Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    dziekuję, temperaturę mierzę od paru dni. Niestety o różnych porach dnia, co widać na wykresie, postaram sie znaleźć jedyna stabilna chwilkę, najlepiej rano... Co do bólu jajników, niestety teraz nie mam :( a powinnam.... Cholipka, sądzę, że muszę teraz poczekać na @, wtedy będę wiedziała kiedy mogła wystapić u mnie owu i zacząć poprawieni sie obserwowac od nast. cyklu. Choć nie mam regul. @ Będzie co ma byc, pozdrawiam :smile:
  1.  permalink
    czesc dziewczynki!!
    dawno nie pisalam ale zagladam codziennie... :smile:
    mam pytanie... dzis jest moj 32dc (o dwa za duzo) i mam strasznie bialy sluz... czy to normalne w tym dniu cyklu?! nie chce sie nakrecac na ciaze dlatego pytam...
    poza tym o 14 ide do gina....
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Honia, tempkę trzeba mierzyć przed wstaniem z łóżka i po minimum 3 godzinach snu, wszelkie inne pomiary są zakłócone.

    Madziara20, daj znać, czy gin zrobił Ci test i co wyszło :). Biały sluz jest jak najbardziej ciążowy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Fjufju - jakbyś mi te słowa z ust wyjęła :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorAgniesia26
    • CommentTimeJul 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    dziewczynki - liczę na Waszą pomoc i doświadczenie - spójrzcie na mój wykres i proszę o komentarze:)
    <a href="http://">http://28dni.pl/Agniesia26/wykresy/2007-06-17</a> - już pewnie jestem po OWU...
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Fiufiu - mi tez je z ust wyjelas :)
    --
  2.  permalink
    dzięki za <<zajrzenie>>:)zobaczymy co z tego wszystkiego będzie...
    • CommentAuthorAgniesia26
    • CommentTimeJul 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    dziewczyny.....czemu nie zapisują mi się notatki przy wykresie???Normalnie je wypełniam, ale nie widzę okrągłej ikonki z N w środku...a może cos źle robię??
  3.  permalink
    witam kochanie....
    gin nie zrobil mi testu bo nie bylo po co...za to zrobil mi usg i pecherzyk mi wogole nie pekl w tym cyklu co znaczy ze nie bylo owulki... :( mam przepisany gynazyl czy jakos tak....to jest kremik dopochwowy...i za miesiac po nastepnym cyklu mam przyjsc do niego i byc moze trzeba bedzie manitorowac cykl.....
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Szkoda, Madziaro, ale jak nie teraz to następnym razem! Trzymam kciuki!
    --
    • CommentAuthorbubulina
    • CommentTimeJul 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    hej musze sie z wami tym podzielic. Staramy sie z mezem od jakiegos czasu o bejbika ale jak widac nic nam niewychodzi. Bylam juz pelna nadzieji bo spoznial mi sie okres o jakis tydzien, mialam plamienia w srodku cyklu, bole podbrzusza, podwyzszona temp.,mdlosci,sennosc i jakos tak podswiadomie wmawialam sobie ze moze tym razem sie udalo...jednak dzisiaj caly ten czar prysnal kiedy to spozniony okres jednak nadszedl:(((i znowu nici i smutek.No czyli trzeba zaczac od samego poczatku:)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    Oj bubulino, nie smuć się, będą następne, namiętne staranka! Pomyśl, jak zajdziesz i będziesz musiała zaprzyjaźnić się z muszlą kl., to nie będziesz miała ochoty na namiętność (przynajmniej na początku), więc korzystaj! A my pomożemy pod wykresem.
    Jak długo już się staracie?
    --
  4.  permalink
    fiufiu ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze @ dalej nie ma.... juz 3 dzien sie spoznia no i tempka wysoko bo powyzej 37 i ten bialy sluz.... wiec albo trafilam na kolejnego gina idiote albo to ze mna cos jest nie tak..... ale o zadnym stanie zapalnym nie wspominal wiec nie wiem z kad ta wysoka tempka...
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    madziara, no to zrób ten test i już; nie nakręcajmy spirali, tylko wyjaśnijmy co trza :) jutro z rańca teścior!!!
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    Madziara, a czy obserwowałaś się w tym cyklu, czy też masz takie regularne, że wiesz, że się spóźnia? Jeśli to 17. dpo to zrób ten test jak mówi giga25, będziesz spokojniejsza.
    --
    • CommentAuthorbubulina
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    Fiufiu my z mezem staramy sie dopiero 3 miesiace, wiem ze ludzie sie starala latami a ja juz marudze:) bedziemy się starac dalej, choc moze teraz mam zaduzo stresu bo planujemy slub koscielny i moze to tez sie do tego wszystkiego jakos przyczynia ze cos wychodzi nie tak,moze powinnismy juz poczekac do pazdziernika i potem spokojnie zaczac na nowo...ale przeciez probowac mozna teraz rowniez:)))
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    Eeee 3 miesiące to nic. Zajdziesz :)
    --
    • CommentAuthorzaneta
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    Znów ta przeklęta @ przyszła a miałam taka nadzieje.Znów mam doła i czuje sie źle :cry: Kolejny miesiąc przed nami , dobrze ze staranie się jest takie przyjemne .Oby i kiedyś owocne
  5.  permalink
    fiufiu od poronienia czyli od wrzesnia moje cykle maja 29-30 dni ale nigdy wiecej wiec smialo moge powiedziec ze sa regularne....
    gigus test robilam w sobote i wyszedl negatywny....jesli do 5 lipca @ nie pojawi sie to zrobie kolejny...albo poczekam do soboty... poza tym spojrz pod moj wykresik tam jest link do innego mojego wykresiku i zobacz na tempki...w sumie mierzone od 23dc ale jakie szokujace....:shocked:
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 4th 2007
     permalink
    no faktycznie madziu.... nic z tego twojego wykresiku nie wynika....
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 4th 2007 zmieniony
     permalink
    Madziara, nie mam dostępu do Twojego obecnego lub ostatniego wykresu, tylko do dwóch starszych.

