Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    karolka, ale tobie dobrze, że masz tak ciepło...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    Karolka,tylko ci pozazdroscic,nie dosc ze masz ciepelko,laby to jeszcze ci za to placa,ooooch ja tez tak chce:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    oj karolka, nie zadobrze ci, hihi :) fajnie masz :bigsmile:
  1.  permalink
    OJ Kochane wiem ze moze i mam fajnie ale nie wiem w 100 czy zaplaca mi za ten tydzien choc bede sie upominac bo przeciez ja do pracy byla gotowa chodzic, wiec tak tutaj z reguly jest ze jak nie z twojej winy nie mozesz chodzic do pracy to oni musza zaplacic to samo z ich wakacjami jak gdzies wyjezdzaja z dziecmi to tez musza ci zaplacic bo to oni zostawiaja cie bez pracy, a kase musisz zarabiac zeby oplacic wszystko. Na przyklad ja teraz wyjezdzajac na wakacje w innym terminie niz oni nie bede miala zaplacone bo moglam jechac w tym samym czasie co oni, ale moje kochanie nie dostalo wtedy urlopu No i tak to wyglada ale sie rozpisalam, ale szczerze nie narzekam siedzac w domku tylko czasami czuje sie taka samotna :neutral::wink::neutral:
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    hej dziewuszki jak nastroje. bo u mnie dzisiaj ciut lepiej chyba przez to że pogoda lepsza. a tak wogóle to jestem już po wakajach z mężulkiem on teraz w pracy a ja w domu. pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    hej hej, dzisiaj tak sobie, jakieś podłamanie mam, nawet ze swoim M się już pokłóciłam, już mam nastrój depresyjno bojowy, kurcze jak na @, a to jeszcze jakieś 6-7dni, pododa,że tak powiem duszna:), a niedawno o mało co chaty z dymem nie puściłam, garnek spaliłam,tak mi się zapomniało-po raz pierwszy w życiu:), dobrze że rodziców nie ma hihi, bo niedośc,że przyjechałam im chaty popilnować bo wyjechali, to jeszcze po powrocie nic by nie zastali, ojj...pozdrawiam wszystkie serdecznie
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    Beatko ty aparatko!!!!!!!!
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    a żebyście wy czuły jak w domu smierdzi, mój M jak wrocił z roboty, to mówił, żę czarno już przed domem było, hi a ja zwęgliłam garnek kilka godzin wcześniej, zresztą do tej pory śmierdzi, okna na ościerz, musieliśmy wybyć z domu, a teraz po powrocie i tak nas dusi, ach, a wszystko przez te hormony..hihi, ja po duphastonie taki zakręt jestem, ale jak się okazało garnek cały, tylko mięsko mojego psiaka się spaliło na kamień..hihi
  2.  permalink
    No to pieknie Beatko, puscisz dom z dymem i tyle bedzie twojego urzedowania :wink: ja tez juz nie raz tyle zrobilam numerow ze nawet nie chce sie tutaj swoim rozczepaniem chwalic :wink: Ale widze ze jestesmy jednakowe :bigsmile: A przed okresowe zaburzenia nastrojow mam jak najbardziej i siebie sama poprostu wtedy nie cierpie :tongue:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    oj to coś tak jak ja, ja dzisiaj zrobiłam mojemu M nawet nie to, że awanture, ale takie drobne ścięcie, tylko, że tak naprawdę sama nie wiem o coooo?!hih..i tak to jest, coś mnie zaczyna juz lewy jajnik pobolewac i pewnie @ niedługo dostane, ahhh a z chęcią bym juz teścika zrobiła, a tu pewnie @ przyjdzie, albo tak ja ostatnio, 3 dni mi sie spóżniła, to już tak w głębi serca pomyślałam, że może wreszcie sie udało, a tu 4 dnia wstaje i @, a prawie żadnych objawów wcześniej,wrrr i tak to jest..
