Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    a tak właściwie dziewczyny to z kąd jesteście?
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    amazonka, to nie to, ze ja nie wierze, że on się nie sprawdzi, tylko poprostu obawiam sie,ze nie bedę konsekwentna w jego robieniu
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ja biorę clostibegyt i tak mam nie regularne ale ponoć mają mi pomóc żebym miała owulację piernik tam wie
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ja jestem z gorzowa wlkp., a studiuje w poznaniu, a ty?
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ja jestem z Zaniemyśla koło Środy Wlkp. i ucze się w studium policealnym w Zaniemyślu
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ale o studia też już zachaczyłam ale jakoś mi nie poszło
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    mi gin powiedziała, że byśmy narazie próbowali z duphastonem, jak się jakiś dłuższy czas nie uda, to wtedy clo, ale ciągle powtarza, że ja nerwus jestem i cały sukces to psychika, i że mam się nie martwić..zobaczymy...
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    wszystkie jakoś tak porozrzucane po polsce jesteśmy, hii:bigsmile:
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    mój gin mi kazał od razu brać clo ja tak się stresuje że ostatnio jak byłam prywatnie to zapomniałam zapłacić za wizytę ha ha ha
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ja to wogole jestem nerwus stresuję się tym że nie mogę jakoś zajść
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    a co studiujesz?
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    a babka gin w poznaniu baaaaardzo nie sympatyczna, też mi kazała brać clo i insuline i luteine i to tylko na wyregulowanie @ ,tylko cholera nie wiem po co ta insulina??? hczciała mnie zabić, bo bym w spiączke zapadła bo wcale dużo cukru nie mam,a najlepsze jest to, że kazała mi przyjśc w następnym syklu już w ciąży jakby to takie łatwe było, a pozatym wtedy to było kilka miesięcy temu jeszcze nie wiedziałam czy już mogę się starać o dzidziusia, przez to moje raczysko, a moja gin, to przede wszystkim rozmawia i konsultuje z innymi..i wybiera na początek jak najmniej inwazyjne metody i tak pokolei, a nie od razu z gróbej rury, (mówię tak ogólne o moim leczeniu, przez te lata)
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    kaja ja też jestem nerwus, ale wbiłam sobie do głowy ze muszę pozytywnie myśleć i tego się trzymam, pewnie jak mi znowu nie wyjdzie bedę się baaaaardzo smutać, ale do końca cyklu jescze trochę :bigsmile:, a nóż widelec się uda
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    ja prawo studiuję, ale chciałam co innego, tak jakoś wyszło, i teraz już trzeba dokończyć , z chęcią założyłabym sobie malą przytulną kawiarnię gzieś w górach, o tam bym odpoczęła, a ty w jakim studium się uczysz?
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    u nie cykl dopiero nie dawno się zaczął więc na razie mam pozytywne myślenie jak się znowu nie uda będę miała chwilowego doła:confused:
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    teraz skończyłam informatyczne a od września zaczynam logistyczne. bo mam rentę rodzinną i szkoda mi kasy żeby przepadła
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    to jest moje gg jakbyś chciała się czasem odezwać 2539328
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    moje jest taki 1294780 jakbyś miała ochotę pogadac
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    no pewnie jak można jeszcze przedłużyć, to trzeba korzystać, a przy okazji jakiś papierek będzie, a to się zawsze przyda
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    no w sumie racja. dobra znikam popiszemy sobie kiedy indziej oki?. bedziesz czasami?
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 25th 2007
     permalink
    będę będę..znajdziemy się, pozdrawiam, pa
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    o kobitki... aleście się rozgadały :)
    jak macie schizować obserwując siebie i mierząc tempkę, to może faktycznie nie ma sensu, żebyście się w wykresikowanie bawiły... ja tu też przyszłam zielona i pojęcia nie miałam co jak i dlaczego, ale teraz, choć nadal nam nie wychodzi zaciążenie, obserwacja samej siebie sprawia mi ogromną frajdę :)
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    hej. od razu nie ze schizujemy... może coś w tym jest
    • CommentAuthorBeata23_
    • CommentTimeJul 26th 2007
     permalink
    wsumie giga to masz rację, tylko obawiam się że zapału mi nie starczy:bigsmile:
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    witajcie dziewuszki, dawno mnie tu nie było, bo odpuściłam to wszystko na trochę. Ale niestety dalej nic z tego, we wtorek idę do mojej gin żeby zapytać o badania bo to juz 7 miesięcy. Czy ktos może mi powiedzieć jak to wygląda, tzn. jakie to są badania i czy ginka je wszystkie sama mi zrobi czy mnie gdzies pośle?

