Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorjustyn-rz
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    No pięknie, ja to w ogóle o ćwiczeniach kegla zapomniałam!!!:sad:
    U mnie pogoda w kratkę, więc nici z mojej dzisiejszej sesji brzuszkowej:sad: Za to kupiłam sobie koszyk naszych polskich truskawek i się obzeram:bigsmile:

    Suwaczek z babyboom.plSuwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    Osinek ja mam piłkę chyba 80 ale to zależy od wzrostu. Ja mam co prawda niski bo 163 cm :tongue: Ale chodzi o to, żebyś po tym jak usiądziesz na piłce miała w kolanach kąt prosty. To też zależy od napompowania piłki. Najlepiej idź do sklepu, gdzie jest już kilka napompowanych, np. Decathlon i wypróbuj.
    --
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    witajcie, czytam was w miare mozliwosci ale mam mega sajgon od paru tygodni bo sama w domu jestem caly dzien, a moj maluch mega wymagajacy i juz czasem placze do poduszki bo momentami nie wyrabiam. Boje sie zeby ciazy nie zaszkodzic bo mialam 2 dni temu lekkie skurcze w srodkowej czesci brzucha. zazywam od tego czasu magnez 2 razy na dobe i sie nie powtorzyly. Zyje na duzych obrotach bo same wiecie ze przy 15mies dziecku sie nie usiadzie. wstaje ok 7.00, jedzonko, zabawa ( niestety moj smyk sie sam nie umie bawic ), spacer ok 2g na plac zabaw ale tam nie usiade, tylko go podnosze na zjezdzalnie, hustawke, w piaskownicy sam tez sie nie bardzo bawi, potem idzie spac a spi tylko 1,5g wiec ja mam 30min na odpoczynek i obiad musze robic, po poludniu ten sam scenariusz - zabawa, spacer. wiec tak na dobre odpoczywam dopiero ok 20.00 a i noce sa kiepskie bo ida zeby od paru tygodni i sie budzi raz czy dwa razy. Maz pracuje na 7.00 a po pracy wykancza nam dom zebysmy sie przed porodem przeniesli wiec musze sobie radzic sama. wiec u nas to dopiero masakra. Kubus jak jest w domu to marudzi, dopomina sie rzeczy ktorych nie moze i jest ciagla histeria o cos, do tego wywalanie wszystkiego z szafek i wchodzenie na kazde krzeslo .... do tego teraz jest chory - kaszle okropnie, ma goraczke, w dzien co 15min budzi go kaszel w nocy srednio co 2g. Teraz w nocy wstajemy na zmiane z mezem i oboje ledwie zyjemy. Na szczescie wszystko sie kiedys konczy i mam nadzieje ze na dniach wszyscy sie lepiej poczujemy. Mnie niestety tez dolapal katar :(
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    milka u nas scenariusz podobny...no i Misiek też obecnie chory, chociaż na szczęście został mu niewielki kaszel :wink:
    A kiedy masz genetyczne?
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    Dziewczyny od kilku dni czuję dziwne przykurcze pod palami stóp. Jakby zostało to po jakimś nocnym skurczu stóp, którego nie kojarzę.
    Czy mogę na własną rękę brać magnez? Codziennie biorę witaminy Femibion Natal plus i nie chciałabym przedawkować z suplementami.
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormilka1984
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    a w femibionie jest magnez? jak nie ma to mozesz brac wg mnie do 500mg.
    sardynka - genetyczne we wtorek :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    Dii - dzięki ! tak właśnie zrobię. Miałam zamówić na allegro, ale pojadę "się przymierzyć" do sklepu.

