Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    Socha20: Aha :) To fajnie .. Ale ja na razie odkladam starania ..
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    To też dobrze, jeśli śluz jest bardziej czytelny.
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    Ashanti_88: To fajnie .. Ale ja na razie odkladam starania ..
    Skoro odkładasz to dlaczego wykres masz nazwany "Oby był owocny_5 cykl starań :*" a kategorię masz "staram się"?
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    tez tego nie rozumiem...
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    eveke wykresu nie prowadzę na razie, a jeśłi chodzi o wynik wizyty to nie za dobrze:confused:
    pęcherzyk nie urósł od czwartku, nadal ma 17mm wiec w tym cyklu rewelacji nie będzie.

    Plany są takie że po @ zaczynam pierwszą kurację z clo:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    rumba zobaczysz clo Ci pomoże!!! życzę ci tego :smile: Mi pomogła podwójna dawka, pęcherzyk urósł w 13 dc do 23mm i dostałam zastrzyk ovitrelle no i teraz czekam na efekt...
    Może nic z tego nie będzie, może przyjdzie ta wstrętna @, ale i tak nie będę zła, bo w końcu coś na mnie podziałało :smile:
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    dzięki monika
    :bigsmile:

    U mnie problem tkwi w niepękaniu pęcherzyków tak miałam w poprzednim cyklu, zastrzyk nie pomógł niestety:(, ale bedę jeszcze raz robic badania LH i FSH i prolaktyne, gin chce zobaczyc czy po 3 miesiącach się coś zmieniło bo wyniki nie miałam zadowalające:(

    Jestem dobrej myśli, a za Ciebie trzymam kciuki!!!!!!!!:wink: pamiętaj tylko żeby za wcześnie nie testować bo ovitrelle fałszuje wynik do 14dni.

    ja sie tak pośpieszyłam i na moment była w siódmym niebie:bigsmile: fajne uczucie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    Tak wiem już gdzieś o tym czytałam, w sumie to od dwóch dni pobolewa mnie brzuszek od czasu do czasu jak na @... :/
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    może pobolewać również z tych dobrych powodów:peace:
    --
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeOct 31st 2011
     permalink
    hmm... I straszną mam dziś zgagę, za dużo nie zdrowych rzeczy zjadłam... :/
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 1st 2011
     permalink
    daga282: Wczoraj nie miałam czasu zmienić ;)
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 1st 2011
     permalink
    dzisiaj tez nie, jak widać...
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 1st 2011
     permalink
    eveke: Nie mogę nic zmienić bo bym musiała zapłacić za konto .. Darmowe mi się już skończyło ..
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 1st 2011
     permalink
    hmm, no wchodząc na ten portal ma się tę świadomość, ale można opłacic i podarować darmówki dwóm przyjaciółkom, a one pewnie się odwdzięczą następnym razem wiec tez nie trzeba płacic non stop...
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Nie staram się, ale dalej sie obserwuję. Możecie mi sprawdzic, czy z moją temką jest ok?

