Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    czesc dziewczyny, ja wlasnie tez w poniedzialek mialam zabieg - ciaza obumarła w 6 tyg. jakos sie trzymam bo wierze ze nastepny raz skonczy sie dobrze. teraz mysle czy wszystko jest dobrze z moim organizmem, zeby nastepna dzidzia miala dobre warunki do poczecia, mam narazie skape brazowawe plamienia, brzuch jakby mnie przestał juz bolec, dostalam do domu lek biseptol i dostalam po nim goraczki jak teraz odstawilam to wraca temperatura do normy, jakie dziewczyny dostalyscie leki od swoich lekarzy po tym przykrym wydarzeniu?
    Trzymajcie sie idzie wiosna, lato a to dobra pora na baraszkowanie, a wiec wszystko napewno bedzie dobrze, wierze w to i zycze wszystkim powodzenia w starankach, ja niestety musze poczekac 3 miesiace.
    --
  1.  permalink
    dingwall oczywiscie wspolczuje,ja poronilam 1.5 tyg temu no prawie 2 czyli stosunkowo tez wszystko jest swieze i bolesne:(
    ale my jestesmy twarde kobiety i damy rade,wiadomo ze przy nastepnej dzidzi bedzie strach ale musimy go zmniejszyc jak sie da bo strachem przeciez dzidzi nie pomozemy czo?:):):) no a co do lekow,jak wypisywali mnie ze szpitala to nie dostalam zadnyc wskazowek jesli chodzi o leki. Dobrze sie czuje,mam brazowe plamienia ktore moga trwac do 2 tyg ,nie mam krwotokow wiec jest oki:) ja nic nie biore,natura sama sie regeneruje;) a do gina ide dopiero za tydzien bo czekam na wyniki hp... buska dla ciebie dingwall i sciskam mocniutko oraz trzymam kciuki za nastepnego ZDROWEGO!! bobaska:* mam nadzieje,ze spotkamy sie juz tylko na forum dla PRZYSZLYCH MAM!! :*:*:*:*
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    promyczku 123 tez ci wspolczuje, straszne jest to co przezywamy, solidaryzuje sie z toba szczegolnie dlatego, ze pamietam ze w tym samym czasie zapisalysmy sie na forum przyszlych mam, a teraz niemal w tym samym czasie znalazlysmy sie w tej samej sytuacji, ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze!!! buzka dla ciebie rowniez, ja tez bede trzymala kciuki za twojego nastepnego zdrowego dzidziusia.
    --
  2.  permalink
    wlasnie tak mi sie cos kojarzyl twoj nick,ze gdzies go juz widzialam...szkoda ze tak szybko musialysmy zejsc z tamtego forum no ale coz... wiesz...moj kochany powiedzial mi ostatnio tak..."Wiesz,kiedys widzialem jak na cmentarzu modlila sie matka z ojcem nad grobem swojego 10 letniego synka a na grobie widnial napis ** Boze,nie pytamy dlaczego nam go zabrales lecz dziekujemy ze nam go dales...** " wiesz wiara i nadzieja to piekna rzecz, jesli zyjemy z Bogiem i nie odwracamy sie od niego mysle, ze on jest z nami calym sercem i da nam szczescie na jakie zaslugujemy tylko musimy w niego wierzyc i poswiecac mu troche swojego czasu.. Naprawde bedzie dobrze!!!!!:*:*
    --
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Witaj dingwall w tych przykrych okolicznościach tak sie zastanawiam na co miał być biseptol?Większość osób wogóle nie może go przyjmować bo organizm nie toleruje może u Ciebie było tak samo?Ja nie mogę brać biseptol-u i mój narzeczony też ,byłaś może przeziębiona w tym czasie??Ja po poronieniu nie dostałam żadnych leków oprócz duphaston ale mam go zacząć brać dopiero jak zrobię test ciążowy i będzie dodatni.No nie licząc już maści i tabletek na zapalenie i nadżerkę :(
    Co do tego biseptol-u to ja go brałam jak byłam chora na oskrzela(gardło itp)mój narzeczony również miał go wypisanego w takiej sytuacji.
    Biseptol-to złożony lek przeciwbakteryjny stosowany jest w:
    -zakażeniach dróg moczowych
    -ostrym zapaleniu ucha środkowego
    -przy przewlekłym zapaleniu oskrzeli
    - zakażeniach przewodu pokarmowego pałeczkami Shigella
    -zapalenie płuc
    -biegunce
    Mi lekarz gin po poronieniu w szpitalu powiedział że mam najlepiej za rok się starać nic nie mówił że za 3 msc,a jak zmieniłam gin to powiedziała mi że niepotrzebnie tyle czekać że już mogę sie starać od stycznia:)Pozdrawiam i ściskam:grouphug:
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Promyczku jak Ty to pięknie napisałaś:kissing:
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    piekne, tez tak mysle jak ty, i pocieszam sie ze skoro juz bylam w ciazy to wszystko bedzie dobrze, gorzej byloby gdybysmy przez lata nie mogly zajsc w ciaze, a ta ciaza nawet po poronieniu to jest w jakims sensie dobry znak dla nas.
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    sama nie wiem po co mi ten biseptol, moze dlatego ze mialam duzo bakterii w moczu, temperature tez przez caly czas mialam podwyzszona do 37.4, ale jak zaczelam go brac teraz to jeszcze sie podniosla, odstawilam ten lek i temp sie zmniejszyla, wogole ten lek ma duzo dzialan niepozadanych i jednym z nich jest temperatura, mysle ze to dlatego bo zadnych innych dolegliwosci nie mialam
    --
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    A co Ci wogóle powiedzieli Dingwall w szpitalu? Mi powiedzial jeden mój lekarz który wogóle się mną nie zajmował że ciąża się rozwijała i przestała ,,a drugi lekarz ten któremu mój lekarz kazał się mną zająć powiedział że większość kobiet w 6 tyg c .. porania i nie ma co się przejmować:cry:będzie następne:confused:że organizm mój odrzucił.Ale ja wiem że to wina mojego lekarza i jestem tego pewna,dlatego nie chciał się mną zajmować w szpitalu tylko kazał temu drugiemu bo się bał:devil:Tak mi przykro ja chciałam znać tylko prawdę:cry:
  3.  permalink
    :):):) razem zawsze razniej,wiec zaagladajcie tutaj w miare waszego wolnego czasu,bedziemy sobie rozmawiac ale juz nie o przykrych rzeczach o nie!!!!:*:*:* dingwall nie moge znalezsc ciebie na forum przyszle mamusie..
    --
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Tak to pewnie dlatego go przepisali że dużo bakterii w moczu:neutral:Znam bardzo wiele osób które nie przyjmują biseptol-u.Co 2 osoba go nie może przyjmować.:sad:
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    junia mi powiedzieli, ze ciaza sie zle rozwijala, pecherzyk ciazowy mialam, ale nie bylo serduszka, i wogole dostalam krwawienia, potem silnych boli ze skurczami i skonczylo sie to zabiegiem. powiedzieli ze mam czekac 3 miesiace z nastepnym staraniem.

