Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 25th 2007
     permalink
    kfiatuszku każdą z nas czekają Ci lekarze niektóre jeden, dwóch niektóre więcej ale jest to niezbędne dla naszych maluchów. Powiem Ci że jeżeli masz możliwość to idź do ortopedy na usg prywatnie i najlepiej poleconego to bardzo ważne żeby postawić prawidłową diagnozę... państwowo nie zawsze jest dokłanie robione :) Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 25th 2007
     permalink
    Mam taka szanse bo dostałam wizytowke od pediatry kotry robil usg malemu w szpitalu :)dostalam wizytowke i powidzial ze wrazie problemow mam sie zgłosic do niego :)) ale to sie zobaczy :)) oby maluszek tylko był zdrowy :)
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 25th 2007
     permalink
    dziewczyny dorwało mnie jakieś przeziębienie i miałam 4 dni chorobowego:cry::cry: dzisiaj wróciłam do pracy ale nie czuję sie jeszcze za dobrze. lekarz mnie "pocieszył" że tak to jest w ciąży że łapie sie infekcje bo organizm jest osłabiony
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 25th 2007
     permalink
    To powiem Ci skarbel że mój organizm reagował na odwrót w domu wszyscy po kolei chorowali a ja nic, nawet alergia mi przeszła i mam nadzieje że nie wróci jak raz miałam katar przez te 40 tyg. to wszystko :)
    Dziewczyny czy wasze szkraby w brzuszku też maja czkawkę po kilka razy dziennie? Brzuch mi dzisiaj skakał o 6 rano :)
    No zaraz chyba będzie lało w Wa-wie musze sobie chyba kawusie zapodać a jeszcze mnie strzyżenie kundla czeka i akwarium posprzątać....
    No to miłego dnia kobiety :peace:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    Magg, może po schodach polataj, albo firanki zawieś ;))) stare metody babć na wywołanie porodu :))) Ach ta Tosia uparciuszka, no ciekawe jaką lekarze podejmą decyzję

    Izunia - suuuupeer wieści

    co do AniM przeżyłam wielki pozytywny szok, suuuper, przecież Krzyś miał conajmniej miesiąc być w szpitalu hehehehe, ale się cieszę
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    Izunia bardzo sie ciesze ze wszystko ok - wiedzialam ze tak bedzie :crazy::crazy::crazy:


    Magg mialas alergie - mnie obecnie meczy strasznie - zaczelam ja leczyc ale to jeszcze jak mieszkalam w Wawie - ale zaniedbalam to poniewaz stwierdzilam ze skoro chce sie starac o dziecko nie bede faszerowala sie jakimis zastrzykami - a teraz cierpie i czasami sie zastanawiam czy ta meczaca alergia nie ma wplywu na moje zaciazenie??? Katar i kichanie to u mnie norma.
    U nas w Czestochowie od 4 rano leje deszczyk - ciesze sie bo dzisiaj lepiej sie czuje no i moje ogrodkowe kwiatki mi podleje - he he
    tez juz kawusie zaliczylam ale tak na szybko rano - ale wkrotce sobie zrobie jeszcze jedna rozpuszczalna:)

    Pozdrawiam i zycze milego dzionka:swingin::swingin::swingin:
    --
  1.  permalink
    Mam nadzieję, ze AniaM chociaz na chwilę pojawi się na forum wieczorem. Bardzo jej tu brakuje...
  2.  permalink
    czesc dziewczyny,u nas już niestety nie pada a szkoda bo fajnie sie czułam rano,wogóle jestem jakas spiaca dzisiaj.w czwartek znowu do gina...ja nie moge ile ja mu zostawiam pieniedzy!no ale co tam pójde m, ale teraz juz mu chyba powiem zeby mi co dwa tyg wizyty nie wyznaczał bo przesada troche ,u mnie sie nic nie dzieje a moja ciąża przebiega bezobjawowo-w ciągu dnia,bo w nocy już mi brzuszek w spaniu powoli zaczyna przeszkadzac.hahaha

    ubranka dzieciece
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    Oj tak czekamy - moze nas odwiedzi tutaj i pochwali sie Krzysiem osobiscie:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    witam
    Magg mój Mati miał czkawkę w brzuszku i teraz tez ma parę razy dziennie. Mnie alergia troszkę mniej męczy po porodzie, ale w czasie ciąży to mi dokuczała i czasem aż za bardzo.
    Wczoraj Mati dostał tylko raz butelkę a tak to na piersi cały dzień, zobaczymy jak będzie dziś, ale po karmi mnie niestety nie urywa piersi od nadmiaru pokarmu:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 26th 2007 zmieniony
     permalink
    Myszorka spokojnie rozkręci się pij karmi i te wszystkie specyfiki musi się udać!

