Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Czy to oznacza że ja mam już 4 miejsce ??? Matko :) A ja nawet nie zaczełam prać ciuszkó ;) Stresujecie mnie dziewczyny :) Ale obiecuję sobie że już tuż tuż zacznę. Na razie musze zamówić wyprawkę w necie i zdecydować się na wanienkę i przewijak :/
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    To ja Was pociesze - jestem pierwsza a tylko ciuszków mam kilka na 56 i 62 popranych, reszty nawet nie mam bo płci nie znamy, z wyprawki mamy tylko wozek 3w1 zeby miec fotelik na przywiezienie dziecka ze szpitala, a łóżeczka, wanienki itd to oczywiście nie mamy :P
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Libra - no to troszkę mnie uspokoiłaś :)
    --
    •  
      CommentAuthorjustyn-rz
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Ufff a ja już myslalam ze w panikę wyprawkową wpadam:wink:
    Większe rzeczy typu wózek, wanienka mam po Mikim, na razie skupiłam się na torbie do szpitala, nawet nową na kólkach sobie zamówiłam na necie.Zastanawiam się co ja spakuje na wyjście ze szpitala, bo to czerwiec ma być, wiec spodziewam się ciepłej pogody, i nie wiem czy krótki czy długi rękaw dla juniora. Mikołaja w grudniu rodziłam, więc kombinezon i cieple ubranka były w torbie, a teraz nie wiem, czapka czy kapelusz itp. Pewnie wezmę i to i to znając życie. Dziwne, pierworódka nie jestem a takie dylematy hehehe.
    Mój Miki w piątek pochwalił się w przedszkolu, że będzie miał braciszka i będzie się nazywał Batman buahahahahaaha padłam, jak mi to pani opowiedziała:bigsmile:Aczkolwiek imię dla braciszka chyba na literę B też będzie:wink:

    Suwaczek z babyboom.plSuwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Justyna, widzę, że masz taki sam dylemat jeśli chodzi o ubiór dziecka na wyjście ze szpitala :) Niby ciepło ma być, ale może być różnie... Ja chyba przygotuję dwa zestawy ubranek - jeden lżejszy, a drugi ciut cieplejszy...
    Całe szczeście my ze szpitala do domu jedziemy autem 5 minut tylko.
    ---
    Ja dziś dowiem się dopiero co do torby trzeba spakować :) Zaczęłam wczoraj przyspieszony kurs w SR. Ostatnie zajęcia 16 kwietnia, a do tego czasu będe śmigać dość często. Wczoraj zwiedzaliśmy porodówkę.
    Śniło mi się, że CC mi chcieli zrobić. A od rana mam doła, bo boję się. Ale nie bólu, nie porodu SN czy CC. Boję się, że coś mi sie stanie przy porodzie. Nie jest to racjonalne, ale jakoś tak... Ktoś mnie powinien chyba spoliczkować!!!
    --
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeApr 7th 2014 zmieniony
     permalink
    Ewa1406, nie znam się na tym, psychologiem nie jestem, ale chyba każdy objaw strachu przed porodem jest normalny :) nawet ten o siebie :)

    Dziewczyny, czy też tak mialyscie ze poczułyscie pierwsze nieśmiałe ruchy maluszka a potem nic? Ja po tym kopniaczku w sobote do dzisiaj nie czuje nic... :sad::sad: nawet bąbelków :cry: Może to, ze się tym martwię sprawia, ze maluszek mniej się rusza? W końcu mój zły nastroj, to jego gorszy też :(
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 7th 2014 zmieniony
     permalink
    Milka ja w obu ciążach w okolicach 7 tygodnia miałam takie zejścia, że koniec świata... gorączka, wymioty, bóle stawów, wyglądało to jak grypa. W obecnej miałam tak wysoką gorączkę, że ponoć mówiłam od rzeczy, nie byłam się w stanie przez jeden dzień prawie Nadią opiekować. Brałam paracetamol na zbicie gorączki. Leć do lekarza, pewnie już poszłaś. Nie wiem co to było czy objaw czy co.. ale dziwne, ze w obu miałam dokładnie na podobnym etapie to samo. Potem gdy przeszła gorączka to zostały wymioty i złe samopoczucie, aż do skończonego pierwszego trymestru. Trzymam kciuki, żeby się szybko poprawiło :)
    Libra1610: jestem pierwsza a tylko ciuszków mam kilka na 56 i 62 popranych, reszty nawet nie mam bo płci nie znamy, z wyprawki mamy tylko wozek 3w1 zeby miec fotelik na przywiezienie dziecka ze szpitala, a łóżeczka, wanienki itd to oczywiście nie mamy :P

