Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Też się nie spotkałam żeby lekarz po samym "dotyku" że to ciąża.... kurcze no na Twoim miejscu bym jednak zrobiłam pierwsze co to test...a lekarz hmmm zostawię to bez komentarza
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Generalnie w zwykłym badaniu ginekologicznym da się wykryć powiększone endometrium... no i na późniejszym etapie ciążę na pewno też (bo macica się powiększa itp.) ale jednak bez usg/ testu ciążowego 100% pewności nie ma bo może to być efekt jakiś zaburzeń/ choroby...
    --
  2.  permalink
    Macie racje :)
    jednakże zaczeły sie u mnie typowe objawy takie jak nudnosci z rana, straszny bol piersi:angry:

    moze jednak sie nie myliL ?
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    hej! jestem po wizycie, mały wazy ok 1900g:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Ewulka a test robiłaś?
    --
  3.  permalink
    wlasnie bede robic jutro;/

    brzuch tez mnie boli jak na okres a jestem juz prawie 3 tyg po terminie @
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    sardynka85: Generalnie w zwykłym badaniu ginekologicznym da się wykryć powiększone endometrium...

    Grube endometrium, a tym samym powiększona macica, wyczuwalna przez lekarza występowała u mnie w bardzo długich cyklach- powyżej 45 dni. Więc jak dla mnie lekarz wróży z fusów. Oczekiwałabym jednak większej kompetencji niż macanka i "gratuluję, jest Pani w ciąży".

    ewulka1993 daj znać jak ci test poszedł. I rozumiem, że perspektywa ciąży cię cieszy, więc trzymam kciuki, żeby wróżba się sprawdziła.

    Kakai: hej! jestem po wizycie, mały wazy ok 1900g


    hodujesz, hodujesz Kakai :bigsmile:
    --
    • CommentAuthormagiczka
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Dziewczyny, te którym płeć dziecka w kolejnym USG się "zmieniła" - w którym tygodniu po raz pierwszy została określona? To znaczy w którym tygodniu miałyście to badanie, gdzie podana płeć była nieprawidłowa?
    Bo normalnie spanikowałam, mój synek tylko o braciszku mówi, jakbym mu teraz powiedziała, że siostra, to chyba bym go z szoku tydzień wyprowadzała:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    annie128: Grube endometrium, a tym samym powiększona macica, wyczuwalna przez lekarza występowała u mnie w bardzo długich cyklach- powyżej 45 dni. Więc jak dla mnie lekarz wróży z fusów. Oczekiwałabym jednak większej kompetencji niż macanka i "gratuluję, jest Pani w ciąży".


    No ja na samo takie badanie bym nawet nie poszła bo to nie moja bajka, zresztą przy spóźniającym się okresie a już na pewno przed wizytą zrobiłabym po prostu test :cool:
    --
  4.  permalink
    jutro zrobir i na pewno dam znac..

    skoro jestem juz prawie 3 tyg po terminie miesiaczki to moge go zrobic o kazdej porze dnia??
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    ewulka1993: skoro jestem juz prawie 3 tyg po terminie miesiaczki to moge go zrobic o kazdej porze dnia??


    możesz nawet w nocy.
    --
    • CommentAuthorendodar
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    magiczka - u mnie została określona jak skończyłam 20tc., a teraz w środku 22 się smieniła.
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    magiczka: w którym tygodniu po raz pierwszy została określona?


    To ja was zaskoczę- nam w 13 tc lekarz powiedział, że będzie chłopiec i... się kurka nie pomylił. Chociaż wydawało nam się, że tak sobie palnął.