    promyczku napewno jestem na tamtym forum, ale ja tak duzo wpisow nie mialam.
    --
  4.  permalink
    dingwall juz znalazlam twoje posty...widze ze to tez byla twoja pierwsza dzidzia:(:( wiesz..wlasnie to jest najgorsze jesli poronisz pierwsze dziecko bo nie wiesz co i jak dalej a kazda kobieta marzy o chociaz jednym skarbie...:* a w mojej miejscowosci taka kobieta poronila 6 razy i dopiero 7 urodzila...to jest dopiero okropne przezycie ale byla twarda i walczyla do konca:) wiecej dzieci nie chciala miec,...wiadomo...ale zaszla w ciaze z nastepnym nawet sama nie wiedziala kiedy i teraz ma dwie coreczki:):)
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    a i ze to tak jest ze jak jest cos nie tak, np. jakas wada genetyczna to organizm sam sie pozbywa ciazy, ale pocieszyli mnie ze napewno z nastepna ciaza bedzie dobrze, wogole jak bylam w szpitalu to codziennie przyjmowali dziewczyne lub dziewczyny z takimi objawami jak ja lub ze stwierdzonym juz poronieniem, bo mnie troche trzymali w szpitalu badali czy napewno jest poronienie
    --
  5.  permalink
    dingwall ja natomiast widzialam serduszko:(a za 3 dni plamienia,do szpitala a na drugi dzien coraz mocniejsze bole brzucha,badanie,wyrok,ze poronienie sie dokonuje:| noi odczekanie na zabieg...bo jadlam i pilam a 6 h trzeba odczekac i pamietam ze te 3 godziny czekania byly najgorsze,dostalam strasznych boli,jak przy sredniej fazie porodu ehhh to bylo straszne ale dalam rade:):):*:*

