Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    Ogromne gratulacje dla Magg!!!:flowers::flowers::flowers: Czekamy na zdjęcia Tosi:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    w końcu TOSIEŃKA i MAGG są razem a zarazem oddzielnie!
    OGROMNE GRATULACJE DLA RODZICóW :)):grouphug::heartsabove::rainbow:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    Ciekawa jestem, która kolejna się "wysypie" :))
  1.  permalink
    może Ty, może JEMMA :wink:
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    MAGG gratuluje :flowers::flowers::flowers: no nareszcie kobitko :clap::clap::clap:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 28th 2007
     permalink
    Magg :crazy::crazy::crazy::crazy: gatulacje:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Gratulacje i ode mnie dla rodziców Tosi!
    --
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    moje wyniki
    WBC 9,9
    RBC 3,82
    HGB 11,4
    HCT 33,4
    MCV 87,4
    MCH 29,8
    MCHC 34,1
    PLT 273
    LYMPH 22,4
    MXD 10,6
    NEUT 67,0
    LYMPH 2,2
    MXD 1,1
    NEUT 6,6
    POW 12,9
    MPV 10,5
    P-LCR 28,6

    może ktoś spróbuje zinterpretować
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Skarbelku wyniki jeszcze w miare. norma hgb w prawdzie jest od 12 ale w ciazy dopoki nie spada ponizje 11 to nie ma paniki. Troche masz przy niskie RBC bo powinno byc ich powyzej 4 i mysle ze profilaktycznie gin moze dac ci jakis preparat krwiotworczy ewentualnie zelazo. Jesli juz ci zelazo przepisze to pamietaj ze nie mozna go przyjmowac z magnezem o tej samej porze, zapijac mlekiem a w ogole to najlepiej lyknac je tak z minimum pol godziny przed jedzeniem, takie wzieta na czczo lepiej sie wchlania. mozesz sprobowac jesc duzo buraczkow (pod kazda postacia) szpinaku brokulow pomidorow fasolki szparagowej czy ziarenek amarantusa no i salaty, moze super wynikow to nie podniesie ale przynajmniej nie powinny juz bardziej spadac. hematokryt (hct) tez jest dosc niski bo norma od 37 ale to wszystko ma wlasnie zwiazek z niskimi krwinkami i hemoglobinka. powodu do paniki nie ma ale warto zaczac sie zelaznie odzywiac :)
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Aniu wizytę mam dopiero za 2 tygodnie więc nie wiem czy nie iść do rodzinnego na konsultacje - jak myślisz?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Ja z głupim, być może, pytaniem: jak to jest z tym rośnięciem biustu? Kiedy się powiększa najbardziej? Mój M. najchętniej już by pobiegł kupować nowe staniki dla mnie, a ja go cały czas hamuję, że na pewno jeszcze urosną. A może to jednak on ma rację?

    I pytanie nr 2, bo znowu zapomniałam: kiedy tempka spada do "normalnego" poziomu, od 4. miesiąca?
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Magg - Gratuluje :cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Serdeczne gratulacje dla Magg i Tosi dużo zdrówka:rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Fiufiu :))) różnie to jest z biustem :confused: mi wogóle nie urósł :sad: dalej smigam w swoich starych stanikach , jak zacznę karmic to pewnie trochę się zwiększy ....ale tylko na chwilke :wink:
    a co do tempki to nie wiem bo z lenistwa mierzyłam tylko do 3 mca :bigsmile:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
  2.  permalink
    fiufiu - wg mnie temperatura utrzymuje się na wyzszym poziomie do czasu az łożysko nie przejmie produkcji progesteronu ( czyli własnie gdzies do 4 miesiąca).
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    Zibi witaj w klubie ja też nadal czekam aż mi biust urośnie i mój M też :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJun 29th 2007
     permalink
    witam dziewczynki...

    chętnie oddam mój biust, nie jestem w ciąży, nie karmię, a mam rozmiar 75H... masakra mówię wam...

    całuski:wink:
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJun 30th 2007
     permalink
    heheheh...skorpionko :bigsmile: aż tak to mi na "TAKIM" rozmiarze nie zależy :jumping::jumping::jumping:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
  3.  permalink
    Może wiecie co się dzieje z EwaRoby? Nie odzywa sie ostatnio...
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJun 30th 2007
     permalink
    Skorpionko no to nieżle ja teraz w ciązy mam juz 80 F i wiem co to za ciężar a piersi nadal mnie swędzą i wiem ze jeszcze troszke podrosną:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 30th 2007
     permalink
    Dzięki za odpowiedzi! Ja nadal "wchodzę" w stare staniki.
    --
  4.  permalink
    czesc dziewczyny,co tam u Was?jak tam mamuśki na mecie? pogoda u nas nawet w miare-nie za gorąco w sam raz.dzisiaj nawet spałam dobrze wiec humor mam.:bigsmile:dzisiaj nie dopiełam sie w kolejne spodnie i nzów musiałam wydac kase na ciuch...ehhh .ale teraz myśle ze na jakis czas spokój chyba ze brzucholek bedzie mi ta szybko rosł jak do tej pory. w poniedziałek sie przeprowadzamy i naprawde mam strach tej bieganiny , pakowania,sprzątania itp.ale jakos to pzrezyje w koncu chce zeby nam z M było w końcu wygodnie w nowym domu.