    milka, sardynka... jak Wy dajecie radę ? Ja całymi dniami nic nie robię, a wieczorem padam :( A marzyłam żeby o drugiego bąbla szybko się starać.... no zobaczymy.
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeMay 10th 2014
     permalink
    Dziewczyny, co można wziąć na mega ból zęba? Ósemka mnie wykończy. Boli mnie już cała lewa strona twarzy aż po ucho. Nie mam dziury, nigdy w życiu nie miałam ubytku. W listopadzie byłam u dentysty i stwierdziła, że mam jakąś kieszonkę, w której zbierają się resztki i może się robić stan zapalny. Zleciła płukanki z Eludrilu i kazała rozważyć wyrwanie, ale ja durna, ponieważ mam małą obsesję na punkcie zębów, stwierdziłam, że kurde plomby w życiu nie miałam, a zęba będę wyrywać... Wystraszyłam się no... I cierpię teraz :( Do lekarza najwcześniej w środę...
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeMay 10th 2014 zmieniony
     permalink
    Przeciwbólowo w ciąży to chyba tylko samemu można Paracetamol wziąć... ale nie wiem czy na taki ból pomoże - no chyba, że za często nie bierzesz...
    Wyślij męża jutro do jakiejś czynnej apteki i niech Ci kupi jakieś zioła do płukania, coś antyseptycznego, przeciwzapalnego, wiem, że szałwia działa dobrze na taki ból, ale nie wiem czy w ciąży można używać, chociaż to tylko płuczesz i wypluwasz, działa powierzchownie więc wydaje mi się, że tak, ale dobrze pogadać z farmaceutą.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Annie mnie bolala oswmka w powrwszej ciazy i poszlam do stomatologa, wlozyla mo tam jakis opatrunek algowy czy cos, nie wiem co to bylo ale bol minal ma dobre.

    Treść doklejona: 11.05.14 08:27
    Mi jak sie uda to dzis bede miec wizyte. Wczoraj kontaktowalam sie z gin, musze przejsc na wyzsza dawke clexane, bo obecna nie poprawila wynikow, no o trzeba srawdzic co u malego
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Annie miałam ten sam problem. W domu na ból wzięłam apap. Dentysta przeczyścił mi to dziąsło i włożył jakies lekarstwo. Zalecił mi czyszczenie dokładne na codzień taką specjalną szczoteczką z apteki, która ma tylko punktowo włosie - nie wiem jak Ci to wytłumaczyć... :-) aa i pozwolił płukać dentoseptem, ale po kupieniu zobaczyłam że ma alko i nie jest zalecany kobietom w ciąży, więc odpuściłam. Ja mam o tyle dziwnie, że osemka dopiero rośnie i boli mnie dokłładnie co trzy miesiące przez trzy dni:-)
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Ja w takich sytuacjach używałam dentoseptA. Tylko nie wiem, czy on nie jest na receptę. To jest taki koncentrat dentoseptu, który można rozcieńczać. Ale ja maczałam patyczek do uszu w tym gęstym roztworze i smarowałam bolące miejsce. Ma działanie przeciwzapalne, odkażające i miejscowo znieczula.
    Ja po historii z leczoną kieszonką ósemki na studiach wyrewałam wszystkie, dwie zanim jeszcze wyszły, co by się więcej historia nie powtórzyła...
    --
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Ja też zawczasu wyrwałam ósemki. Jedna to wyżynała mi się jak pisze Karoolka i wyjść nie mogła przez kilka lat. Teraz została mi jedna ósemka, ale na razie nieszkodliwa :)