    Junia ciebie tez sciska m cieplusio:*:*

    a jesli moge spytac ile macie lat?? pyatnie to nie wymaga koniecznej odpowiedzi:*:*:*
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    moja znajoma tez poronila 2 razy, a teraz ma 2 dzieci, wiec napewno i z nami wszystko bedzie dobrze i w nastepnym roku bedziemy mialy swoje bobasy
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    duuzo mam lat - 27, ale tak wyszlo ze odkladalismy decyzje z poczeciem dziecka, bo studia bo praca bo egzaminy w pracy
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    ja jak dostalam boli to odrazu prawie mnie wzieli na zabieg, nic nie mowili ze jadlam czy pilam, ale to dobrze bo juz nie chcialam czekac
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Witam i ja wkoncu dolacze,dzisiaj sa 3 tygodnie od zabiegu,ciaza 10 tyg,obumarla,(nieporonilam jej sama,objawy ciazowe do konca)dodam ze nic po zabiegu nie bralam ,dopiero na pierwszej wizycie,globulki,bo uplawy sa brzydkie,3 mies to super,mi gin kaze czekac pol roku,przeciez to wiecznosc,ale za 4 mies.ide do kontroli,moze cos sie zmieni,zycze wam duzo wiary ze nastepnym razem nam sie uda..pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Junia jak dużą masz nadżerkę? może warto ja wymrozić? To nic nie boli, a jednak warto to zrobić. Ja czekałam 9 lat z tym i dziś żałuję ze tak długo. Gdy zrobiłam z nia porządek nie było ciągłych stanów zapalnych a tym samym mniej leków w ciąży i większe szanse na donoszenie jej
    --
  6.  permalink
    aha rozumie:) no ja jestem mlodsza,nawet duzo mlodsza ale nie chce zeby to zmienialo jakos fakt ze mozecie porozmawiac ze mna o wszystkim:* Naprawde,pomimo mojego mlodego wieku przeszlam juz tak wiele,ze mam sile aby walczyc i wspierac innych:*
    Ostatnio ogladalam z moim sloncem "lejdis" i tam byl motyw,nie wiem czy ogladalas,ze slynna bohaterka Korba powiedziala do tej swojej kolezanki co miala miec usuniety jajnik ze dżambodżety moga latac o jednym skrzydle i ze ona tez da rade i bedzie miec dzieci,wtedy popatrzylam na skarba i sie usmiechnelam(jeszcze bylam w ciazy) dlatego,ze ja tez z jednym jajnikiem jak dzambodzet zaszlam w ciaze:) takzee sile mam bo musze miec:) a moje kolezanki,w moim wieku teraz sobie studiuja,nie mysla jeszcze o rodzinie,bawia sie...a ja z wielkim sercem oddaje sie dla mojego malego skarba i czekam na niego z niecierpliwoscia:)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Lekarze każą czekać i mnie to nie dziwi choć wiem że to trudny czas (mnie samą cholernie nosiło) między ciążami powinien być rok przerwy by organizm kobiety się zregenerował i nabrał sił, rzadko który lekarz pozwala od razu na starania ale to chyba bardziej z medycznych przesłanek i by nie przechodzić po raz kolejny tego samego
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    witaj monitab, razem bedziemy sie wspierac i czekac na nastepne 2 kreseczki.
    --
  7.  permalink
    czesc dziewczyny dingwall promyczek junia bardzo wam wspolczuje :sad:przeszlam przez to samo niestety dwa razy...to bylo okropne i myslalam ze nie zniose tego ale jakos dalam razde ze wsparciem mojego kochanego M.czas leci szybko teraz czekam juz na lepsze wyniki badan i pozwolenie od gina na staranie.Bardzo wam wspolczuje dziewczyny ale mowie wam ani sie nie obejrzycie i znow bedziecie mogly sie starac i bedziecie cieszyly sie pozytywnymi testami:wink:oczywiscie napewno nigdy bol zwiazany ze strata malenstwa nie zniknie nigdy bo to dzieciatko zawsze bedzie w naszych serduszkach ale malenstwo ktore bedziecie tulic w ramionach juz niedlugo, bedzie wam pocieszeniem i wiara, ze wszystko zle co nas spotyka zawsze odplaca sie nam po stokroc dobrem.
    --
  8.  permalink
    AND222S masz racje,lekarze dobrze radza,najlepiej poczekac,to trudne wiadomo ale ten czas uleczy nasza psychike i cialo a im blizej bedzie do zielonego swiatelka dla starania tym bedziemy nabierac sil i dzialac:D

