentAuthorGosiak
    • CommentTimeJul 18th 2007
     permalink
    Tak sobie podczytuje i w końcu dołączam się do dyskusji ;)

    Rozbroiła mnie wizja słoiczków w zamrażarce ;) mój mąż cierpliwie zniósł, że po wklejaniu serduch w dni płodne ląduje z nogami na ścianie, ale nie wiem czy taką zawartość zamrażarki był przełknął ;)

    na początek, życzę wszystkim zaciążonym samych spokojnych dni, a tym które się starają II kresek na teście!
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 18th 2007
     permalink
    hihi do odważnych świat należy :)))

    ja tak się kryłam z tymi siuśkami, że mi zamarzły, bo akurat wtedy rodzinka sie zebrała na śniadanie i siedzieli i siedzieli...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 19th 2007
     permalink
    ha ha :) Gigus dobre !!!!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeJul 19th 2007
     permalink
    Hej hej. wrzucam tu, może którąś to zainteresuje. taką samą wiadomośc umieściłam pod moim wykresem ale sądzę, że tu może być szybszy odzew:

    Dziewczyny – mam do sprzedania testy owulacyjne firmy Acon. Ja ich nie zużyję, bo już wiadomo, że czeka mnie leczenie trwające minimum 1 pełen miesiąc plus szczepienie przeciwko żółtaczce typu B (co daje min. 3 miesiące czekania, jak nie 6).

    Testy mają ważność do września 2007 !!!

    15 sztuk testów owulacyjnych Acon – cena wyniesie 30 zł za całość + 5 zł przesyłka = 35 zł.
    Gratis dorzucę test ciążowy o czułości 10 mIU/mL