    6 dc - 37
    7 dc - 36,3
    8 dc - 36,3
    9 dc - 37
    10 dc - 37
    11 dc - 37,3
    12 dc - 37
    13 dc - 37,1
    14 dc - 37,2
    15 dc - 36,9
    16 dc - 37,2
    17 dc - 37,6
    18 dc - 37,4 ---->> Owulacja potwierdzona ( były serduszka )
    19 dc - 37,3
    20 dc - 37,2
    21 dc - 37,4
    22 dc - 37,6
    23 dc - 37,3
    24 dc - 37,3
    25 dc - 37,7
    26 dc - 37,7
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorMuffina25
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    ale masz wysoką temp, o której godzinie mierzysz?
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Muffina25: Codziennie punkt 7:00 .. Nastawiam budzik żeby nie zaspać :)
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorMuffina25
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Ja w południe nawet takiej nie mam, maksymalnie mam 37.5. Ale to dopiero masz 9dfl więc to normalne że jest wysoko, poczekaj jeszcze z testowaniem przynajmniej 4 dni, chyba że temp poleci w dół.
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Muffina25: A jak poleci w dól to nie robić testu?
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorMuffina25
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Jak poleci w dół to raczej pozostaje czekać na @
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Muffina25: Czyli w którym dc może polecieć w dół? W żadnym innym cyklu niemiałam tak wysokich temperatur :(
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorMuffina25
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    faza lutealna trwa ok 14-16 dni, 10 to minimum. Poczekaj jeszcze może spadnie.
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Muffina25: A jak nie spadnie do dnia, w którym mam mieć @ to zrobić test?
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorMuffina25
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    A zawsze masz @ jak w zegarku? Jeśli nie spadnie do 14fl to możesz testować, test powinien wyjść wtedy wiarygodny.
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Muffina25: @ zawsze dostaję 8 lub 9 każdego miesiąca ..
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Ashanti no wybacz , bo lekko ręce opadają... nie starasz sie o dziecko a nie wiesz kiedy testować....
    Do tego obserwujesz sie 5!!! cykl a zadajesz pytania jakbys nic nie wiedziała... weź dziewczyno zaopatrz sie w jakąś literaturę lub przetrzep troche internet, bo przez te pytania wydajesz sie po prostu infantylna...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Nawet wtedy gdy miesiące mają 31 i 28 dni?
    --
  1.  permalink
    Czy któraś może mi pomóc? Bo się już zagubiłam :confused: Myślałam, że dostałam okres bo miałam na wkładce miałam plamki. Teraz poszłam do wc i sucho, w środku też..tylko znowu biały śluz.. :confused: Nie wiem co jest grane :confused:
    -- ............
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    poczekaj i zobaczysz co się wyklaruje... na razie nie zakładałabym nowego wykresu...
  2.  permalink
    anne76 Mogłam wcześniej o tym pomyśleć.. masz rację - muszę poczekać..

    Ashanti_88 ok, spoko nic się nie stało :wink:
    -- ............
    •  
      CommentAuthorkama77
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Hej! Dopada mnie schiza. Powiedzcie mi, czy warto robić test c. tydzień przed @?? Może być wiarygodny??
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    kama77: Hej! Dopada mnie schiza. Powiedzcie mi, czy warto robić test c. tydzień przed @?? Może być wiarygodny??


    Lepiej poczekać do dnia spodziewanego okresu.. I zająć się przez ten czas czymś,żeby nie wariować :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormotylica0
    • CommentTimeNov 2nd 2011 zmieniony
     permalink
    kama jak schiza jest wielka to lepiej iść na betę.
    Ja po kilku cyklach starań doszłam do wniosku, że wolę poczekać na termin @ zanim w ogóle zacznę testować i snuć jakiekolwiek przypuszczenia. Mam twarde postanowienie, że robię test najwcześniej 16 dfl i to tylko pod warunkiem, że tempka jest nadal wysoko. Od powzięcia tego postasnowienia nie miałam jeszcze okazji testować. Tempka spada z zadziwiającą regularnością.
    --
  3.  permalink
    Hej. Witam się tutaj na tym forum jako nowa. Na 28dni jestem juz od prawie 2 lat, ale dopiero teraz postanowiłam się zacząć udzielać równiez na forum. :-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    kama !
    nic ci nie pozostaje tylko - cierpliwość, inaczej każde działanie nie będzie miało sensu - niestety