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthormika78
    • CommentTimeJun 30th 2007 zmieniony
     permalink
    Hello laseczki!

    Kurcze ja za 2 tyg już będę u mojego M.Ale się boję całej tej zmiany:shocked:
    -- http://
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJun 30th 2007
     permalink
    Dziewczyny zobaczycie przeprowadzki okażą sie cudowna zmiana w Waszym życiu :bigsmile:

    3mam kciuki:thumbup:
    --
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeJun 30th 2007
     permalink
    Fiufiu:) kurcze mi to biust zaczął rosnąć od samego początku ciązy, piersi bolały mnie do konca 4 miesiąca, teraz trochę mniej, ale mi się takie cycory zrobiły, że masakra, mój M ma tylko radochę:smile: ja kupiłam staniki dla kobiet w ciąży, które "rosną" razem z biustem (Triumpha), bo w sklepach dla ciężarnych to same dla karmiących były a na te to trochę za wcześnie. Moje koleżanki to przed samym porodem jeszcze o 1 rozmiar urosły:) a przy karmieniu to jak im piersi nabrzmieją to od też pokaźnie wyglądają, ale podobno później wszystko wraca do normy przed porodu, wiadomo, że nie tak do końca, każda z nas przecież jest inna. Mój M pyta tylko czy takie mi zostaną:smile: na jakiś czas po porodzie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2007
     permalink
    witajcie niedzielnie. no babeczki mamy lipiec a tym samym kolejne mamusie beda sie rozpakowywaly. Agus, JeMMa, Lady...no i poczatkowe sierpniowki Inez i And... ciekawe ktora pierwsza poleci na porodowke :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 1st 2007
     permalink
    tak szybko zleciało, że az nie chce sie wierzyć :bigsmile:
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJul 1st 2007
     permalink
    no to teraz odliczmy dni do pojawienia sie pierwszych lipcowych dzieciaczków:)
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 1st 2007 zmieniony
     permalink
    właśnie, zleciało niedawno płakałam do poduchy po kolejnej porażce, potem radość że sie udało a teraz juz niedługo 24 tydzień zacznę. Mamy już tyle ślicznym dzieciątek i teraz dołączą do nas nowiutkie:bigsmile:ja nie mogę sie doczekać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJul 1st 2007
     permalink
    a za nie długo założymy posta "PIERWSZE KOMUNIE NA 28DNI ":crazy::crazy::crazy:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 1st 2007
     permalink
    albo "nasze wnuki" :crazy:
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    oj dziewczynki wy to macie pomysły :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormala_mi
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    a za nie długo założymy posta "PIERWSZE KOMUNIE NA 28DNI "

    albo "nasze wnuki"