    Zaneta, nie płacz, i na Ciebie przyjdzie pora!
    --
  6.  permalink
    fiufiu kochanie bo wlasnie pod moim ostatnimj starym wykresikiem jest w komentarzach link do innego wykresiku.... na 28dni nie prowadze z powodow osobistych...nie moge zaplacic abonamentu a tamten drugi jest darmowy...
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 4th 2007 zmieniony
     permalink
    Rozumiem, już szukam... O Mamo, a to co z cyrki? Nie jesteś chora przypadkiem?
    Zrób na wszelki wypadek ten test, jeśli możesz. O jakiej porze mierzysz, zakładam, że zgodnie z zasadami?
    --
  7.  permalink
    mierze codziennie rano o 7:10 akurat wtedy moj kamil wstaje do pracy wiec mnie budzi i ma juz termometr w reku....
    a chora nie jestem... czuje sie swietnie...nie mam ani katarku ani kaszelku.... w poniedzialek bylam u gina i nie znalazl zadnego zapalenia bo pytalam go o to.... ciazy tez nie wykryl wiec nie wiem z kad ta tempka taka szokujaca... test robilam w sobote ale nagatywny...poczekam jeszcze do soboty z kolejnym
  8.  permalink
    no i nie doczekalam sie sobotniego testu.....
    @ wlasnie przylazla....:sad:
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    kurczę, no! Widzę, że to wcalenie takie proste powiedziec sobie, wtedy i wtedy pewnie jest srodek cyklu i PIK!!! Brzuszek. Tak, tak, przekonałam sie tu, że to wymaga obserwacji, cierpliwosci, czasu i luzu!!!!!!!! :bigsmile: Ja np. niby mam fajne objawy itp., a test owu wychodził przez pare dni negatywny. Jesli macie ochotę zajrzec do nie to zapraszam. Fiufiu moze miec rację, ze jakos wczesniej, gdy nie robiłam testu przez trzy dni, mogła owu właśnie do mnie "wpaść" :) Hmm, chyba muszę więcej obserwowac i wczesniej! Bo z tego, co widzę, to cztery m-ce po odstawieniu tabletek anty, cykl mi się cos nie chce unormowac jeszcze :) Pozdrawiam !!!
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    Nie martw sie Madziara20! Kolejny nadejdzie :/ cykliczek. Ale wkurzają mnie ostatnio wiadomości. Tyle sie słyszy i czyta o kobitkach, które pragną dziecka, lub wrecz nie mogą miećdzieci i strasznie to przeżywają... a tu naokoło tyle chamstwa, złosci i wręcz morderstw! Kurde! A ostatnio właśnie dostaje się dzieciaczkom! Ja naprawdę nie mogę tego oglądac, bo krew mnie zalewa! i reka się trzęsie!!!! By porządnie przyłożyc egoistom !!!!!!!! GRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    Cześć dziewczynki...
    chyba mi się udało :bigsmile: dwa dni temu powinnam dostać @ a dziś zrobiłam teścik i wyszły dwie kreski tylko że jedna jaśniejsza ale widoczna... - mój M mói by na zapas się nie cieszyć, ale chciałam się z kimś podzielić a wy najlepiej wiecie co teraz czuję
    Przyznam się że troszkę się przestraszyłam że to już....- teraz mam tylko nadzieję że to nie błąd testu :sad:
    Jeśli żeczywiście mam w sobie malutką "kropeczkę" to przesyłam wam wszystkim na szczęście dużo pozytywnych i ciepłych fluidków :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    sorki z tego wszytkiego nawet nie wiem jak piszę...oczywiście powinno być rzeczywiście....
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    Kicia, no to ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to za wcześnie? czyś by babolku jeden oszalała? jak ci za wcześnie to ja chętnie tą kropeczkę przejmę hihi
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    KiciaG
    :cheer::cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    Cześć dziewczynki :bigsmile:
    Baaaaardzo dziękuję - dziś w nocy aż nie mogłam spać z wrażenia..... - teraz mam inne lęki - czy wszystko będzie ok....