    Wydaje mi się, że tak jak dziewczyny piszą paracetamol przeciwbólowo i czymś płukać, ale najlepiej to dentysta niestety. Może coś poradzi.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    No jestem po wizycie! Ktg wyszlo calkiem w normie wiec fajnie ale ginka mowila ze jak zobaczyla czwartkowe to dzwonila do szpitala pytac czy maja miejsca, na szczescie to wyszlo ok. Maly wazy 2800g wiec jest wagi piorkowej, ginka przepisala mi jakis lek do picia na odzywienie macicy. No i zastrzyki musze brac mocniejsze. Szyjka sie troche skrocila ale chyba rychly porod mi sie nie zapowiada:)
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Moja wazy podobnie, ale w szpitalu mówili, ze jest Ok.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Ewka panietam wlasnie ze nasze dzieci tak samo waza:-) ciekawe jak bedzie jak sie urodza:-) ogolnie waga ok, ginka mowila, ten lek jest ogolnie na poszerzenie naczyn krwionosnych pewnie tez ze wzgledu na moja zbyt duza krzepliwosc
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Dziewczyna z którą leżałam urodziła chłopczyka w 39tc 2700 a z usg miało być 2400 ;) więc jest szansa że wcale taka maciupeńka nie będzie ;)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    u mnie dzień przed cc mała 2600g na usg.urodzona 2690g więc pomyłka niemal żadna :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeMay 11th 2014
     permalink
    Mi młodego tydzień przed porodem zważyli na 2300 (oczywiście z podejrzeniem hipotrofii), tydzień później urodzony 3000g. Dowalił 700g w tydzień?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    U mnie prognozowana waga też się akurat sprawdziła, pomyłka była o 30g więc malutka :)
    Osinek co do dawania rady to kwestia przyzwyczajenia, teraz w drugim trym jest już luz, w pierwszym było gorzej ze względu na senność i mdłości, podejrzewam, że końcówka też może nie być łatwa ;)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    u mnie w sobote pojawil sie skurcz/ból lewego posladka to chyba ta rwa o ktorej tu kiedys pisalyscie... dodatkowo lapia mnie w nocy skucze łydek jutro mam wizyte to powiem lekarce pewnie dostane jakis magnez bo narazie nie brałam nic tylko kwas foliwowy, zelazo i wit.C. Dodatkowo w sobote mialam taki straszny bol zoladka ze nie moglam sie ruszac lecial ze mnie pot i bylo mi gorąco potem zwymiotowalam i po chwili odpoczynku przeszlo... do tego bol kregoslupa i bol w pachwinie tez lewej... masakra jakas
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorewer
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Powtórzyłam bete. Beta z czwartku 30,92 dzisiejsza 163,63 - chyba oki. W piatek wizyta u gin.
    Mam problem skórny.Strasznie swędzi mnie całe ciało- w poprzedniej ciąży nic mi takiego nie dokuczało- zaczynam sie obawiać czy to nie grożne dla dziecka. Byłam u dermatolog ta stwierdzła łupiż różowaty choć nie jest pewna. Za tydzień do kontroli.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    ewer: Powtórzyłam bete. Beta z czwartku 30,92 dzisiejsza 163,63 - chyba oki. W piatek wizyta u gin.
    Mam problem skórny.Strasznie swędzi mnie całe ciało- w poprzedniej ciąży nic mi takiego nie dokuczało- zaczynam sie obawiać czy to nie grożne dla dziecka. Byłam u dermatolog ta stwierdzła łupiż różowaty choć nie jest pewna. Za tydzień do kontroli.