    Teraz stwierdziliśmy, że w okolicach 13tc poprosimy lekarza, żeby chociaż spróbował coś na temat płci powiedzieć, nawet niech strzela, i zobaczymy co będzie. Tak z ciekawości:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Gratuluję mamusi rozpakowanej :)
    A moja niunia w 31tyg waży 1645g :)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    U nas Misiek też wykryty w 13tc (lekarz powiedział, że na 85% chłopak) no i później jajka podziwialiśmy na każdym kolejnym usg, a że lubił nimi świecić to nawet dla nas laików nie było wątpliwości :devil:
    Teraz genetyk w 12tc stwierdził, że na 80-90% dziewczyna, mój prowadzący ostatnio też niczego między nogami się nie doszukał i sugeruje pannicę ale poczekam jeszcze na połówkowe u genetyka czy się potwierdzi czy nie :cool:
    --
  5.  permalink
    Gratuluję rozpakowanym, mi strasznie dłuży się ciąża.
    Co do samopoczucia i płci to ja mam mieć drugą córcię i w tej ciąży czułam się na początku fatalnie, miałam wszelkie książkowe objawy a z pierwszą córką może ze 3 razy mnie zemdliło i byłoby na tyle więc nie ma reguły. Wagowo też teraz mam ponad 6kg na plusie a przy Oli przytyłam 6kg w całej ciąży.
    --
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Gratuluje wszystkim rozpakowanym ,i zycze duzo cieplych chwil z malenstwem-czas szybko ucieka.
    Ja z pytaniem czy ktoras z Was spotkala sie z tym ze wykryto u dziecka nieobecnosc jednej nerki? Moj synek na dzien dzisiejszy (32 tydz ) ma tylko jedna nerke. We wtorek mam kolejny skan zeby sprawdzic czy ta jedna dobrze pracuje.
    Pozdrawiam
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    a ja po wizycie u gin.... pojechalam przychodze a oni do mnie ze pani doktor niema... a ja pierwsze co to pomyslalam sobie haha dowcipnisie praima aprilis juz byl... ale nic mowie jak to niema jak na dzis mam wizyte a oni ze dzwonili do mnie, ale nie umieli sie dodzwonic (nic dziwnego bo ukradli mi telefon wiec zmienilam numer)
    i tak sie skonczyla moja wizyta zapisali mnie na 10 kwietnia.
    endodar zmieniam ci dziewczynke na chłopca...

    1. puelka - 31.03.2014 (chłopiec)
    2. nulla - 08.04.2014
    3. Libra1610 - 16.04.2014
    4. eja86 - 24.04.2014 (dziewczynka)
    5. jusiak - 29.04.2014 (dziewczynka)
    6. Tinamar - 6.05.2014 (chłopiec)
    7. Lesława - 16.05.2014 (chłopiec)
    8. Kakai - 23.05.2014 (chłopiec)
    9. CiastoMiłości - 25.05.2014
    10. Ewa1406 - 27.05.2014 (dziewczynka)
    11. zelkowa - 03.06.2014
    12. Szpilka27 - 05.06.2014 (dziewczynka)
    13. fitmama - 08.06.2014
    14. Evey84 - 10.06.2014
    15. justyn-rz - 25.06.2014 (chłopiec)
    16. P_Madzia - 28.06.2014 (chłopiec)
    17. Jaheira - 29.06.2014 (dziewczynka)
    18. PENNY - 1.07.2014 (dziewczynka)
    19. Karoolka - 8.07.2014 (dziewczynka)
    20. malgorzatka82 - 9.07.2014, 21. doti28 - 9.07.2014
    21. montever - 14.07.2014 (dziewczynka)
    22. Ariella - 18.07. 2014 (dziewczynka)
    23. Dii - 20.07.2014 (dziewczynka)
    24. AniaaaaaaaaM84 - 21.07.2014 (chłopiec)
    25. Anka80 - 22.07.2014 (dziewczynka)
    26. Katiziie - 25.07.2014 (dziewczynka)
    27. KasiaTasia - 27.07.2014
    28. Jolcia1984 - 31.07.2014
    29. helva - 03.08.2014
    30. Anecia84 - 09.08.2014 (dziewczynka)
    31. endodar - 10.08.2014 (chłopiec)
    32. Magdzikk10 - 14.08.2014
    33. bilia- 25.08.2014
    34. Osinek - 04.09.2014, 35. magiczka - 04.09.2014 (chłopiec)
    35. dagus84 - 10.09.2014
    36. KatekMuc - 15.09.2014 (chłopiec)
    37. sardynka85 - 18.09.2014
    38. zabkaa25 - 04.10.2014
    39. annie128 - 29.10.2014
    40. marylove - 4.11.2014
    41. Klementynaaa -06.11.2014
    42. Yvoonne - 20.11.2014
    43. milka1984 - 21.11.2014
    44. endzi91 - 26.11.2014
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorjustyn-rz
    • CommentTimeApr 3rd 2014 zmieniony
     permalink
    annie128: Wywróżyłam z fusów, że jednak musisz zrobić test ciążowy. I zmienić lekarza.

    buahahahaha dobre to:rolling:

    Endzi super wieści:thumbup:

    Kakai i Szpilka bardzo ładna waga!

