Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Monitab pewnie ze możesz ostatnia miesiączka 7 grudzień zabieg 28 styczen. Na usg nic nie było widać, tylko te testy wychodziły pozytywnie. Ironio losu w piatek po południu 17 stycznia zrobiłam test dwie krechy wyszły od razu o 9 wieczór zaczełam krwawić dawaj do lekarza ( gdybym nie zdrobiła tego testu pomyślałabym ze okres mi sie spóżnia) a on ze to wczesna ciąza i ze jeszcze mogła nie zejsc i ze mam przyjsc za tydzien a jakby sie krwawienia nasiliły to do szpitala, nasiliły sie wiec poszłam nic mi nie dali nic nie robili leżałam sobie, dopiero gdy zaczeło sie lac tak ze mdlałam zmieniłam szpital na własne zadanie tam od razu leki badania i takie tam. 26-tego test beta hcg 120 coś, 28-tego 40 wiedziałm ze juz po ptakach.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    Agniesiu wiem że to żadne pocieszenie - mnie samą one bardzo wkurzały - ale wg mnie (i podejrzewam że nie tylko) ciąża była "słaba" :( Może lepiej że stało się to teraz tzn tak szybko niż w 12 tygodniu, a przecież do 12 tyg jest "naturalna selekcja"... Uda sie i Wam i będziesz tulić swojego silnego i ukochanego Bobasa!! Życzę tego Wam wszystkim!!
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    agniesiaf no ja mialam zabieg 31.01,wiec 3 dni po tobie,a kiedy mialas te usg ze nie bylo nic widac ,nawet pecherzyka..a ile ci lekarz kazal czekac do nastepnych staran i robisz jakies badanka..:jumping:
    --
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    zaraz jak okres dostane kazał sie starac badan zadnych a ciązy nie wiem dlaczego nie było widać zadnego pecherzyka podobno to jakas ciaza hrmonalna( kiedys słyszałam to okreslenie od lekarza w tym 2 szpitalu) tzn dochodzi do zapłodnienia ale nie do zagniezdzenia tak wyczytałam na internecie. Dziewczyny ja naprawde nie wiem co mAM ROBIC JESC CZY NIE TE LEKI ZWŁASZCZA ZE OD DZIS MUSIAŁABYM JE BRAC.
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    BOJE SIE ZE MOGA MI ZASZKODZIC
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    ja z lekami nie wiem ja nic nie biorę, ale dziwi mnie to że nie kazał ci poczekać ze starankami, ja mam poczekać 3 miesiące od zabiegu, a słyszałam ze niektóre dziewczyny maja dłużej
    --
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    powiedział ze najgorsza głupota to czekac tylko na co? tak powiedział mi i badz tu madra....
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    moze idz na wizyte jeszcze raz do innego lekarza jak masz watpliwości
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 5th 2008 zmieniony
     permalink
    no mi kazala pol roku czekac,...........agniesiaf a na co ty to wogole bierzesz mialas problemy z zajsciem,bo ja nawet niewiem na co to przepisuja bo nigdy nie bralam nic.,troche tobie krotko kazal czekac,no ale lekarze maja inne zdania,a mialas usg robione czy wszystko tam sie zagoilo.pozdrawiam
    --
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    zadnego usg tylko badanie standardowe. NA nic sie nie leczyłam moze tylko na uregulowanie okresu luteina ale wtedy sie nie starłam
    •  
      CommentAuthoradaja78
    • CommentTimeMar 5th 2008
     permalink
    agniesiaF tak Cie rozumiem...szkoda ze tu znowu tyle nowych wpisow.
    --
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    promyczek123 ale pierwszy test robiłam 10 dni po terminie spodziewanej miesiaczki a nastepny za kolejne 6 dni
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    i dwa pozytywne
    takze chyba sie nie myliły...
  1.  permalink
    no tak 10 dni po terminie miesiaczki nie powinny sie pomylic,ale nie o to chodzi... Napisalas ze poronilas 3 tyg ciaze,dlatego to zdziwienie bo od ostatniego okresu(w ktorym mialas krwawienie,normalna miesiaczke) jesli dodal by 3 tyg to nie wykryje tak wczesnej ciazy ale jesli liczysz od dnia zaplodnienia to sie zgadzam:)
    --
  2.  permalink
    agniesiaF
    moim zdaniem ten lekarz powiedzial ci troche nierozsadnie zeby starac sie odrazu o dzidzie po 1 miesiaczce, wiem ze jest wiele kobiet ktore nie doczekaly nawet 1 okresu,zaszly w ciaze i urodzily zdrowe dziecko,ale mysle ze mialy duzo szczescia i bardzo silny organizm. Wiesz chodzi o twoje endometrium,o zagojenie sie wszystkiego po zabiegu,zebys nie miala problemow z nastepna dzidzia i nie musiala cierpiec...wiesz o co mi chodzi:* ja na twoim miejscu poszlabym jeszcze do innego lekarza i przedewszystkim zrobila usg! wydaje mi sie ze jest bardzo wazne po takim zabiegu buska:*
    --
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    widzisz lekarz mi dał duphaston i nic nie mowil zebym sie nie kochala
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    chodze do dobrego gin. ordynatora Tomasza Leszczyka w Damianie
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    ja to juz czasami sama nie wiem.. kazdy lekarz mówi inaczej..
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    aagniesiaf no widzisz mi za pol roku kaza czekac,a usg ide se prywatnie zrobic bo gin mi nie robila,i badania na wlasna reke,chociaz jedni lekarze kaza robic ,drudzy nie .Glitter Words
    [Glitterfy.com - *Glitter Words*]..
    --
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    oczywiscie ze prywatnie:neutral:
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    natalko sory ,ale to mialo byc do agniesi f ,juz zmienilam..