    zbadaj jeszcze tarczycę jesli tego nie robilas:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Niedobór wapnia tez powoduje swiąd skóry. Ja tak miałam w ciąży.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    co tu taka cisza? gdzie lista?
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Wlasnie gdzie lista?
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    heeh szukałam ale nie ma:surprised:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    A co u Leslawa? Bo 9 miala miec cc? Ktos cos wie czy ja sie zagapilam?
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorAriella
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Leslawa urodzila synka 7 maja :-)
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Aha no to trzeba poszukac listy i zrobic aktualizacje teraz nie moge na jestem na telefonie...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    wrzuciłam brzucha na brzuchy:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Widzialam taki piekny okraglutki ;) <3
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Lista poniżej. Mam nadzieję, że udało mi się nanieść wszystkie zmiany :)

    1. Kakai - 23.05.2014 (chłopiec)
    2. CiastoMiłości - 25.05.2014 (chłopiec)
    3. Ewa1406 - 27.05.2014 (dziewczynka)
    4. zelkowa - 03.06.2014 (chłopiec)
    5. Szpilka27 - 05.06.2014 (dziewczynka)

    6. Evey84 - 10.06.2014
    7. justyn-rz - 25.06.2014 (chłopiec)
    8. P_Madzia - 28.06.2014 (chłopiec)
    9. Jaheira - 29.06.2014 (dziewczynka)
    10. PENNY - 1.07.2014 (dziewczynka)
    11.Karoolka - 8.07.2014 (dziewczynka)
    12. malgorzatka82 - 9.07.2014, 12. doti28 - 9.07.2014
    13. montever - 14.07.2014 (dziewczynka)
    14. Ariella - 18.07. 2014 (dziewczynka)
    15. Dii - 20.07.2014 (dziewczynka)
    16. AniaaaaaaaaM84 - 21.07.2014 (chłopiec)
    17. Anka80 - 22.07.2014 (dziewczynka)
    18. Katiziie - 25.07.2014 (dziewczynka)
    19. KasiaTasia - 27.07.2014
    20. Jolcia1984 - 31.07.2014, 21. skapula 31.07.2014 (chłopiec)
    21. helva - 03.08.2014 (niespodzianka)
    22. Anecia84 - 09.08.2014 (dziewczynka)
    23. endodar - 10.08.2014 (chłopiec)
    24. Magdzikk10 - 14.08.2014 (chłopiec)
    25. Wredi - 18.08.2014 (chłopiec)
    26. bilia- 25.08.2014
    27. Osinek - 04.09.2014 (chłopiec) , 27. magiczka - 04.09.2014 (chłopiec)
    28. AgulkaQulka - 05.09.2014 (dziewczynka)
    29. KatekMuc - 09.09.2014 (chłopiec)
    30. dagus84 - 10.09.2014 (chłopiec)
    31. sardynka85 - 18.09.2014 (dziewczynka)
    32. zabkaa25 - 06.10.2014 (chłopiec)
    33. motylek_ola - 19. 10.2014
    34. annie128 - 29.10.2014
    35. marylove - 4.11.2014
    36. Klementynaaa -06.11.2014
    37. biri - 08.11.2014
    38. Pandora1 - 10.11.2014
    39. Yvoonne - 20.11.2014
    40. milka1984 - 21.11.2014
    41. dynamitka - 24.11.2014
    42. endzi91 - 26.11.2014
    43. mkd - 8.12.2014

    44. marzenka1303 - 13.12.14
    --
    •  
      CommentAuthorLesława
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Dziewczyny, zwalniam swoje miejsce na liście - miałam pilną wcześniejszą cesarkę 7 maja - o godz.0.45 na świat przyszedł Franek o długości 54cm i wadze 2460g. Pilna cesarka z powodu zagrożenia rzucawką. Ile się nerwów najadłam to moje - ale najważniejsze, że Synek zdrowy. A ja jakoś przecierpię, bo bardzo ciężko przechodzę połóg - stąd moja nieobecność i mała wylewność.
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Lesława zdrówka dla Was, wracaj do siebie szybko:kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Ooo i jestem na 25 miejscu :D

    Lesława dużo zdrówka :)
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Lesława: miałam pilną wcześniejszą cesarkę 7 maja


    w moje urodziny :)

    gratluję i wracaj do zdrowia/ formy jak najszybciej :)
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Dziewczyny mam takie pytanie... Wiem, że to wczesny okres ciąży jeszcze jeśli chodzi o ruchy, ale czy to normalne, że od 4-5 dni nie czuję ruchów malucha mimo, że regularnie już czułam mniej więcej od 3 tygodni?? Strasznie mnie to martwi... Z synkiem nie pamiętam takich przestojów, jak już go poczułam to czułam go potem cały czas... Nie wiem, czy zmienił pozycję, może kopie do środka... Jak to u Was było?? Od tych 5 dni nie poczułam dosłownie nic, ani lekkiego ruchu :/
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Lesławo gratuluję!!! Teraz odpoczywaj i wracaj do formy.:flowers:witaj Franiu ! :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Lesława - gratulacje! Dochodź do zdrowia i pełnej sprawności! Odpoczywaj i ciesz się swoim Frankiem :-)