    Libra You made my day :tooth::tooth::tooth: hahaha :) fajnie że macie taki luzz :)
    Mam znajomych, którzy dwójkę swoich chłopców kąpali na początku w umywalce - mieli dużą, żadnych wanienek itp nie mieli :) Potem gdy już chłopcy zaczęli siadać to hop do brodzika - także i tak można :D ja bym łóżeczka nie musiała mieć do minimum 6 miesiąca i tak cigle spałam z Nadią i pewnie teraz będzie podobnie :P W zasadzie to potrzebne sa na początku pieluchy, parę ciuchów, wózek lub chusta na wyjścia i mamine piersi :tooth:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Osinek, ja miałam tygodniowy przystój kopniakow na początku, nie ma się czym martwić. A jeśli masz zły humor ponoć maluchy to wyczuwają. :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Osinek dokładnie, na początku bardzo nieregularnie czułam maluszka i to w formie takich bulgotek jedynie. Czasem kilka dni przestoju, tak, że potem to już sama nie wiedziałam, czy to znowu dziecię się odezwało czy może tylko trawię np :-)
    Nie masz się czym martwić tak wcześnie. Ja regularne ruchy odczuwam dopiero od jakiś dwóch tygodni, a takie solidne kopniaki, które już nawet czuć niektóre przez brzuch, od 2-3 dni.
    Wszystko przed Tobą :-)
    ---
    A z innej beczki, w piątek drugi lekarz, na USG potwierdził u nas dziewczynkę!!!! Czekamy więc na Emilkę! Dostałam w końcu syndrom wicia gniazda i szykowania wszystkiego do porodu, zaczynam porządki, urządzanie pokoju, zapisałam się do szkoły rodzenia - boję się, że troszkę za późno, ale cóż dopiero dostałam kopa i przypływ energii :-)
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    No ja też myślę nad wanienką i przewijakiem czy kupić taką komodę wspólną, czy przewijak na łóżeczko a wannę ze stelażem czy przewijak jako mebel oddzielnie i wanienkę oddzielnie i jak coś to jakie....no wczoraj wypisałam wszystko co trzeba dokupić ,lista jak do św.Mikołaja hahah Ja też mam problem z tym czerwcem jak dziecko ubierać...
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Wstawilam pierwsza ture ciuszkow malego do prania:surprised: powoli zabieram sie za przygotowania:wink:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 7th 2014 zmieniony
     permalink
    Skoro nulla urodzila to aktualizuję:
    1. Libra1610 - 16.04.2014
    2. eja86 - 24.04.2014 (dziewczynka)
    3. jusiak - 29.04.2014 (dziewczynka)
    4. Tinamar - 6.05.2014 (chłopiec)
    5. Lesława - 16.05.2014 (chłopiec)
    6. Kakai - 23.05.2014 (chłopiec)
    7. CiastoMiłości - 25.05.20149
    8. Ewa1406 - 27.05.2014 (dziewczynka)
    9. zelkowa - 03.06.2014
    10. Szpilka27 - 05.06.2014 (dziewczynka)
    11. fitmama - 08.06.2014
    12. Evey84 - 10.06.2014
    13. justyn-rz - 25.06.2014 (chłopiec)
    14. P_Madzia - 28.06.2014 (chłopiec)
    15. Jaheira - 29.06.2014 (dziewczynka)
    16. PENNY - 1.07.2014 (dziewczynka)
    17. Karoolka - 8.07.2014 (dziewczynka)
    18. malgorzatka82 - 9.07.2014, 21. doti28 - 9.07.2014
    19. montever - 14.07.2014 (dziewczynka)
    20. Ariella - 18.07. 2014 (dziewczynka)
    21. Dii - 20.07.2014 (dziewczynka)
    22. AniaaaaaaaaM84 - 21.07.2014 (chłopiec)
    23. Anka80 - 22.07.2014 (dziewczynka)
    24. Katiziie - 25.07.2014 (dziewczynka)
    25. KasiaTasia - 27.07.2014
    26. Jolcia1984 - 31.07.2014
    27. helva - 03.08.2014
    28. Anecia84 - 09.08.2014 (dziewczynka)
    29. endodar - 10.08.2014 (chłopiec)
    30. Magdzikk10 - 14.08.2014 (chłopiec)
    31. bilia- 25.08.2014
    32. Osinek - 04.09.2014, 32. magiczka - 04.09.2014 (chłopiec)
    33. dagus84 - 10.09.2014
    34. KatekMuc - 15.09.2014 (chłopiec)
    35. sardynka85 - 18.09.2014
    36. zabkaa25 - 04.10.2014
    37. annie128 - 29.10.2014
    38. marylove - 4.11.2014
    39. Klementynaaa -06.11.2014
    40. Yvoonne - 20.11.2014
    41. milka1984 - 21.11.2014
    42. endzi91 - 26.11.2014
    43. dinka24 - 30.11.2014
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    dzieki dziewczyny za rady a szczegolnie Penny, pocieszylas mnie bo sie boje ze zaszkodze mojemu malenstwu. teraz mam 39st i nie wiem co sie dzieje,jestem taka otumaniona, wzielam paracetamol. czekam na lekarza, wezwalam z ubezpieczenia prywatnego meza ale na niego sie czeka do 5g, i zaraz te 5g minie ehh. czekam na meza bo umieram , dobrze ze Kubus spal prawie 3g. ja probowalam spac ale tak mnie stawy bola ze masakra.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    hmm milka brzmi jak grypa...a gorączkę zbijaj koniecznie
    --
  1.  permalink
    Ja też miałam temperaturę w pierwszym i teraz w drugim trymestrze zbijałam paracetamolem. W drugiej chorobie nie obyło się bez antybiotyku ale lepiej wziąć lek niż długo chorować.
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    PENNY: W zasadzie to potrzebne sa na początku pieluchy, parę ciuchów, wózek lub chusta na wyjścia i mamine piersi