    Doti jaki masz wynik krzywej cukrowej? Ja mam 105, wiec chyba podwyższony. Jutro wizyta u gina, więc zobaczymy co powie.

    puelka dzieje się cos tam u ciebie?

    Matko, ja już 15-ta aaaaaaaaaaaaa:jumping:

    Suwaczek z babyboom.plSuwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Ale, że 10 jestem?!
    O matko!

    Mam pytanie o staniczki.
    Chcę kupić firmy Alles, ale mam wątpliwości jak patrzę na tabelę rozmiarów. W tej chwili mam 70F (ale innej firmy - kupiony w profesjonalnym sklepie i dobrany przez brafitterkę), a wg firmy Alles powinnam zakupić w rozmiarze 75D.
    Czy któraś z Was kupowała biustonosz tej firmy wg tabeli rozmiarów i pasował?
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    ja kupowałam u nich zgodnie z tabelą rozmiarów i nie ukrywam, że przydałaby się miseczka o jedną literkę większa :) Ale poza tym cudo! mega wygodny i moj ulubiony pomimo tego że ciut przyciasny :)

    A coś mi sie zdaje że Puelka już jest po, bo się nie logowała już dłuższą chwilę i jej karta milczy :)
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    O! Dzięki :)
    --
  6.  permalink
    ewulka1993 i jak tam test ??
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Meldujemy się po wizycie :smile: Potwierdzona córcia :rainbow: Jestem przeszczęśliwa!!!!
    Kacper pokazał się już w okolicy 13 tc a ta dziewuszka dopiero w 22 tc ale podobno u dziewczynek to norma, że na początku się nie chwalą swoją płcią:wink: Waga 840g - coś dużo, ale gin nic nie mówił, więc ok:bigsmile: Teraz oby glukozę przeżyć w przyszłym tygodniu...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Moja pierwsza corka pokazala się w okolicach 31-32tc :wink:. Druga była troszkę smielsza.
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    To długo trzymała Cię w niepewności! Ja bym chyba nie wytrzymała!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLesława
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Hej Dziewczyny, melduję się z 3 dnia pobytu w szpitalu. Wczoraj w nocy ledwo zahamowali mi porod...dostałam już sterdy na rozwój płuc Maluszka, faszerują mnie lekami na powstrzymanie skurczy. Na razie się wyciszyły i wreszcie przespałam noc. Po tych pigułach czuję się fatalnie, ale grunt, że pomagają. Jestem 7 na liście i mam nadzieję, że jeszcze trochę zagrzeję na niej miejsce.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Lesława trzymam kciuki aby maluszek jeszcze posiedział w brzuchu :)
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Moja niunia ujawniła się 18tc jak tylko gin powiedział że teraz to nam powie bo ma 100% pewności. Teraz chowa się bardziej jeżeli chodzi o buzię i nie mamy ładnego zdjęcia bo nie widać całości :neutral:
    Lesława to trzymam kciuki by maluch pozostał jeszcze trochę w brzuszku :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    dii - gratuluje corci, jej jak ja ci zazdroszcze. ja to sie w pierwszym momencie pewnie zalamie jak bedzie chlopczyk. wiadomo, kubusia kocham nad zycie, ale od zawsze moim marzeniem byla corcia. a troche sie boje ze jednak bedzie chlopak bo czuje sie dokladnie tak samo jak z Kubusiem na poczatku ciazy. no nic, najwazniejsze zeby bylo zdrowe, a do chlopca jakos sie chyba przyzwyczaje. a jakby byla corcia to bylabym najszczesliwsza na ziemi, ale coz, nie da sie tego zaplanowac
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy któraś miała w I trymestrze bakterie w moczu? Mam liczne :/ Leukocyty 5-10 w polu widzenia i pH 7. Trochę się zmartwiłam. Słyszałam, że to może być niebezpieczne w III trymestrze, a jak jest teraz? U mojego gina w ogóle nie ma na razie terminów. Myślicie, że powinnam iść do internisty?
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    pandora - lepiej skonsultowac to z lekarzem ale kup sobie żuravit i lykaj, najlepiej do konca ciazy. ja tez mialam w 1 trymestrze w 1 ciazy cos tam z ukl. moczowym i lykałam żuravit i zero problemow do konca ciazy
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Pandora a dobrze mocz pobrałaś? Może powtórz badanie i zrób posiew...a żurawit nie zaszkodzi na pewno, więc śmiało możesz brać :)