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeAug 1st 2007
     permalink
    ech jak tutaj gwarno - tylko mnie z braku czasu nie ma:( ale mam nadzieje ze wkrotce sie zmieni i nadrobie zaległości w końcu tez naleze do grona staraczek:)
    --
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 2nd 2007
     permalink
    hej dziewuszki!!!
    ze mnie tez jest aparatka czasami wywijam różne rzeczy a najczęściej to mi się zdarza pofarbować białe ciuchy na kolor i takie różne ale garnka top jeszcze nie przypaliłam hi hi hi. a tak wogóle to tez mam jakieś dziwne huśtawki nastroju raz mi wesoło za chwilę mnie wszystko drażni. ach tak to jest niestety.. wszystko przez ten stres i oczekiwanie:wink:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeAug 2nd 2007
     permalink
    Hej staraczki - jeżeli czujecie się zmęczone, ciagle spiące nawet w te słoneczne letnie dni, puchna wam oczka , przybieracie na wadze bez przyczyny to zbadajcie sobie hormony tarczycy. Ma ona duży wpływ na płodność oraz poziom prolaktyny.
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 2nd 2007
     permalink
    hej nie mam takich objawów więc myśle że wszystko z tym akurat oki. ja na razie brałam clo dwa cykle i cezkam na efekty
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    hej Lily, jakiś czas temu, miałam badany hormon tarczycy, ale wszystko było ok..idę do swojego gin w pon to zobaczymy co mi powie :(
    • CommentAuthorAnnna
    • CommentTimeAug 2nd 2007
     permalink
    Witam wszystkie dziewczynki ;-)
    widzę, że mamy szczęście Baeta, że jesteś nadal z nami hihihi ;-), ale na pociechę powiem Ci, że miałam podobną przygodę...i gdyby wtedy nie obudził nas (mnie i mojego obecnego męża) kolega, u którego Ł wtedy mieszkał to nie wiem co by się stało, nic nie było widać tyle dymu oojojoj, a co się tyczy hormonu tarczy cy to właśnie czekam na wyniki ale jeśli się przybierea na wadze ponnad 10 kilo trzymając dietę to chyba musi być coś nie tak...a zmęczenie to też wciąz i nagminnie...zobaczyzmy....a do lekarza dopiero we wrześniu....a tak przzy okazji zamówiłam sosbie testy owulacyjne w aptece czy któraś z Was miała z nimi juz coś wspólnego a jeśli tak to jak one 'działają' z góry dziekuję za odpowiedzi albo może jest juuz jakiś wątek o tym....
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 2nd 2007
     permalink
    Leniwa jestem i nie chce mi się znowu tego samego pisać, a nie wiem, gdzie pisałam o testach owu parę dni temu (może ktoś pamięta?), więc tu link obcy. Pamiętaj, że każda kobieta ma innej wysokości pik LH, może się zdarzyć, że Twój jest niżej niż próg wyczuwalności wyznaczony przez producenta.

    Mi test owu potwierdził obserwacje, co można sprawdzić na moim wykresie. Pozdrawiam!
    --
    • CommentAuthorAnnna
    • CommentTimeAug 2nd 2007
     permalink
    Fiufiu dziękuję ślicznie za wszelkie informacje <buźka>
    •  
      CommentAuthorblask_gwiazdy
    • CommentTimeAug 2nd 2007 zmieniony
     permalink
    tutaj jest dyskusja o testach
    http://forum.28dni.pl/discussion/119/4/testy-owulacyjne/#Item_46
    • CommentAuthorAnnna
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    Cześć dziewczyny, mam świetny humor bo zlaiczyłam ostatni dzień pracy i dwa tygodie urlopu przede mną :-) jutro wyjeżdżamy z moim Ł. wracamy w niedzielę 12 sierpnia w związku z tym zyczę Wam wspaniałego tygodnia, dobrego samopczucia, dużo wiary i efektów Waszych starań :-), my też na pewno będziemy korzystać ;-) i kto wie może wreszcie z dala od domu i codziennych problemów się uda :-) a Wy zaglądajcie tu czasami i naskrobcie coś żebym po powrocie miała co czytać
    :jumping: :rolling: :swingin:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 3rd 2007
     permalink
    no to Anna, życzę przeeeeeeeemiłego wypoczynku, pięknej pogody, no i udanych starań:):bigsmile:
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 4th 2007
     permalink
    hej Anna życzę słonecznej podody i wspaniałego odpoczynku. Ja byłam na wakacjach z moim M w połowie lipca. Zbytnio nie skorzystaliśmy bo dostałam @ . ale może chociaż wam sie uda.pozdrawiam
    • CommentAuthorpatiii
    • CommentTimeAug 5th 2007
     permalink
    czesc dziewczynki,
    jestem tu nowa, chcialam dolaczyc do waszego grona bo byc moze rozmowy z wami pomoga mi jakos uwierzyc w to ze kiedys jeszcze bede cieszyc sie moim malenstwem. 8 miesiecy temu poronilam w 6tc i teraz ponownie rozpocznamy staranka z nadzieja ze tym razem juz bedzie dobrze... jestesmy po pierwszym cyklu staran, niestety przyszla @ i ... zaczelismy od nowa... zalozylam swoj wykres jako pati31 gdyby ktoras chciala zagladnac i skomentowac czasami albo cos doradzic to bede wdzieczna. nie bardzo jeszcze potrafie sie tu poruszac bo dopiero poczatkuje wiec pewnie bedzie tam sporo luk.