    Akurat z tej listy to wszystko mam, więc nie jest ze mną tak źle :D Przyszłe mamy przeżywają wybór wanienki, a w szpitalu mają to gdzieś i kąpią dzieci pod kranem :D

    Osinek, ja tez na początku tak miałam że wydawało mi się ze czułam kopniaczki, potem parę dni nic, zamartwianie się czy to normalne, potem znowu kopniaczek, przerwa i dopiero koło 23 tygodnia zaczęłam czuć regularnie :)
    --
    •  
      CommentAuthoraciekawska
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    ale lista się wydłuużyła.... super! :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorpuelka
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Dziewczynki melduje osobiście że 3.04.14 przyszedł na świat przez cc, mój synek Stasiu ♥ 3160g, 53cm, 10pkt. Nie spodziewałam się cesarki ale poród nie postępował i po 24h regularnych skurczy i braku rozwarcia tak zdecydowano. Wracam już pomału do formy, a od wczoraj jesteśmy w domku :bigsmile:
    POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!! Bycie MAMĄ to coś najpiękniejszego!! :bigsmile:
    -- [
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Gratulacje puelka!!
    Osinek, i u mnie były przestoje... Na początku właściwie, po tych pierwszych jednoznacznych kopnięcach, musiałam się wnikliwie wsłuchiwać w skupieniu, najłatwiej było już w łóźku - na wznak z obiema dłońmi na brzuchu... Ale nie było reguły, pierwsze kopniaczki były sporadyczne i nieregularne. No i zdecydowanie później niż Ty poczułam te pierwsze...