    Dziewczyny, jesteście niemożliwe :wink:
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Dziewczyny a co u 100-kroci wiecie co u niej, moze jesli ma wykres to moze tam cos pisze bo dawno nie daje znaku zycia.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    alez sie dzisiaj wpienilam... dzwonilam do szpitala umowic sie do poradni preluksacyjnej (na usg bioderek ktroe z reguly robi sie w 4-6tyg zycia) no i uslyszalam ze w zwiazku ze strajkiem nie zostalo do ortopedy na konsultacje przyjetych 1200osob i nie wiadomo kiedy zaczna zapisywac kolejne dzieciaczki ale mam sie przygotowac ze trzeba bedzie z 3miesiace poczekac co najmniej (normalnie czeka sie gora miesiac) kurcze jesli takowego usg sie do 6tyg nie zrobi a cos nie tak z bioderkami jest (moj malz ma akurat wade wrodzona i to w linii chlopcow moze przejsc) to po 3-4miesiacach bedzie juz po ptakach jesli idzie o leczenie :( ciekawa jestem czy robia gdzies u nas prywatnie usg bioderek... coz kolejny wydatek nas czeka dzieki kochanej sluzbie zdrowia :(
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    niestety aniu tak wygląda u nas służba zdrowia - szkoda się tylko denerwować. popytaj u znajomych może mają namiary na "prywaciarza", nie możesz przecież czekać.
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Aniu - wrrrrrrrrrr noz sie w kieszeni otwiera jak sie slyszy takie slowa. Co mamy poradzic ze starjkuje najbiedniejsza sfera spoleczna - ja czekalam tyle miesiecy na badanie HSG i tez sie dowiedzialam ze nici - ale to nic poczekam jeszcze - ale Ty musisz koniecznie prywatnie isc!!
    Tylko rodzi sie tutaj pytanie - na co my placimy skladki ZUS??? chyba tylko na ZUS w doslownym znaczeniu!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    ja wiem ze musze prywatnie ale juz podzwonilam i zaden z tych lekarzy co sie dzieciecymi bioderkami zajmuje nie ma praktyki prywantej :( no to pewnie znowu zostanie mi wykorzystywanie jakis tam znajomosci i pokatnego wprowadzenia bez kolejki a ja tego baaaaardzo nie lubie. jeszcze jutro zadzwonie i sprobuje wytlumaczyc jaka jest sytuacja (o tej chorobie powiem) i moze cos przyspiesze.
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Ech - no nic miejmy nadzieje ze uda sie Wam dostac do lekarza.
    A swoja droga - Aniu pochwal sie swoim przystojniakiem - bo ja jeszcze fotki nie widzialam:)
    --
    • CommentAuthorHoga
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Aga fotki Krzysia są na topiku AniM i Krzysia:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    hm - ide szukac:)dziekuje za info
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Magg, gratuleję Tosi na świecie :)) czekam na zdjęcia.
    co do 100kroci to od dłuższego czasu u niej pod wykresem cisza, pamiętam, że miała jechać na usg połówkowe i od tamtej pory jej nie było.

    Aniu, współczuję problemów, już naprawdę należy wam się z górki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    bede probowala dostac sie po znajomosci do tego ortopedy, coz trzeba czasami wykorzystywac chody w szpitalu, nie lubie tego ale jakiez mam inne wyjscie...

    co do 100kroci to specjalnie zajrzalam do niej na wykresik i jest info z 1 lipca nastepujace:
    "Czesc wam dziewczyny.
    Niestety nie moge siadac do komputera bo musze lezec plackiem w lozku – to dla DZIDZIUSIA.
    Szyjka mi sie mocno skrocila i nie wiem jak dlugo jeszcze pociagne.
    Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam"
    • CommentAuthorMilka84_
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Magg, gratuluje coreczki!!!:clap::clap::clap:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Moja KOCHANA MAGG bardzo GRATULUJĘ Tobie i M nio i Franiowi wspaniałej TOSI tak długo wyczekiwnej przez nas wszystkich !! :flowers::flowers::flowers:

    My wróciliśmy z "mini wczasów" - byliśmy u teściów i u mojej babci na wsi - było wspaniale i do tego dzieciaczki non sto śpiochały w wózeczku na świeżym powietrzu :bigsmile:

    Pogoda też nam dopisała - choć dzisiaj u mnie pada deszczyk :wink::flowers:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeJul 2nd 2007
     permalink
    Magg wczoraj napisała mi eska:

    "Czujemy się dobrze, mam już pokarm więc mała zaczęła się najadać bo pierwsze dni było ciężko. Jak nie będzie żółtaczki to dziś wyjdziemy do domku. Buziaki"

    Czekamy na wieści Magg no i na foteczkę Tosi :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    Magg :hugging::hugging::hugging:


    A ja medluje, że moje maleństwo od niedzieli daje znaki o sobie, od wczoraj to napewno :) (chyba ze mam halucynacje, ale cos mnie bardzo delitkanie puka, stuka do srodka, jakby się obijało - jest to odczucie inne od wszystkich) :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 3rd 2007
     permalink
    Cześc kobiety!
    Wpadłam na chwilkę przywitać się z wami bo mała akurat zasnęła. Zaraz wstawię zdjęcie Toski. jak dobrze byc już w domku :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorKona
    • CommentTimeJul 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Hej Magg, wszystkie już tu bardzo tęskniłyśmy :smile: A szczególnie ja:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 3rd 2007 zmieniony
     permalink
    Magg welcome back :) super ze juz jestescie w domu. napisz jak sie czujesz i jak malutka. :flowers: :winkkiss:

    VaLL no to moje gratulacje!!! mowia lekarze ze trzeba dodac drugie tyle plus tydzien od pierwszych ruchow i wtedy wychodzi najbardziej zblizony termin porodu ale ponoc tak jest tylko przy 1 ciazy wiec zapisz to sobie i zobacyzmy czy sie sprawdzi :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.