    :neutral:
    --
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    dziewczyny czy odstawienie duphastonu po 11 dniach brania może spowodować poronienie? odstawiłam i nie zrobiłam testu, miesiączkę miałam krótką... porozmawiam o tym z gin ale wizyta dopiero w piątek...
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    odstawianie nie powoduje poronienia - to wszystko jednak zależy z jakiego powodu go brałaś?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 2nd 2011
     permalink
    Jeśli masz niski progesteron i dlatego bierzesz dupka(do tego się starasz o dziecko) to lekarze zalecają nie odstawiać zanim nie zrobi się testu.
    Jak najbardziej może to grozić poronieniem , bo nagle nie dostarczasz organizmowi progesteronu a sama masz go np za mało by ciąża sie utrzymała.
    --
    • CommentAuthornika1981
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    dzięki dziewczyny, porozmawiam z ginem, śluz miałam już tak jak przed miesiączką i stwierdziłam że i tak się nie udało:( więc standardowo odstawiłam i za 2 dni dostałam krwawienie ale bardzo krótkie było ...
    •  
      CommentAuthorjustyś83
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Cześć dziewczyny; jakoś mam bardzo dziwne tempki w tym cyklu, aż się już sama pogubiłam. Możecie do mnie zajrzeć, czy to juz skok? czy jakieś niewiadomo co? Jak skok to cykl będzie bardzo krótki, nic nie rozumiem ???? Wielkie dzięki za sugestie.
  4.  permalink
    Proszę niech któraś zajrzy do mnie na wykres???czyżby miałby mi się cykl wydłużyć??
    -- ,
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Dlaczego miałby się wydłużyć? Dopiero jesteś w 17 dc.. skąd takie wnioski?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 3rd 2011
     permalink
    Hussu leneczce chodziło chyba o to , że nie ma skoku a im poźniej dostanie tym dłuzszy cykl...

    magdalenka , po bardzo wczesnych poronieniach, w sumie to biochemii oraganizm potrafi sie tak wyczyscic , że nie ma śladu...
    u nas na forum jest dziewczyna która w dniu @ zatestowała, chyba bete robiła i w ciąży była... po tygodniu czy dwóch od tego czasu straciła ciążę, ale lekarz nei zalecił łyżeczlowania ,bo wszystko wyczysciło sie samo - więc to , że masz czysta macice to dla mnie żaden argument...

    następna rzecz- lekarz powiedział ci , że progesteron fałszuje wynik? to jakaś kpina, test ciążowy wykrywa tylko hormon hcg i nic innego nie może zafałszować testu!!! może testy miałaś trefne... odczytywałas wynik w czasie czy pozniej? dla pewnosci warto zrobic 2 testy innych firm lub pojsc na bete- jedynie to jest 100% pewnosci
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Mają trochę racji... kiedys tego nie było , rodziły sie zdowe osobniki a kobiety czesto nawet nie wiedziały o poronieniu (bez urazy dla nikogo)

    Co do tego progesteronu, przetrzepalam internet i wszędzie piszą , że nie fałszuje wyniku

    Tu masz nawet odpowiedz lekarza
    http://abcciaza.pl/pytania/a-pozytywny-wynik-testu-ciazowego

    To samo co pisałam wczesniej.
    --
  5.  permalink
    "Domowe testy ciążowe nie są 100% dokładne. Pozytywny wynik testu mimo, że kobieta nie jest w ciąży, jest możliwy w przypadku:

    przyjmowania leków przeciwdepresyjnych
    okresu okołomenopauzalnego
    chorób nerek
    nadczynności tarczycy
    usunięcia operacyjnego jajnika"

    http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=649
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    ooo... Zupa poważnie? nie miałam pojęcia...
    •  
      CommentAuthorjustyś83
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Hej czy nie za niskie mam tempki w fazie lutealnej jak na starania? Kurcze martwie się bo odstawiłam duphaston 2 mce temu i chyba nie potrzebnie :(
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Jakie to są za niskie?
    --
    •  
      CommentAuthorjustyś83
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Tzn z moich obserwcji wynika, że dziś jest 4 dzień fl. Linia pokrywająca jest na poziomie 36,7 st. Temperatury 1 dzień fl - 36,7, 2- 36,98, 3-36,83, 4-36,85. Czyli nie utrzymuje się na poziomie o 2 kreseczki wyższym od linii pokrywającej. Czy tak może być?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Wykres wygląda normalnie. 13dc nie było zakłócenia? Nie pisałaś wcześniej alk?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.