    A ja donoszę, że aktualnie posiadamy już 1120g córki!! :D Doczekaliśmy się wreszcie USG połówkowego. Lepiej późno niź później :)) No i mam film niemal pełnomerażowy z tegoż USG, tylko muszę znaleźć jak tu klatki powycinać, sensie zdjęcia...

    Treść doklejona: 07.04.14 20:21
    Ten suwak to z wagą coś chyba przekłamuje... Dr pokazywał nam siatkę centylową - mała mieści się w normie, choć jest powyżej średniej...
    --
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    puelka- GRATULUJE :flowers::flowers: Staś niech rośnie zdrów :)
    Masz rację bycie mamą to najwspanialsza rzecz :heart:
    Szybkiego powrotu do formy :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    montever u mnie na suwaczku też waga dziecka nie taka, a u mojej córeczki wszystko w normie, mała waży prawie 700g, a wg info z suwaczka ok 500g....
    --
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczyny ... wiem, że z tym ruchami to jeszcze spokojnie, ale tak jakoś zaczęłam lekko panikować :) Nie ma co, trzeba się uspokoić i czekać cierpliwie :)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    ja to czuje juz kopniaki a nie ruchy... dzis pierwszy raz mi brzuch zaczal podskakiwac... sie usmialam heheh:):bigsmile:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    mamo już tak awansowałam, zaczyna mnie przerażać ta lista :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Katiziie, fajny widok, nie? Też mi od razu banan zagościł na twarzy po tym jak pierwszy raz zobaczyłam ruchy. Teraz tak przybrały na sile, że dzisiaj na przykład obudziła mnie córka gramoląc się rano... :D

    Szpilka27, mi to się oczy coraz szerzej otwierają jak lista jest aktualizowana. Zasuwa ten czas...
    --
  2.  permalink
    Dziewczyny melduję się po wczorajszym badaniu :) będzie chłopak jak się patrzy :) siusiak się ujawnił :) mały wazy już prawie pół kilo , wszystko gra i buczy :) jestem taka szczęśliwa a mój to 100 razy bardziej :) a no i dziadki też oczywiście :)
  3.  permalink
    Tak was podczytuję dziewczyny i jak na razie to dla mnie abstrakcja. Ale czas szybko leci i nawet nie wiadomo kiedy a będę w czołówce...
    Zrobiłam wszystkie badania - jestem zdrowa jak ryba. Za dwa dni kolejna wizyta u ginekologa i doczekam się karty ciąży. Być może znowu będzie mi dane podglądać małego lokatora :D
    A miałyście podejrzenia co do płci? Bo ja mam silne przeczucie, że będzie chłopak...
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Klementynaaa ja nie miałam żadnego przeczucia, ale przez to, że tatuś bardzo chciał synka i non stop o tym mówił, to nastawiłam się, że będzie chłopak :-) a wyszła nam babeczka - więc jak widać tatuś przeczucia dobrego też nie miał!
    puelka Ogromne Gratulacje!!! Przez 24h musiały Cię te skurcze wymęczyć nieźle, ale najważniejsze, że synek urodził się cały i zdrowy :-)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    montever tak masz racje... taki podskakujacy brzusio to piekny widok a lokator w srodku coraz bardziej sie rozpycha dzis byl kopniak w zebra jeszcze nie bolalo ale juz sie zaczyna... z Maja tez tak bylo na poczatku delikatnie a potem mnie tak kopala ze 2 tyg po porodzie nadal czulam bol zeber takie byly poobijane....

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.04.14 10:08</span>
    magdzik dopisalam ci chlopaka:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorjustyn-rz
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja się smieję, bo już brzucha jako stolik pod talerzyk można uzyć:wink: ostatnio jak tak kanapke wsuwałam, to talerz aż podskoczył od kopniaka heheh:bigsmile:

    puelka wielkie gratulacje!!!!!szybkiego powrotu do formy ci życzę i samych przespanych nocek, a małemu dużo zdrówka!!!