    monitab spotkalo cie to co nas wszystkie tutaj ale napewno juz niedlugo bedziemy sie cieszyc wszystkie razem z naszych donoszonych slicznych malenstw:*

    docineczka przeszlas naprawde wiele ale tak jak my,nie trac wiary. Ja tez boje sie ze drugi raz spotka mnie to samo i nie dam rady psychicznie ale to nieprawda,wszystko jest do przezycia poki zyjemy i wierzymy a ja wierze:D:D
    --
  9.  permalink
    dokladnie promyczku napewno bedzie dobrze i nie boj sie nastepnego razu bo ja ise balam bardzo i nie wplynelo to za dobrze na ta ciaze...ciesze sie ze jestescie takie sline dziewczyny napewno niedlugo spotkamy sie wszystkie na forum dla przyszlych mam:wink:
    --
  10.  permalink
    docineczka jak robi sie te suwaczki?? aaa noi wszystkieg najlepszego slonce:*:* zycze ci duzooo slicznych i zdrowych bobaskow:*
    --
  11.  permalink
    dziekuje slicznie:bigsmile:kliiknij sobie np na moj sowaczek i otworzy sie stronka i tam jak zjedziesz na dol to beda rozne sowaczki urodzinowe itp.wybierz sobie ktorys i wypelnij dane do sowaczka i tam bedzie na koncu link od tego twojego sowaczka i skopiuj go i wklej do ustawien i gotowe jak bedziesz miala problem to napisz buziaki
    --
  12.  permalink
    slonko skopiowalam kod suwaczka i gdzie mam go teraz wkleic? do ustawien ale gdzie sa te ustawienia?:)
    --
  13.  permalink
    juz ci napisze
    --
  14.  permalink
    wejdz w ustawienia forum i bedzie pisalo przy ramce sygnaturka i do tej ramki wklej kod suwaczka i zatwierdz na dole i gotowe:wink:
    --
  15.  permalink
    o matko patrz co mi sie stalo z suwaczkiem hahahahahaha;p
    --
  16.  permalink
    a ktory kod mam skopiowac bo tam sa trzy tabelki z kodami???:)
    --
  17.  permalink
    yeaaahh udalo sie:):):) dziekuje za pomoc:*:*:* co u ciebie? jak minal dzien?:)
    --
  18.  permalink
    czesc promyczek u mnie dobrze fajnie ze udalo ci sie zrobic sowaczek:wink:pozdrawiam i milego dnia:*
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 22nd 2008
     permalink
    promyczku a jak bylo z twoja temperatura, bo ja to mam lekko podwyzszona, tak do 37,4 nie wiem czy to jest noralne w moim obecnym stanie czy lepiej isc do lekarza i nie czekac na ta wizyte kontrolna, a ty bylas juz na swojej wizycie kontrolnej, pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeFeb 22nd 2008
     permalink
    witam no mi po zabiegu tez sie wahala temp.ale tak do 37,mysle ze jak tak bedziezs dalej miala to chociaz zadzwon do gina i sie zapytaj.pozdrawiam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMimika
    • CommentTimeFeb 22nd 2008
     permalink
    No to tu się prawdziwy czat zaczął.
    Buziaki Dziewczyny i miłego weekendu :thumbup:
  19.  permalink
    heeeej sloneczka:) ja mam juz coraz lepszy humorek,zawiezylam sie Bogu i jest mi lzej:)