    Aga moja alergia pojawiła się po pierwszej ciązy i stopniowo rozwijała, alergolog mowiła że po drugiej może sie cofnąć albo jeszcze nasilić jak na razie jestem happy bo sie cofnęła :crazy:

    harpijka już wszystko ćwiczyłam, po schodach latam kilka razy dziennie (3 piętro bez windy), masaże itd. niestety jak to określiła ostatnio pani doktor "MUR CHIŃSKI" :))
    --
  3.  permalink
    dziewczyny mam mały problem...na wkładce zauważyłam plamki takie malutkie jasno brązowe i różowe ...pamiętam ze Vall miała kiedys taki problem ale nie moge tego wątku znależc...wizyte u ginka mam w czwartek ,teraz cały czas leże ...martwie sie

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    ciasteczko nie mogę ci pomóc bo nie wiem, ale może to po stosunku?
    a mam pytanie do tych które miały cesarkę bo mój zakład pracy poinformował mnie że jak miałam cesarkę to mogę starać się o wypłatę z pzu za szpital no i dziś dostałam odp, ze dostane za pobyt w szpitalu więc starajcie się w koncu to pieniadze a zawsze będzie na pieluchy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    myszorka jeśli podlegasz ubezpieczeniu grupowemu to tam jest właśnie opcja wypłaty za pobyt w szpitalu - wyłączony jest jednak z tego pobyt w szpitalu spowodowany prawidłową ciążą, czyli typowy poród naturalny się do tego nie wlicza.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    tak skarbel zgadza się dlatego napisalam do tych co miały cesarkę ale nie taką na życzenie:bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Wypłata odszkodowania uzalezniona jest równiez od czasu pobytu w szpitalu. Z tego co pamiętam musi być powyzej 4 dni.
  5.  permalink
    Ciasteczko - załóz nową wkładkę i obserwuj... Jeżeli plamienie powtórzy sie - nie czekaj do czwartku, tylko dzwoń do gina. To z pewnością nic groźnego, ale lepiej dmuchac na zimne.
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    Jeśli dobrze pamiętam dziś Magg zmykasz do szpitala daj znac zanim wyruszysz, kciukale wielkie trzymamy i obys już wrócila z Tośką:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJun 26th 2007
     permalink
    Ciasteczko zrób tak jak radzi Aga.. ściskam :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    Babeczki niestety nie dam rady nadrobic wsyzstkich stron ktore naklikalyscie. chce podziekowac za kciukale trzymane i pogratulowac wszystkim nowym mamusiom bo wierze ze takie sie przez e 2 tyg pojawily i co raz wiecej brzuszkow tutaj rosnie...
  6.  permalink
    Hej dziewczyny,dzisiaj już nic nie ma wczoraj tez było to jednorazowe ,ufff a już miałam stracha najbardziej o to ze jak coś znowu bedxzie to bede musiała isc lezec do szpitala,a ja bardzo nie chce, juz to przerabiałam a w poniedziałek sie przeprowadzam i chce dopiac wszystko na ostatni guzik.ale dzidzia najwazniejsza przecież.Dzisiaj miałam cieżką noc , wogóle zasnać wieczorem to dopiero sztuka! w dzien bez problemu a wieczorem mecze sie niesamowicie.Czy Wy tez macie problemy ze spaniem?
    --
  7.  permalink
    hej Aniu! Fajnie ze juz jestes , wszystkie na Was czekałysmy:kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    Ciasteczko ja problemy ze spaniem mam juz od jakiegoś czasu :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    ja też :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 27th 2007 zmieniony
     permalink
    AniuM bardzo się cieszę, że z Krzysiem i z Tobą wszystko jest w porządku :cheer: Teraz Krzyś niech rośnie jak na drożdżach, a mama niech odetchnie :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    Cześć kobiety my nadal 2w1 i tak prawdopodobnie do pn. 02/07/07 jak nic się nie rozkręci co dalej nie wiem pożyjemy zobaczymy.... Ktg wyszło śiwtnie i to jest teraz dla mnie najważniejsze!
    Pozdrawiam i dziękuję że myślicie o nas buziaki!
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    Magg kurcze bierze Cię mała na przetrzymanie:smile: ale będzie dobrze:wink:

    Ciasteczko ja też mam problemy ze snem, najbardziej to z przetaczaniem się na drugą stronę, podkładam sobie poduszkę pod brzuch, ale czasami mała tak wariuje, że nie daje spać:smile: brzuch zmienia kształty i skacze, budzę się już o 4 rano i już nie zasypiam ale już się przyzwyczaiłam, zostały najtrudniejsze 3 miesiące:smile: damy radę
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    przeczytalam ostatnie 2 strony bo padam z nog, nie dam rady nadrobic tego co pisalyscie zwlaszcza ze teraz to sama nie wiem w co rece wlozyc. staram sie nacieszyc corcia w miedzy czasie przygotowujac jakies zarelko i chwile pozniej juz pora cycania bo wg zalecen lekarskich co 2godziny mam karmienie w nocy co 4godz.

    jestem z lekka 'udupiona' jesli idzie o moje jedzonko bo dieta matki karmiacej przy mojej to pikus, z oowcow moge tylko jablka (najlepiej pieczone) i banany raz na kilka dni, z warzyw buraczki i marchewke gotowana, ziemniaczki i raz w tygodniu brokuly. miesko moge tylko chude gotowane. pieczywo biale w ograniczeniu raczej razowe czy wielozbozowe... z nabialu tylko kefir i raz na jakis czas zolty ser. nie wolno mi slodkiego i to nie tylko czekoladowego ale ogolnie slodkosci, biszkopty ewentualnie ale to nie czesto. nie mam pomyslu na jedzenie a pulpety gotowane z ziemniaczkami i buraczkami/marchwka juz wychodza mi bokiem. jestem ciekawa czy moglabym jesc arbuza, zapomnialam sie wczoraj lekarza zapytac a zadnych info online nie znalazlam, czy arbuz ma wlasciwosci wzdymajace lub zatwardzajace??? moze ktoras z was wie czy karmiac mozna go jesc???
  8.  permalink
    Aniu - nie wiem dokładnie jak to jest z karmieniem, ale nie słyszałam nigdy, żeby arbuz był ciezkostrawny.
    A tak nawiasem mówiąc, to po takiej dietce niezła laska będzie z Ciebie;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    Agus no nie wiem czy ziemniace i pieczywo pozwola mi schudnac :) w sumie mam jesc minimum 5 razy dziennie ale przy takim zestawie produktow chyba sama przyznasz ze nie bedzie skomponowanie jadlospisu latwe :)
  9.  permalink
    Powiedz jak gabrysia reaguje na malucha, bo jestem bardzo ciekawa? No i czy wisi teraz cały czas na Tobie z powodu 2-tyg tęsknoty?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    AniuM podaje linki co mozna a czego nie podczas gdy karmimy:
    http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=23719229&a=23719229

    http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=570&w=23719801&a=23719801

    a tak pytając inne mamy to ile razy dziennie robią wasze pociechy kupki i jak wyglądają, bo Mati dziś w ciągu godziny zrobił 3 i takie dośc rzadkie one są i nie wiem czy to efekt tego że jest na piersi czy ma biegunke
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2007 zmieniony
     permalink
    Myszorko dzieki za link. wiem co normalnie moze a czego nie mama karmiaca tyle ze u nas sytuacja jest ciut bardziej skomplikowana ze wzgledu na jelitka malego, przez ok 2 meisiace musze miec bardzo scisla dietke i dopiero po tym okresie bede mogla zaczac wprowazdac jakies rozmaitosci, np nie wiem czy wiecie ale kalafior i brokuly podobnie jak czosnek zmieniaja smak maminego mleka tyle ze brokuly nie maja wlasciwosci wzdymajacych i mozna je sporadycznie wcinac.

    jesli idzie o kupki to przy corce na poczatku byly co karmienie pozniej po miesiacu ok 3-4 dziennie i to roznej ze tak powiem konystencji. Teraz u Krzysia najpierw czekalismy na efekty a teraz sie obawiam ze kasy na pampery nie styknie bo Mlody po 12-15razy dziennie zostawia nam niespodzianki, ale niech robi na zdrowie :)