    tom lukowski i dhlubecka - bardzo proszę o ponowny kontakt na mojego maila bianca23@op.pl ponieważ zaginęly mi dane!
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    hej ewuncia. siedem mcy mam już za sobą . ja już czekam 10mcy i nic niestety ....
    na temat badań to nie wiem ja mam na razie robione wsztystkie u mojego gina ale jak bedzie z moim badaniem kontrastu to nie wiem ale podejzewam że w jakimś szpitalu
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    witaj kaju, dziękuję za odpowiedź, no to widzę że obie staramy się w podobnym czasie:)
    a co to za badanie kontrastu? czy to jest jedno z podstawowych badań czy już dalszy etap?
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    A jeszcze zapomniałam was zapytać o jedną rzecz: mierzę sobie 3 cykl tempkę i powiem że mam zaskakująco smieszne wykresy (robione odręcznie na kartce). A już poprzedni cykl był naprawdę kosmiczny! Czy to normalne że skoki temki są aż takie duże w krótkim czasie, np.jednego dnia mam 36.60 drugiego 36.85 nastepnego 36.65 nastepnego 36.90 a nastepnego znowu 36.60. Mój wykres wygląda jakbym Tatry malowała! To kiedy ja mam tą owulację? Jeżeli któraś ma podobnie dajcie znać. pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Ewuńcia, czy mogłabyś wklepać swoje wykresy (choćby ostatni) na 28dni i nam go udostępnić? Skoki są przedziwne. Czy mierzysz zgodnie z zasadami?
    --
    • CommentAuthorewuncia
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    witaj Fiufiu, jest problem z umieszczeniem moich danych, próbowałam juz parę razy ale nie moge sie tam dostać, rejestruję się dostaję linka na maila i... jest nieaktywny. Naprawdę uważasz to za przedziwne? mierzę zawsze rano o tej samej porze tylko że zwykłym termometrem rtęciowym... zamierzam się do kupna tego o którym tu tyle piszecie ale jakos nie mam po drodze:)
  1.  permalink
    Kochane mam pytanie kiedy najlepiej starac sie o dzidzie, oczywiscie po obserwacji sluzu bo nie umiem na postawie temperatury nic stwierdzic a zreszta u nas ciezko znalezc termometr z dwoma miejscami po przecinku:cry: Czy jak sie ma duzo sluzu i rozciagliwy to wtedy najlepiej sie kochac czy po tym, czy moze jak dopiero sie zaczyna ??? Licze na wasza pomoc :)
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    hej euńcia. badanie kontrastem to juz dalszy etap na razie biore clo. i też mierze teme ale juz sama nie wiem od kiedy tak długo
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    karolkabatorka dużo śluzu i rozciągliwy (jajo kurze) to śluz płodny, chociaż ja po prostu kupiłam test owulacyjny bo nie bardzo jak miałam prowadzić obserwację ze względu na pracę, wyjazdy zagraniczne i zmiany czasu itp.
    Rozsyłam fluidki dla staraczek, oby Wam sie szybciutko udało
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    --
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    jak działa ten test owulacyjny?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Spieszę z odpowiedziami, po kolei ;)

    Ewuńcia, problemy techniczne zgłoś Damazemu w wątku "pytania do Damazego" albo na maila damazy@28dni.pl

    Karolkabatorka, najlepiej oszczędzać żołnierzyki i od momentu pojawienia się śluzu, o którym piszesz, kochać się co dwa dni.

    Kaj@, testy owu działają na takiej zasadzie, że wykrywają stężenie hormonu LH (szczegóły w Wiki), jeśli przekroczy ono próg określony przez producenta testu. U niektórych dziewczyn pik LH jest niższy niż ta wartość i testy w ogóle nie wychodzą, a one i tak jajeczkują i zachodzą w ciążę. U mnie test zaskoczył :)

    Trzymam za Was kciuki!
    --
  2.  permalink
    fiufiu:wink: Tak wogole to fajny masz nick:tongue: dziekuje za odpowiedz, kurcze nie wiedzialam ze zolnierzyki trzeba oszczedzac, bo ostatnio jak widze mojego kochania to az nie moge sie powstrzymac :wink: Z czego on jest bardzo zadowolony. Zobaczymy jak bedzie z ym sluzem w tym miesiacu bo tez roznie z nim bywa dlatego myslalam zeby kochac sie co drugi dzien i ze moze zaskoczy:smile: Termometr mam do jednego miejsca po przecinku takze mam narazie ze jak narazie moze taki ujdzie bo tutaj na serio nie moge znalazc innego. fajnie za tutaj jestescie i ze pomagacie sobie nawzajem bo nie wszedzie tak jest. :grouphug:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    Hej Karolka, Fiufiu to z Harry'ego Pottera (proszek fiufiu), zresztą napisałam o tym w wątku "skąd nasze nicki?". Co do termometru to na bank w Kanadzie dostaniesz odpowiednik Microlife, nie wierzę, żeby nie mieli żadnych z 2 miejscami. Ten który masz teraz jest niedokładny i możesz przegapić skok tempki, a tym samym owulację.