    Suwaczek z babyboom.plSuwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Katiziie, nie mogę się tego doczekać:bigsmile::bigsmile: I nawet niech mnie żebra bolą :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Klementynaaa, ja byłam święcie i do szpiku kości przekonana, że będę miała chłopaczka.Tak jak piszesz, to było tak silne poczucie, że jak przeszło dwa miesiące temu lekarz swierdził że między nogami nic nie ma to poczułam niemalże jakby mi ktoś w twarz dał. Nie chodzi o to, że się nastawialam, czy pragnęłam konktretnej płci, bo po tylu latach starań to nie miało dla mnie żadnego znaczenia. Wczoraj po raz trzeci została orzeczona dziewuszka. :)) :heartsabove:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Osinek doczekasz sie tylko spokojnie...
    a ja w pierwszej ciazy czulam ze dziewczynka i teraz tez tak czułam i czuje nadal niewiem czemu i jak to dziala ale tak mam

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.04.14 11:49</span>
    na brzuszkach dodalam foto :bigsmile:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    A ja czułam chłopca bardzo szybko. Nie myślałam wcale o tym za czesto bo tez po tylu straniach to było mi zupełnie wszystko jedno (chociaż dla dziewczyny pewnie dziewczynka jakaś taka bardziej przystępna się wydaje jako pierwsze dziecko :) Ale teraz już bym nie zamieniła na nic na świecie mojego syneczka :) A o dziewczynkę się jeszcze postaramy :) No mam nadzieję ze też jakoś sie uda ją zmajstrować :)

    Treść doklejona: 08.04.14 12:55
    A mały tak się już rozpycha przy żebrach że mogę czasem tylko wpół leżąco siedzieć lub prowadzić samochód :) A najbardziej lubię jak wypycha tą swoją śliczną malutką stópkę i jak ją czuję w całej okazałości :) A wczoraj na basenie jak leżałam na plecach i tak się relaksowałam to ewidentnie pupkę wypinał i taki brzuszek śmieszny był aż się instruktorka śmiałą, że ładnie go wychowuję że pupkę do niej wypina :)
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    puelka - gratulacje urodzenia wspanialego synka!
    jej dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tych kopniakow. ja na razie zyje w stresie czy z moja dzidzia w porzadku. grypa zoladkowa trzymala na szczescie 1 dzien, temp 39st ale udalo sie szybko wrocic do zycia. ale wraz z powrotem do zycia minely mi wszystkie objawy ciazy oprocz zmeczenia. jeszcze 3 dni temu mialam delikatne mdlosci, a teraz nic. co prawda dalej mnie odrzuca od roznych potraw ale mdlosci juz nie ma. i boje sie ze to zly znak. usg dopiero za tydzien a ja nie wiem czy udalo sie ciazy przetrwac :( czy miala ktoras z was tak ze mialam mdlosci pare dni a potem sie bardzo zmniejszyly?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    ja miałam mdłości tylko n apoczatki i tylko dwa razy mnie rzuciło porzadnie a takto po prstu było mi cały czas mdło ale bez konieczności odwiedzania kibelka. Więc myślę, że to żaden znak zły i na pewno wszystko jest w porządku :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja byłam w 100%, że będzie dziewczynka, mąż, że chłopiec (nawet miał taki sen).
    Kto miał rację, widać w suwaczku ;), a byłam gotowa odciąć sobie rękę, że będzie córa. Tak sobie tłumaczę teraz, że ciąża była dla mnie najwspanialszym prezentem i cudem, że już nie mogłam marzyć o niczym więcej a ciut bardziej marzyłam o synku.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    moj powiedzial przy Mai ze to dziewczynka bo wie co robil a teraz nie mowil nic i nawet jak gin powiedziala ze to dziewczynka bo tictaka puki co nie widac to on uslyszal ze chlopak... no coz okaze sie na nastepnym usg czy on gluchy czy ja

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.04.14 13:16</span>
    milka kazda z nas tutaj zaczynala i sie bala o swoja kropeczke ja pamietam jak pisalam ze zazdroszcze dziewczynom brzuszka a teraz sama juz go mam... czas ucieka...zobaczysz ze za jakis czas ty bedziesz pisac ze poczulas ruchy albo ze brzuszek urósł a wtedy inne beda tobie zazdoscic.:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorPandora1
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja też już się nie mogę doczekać brzuszka i ruchów :))