    5 szt testów Acon kosztuje w aptece 35 zł. Jeśli nikt ich nie kupi, to je bezsensownie wykorzystam :)))))
    Mają b. wysoką czułość. Na ulotce napisane było, że 25 (albo 30 mIU/mL, nie pamiętam) a są o wiele bardziej czułe od Wondfo, które ponoć mają 20 mIU/mL.Wiem – bo w tym cyklu testuję obiema firmami dla porównania. Widzicie, jaki bezsens… bo starać się nawet nie mogę :/
    Osobie, która wyrazi chęć przygarnięcia testów – wyślę w wiadomości skróconą instrukcję obsługi – jeśli sobie tego zażyczy a do koperty dorzucę ulotkę, JEŚLI JĄ ZNAJDĘ :-) Przesyłka dyskretna, polecona i priorytetowa.
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 19th 2007
     permalink
    hihi ja tam się na owulacyjnych zawiodłam i dodatkowo nastresiłam, ale oferta apetyczna :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorsniezka30
    • CommentTimeJul 19th 2007
     permalink
    Hej,
    ja bym chętnie skorzystała z tych testów :) NIgdy ich nie używałam a zawsze mysłałam zeby spróbowac. Tylko by mi musiała napisac dokladnie co i jak, i kiedy .. bo jestem zielona :) Może te testy by mi pozwoliły zafasolkowac:) Mój mail to sniezka30@poczta.onet.pl podaj mi wszystkie dane co i jak do przelewu :) pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeJul 19th 2007 zmieniony
     permalink
    • CommentAuthorEwa82
    • CommentTimeJul 20th 2007
     permalink
    cZEŚĆ DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA.JA STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA OD 7 MIESIĘCY,ALE OD TEGO MIESIĄCA DOPIERO ZACZEŁAM MIERZYĆ TEMPKI I KUPIŁAM TESTY OWU.WŁAŚNIE DZIŚ ZROBIŁAM TEST I WYSZEDŁ POZYTYWNY MAM NADZIEJE ŻE W KOŃCU UDA MISIĘ.:smile:
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 23rd 2007
     permalink
    Witam dziewczyny po dłuuugiej nieobecności:bigsmile: Wakacje w pełni i wyjazdy, odpoczywanie i relaksik. :cool:
    Ależ tu nowych "twarzy" przybyło hohoho Buziaki największe dla Gigi i Rosy:winkkiss::winkkiss:
    Nasza trójka dzielnie się trzyma na wątku dla staraczek, ale my to już stare staraczki jesteśmy hihihihii
    Psychika rewelacja, po wakacjach biorę się za lekarzy, musiałam dłużej odpoczywać w stanie niezmienionym :) ale..
    przynajmniej psychicznie jest super, na co czekałam przecież od września. Baby odezwijcie się czasem na gg:flowers:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 23rd 2007
     permalink
    odzywałam się ty cholero jedna na gg i nie było odzewu!!! pewnie tak się relaksikowałaś, że komp poszedł w odstawkę hihi zanim mi zniknełaś miałaś odebrac jakieś wyniki... chyba od alergologa; no i jak? co wyszło???
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Giguś alergolog nadal czeka hihii także nie wiem co tam powychodziły za cuda. Relaksik natomiast jak najbardziej, tylko pogoda mnie poprostu wykańczała. Taki upał i duchota nie dla mnie. Lubię ciepełko, ale nie takie. :devil:
    Dzisiaj od rana mordka mi się śmieje, nareszcie ochłodzenioe i słońce nie praży, a nawet wiaterek wspomaga chłodzenie. Dla mnie REWELACJA !!! :bigsmile: Siedzę na forum od wczoraj bo Dronka z And właśnie rodzą hihhii ale się chyba babolki umówiły :bigsmile: Jak nic tak nic a jak już to obie równocześnie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    no to sie babki wzięły :) Inez już Bastka ma :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    No zaczęło się wielkie rozwiązanie. Lecą jedna za drugą hihihii :o)))))))
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Ech lecę coś w domu popchnąć, pewnie wybór padnie na odkurzacz hihihi Na tą chwilę tak tu siedzę i siedzę i co chwila stronki odświeżam, że może JUŻ - COŚ !!! Lepiej się więc czymś zajmę :bigsmile:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Widzę ze mamy to samo, ledwo siedze po nieprzespanej nocy, mam biegunkę i jest mi niedobrze ale przy kompie co chwilke i na wieści czekam od naszych finiszujących
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Ja nie wiem jak to działa, ale szczęście i emocje się tak udzielają :bigsmile: W dodatku właśnie się dowiedziałam, że jadę na 2 tygodnie w moje ukochane miejsce na wakacje i już wogóle mam szał w domu i radość ogromna:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    nie za dobrze ci baby????? znowu wybywasz.... szczęściara
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeJul 24th 2007
     permalink
    Giguś no szczęściara ze mnie poprostu hihihi jadę sobie poleżeć i zmienić powietrze hihii Szkoda tylko że dopiero 7 sierpnia bo ja już bym najchętniej wystartowała:bigsmile: Jak tak policzyłam to kto wie, może się coś trafi ? :cool:
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    hej kaja jesteś tam?
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    jestem
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    my się staramy od 4 cykli, ale to tak nie na siłe, tak pożądnie od dwóch, teraz jest trzeci, wcinam duphaston, bo moja gin, a naprawdę super babki, leczy mnie od 6 lat, stwierdziła, że zaczniemy kilka cykli tak, a potem clo,to głównie przez trego mojego czerniaka więc jeśli teraz nie wyjdzie to od następnego cyklu clo, bo mi wogóle wsiąkły miesiączki 5 miesięcy temu, i duphaston dostałam na wywołanie, ufff, to tak po krótce
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    hej beata jesteś tam?
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    a tak na dobrą sprawę stu procentowej pewności czy mam owulacje lekarze nie mają, jeśli teraz nie wyjdzie, to zacznie się tona badań, a ja nerwus jestem i jak się jeszcze bardziej zestresuje, to kicha, już pewnie nic nie wyjdzie:sad:
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ja problemy z miesiączką mam chyba od zawsze cykle mam tak różne że ciężko utrafić w dni płodne niestety
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    spokojnie dacie rade ja też zawsze żyje nadzieją. ja po tym cyklu jak nic nie będzie to mam mieć robione badanie kontrasrem jajników ale za bardzo nie wiem na czym to polega
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ja podobno nie mam owulacji tak podobno wynika z pomiaru tempy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.