    PS Dziękuję za dodanie mnie do Przyjaciółek.
    --
  3.  permalink
    Alez nie ma za co, cala przyjemnosc po mojej stronie, mam nadzieje ze mi pomozesz:wink:
    • CommentAuthorkotek23
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    hej dziewczyny! ja sie staram dokladnie od 14 lutego wiec calkiem niedlugo ale dla mnie to jakby wiecznosc :sad:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 27th 2007
     permalink
    jak się człowiek stara i nie wychodzi to się niestety dłuży... ja już mam prawie dwa lata staranek za sobą, a są i takie, które czekają dłużej (czego wam nowym staraczkom nie życzę)

    karolka - ja cały czas używam termometru z jednym miejscem po przecinku i w niczym mi to nie przeszkadza; wykresiki mam prawie książkowe, a owu jest zawsze czytelna, także nie ma sie czym przejmować, że taki sprzęcior masz a nie inny

    ewuńcia - jeśli przestrzegasz zasad pomiarów, a tempka nadal taka niezdecydowana, to warto się z tym zgłosic do gina, bo może to świadczyć o rozchwianiu hormonków lub problemem z jajnikami; nie chcę straszyć, więc najpierw upewnij się co co prawidłowości pomiarów
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
  4.  permalink
    Giga 25 Dziekuje za rade wlasnie u nas jakos sa problemy z tymi termometrem i jak sie pytam to mowia ze ten wystarczy i ze nie wiedza gdzie moge dostac inny:neutral: no ale jak mowisz ze jest okej to mam nadzieje ze jest okej :wink: Ide spac bo u nas juz 1:30 w nocy ale dobrze ze jutro wolne to moge duzej pospac z moim kochaniem choc ona jak zawsze na weekendach pracuje, dobrze ze ma na poludnie :wink: Do napisanka pozniej kochane :kissing:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    Giga, nie każdy ma tak dobrze jak Ty, u niektórych skok jest, niestety, "stopniowy". Ale oczywiście lepiej mierzyć takim niż nie mierzyć w ogóle ;) Miłego weekendu!
    --
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    hej fiufiy\u. dzięki za pomoc z tym testem owu . fajnie że jest takie forum gdzie można się poradzić i wzajemnie sobie pomagać
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    Ależ nie ma za co ;).
    --
  5.  permalink
    Fiufiu, mierzylam sobie dzis tempke i za pierwszym razem wyszlo 36.5 a potem juz po 36.6 nie wiem ktora brac pod uwage i nie wiem kiedy mierzyc ta tempreature. Bo na przyklad dzis sie obudzilam wczesniej i w sumie pomyslam ze pospie sobie dluzej ale pomyslam ze juz sobie zmierze a potem pojde do spania jeszcze na chwilke. Tak naprawde nie wiem kiedy mam ja mierzyc czy zaraz jak tylko otworze oczy czy jak sie tylko na chwilke przebudze to tez mam mierzyc i czy musi byc dokladnie ta sama godzina bo moje zycie jest troszke pomieszane
    :confused:
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    Karolka,mysle ze sie nie pogniewasz jak ja odpowiem,otoz zasada jest jedna-zawsze o tej samej porze,w tym samym miejscu i najmniej po trzech godzinach snu przed wstaniem z lozka.Jesli mierzysz przed lub po stalej godz lub krocej niz 3 godz spalas to zaznaczasz wtedy temke jako zaklocona.
    --
  6.  permalink
    Kachula dziekuje ci bardzo, bo wiesz ja tutuaj nowa i wszystko wydaje mi sie takie pokrecone :wink: Nie wiem takze gdzie na 28 dni znalezc taka ikonke ktora mowi pozostalosc po stosunku zamiast jakikolwiek opis sluzu, nie umiem znalezc e-booka rowniez z pomoca :sad: Mam nadzieje ze wkrotce sie odnajde :tongue: Dziekuje za pomoc bardzo bardzo :kissing:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    Karolka, e-book jest w sekcji POMOC jak wejdziesz na swój wykres (szukaj na górze strony, a potem w treści).

    Pozostałość nasienia znajdziesz jako opcję do wyboru w obserwacjach zewnętrznych - uczucia i doznania. Polecam w ogóle przeklikanie wszelkich opcji ;)
    --
  7.  permalink
    Dziekuje FiuFIU ;) A co z ta tempka ktora mam zaliczyc ta pierwsz czy ta druga bo pozniej mierzylam z 3 razy i za kazdym razem wychodzilo juz 36.6 a nie jak za pierwszym razem 36.5
    :confused:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 28th 2007
     permalink
    Proponuję przenieść dyskusję pod Twój wykres, ok? Do zobaczenia tam!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.