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    dziewczyny a ma pytanie ,usg se zrobie po pierwszej @ ,ale kiedy najlepiej je zrobic ,.zeby bylo dobrze widac czy wszystko ok.
    --
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    Dziewczyny nie wziełam tych lekarst zadzwoniłam wczoraj wieczór do lekarza który mnie czyscił mówił zebym nie brał a na usg pojde napewno...pozdrawiam i zycze miłego popołudnia dzieki za rady i podniesienie na duchu, co ma byc to bedzie na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i trzeba sie z tym jakos pogodzic maz mi tak dzis powiedział jak znowu usłyszał przez telefon ze ryczę.
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 6th 2008 zmieniony
     permalink
    agniesiaf,nie placz,nie zadreczaj sie,jeszcze sie doczekasz upragnionej ciazy,musisz byc silna,wszystkie jestesmy tu z toba. a ty jeszcze nie dostalas @
    --
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    dzis mi sie skonczył chyba....płacze bo tak naprawde nikt mi nie powiedział czemu nie było widac na usg i dlaczego to sie stało jakie były przyczyny.
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    agniesia trzymaj się, musisz być teraz silna, nie zadręczaj sie i dbaj o siebie, myśl pozytywnie, pamiętaj że to wszystko dla twojego następnego skarbeczka, którego bicie serduszka usłyszysz już napewno niedługo

    dziewczyny wiecie może czy badania TSH i testosteron robi sie w jakims konkretnym dniu cyklu, bo lekarz mi na ten temat nic nie powiedział a słysze różne opinie.
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 6th 2008
     permalink
    agniesiaf to fajnie ze jestes po,bo ja wciaz czekam..no mi sie wydaje ze ci powinni wytlumaczyc wiecej co z ta ciaza bylo nie tak,i cos o tej ciazy hormonalnej,bo osobiscie nieslyszalam o tym.
    --
  3.  permalink
    witam dziewczyny !!!mam pytanie dostalam wypowiedzenie z pracy i poszlam na zwolnienie lekarskie 2lutego minol okres wypowiedzenia a ja nadal jestem na zwolnieniu lekarskim i teraz chce isc do pracy ale mam pewien plan zajsc w ciaze zaraz jak sie do niej dostane i po mies chce isc na zwolnienie lekarskie !!!hm...czy bedzie mi sie wszystko nalerzalo wychowawcze macierzynskie itd..prosze o pomoc:whorship:
  4.  permalink
    Agniesia moj lekarz mi napisal w ten sposob,mam nadzieje ze ci to cos pomoze 2-3 dzien cyklu mam zrobic -TSH III generacja, FSH, LH, estradiol, prolaktyna, prolaktyna po MTC, CA-125 (jajnik), toxoplazmoza lgG ilosc, toxoplazmoza lgM polilosciowo, rozyczka lgG ilosc, CMV lgG polilosciowo, CMV lgM polilosciowo, antykardiolipinowe lgG ilgM (łącznie), przeciw plemnikom
    10-14 dzien cyklu wymaz z pochwy bakteriologiczny, wymaz z kanału szyjki macicy-M.hominis, U-urealiticum, wymaz z kanalu szyjki macicy- Chlamydia trachomatis (PCR)......noi jeszcze jedno badanie dla mojego faceta za 80 zl seminogram.....
    --
  5.  permalink
    sorki to mialo byc do dingwall
    --
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 7th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthordingwall
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
  6.  permalink
    Witam!!! w srode poronilam lekarz zapomnial mi dac duph.... a bralam cloo.....i brak progesteronu zpowodowqal ze poronilam...jestem zalamana...ale ide na wszystkie badania i po 2 @ zaczynam sie starac....
    Pozdrawiam:sad:
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Strasznie mi przykro.....
    na jakie badania dokładnie idzisz? podpowiesz mi bo ja jestem w takiej samej sytuacji:(
  7.  permalink
    najpierw za dwa tyg.jeszcze przed @ na usg zobaczyc czy juz czysto i po skierowanie na hormony bo je sie robi na poczatku cyklu a reszte juz lekarz ci powie ale robie wszystkie ktore robi sie po poronieniu lekarz powiedzial ze minimum po 2 poronieniach powinno sie robic dokladne....to umowilam sie ze specjalista i ni befde czekac az znowu poronie przez jakiegos konowala....musze wykluczyc wszystkie mozliwisci i po 2 @ staram sie o dzidzie.....moj syn ma 6 lat a ja chce jeszcze dwoje....
    BUZIAKI
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
  8.  permalink
    NATALKA20 bylam poczatek osmego tygodnia....:cry:przykre to i serce nadal boli z zalu i bolu...wszystko byloby ok jakby ten ....dal mi leki a on zapomnial....
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
  9.  permalink
    Natalka wyslalam ci wiadomosc...
  10.  permalink
    a ty ktory tydzien?
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    DZiewczyny a ile po okresie najlepiej isc na usg zeby było wiadomo czy wszystko ok po czyszczeniu????
  11.  permalink
    odrazu po@ mozesz isc
    • CommentAuthoragniesiaF
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    dzieki... spokojnej nocki życzę
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
  12.  permalink
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMimika
    • CommentTimeMar 9th 2008
     permalink
    Dziewczyny ja polecam chodzenie na usg w okolicach spodziwanej owulki. Wtedy przy okazaji gin powie, czy jajeczko dojrzało, czy może pękło dopiero co. Sama idę teraz - to mój 4 cykl po popronieniu - w 13 dc. I mam nadzieję, że oprócz hasła "zielone światło", usłyszę kiedy będzie owulka :swingin:
  13.  permalink
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.