    dingwall slonko ja nie mierzylam nawet temperaturki po zabiegu ale w szpitalu jak mi miezyli to mialam ostatnia 36.6 i nie czuje sie na wiecej,wiesz ja bym na twoim miejscu,tak dla pewnosci skonsultowala to z lekarzem,wiesz zeby cie uspokoil:*
    Ja jeszcze od wyjscia ze szpitala nie bylam u gina bo czekam na wyniki badan hp i wtedy pojde z pelna kartoteka;)

    A jak z twoimi plamieniami?? ja nadal mam brazowe ale to podobno do 2 tyg moze byc,wiec jest ok tylko czasami troszke krwi sie wyleje ale to tez normalka,zwlaszcza po przytulankach;p hihi choc z tym tez trzeba poczekac 2 tyg a ja juz wczoraj sie poddalam :P:P ale bylo przyjemnie wiec nie zaluje decyzji,buska:*:*:*:*:*:*
    --
  20.  permalink
    a teraz zmykam bo jade do miasta na zakupy;) tak o to wlasnie poprawiam sobie humor;p;p


    Caluje wszystykiiiieeee i zycze milego weekendu:*:*
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    Długość i "jakość" krwawienia uzależniona jest od tego jak dokładnie lekarze wyczyszczą, u mnie łącznie z plamieniem trwało to tydzień.
    Co do współżycia to wydaje mi sie to troszkę nierozsądne :( Przepraszam, ale tak samo jak po porodzie trzeba odczekać troszkę aż wszystko wewnątrz wróci do normy, tak samo po poronieniu i czyszczeniu -> by nie narobić sobie kłopotów. Wg mnie lekarzom "wisi" co babeczka robi w domu, ale jesli dają jakieś zakazy to mają w tym cel i jest to poparte medycznymi przesłankami, bądź też życiowym doświadczeniem
    --
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeFeb 23rd 2008
     permalink
    witajcie dziewczyny,
    promyczku jezeli chodzi o plamienia to mam rowniez bardzo bardzo skape brazowawe, krwawienia nie mam, a temperatura juz mi spadla, wiec mysle ze bedzie dobrze,