    Powiem wam jakie mam objawy (mimo że jest bardzo wcześnie)
    - kłucie w prawym jajniku oraz takie dziwne "pyrkanie" (jakby było tam dużo powietrza...)
    - pobolewanie krzyża (może nerek)
    - zaczynam czuć ból w piersiach (jak na @)
    - dziwne uczucie w żołądku
    - ból głowy
    - biały śluz (wcale nie dużo)
    - no i czuję że zaczyna mnie mdlić...
    i to uczucie, które toważyszyło od jakiegoś 5-6 dnia - że to może być dzidzia
    :bigsmile::bigsmile:
    trzymam kciuki za was wszystkie - baaardzo mocno!!!!
    moja rada (wiem że bardzo trudna):
    podejść na luzie!!!!!
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    kicia trzymamy kciuki i gratulujemy:clap::clap::clap::clap:
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    H-o-n-i-a
    ja owulkę miałam 20.06.07 a staraliśmy się 18.06.07....czyli według pierwszej wersji powinien być 17dzień a według wersji medycznej (zapłodnienie jest w momencie zagnieżdżenia się jajeczka w ściance a idzie do niej około 5-6 dni) to powinien być 11 dzień - ale wszystkiego się dowiem jak pójdę w przyszłym tygodniu do lekarza :-)
    i nie jestem w stanie dokładnie określić od kiedy czułam jakieś objawy ale dosyć wcześnie...tylko że tłumaczyłam sobie że to na pewno jeszcze nie to, że pewnie organizm przygotowuje się do @ (miałam spuchnięty prawy jajnik i czułam takie "pyrkanie" w nim :-) nie umiem dokładnie wytłumaczyć....jednocześnie miałam silne bóle głowy, biały śluz.
    Zawsze przed @ bolały mnie piersi a teraz zaczynają boleć mnie dopiero dziś....
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    KiciaG, gratulacje. Z Twojego opisu wnoszę, że będzie dziewuszka :)
    --
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    Fiufiu
    tak myślisz???? bardzo chciałabym dziewczynkę :-)))) obyś się nie myliła:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorzaneta
    • CommentTimeJul 6th 2007
     permalink
    <strong>KiciaG< gratuluję i bardzo sie cieszę . Jak którejś się udaje to zawsze mnie pozytywnie nastraja .:bigsmile:
  9.  permalink
    KiciaG moje serdeczne gratulacje :bigsmile: huuurrra!!! będziesz mamusią! :cheer: :cheer:
    • CommentAuthorKiciaG
    • CommentTimeJul 9th 2007
     permalink
    Cześć Kochanieńkie :-)
    dziękuję Wam wszystkim.....- minęło kawałek czasu a ja wciąż się nie mogę przyzwyczaić :-) ale mimo niektórych niemiłych "skutków ubocznych" to wspaniałe są MOTYLE - zobaczycie każda z Was kiedyś poczuje jak to jest:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Ja się nauczyłam że wszystko ma swój czas i miejsce....
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 9th 2007
     permalink
    Kicia G - gratuluje - wiec teraz juz zmieniasz wątek forum i mykaj juz do przyszłych mamuś - chociaz ja Cie nie wyganiam:) dopinguj nam
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 9th 2007 zmieniony
     permalink
    Witam serdecznie! Bardzo proszę o rozpoznanie ewentualne sytuacji na podstawie objawów... jestem mniej więcej tydzień przed spodziewana miesiączka. Po rzuceniu tabletek anty w lutym '07 miałam cykle 27, 27, 26, 22, z tym, ze ten ostatni zakończył sie krwawieniem brązowawym. Ale niekoniecznie o to chodzi:
    Moje objawy: od paru dni:
    - wrażliwosć i ból piersi
    - ból głowy
    - skurcze w podbrzuszu (do wczoraj ból)
    - biały nieprzezroczysty śluz
    - senność
    - delikatne napady gorąca
    - suchość w ustach
    - picie wiekszej ilości płynów
    - tempka ok. 37 C
    - uczucie głodu częstsze