    Aga - Gabrycha bardzo przejeta bratem :) stara sie pomagac chociaz czasami to bardziej przeszkadza niz pomaga ale najwazniejsze przeciez sa checi :) asystuje przy kapaniu i przebieraniu i nawet sie poswiecila i pieluchy zuzyte wyrzuca :) straszna z niej przylepa i widac wytesknienie ale co mnie szalenie ciezsy to fakt ze nie ma na razie przejawow zazdrosci, no i mam nadzieje ze tak zostanie!!!
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    u mnie dzisiaj lekkie ochłodzenie :bigsmile: ale chyba coś z ciśnieniem nie tak bo jestem strasznie śpiąca. wczoraj wybrałam w końcu wyniki badań - ale wizyta dopiero za 2-3 tygodnie. może pójdę do rodzinnego żeby je zobaczył i powiedział czy wszystko ok, bo dla mnie to czarna magia
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2007
     permalink
    Skarbel jesli to sa wyniki z krwi i moczu to jak chcesz mozesz je tu wrzucic to ci pi razy drzwi zinterpretujemy :)
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    My po wizycie, wyniki w miarę dobre, żelaza mi spadło i dostałam jakieś tabletki, ogólnie to też to ciśnienie mnie wykańcza, mam 91/50 i idę sobię kawkę zrobić,
    dziewczyny co powinnam jeść żeby żelazo uzupełnić, jakiś link do stronki, please
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    Aniu jutro przywiozę i przeklepię :wink: ostatnio nie czuje się za dobrze i dlatego obawiam sie o te wyniki
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    Hej Dziewczyny,
    Dziś o 14:45 Magg sie rozdwoiła :wink:, czyli pojawiał się śliczna mała Tosia :bigsmile: waży 3400 i ma 53 cm, ale może zacznę od początku:
    Wszystko zaczeło się o 1 w nocy (wiem to z opowiadań Magg gdyż Ja smacznie spałem :wink:) obudziła mnie dopiero około 4:30 i pojechaliśmy do szpitala, o 6:00 byliśmy już na sali porodowej, męczyliśmy się do godziny 14:00 przyszedł Pan doktor zbadał i stwierdził, brak postępu porodu i skończyło się cieńciem i to tyle w skrócie.
    Megg czuje się dobrze nie mogłem z Nią długo przebywać gdyż wyrzucili mnie z sali pooperacyjnej bo tam nie ma odwiedzin :sad:

    Postaram się jeszcze dziś wstawić zdjęcie Tosi, ale nie wiem czy mi się to uda.
    Pozdrawiam
    Rafał
    --
  10.  permalink
    wow, wspaniała i oczekiwana wiadomość :cheer: dziękujemy
    serdeczne gratulacje dla rodziców Tosi!!! :clap: :clap:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    :flowers::flowers::flowers:GRATULACJE :flowers::flowers::flowers:dla Magg i Rafala no i wielkie usciski dla Tosi :heartsabove:
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    No to super:smile: Serdecznie gratulujemy ślicznej Tosi Kochani:clap:A to dla szczęśliwej mamusi i ślicznej córci:flowers:
    --
  11.  permalink
    Po pierwsze GRATULUJE Magg Tosienki po drugiej stronie brzuszka :bigsmile::cheer::flowers:

    A ja postaram sie wkleic zdiecie brzuszka najnowsze :bigsmile:
    --
  12.  permalink
    jejku super nasza Magg juz ma Tosie nareszcie!GRATULACJE:clap:

    wszytskiego naj naj naj!!!! od wszystkich cioc z forum!:flowers:
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeJun 28th 2007 zmieniony
     permalink
    Gratuluję szczęśliwym rodzicom Tosi :flowers::cheer::clap:
  13.  permalink
    Dziewczyny byłam u ginka dzisiaj.zapisał mi clotrimazolum na jakies upławy,ale ja nie zauważyłam nawet ze coś wiecej ze mnie leci...a on wszytsko widac dojrzy.w kazdym razie przytyłam narazie od ostatniej wizyty kilogram a ogólnie od poczatku ciąży 4 kg.Dostałam tez skierowanie na badania krwi i moczu i na cukier bo mam podwyższony.nastepna wizyta dopiero za miesiac.uff... teraz sobie jem brzoskwinie bo wczoraj sie rzuciłam na czeresnie i miałam nocke z głowy:)

    ubranka dzieciece
    --
  14.  permalink
    magg- gratulacje :flowers::flowers::flowers:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    Serdeczne i najszczersze gratualcje dla Magg , dumnego taty i starszego brata:bigsmile::bigsmile::bigsmile: teraz czekamy na dalsze wieści i fotki małej Tosi:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    GRATULACJE MAGG I RAFALE - SUPER WIADOMOść

    A CIEBIE TOSIEńKO WITAMY W NASZYM GRONIE:):clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    gratulacje Magg :bigsmile::flowers:
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    Najserdeczniejsze gratulacje Magg,a dla Tosi tysiac caluskow ,oczywiscie gratulacje nie omijaja dumnego tatusia,SUPER kochani,duzo zdrowka:bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.