    zycze milego odpoczynku podczas weekendu.
    --
  21.  permalink
    AND222S wiesz w szpitalu jak zapytalam jakie sa przeciwskazania po zabiegu to doktor powiedziala mi,ze powstrzymac sie od stosunkow seksualnych przez tydzien po zabiegu i nic wiecej nie wspomniala. Ja kochalam sie z moim sloncem 2 tyg po zabiegu. Wiem moze rzeczywiscie to troche za wczesnie ale ta pani dr to tez mogla by mnie dokladnie poinformowac bo na necie znalazlam przeciwskazania to tam znowu pisalo ze trzeba odczekac 2 tyg,nie nosic ciezkich rzeczy przez ten okres nie myc sie w gorcej wodzie itp...a ta lekarka nie powiedziala mi tego;/ i np jak bylm w Austrii,zaraz po zabiegu to uczylam jezdzic na lyzwach moja 2 letnia chrzesnicem co bylo dla mnie obciazeniem,noislam ja i wogole...wiesz czulam sie dobrze to sie nie ograniczalam skoro lekarz nic nie mowil...no ale widzisz,nie zostalam w pelni poinformowana w szpitalu;| tak to bywa czasami ale ja wiem,ze ejst oki bo czuje sie super:):) buska i milej niedzieli dziefcynki:* Dingwall ciesze sie ze temmpka spadla ufff:*:*:*:*
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeFeb 24th 2008 zmieniony
     permalink
    witam tak to jest mi w szpitalu tez nie powiedzieli nic,co moge robic ,a co nie,moja lekarka to tylko powiedziala zeby teraz nie zachodzic w ciaze,sama poczytalam na necie co wolno ,a co nie....,zycze milej niedzieli wszystkim.
    --
    •  
      CommentAuthorMimika
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Ah ci lekarze! Czasami potrafią zrobic dobrze zbieg, a nie potrafią porozmawiać z człowiekiem - a to niezbędny element terapii!
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Zgadzam się Mimiko z Tobą w ogóle nie potrafią rozmawiać z pacjentkami a to w takiej sytuacji jest dla nas najważniejsze:>Ja po oczyszczeniu plamiłam 1 dzień i nie czułam bólu albo go nie zauważyłam :( za to czułam ból inny w serduszku:cry:
    A co do tego tematu szpitala to ja uważam że jak sama się nie wypytasz to nic Ci nie powiedzą ,ja miałam nawet taki przypadek gdzie musiałam sama się zdiagnozować:(no ale co ja mogę jedynie zmieniać z lekarza na lekarza:(
    Dziewczyny dużo zdrówka życzę i ściskam cieplusio:)Miłej niedzieli:)Buziaczki:***
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 24th 2008
     permalink
    Jak to musiałaś sama się zdiagnozować? Od czego jest lekarz?
    --
  22.  permalink
    Amazonka... nie wiem czemu zadalas to drugie pytanie, Junia pewnie sama sobie je zadaje...

    Junia widze ze jestes jeszcze mlodziutka:) jestesmy prawie w tym samym wieku:):) Jestescie juz malzenstwem?? Studiujesz?? nie musisz pisac na forum publicznym jesli nie chcesz ale ciesze sie ze taka mloda dziewczyna jak ja tez stara sie o dzidzie:*
    Msz moze gadu?

    Monitab ty masz juz dzidzie tak? ma prawie 3 latka? synus czy corunia?::):):)

    Mimika niestety...nasza Polska sluzba zdrowia:) ale poczekajmy jeszcze na ten cud gospodarczy:D;p

    Aaa ciesze sie bo wlasnie sie dowiedzialam ze moja sasiadka urodzila coreczke a jeszze wczoraj ja widzialam na spacerku w 2 paku;p:)
    --
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 25th 2008
     permalink
    Promyczku ja też się cieszę ,że są tu dziewczyny młode staraczki:)Mimo młodego wieku dużo już przeszłyśmy i możemy podzielić się z innymi naszymi przeżyciami ,pomagać sobie wzajemnie ,wspierać się.
    Ja ze swoim jesteśmy parą narzeczeństwa od 4 lat a od prawie 6 razem,nie studiuję,nie uczę się,słowem siedzę w domu niestety od jakiegoś czasu:(teraz musze się przekwalifikować (narazie nie wiem jak:()bo z poprzedniej pracy musiałam się zwolnić (silne uczulenie)No i teraz od nowa :( Moje gg :306335 .Jeśli ma ktoś ochotę porozmawiać o wszystkim to proszę bardzo ,będzie mi miło:)Pozdrawiam:***
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeFeb 25th 2008 zmieniony
     permalink
    promyczek 123 tak mam syna ktory w swieta skonczy 3 lata,chcialam rodzenstwa dla niego,ale niestety,teraz zaluje ze wczesniej sie niepostaralam....
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.