    pozdrawiam wszystkie starajace :)
    buziaczki!
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 5th 2007
     permalink
    cześć patii, miło cię poznać, jeśli chcesz, dodaj mnie do swoich przyjaciółek, ja też jestem początkujące, jeżeli chodzi o wykresik, więc może będzie rażniej, pozdrawiam
    • CommentAuthorpatiii
    • CommentTimeAug 5th 2007
     permalink
    czesc beatko, chetnie dodalabym cie do przyjaciolek tylko nie bardzo wiem jak, ustawilam opcje dostepna dla wszystkich uzytkowniczek serwisu.
    ale sprobuje cie dodac... :)
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 5th 2007
     permalink
    hej dziewuszki!!!!
    witam cie serdecznie patii. Fajnie że do nas dołączyłąś. Też się staram i na razie czekam... razem jest nam raźniej
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    hej kobitki :), właśnie wróciłam od gin, mam przepisana clo przez 5 dni od piątega dnia cyklu, potem 2 dni przerwy i w tym czasie usg, i wtedy mi na usg powiedzą jak te pęcherze wyglądaja, potem pare dni przytulanek i jak mi minie owulacja ( a to mnie naprowadza na usg i mam obserwować temp) to od najwczesniej 16-stego dnia (to zalezy od owulacji, bo może być póżniej) cały czas duphaston..mam nadzieję, że się w tym połapie..uuuufff, ale jakoś mi tak trochę lepiej, ale tylko troszkę, a jak znowu się nie uda, to mój M będzie musiał skoczyć na padania plemniczków..pozdrawiam cieplutko, miłego wieczoru
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeAug 6th 2007
     permalink
    Beatko - dwa trzy cykle i bedziesz juz w tym oblatana jak my weteranki :)))
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 7th 2007
     permalink
    hej dziewuszki wczoraj byłam u gina i zapisał mi clo. powiedział że są szanse na owu w tym miesiącu. i znowu clo od 3 do 7 dnia po dwie tabble jakby się tempa nie podniosła a jak się podniesie to po jednej. A tak wogóle to znowu odzyskałam nadziej.... pozdrawiam was wszystkie serdeczneie miłego dnia:wink:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 7th 2007
     permalink
    chciałabym giguś, żeby to był jeden, ale konkretny cykl:), pewnie marzenie..w każdym bądź razie bardzo proszę o pomoc z wykresem, żebym w razie co nie przespała owulki, z góry dziękuje :bigsmile:
    • CommentAuthorpatiii
    • CommentTimeAug 8th 2007
     permalink
    hej dziewczynki!
    nie wiem gdzie, jak i kogo poprosic o interpretacje mojego wykresu... :( jeszcze nie bardzo sie tu orientuje...
    gdyby ktoras miala wolna chwile i ochote zagladnac na moj wykresik i wpisac jakas rade komentarz bylabym wdzieczna,
    jestesmy w drugim cyklu staranek i bardzo bym chciala zeby sie udalo wiec bede wdzieczna za wszelkie rady. moj login to pati31 i wpisalam opcje dostepny dla wszystkich uzytkowniczek serwisu wiec chyba nie bedzie problemu zeby tam wejsc i wpisac komentarz.
    dzieki wielkie,
    pozdrawiam
    pati
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 8th 2007
     permalink
    W górnym menu masz dział Eksperci. Odezwij się do kogoś z nich, aby uzyskać pomoc w interpretacji.