    Ja miałam tak, że przy pierwszym badaniu wyszły bakterie itp. dostałam od gina właśnie żurawit, kolejne badania były już ok...więc nie wiem czy to właśnie nie była kwestia złego pobrania moczu
    --
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Dzięki za odpowiedź. Przejdę się do internisty, a do gina pójdę już ewentualnie z wynikami posiewu.
    Właśnie się waham czy to może być złe pobranie próbki. Bo nie wiem czy dobrze złapałam mocz środkowy, czy nie był zanieczyszczony tym pierwszym.. Tylko czy wtedy pH też by było podwyższone?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Dziewczyny, na bazarku wystawiłam detektor tętna płodu gdyby któraś chciała;P
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    ja mialam przed ciaza, w piwerszej i teraz bakterie w moczu taka juz moja natura ze mam cos z moczem nie tak od zawsze w sumie... i zawsze dostawalam urosept albo femisept uro jest bardzo duzo zurawinowych tabletek na mocz na pewno polecam tez duzo pić zeby wypłukac te bakterie i mozna kupic herbate zurawinową albo jakis sok zurawinowy.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Hanny,swietny ten detektor jest,nie? Ja mialam identyko (moja mala miała hipotrofie i co dzien sprawdzałam tętno,zeby w razie co reagować szybko). A już od 13tc co jakiś czas ja podsluchiwalam (szczególnie wtedy,jak się nie ruszala zbyt dlugi okres czasu, w swoich godzinach aktywności).
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ciężko mi odejść z tego wątku :)
    jakoś w innych się nie odnajduję :P
    ale z brzuchem to ja raczej wrócić bym juz tutaj nie chciala :P
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    natalia to zostań z nami - jako Ekstra-Wsparcie :-)
    Ja nadal zaglądam np na wątek starankowy "weteranek..." bo byłam tam przez dłuższy czas zanim się udało - a właściwie zanim zdarzył się CUD i tamte dziewczyny też mi są bardzo bliskie :-)
    Dziewczyny gratuluję bardzo wszystkim świeżo upieczonym, rozsypanym mamusiom i tym mamusiom, które dopiero co się dowiedziały, że nimi zostaną - piękne uczucia! Nie będę wymieniać imion, żeby żadnej nie ominąć.... ale wszystko uzupełniłam, przeczytałam i jestem z Wami myślami :-)
    Ja dziś byłam na glukozie rano - przeżyłam ten ulepek, z małą pomocą cytryny, a wieczorem jedziemy na USG 3D - nie mogę się doczekać :-) - to dodatkowe badania, na które się zdecydowaliśmy, żeby z niezależnego źródła usłyszeć (mam nadzieję) dobre wieści, potwierdzić płeć, nagrać płytkę...
    Ciążę prowadzę na NFZ i mam naprawdę dobrego lekarza, ale sprzęt w przychodni nie jest najlepszy, a mój lekarz nie jest zbyt rozmowny jeśli chodzi o opowiadanie w stylu "tu jest rączka, tu jest brzuszek itp...." więc liczę na lepszy sprzęt, żeby wszystko dobrze zobaczyć i żeby Ktoś nam poopowiadał tak dokładniej o naszej córeczce! :-)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ewa ją mam z Alles stanik,kupiony wg tabeli i przydałby sie jednak z miseczka o literke większy.
    Natalia ja też nie potrafilam stąd odejść,na wątku dzidziusiowym zameldowalam sie chyba po miesiącu.i jak widzisz ciągle tu zaglądam ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ja raz ostatnio miałam wykryte bakterie w moczu, posiew po jakimś czasie nic nie wykazał. A te badanie moczu było 2 dni po stosunku więc na to zwalam. Teraz zrobiłam badanie 3 dni po stosunku i wyszły nieliczne bakterie więc mam nauczkę, żeby się wstrzymywać z igraszkami w takich dniach:tongue:

    Z innej beczki... Z Kacprem narzekałam, że się mało rusza w brzuchu to teraz mam z nawiązką disco w brzuchu. Budzi mnie w nocy, w dzień wariuje prawie non stop... Kiedy ona śpi? Fajne to!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    a ja wyczytałam u Puelki pod kartą, że urodziła :)
    a u mnie ani widu ani słychu porodu, żadnych skurczy przepowiadających, brzuszek nie twardnie, po prostu nic, a fajnie byłoby urodzić nawet przed terminem te kilka dni :)
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Moja ostatnio mocno i boleśnie kopie :( wczoraj wieczorem tak skopala mi żołądek, ze szok.
    Skoro teraz boli, to co bedzie za miesiąc???
    Muszę stwierdzić, ze w zasadzie już 90% wyprawki mam :)
    Zostało kilka rzeczy dla mnie i duże rzeczy dla małej (wózek, fotelik, wanienka).
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Ewa to ty niemasz po starszej wózka, wanienki i fotelika? ja takie rzeczy mam... musze kupic jedynie smoczki i butelki, pampersy i jakies kosmetyki...no i oczywiscie przejrzec ubranka i wyprac
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ze co ja jestem 7 ej chyba cos za szybko:-)

    Ja nie mam pampersow inne elementy wyprawki chyba mam, musze poprac ciuszki i juz:-)

    Dii ja to z Jasiem mialam sporo ruchow a teraz ich wyczekuje
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Pandorko - ja mam prawie zawsze liczne bakterie jak cholerka źle mocz pobiorę a niestety zazwyczaj pobieram nie w domu i stąd ten problem. Najlepiej powtórzyć badanie - pobrać rano po podmyciu się dokładnym, wysuszeniu recznikiem czystym i własnie z środkowego strumienia - powinny te liczne bakterie zniknąć. Ale powtórzyć trzeba bo nie ma co się martwić na zapas. A ph też niestety mam zawsze bliskie górnej granicy niesttey i taka już moj anatura. Jak zakwaszałam to trochę spadało ale nie jakoś strasznie...

    Treść doklejona: 04.04.14 21:37
    Kakai - zazdroszczę - ja w weekend mam zamiar intenretowo skompletowac wyprawkę i mam nadzieję ze się uda bo stresa łapię że nie zdążę. Dzisiaj kupilismy przewijak z wanienką i nie miałam pojęcia ze to taki gigant. Chciałam mały a on mi łazienkę zagraca i teraz sama nie wiem co robić :/
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Nie mam nic, bo nie zamierzałam mieć 2 dziecka. Bałam sie powtórki z hipotrofia.
    Na szczęście mi przeszło :)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja nadal nie czuję ruchów, chociaż niby w drugiej ciąży powinno się czuć trochę wcześniej...ale znowu łożysko na przedniej ścianie, więc pewnie dlatego :wink:

    No właśnie z moczem jest o tyle ciężko, że w ciąży dużo śluzu a jak się trochę dostanie do próbki to od razu wychodzą cuda wianki...pamiętam jak na ocp przed porodem nie chciało mi się podmyć rano przed oddaniem moczu (bo było wcześnie a poza tym siku mi się straszliwie po nocy chciało) i tylko przetarłam się mokrymi chusteczkami do higieny intymnej- wyniki wyszły w cały świat a dzień później pobierali mi mocz przez cewnik, także jakby któraś wylądowała w szpitalu to polecam jednak wstrzymanie moczu nawet z zaciśniętymi zębami i dobre podmycie :devil:
    --
  7.  permalink
    Robiłam dziś badania i nie daje mi spokoju jeden wynik a mianowicie

    FT4 0,91 ng/dl przy normie 0,93-1,70

    Czy to oznacza coś złego ??
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Dziś po raz pierwszy miałam okazję "skosztować" okrytego złą sławą nektaru zwanego glukozą... Wg mnie nie taki diabeł straszny. To poprostu roztwór cukrem do granic możliwości nasycony. Całkiem sprawnie mi to poszło, choć fakt, trudno się tym delektować. Głowa mnie po wszystkim rozćmiła i czułam się jakaś oszołomiona :D Jak dla mnie bardziej "upierdliwy" jest stan na czczo...
    Do rzeczy; niestety werdykt zapadł niekorzystny, do głowy mi nie przyszło, żeby podejrzewać się o cukrzycę. A jednak (na czczo 77, po obciążeniu 75g - 162). Trzeba będzie odnaleźć się w nowej sytuacji. Łudzę się tylko, że baczniejsze zwracanie uwagi na to co jem i kontolowanie cukru ustrzeże nas przed wprowadzeniem leków... Ot, się wyżaliłam :neutral:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.