    Lista mnie przeraziła, pierwsza 10-tka to już dziewczyny czerwcowe....aaaaa!!!!! Mało czasu, mało czasu :-)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 12th 2014 zmieniony
     permalink
    zabkaa25: Dziewczyny mam takie pytanie... Wiem, że to wczesny okres ciąży jeszcze jeśli chodzi o ruchy, ale czy to normalne, że od 4-5 dni nie czuję ruchów malucha mimo, że regularnie już czułam mniej więcej od 3 tygodni?? Strasznie mnie to martwi... Z synkiem nie pamiętam takich przestojów, jak już go poczułam to czułam go potem cały czas... Nie wiem, czy zmienił pozycję, może kopie do środka... Jak to u Was było?? Od tych 5 dni nie poczułam dosłownie nic, ani lekkiego ruchu :/


    nie pamiętam dokłądnie, ale wiem ze w tamtym okresie nie wyczekiwałam ruchów, jak poczułam jakies gilanie to uznawałam ze to to i juz, natmiast jesli jestes niespokojna to mzoe monitor tętna sobie spraw i podsłuchuj:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeMay 12th 2014 zmieniony
     permalink
    Lesława, gratulacje serdeczne!
    Dobrze, ze z małym ok. Życzę Ci szybkiego powrotu do formy.

    O matko! Trzecia jestem!!! Aaaa!!!
    A moje dziecię dziś normalnie boksuje w brzuchu :(
    --
    • CommentAuthorjagoda_88
    • CommentTimeMay 13th 2014 zmieniony
     permalink
    Karolka proszę o dopisanie do listy :) 16 czerwiec - chłopiec :)

    Lesława gratuluję :) dużo zdrówka dla Ciebie i synusia!

    Suwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    zabkaa25 - wydaje mi się, że to normalne :) ja przynajmniej też tak miałam :) kilka dni czułam a potem nic przez kolejne kilka dni. Dopiero od 2 tyg. mogę powiedzieć, ze czuję codziennie, ale też czasami słabiej. Lekarz mówi, że dzieciątko ma jeszcze miejsce więc może się tak ułożyć, że przez jakiś czas nie czuć. A potem się przekręca i wyraźnie czuję ruchy :)
    --
    • CommentAuthorjagoda_88
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Osinek dobrze pisze, maleństwo ma jeszcze dużo miejsca dlatego ruchy są raz mocniej a raz słabiej wyczuwalne. żabkaa25, jeśli masz wątpliwości podjedź sobie do szpitala i poproś o zbadanie, na pewno nie odmówią, a przynajmniej Cię uspokoją :)

    Suwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    W galerii wrzuciłam 4 fotki z sesji sprzed tygodnia :)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Ewa jak samopoczucie? Co sie szykuje?:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeMay 13th 2014 zmieniony
     permalink
    Samopoczucie coraz gorzej. Czuję takie fizyczne zmęczenie już...
    Brzuch od czasu do czasu twardnieje, wieczorami trochę pobolewa. W pt lekarka stwierdziła, że póki co wsio zamknięte.
    Powinnam iść na kontrolę do swojego gina w piątek, ale akurat w tym tyg go nie ma :( I nie dość, że idę dopiero w poniedziałek, to jeszcze do jakiegoś zupełnie obcego (choć połozna mówiła, że mój gin ceni sobie jego opinie...).
    W sumie to nie wiem czy pon to nie za późno, bo jak wychodziłam ze szpitala w pt, to ginka stwierdziła, że mam grzybka i dała mi globulki. Nie wiem czy nie powinnam tego rzeczywiście w pt sprawdzić. Myślicie, że to ma znaczenie czy [pójdę po 7 dniach (jak zalecono na wypisie ze szpitala) czy po 10 dopiero?
    --
    • CommentAuthorjagoda_88
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Niby to tylko 3 dni różnicy, ale ja pewnie też bym miała wątpliwości. Co do lekarza to wiadomo, że najlepiej iść do swojego, który prowadzi Cię przez 9 miesięcy, ale skoro położna powiedziała, że ten drugi jest ok, to bądź spokojna :)

    Ja jestem 3 tyg. za Tobą a też już czuję fizyczne zmęczenie, to już się boję co to będzie za 3 tyg. Dziś np prawie wcale w nocy nie spałam, żebra mnie bolą bo mały tak się pcha na nie :( i do tego mi było niedobrze, także po obiadku mam zamiar troszkę odespać.

    Suwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Zobaczymy... Zadzwoniłam do medicover i poprosiłam o kontakt z położną. W ciągu 3h ma do mnie oddzwonić, to ją zapytam o tego grzybka.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.