    Przy okazji pytanie: czy mogłyby być objawy ciaży? Jeśli tak, to czy te objawy moga wystąpic w pierwszym tygodniu po współżyciu, drugim czy może czwartym? Dziś test ciążowy wyszedł negatywny, jest to mój 21 dzień cyklu... Czy mozliwe, że pozytywny wyjdzie za ok. tydzien?
    Bardzo proszę o odp., z góry dziekuje, pozdrawiam Was kochane!!!!

    I gratuluję Kicia G!!!!!!!!
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 9th 2007
     permalink
    normalnie na dupę takiej tylko wlać!!! testy robi się w dniu spodziewanej @ to, że na opakowaniu piszą, że wykrywa ciążę po 6 czy 7 dniach jest realnie, ale tylko u niektórych babeczek, u których stężenie hormonów szybko sie zwiększa i to zapewnie u nich do implantacji dochodzi wcześniej; jest więc możliwe, że dzsiejszy teścior był negatywny, a kolejne będą pozytywne; co do objawów - polecam wątek "objawy ciążowe" znajdziesz tam wypowiedzi wielu ciężarówei i takich, którym organizm spłatał figla objawami urojonymi :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
  10.  permalink
    hello!!
    wiem ze zadko do was zagladam ale chcialam wam napisac ze w srode jade do Londynu i juz wogole mnie nie bedzie przez jakis czas... jak tylko bede miala mozliwosc to do was zagladne i przesle pozdrowionka!
    wszystkim starajacym sie zycze powodzenia!
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 11th 2007 zmieniony
     permalink
    Witam
    Myśle, że Wam sie to przyda, bo mi się przydało :) Wcześniej nie wiedziałam co to takiego ta szyjka macicy i że w ogóle mozna ja obserwować !!!! :)

    Proszę - tak wygląda:

    www.gardenoffertility.com/cervix.shtml
    www.singer.ch/images/zervix.jpg
    www.nationmaster.com/wikimir/images/upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/1/1c/Cervix.jpg/300px-Cervix.jpg
    www.phac-aspc.gc.ca/slm-maa/slides/exam-test/images/r182.jpg
    http://www.medicinenet.com/images/illustrations/female_structures.jpg
    http://www.fertiliteit.info/images/fertiliteitezt/combi_cervix.jpg
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 11th 2007
     permalink
    Jeśli tu linki są nieaktywne to zapraszam na komentarze do mojego wykresu CZERWCOWY. Tam wstawiłam te linki i są aktywne, od razu otwieraja się odpowiednie stronki.

    Pozdrawiam
    • CommentAuthorLili04
    • CommentTimeJul 12th 2007
     permalink
    rozsiewam swiezutkie fluiki lapcie je
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    :rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorH-o-n-i-a
    • CommentTimeJul 12th 2007
     permalink
    Dziękujemy !!!!!!!! :) Wszystkiego dobrego, ciepełka i zdrówka Lili04!
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 12th 2007
     permalink
    już była tu chyba kiedyś mowa, ale wklejam jeszcze raz, bo sama jestem na etapie testowania tego cudownego testu hihi

    Wiec siusiamy do pojemniczka zamykamy go wkladamy do zamrazarki na 30-40 min. i pozniej patrzymy jesli pojawi sie taka chmurka jasniejsza (niewiem jak ja opisac) od reszty na powierzchni to znak ze jestesmy w cizy jesli nie bedzie jej wogole lub bedzie na dnie pojemniczka to nie jestesmy. Robi sie taki tescik w dniu spodziewanej @
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    skąd to nie wiem, ale mnie wczoraj wyszedł z chmurką od połowy wzwyż hihi tyle, że tej chmurki ciężko się było dopatrzeć; może dlatego, że biorę leki, no i niestety mam już pierwsze zwiastuny tej durnej @ :( ale czekam na wieści niedzielne :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJul 13th 2007
     permalink
    o co chodzi z tym szeptaniem Honia? inni nie widzą tego co do mnie "szepnęłaś????"
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.