    --
    • CommentAuthorpatiii
    • CommentTimeAug 9th 2007
     permalink
    dzieki Amazonka :)
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 9th 2007
     permalink
    hej dziewuszki co tam u was słychac nowego?????? u mnie nie długo zbliża się termin @ za tydzień. a dzisiaj cały czas boli mnie brzuch wiecie może od czego to może być dodam że ten ból to prawie jak na @
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    Jakbyś nam pokazała wykres to mogłybyśmy coś na to odpowiedzieć, a tak to pozostaje szklana kula... Spodziewany termin @ to z wyliczeń, doświadczenia czy jak? Miłego weekendu!
    --
    • CommentAuthorewell20
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    hej!!!

    mam do was takie pytanie!
    kiedy moge juz zrobic test zeby byl wiarygodny??
    jeden problem w tym ze ja msc temu rzucilam tabsy a dzis jest moj 29dc a @ ani widu ani slychu :wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    Witaj ewell20, a prowadzisz obserwacje cyklu? Jeśli nie to ciężko Ci coś odpowiedzieć. Primo, doradza się odczekanie min. 3 miesięcy po odstawieniu tabsów ze starankami (zdarzały się przypadki, że wciąż wysoki poziom hormonów żeńskich w organizmie matki powodował zaburzenia w rozwoju poczętych w tym czasie chłopców). Secundo, po odstawieniu płodność może wrócić od razu, a może i za rok/dwa. Bez obserwacji nie jesteś w stanie określić, czy owulacja w ogóle nastąpiła - chyba że miałaś robiony monitoring.

    Zasadniczo testy dają w miarę wiarygodne wyniki od dnia spodziewanej miesiączki.

    Proponowałaybm Ci - o ile teraz nie zaszłaś - założyć od następnego cyklu wykres na 28dni. Pomożemy :wink:
    --
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    hej ewell20!!!!
    moim zdaniem już możesz zrobić ja zawsze robie ok 29 dnia. i niestety nigdy nie widze na nim tego co bym chciała
    • CommentAuthorewell20
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    robie wykres!!!
    no wiesz sa rozne opinie na ten temat czy odrazu czy lepiej poczekac!!!
    http://28dni.pl/ewell20/cykl/2007-07-13 o to moj wykres!!!!:wink:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    hej ewell, popieram fiufiu, brałam tabletki 4,5 roku i po stukroć wolałam poczekać, a każdy lekarz u którego byłam, doradzał poczekanie tych 3 miesięcy, dla bezpieczeństwa zarodka i płodu, żeby sobie później w twarz nie pluć..:)
    • CommentAuthorewell20
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    WIEM TERAZ SIE BOJE NO ALE CO TERAZ NA TO PORADZE JAK JUZ MOZLIWE SIE STALO!!!!!:shamed::cry:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 10th 2007 zmieniony
     permalink
    Ewell, nie krzycz :wink:. Odpisałam Ci pod wykresem. I nie płacz. Będzie dobrze.
    --
    • CommentAuthorewell20
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    wlasnie przeczytalam dzieki za slowa otuchy oby bylo dobrze!!!!!
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    pewnie, że bedzie dobrze :)
    • CommentAuthorewell20
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    zrobila test ale tylko 1 kreska!!!
    :( :( :( :( :( :( :( :( :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    mogłaś poczekać do rana, zawsze większe stężenie w moczu..nie łam sie, będzie oki, pamietaj, nie jesteś sama:)
    • CommentAuthorewell20
    • CommentTimeAug 10th 2007
     permalink
    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    jest nadzieja bo jeszcze nie dostalam @ !!!!
    • CommentAuthorkaja_
    • CommentTimeAug 11th 2007
     permalink
    hje. ewell to prawda że rano wynik jest dokładniejszy najwyżej jak nie dostaniesz @ to zrób test za ddwa dni rano i zobaczysz???
    a z tymi tabletkami to prawda że powinno się poczekać ja czekałam bo brałam 4 lata i wszystko mi się rozregulowalo i teraz są same problemy przez te tablety. nie łam się będzię oki bo musi byc dobrze
    • CommentAuthorewell20
    • CommentTimeAug 12th 2007
     permalink
    dzis jest moj 2dc bo dostalam @
    ale temp.nadal mam ponad 37.0'
    czy to normalne???
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 12th 2007 zmieniony
     permalink
    jeśli jutro nie spadnie to możesz być w ciąży
    czemu skasowałaś konto?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.