    Milka ja też mam czasem lepsze dni, z mniejszymi nudnościami, a potem wracają. Więc się nie martw :)
    U mnie ogólnie już chyba są lżejsze. Mam nadzieję, że będę przechodzić.
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    wcale wam nie zazdrosze tych mdlosci... ja mialam takie w obu ciazach ze nikomu nie zycze... raz nawet na chodniku podczas spaceru zwymiotowalam prawie na buty obcemu panu ktory akurat przechodzil obok mnie... ale jak zobaczyl moja blado zieloną twarz to chyba sie domyslil o co chodzi...:P
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorasia04108
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    A ja powoli dochodzę do siebie po szpitalu i czuję się całkiem dobrze :) Brzuch przestał boleć, nie mdli mnie, tylko strasznie zmęczona ciągle jestem i bolą plecy, jak pochodzę trochę :) Za tydzień usg, nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że mój Maluszek ślicznie urósł i ma się dobrze :)

    Dziewczyny, co można brać na ból gardła we wczesnej ciąży??? Boli mnie okropnie, ledwo przełykam, boję się, żeby w jakieś poważniejsze przeziębienie nie przeszło. Brałam cukierki szałwiowe Verbena, one mi pomagały, ale gdzieś wyczytałam, że szałwia w ciąży to nie bardzo... I teraz nie wiem, czym sobie to gardło załagodzić?
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    na pewno Tantum Verde można do psiukania :)
    --
    • CommentAuthorasia04108
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Dzięki :) wybiorę się potem, żeby na rano mieć, bo z rana najgorzej ;/
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Polecam też miksturkę - świeży imbirek zaparzony z cytryną, miodkiem i cynamonem i goździkami - na gardziołko też działa nawilżająco...
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Co do płci.. ja byłam od początku przekonana, że noszę w brzuszku chłopca. Zachcianki miałam typowo chłopięce na początku - od słodkiego mnie odrzucało. Brzuch też mam podobno chłopięcy. Nie wierzę w takie przesądy.. i prawidłowo, bo od 20 tygodnia mamy dziewusię :)
    --
    •  
      CommentAuthorhelva
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Dziewczyny jaką szyjkę powinnam mieć wzorowo w 23tc? Twardą i zamkniętą?
    Tak mnie tknęło dziś by ją zbadać (normalnie sprawdzałam w cyklach, ale w ciąży odpuściłam) i na moje wyczucie jest miękka i otwarta... ?!
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Ja jestem jakoś przekonana, że to będzie dziewczynka. Mój mąż chciałby chłopca. Tak naprawdę jest nam obojętne byle zdrowe było :) Tyle czasu się staraliśmy, że nie ma co wybrzydzać :) Lekarz na pierwszym genetycznym stwierdził, że "wygląda mu na dziewczynkę", ale nie wiem po czym to poznał :bigsmile: Zobaczymy na połówkowym.
    --
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    A ja się chciałam pochwalić, że na dzień dzisiejszy mój dzidziuś ma 1.5 cm :) Kolejne usg za miesiąc. I to już genetyczne. Póki co wszystko jest idealnie :)))
    --
    •  
      CommentAuthorAgulkaQlka
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    No to i ja dołączę :)
    Termin na 5.09.2014 r. Płci jeszcze nie znamy ale mam nadzieje ze juz niedługo poznamy :)
    Mamy miec usg3d4d 14.04 wiec i nadzieje sa na poznanie kto tam mieszka :)
    Kiedy robilyscie to USG 3d4d jesli robilyscie oczywiście :) ???
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Agulka gratuluję, Yvoonne nic tylko się cieszyć :)

    AgulkaQlka: Kiedy robilyscie to USG 3d4d jesli robilyscie oczywiście :) ???


    ja miałam przełączane na 3d prawie na każdym badaniu...najfajniejsze zdjęcia wyszły w ok 30tc
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.