Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeOct 17th 2015 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny, wpadam do was z pytaniem. robimy w sypialni szafe przesuwną, łóżko będziemy mieli takie coś (kolor szary i wzór mniej więcej taki) jaki dobrać kolor szafy? nic mi nie pasuje :(

    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeOct 17th 2015
     permalink
    Wredi może orzech? Ładnie pasuje do szarości.
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeOct 17th 2015
     permalink
    Dla mnie do szarosci tylko biel
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 17th 2015
     permalink
    Biel z szaroscia szafa gdzie biel to front a szarość wykończenia lub grafitowa szafa. Widziała całą ciemna i powiem, że była rewelacyjna.
  1.  permalink
    Ja też do szarości szłabym w biel, grafit lub czerń.
    Widziałam jeszcze szarość połączoną z oliwką, ale inaczej, tzn łóżko oliwkowe, tyle że to był materac na stelażu (stelaż zakryty oliwkową "narzutą"+oliwkowa pościel), a meble szare. Wyglądało ładnie, tylko wszelkie odcienie zieleni trzeba lubić, ale oliwkowa szafa to raczej kiepski pomysł.
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeOct 17th 2015
     permalink
    Wszystko zależy jaki efekt chcesz otrzymać :) Jeśli na zdjęciu widnieje Twoja sypialnia, poszłabym zdecydowanie w drewno, faktycznie orzech genialnie współpracuje z szarością. Tym sposobem sypialnia nabierze takiego przytulnego, intymnego klimatu. Z dodatkiem zielonej roślinności - dla mnie bomba! Jeśli myślisz, aby był to klimat ciut bardziej industrialny, nowoczesny, lecz chłodny, bo w końcu skandynawski - zdecydowanie szafa w matowej bieli :bigsmile:

    Taka moja sugestia ;)

    Choć dla mnie do tych okien, podłogi, zdecydowanie drewno, przy bieli obawiałabym się zbyt "hotelowego" efektu.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 17th 2015 zmieniony
     permalink
    Wredi, w moim mieszkaniu szarość to główny kolor (przede wszystkim ściany, ale tez sofy, podłoga w łazience etc) i łącze ja z rożnymi kolorami, i jest dokładnie tak, jak pisze Karolajnas. Tzn. jak połączysz z bielą, bedzie hotelowo, tak raczej katalogowo, a takie sypialnie sa fajne na zdjęciu, a nie na żywo. Ja mam z bielą w kuchni i to jest ok. Ale w sypialni to zdecydowanie jasne drewno, a białe ewentualnie ściany i wyjdzie miodzio.
    Poszukaj inspiracji na Pinterest. Wpisz grey bedroom i cos ci wyskoczy.

    Treść doklejona: 17.10.15 22:23
    A, tak Btw, to tez mam łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i to jest ekstra rozwiazanie, bardzo wygodne. I do czytania, i do karmienia dziecka, i do "innych czynności" ;)))))
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 17th 2015
     permalink
    My mamy ogolnie szarosci w domu ,podlogi miale ,szafy biale z lustrami a rolety te tzw "dzien noc" czarne. W sypialnie ma scianie jednej mamy tapete zebre ;) taka ala zamszowa . Dla mnie dobrze laczyc biel ,szary i czarny. Bardzo tez wyglada ladnie szary ,bialy i turkus ! Super efekt ;) badz biel ,oberzyna i szary :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeOct 18th 2015
     permalink
    Według mnie biel do szarości, ale tez fiolet jako dodatek, np poduszki.
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeOct 18th 2015
     permalink
    Jeju powiem wam, że już wolę gruz cały dzień z mieszkania wynosić, niż urządzać. Nie mam do tego głowy :( i przy dwójce dzieci ostatnio brak czasu na szukanie. Ech
    To akurat nie moja sypialnia :) w sypialni podłoga będzie jasna, okna są białe, łóżko będzie właśnie takie tapicerowane, szare z tym zaglowkiem. Bardzo mi się podobają takie :) i tak jak piszesz Magdalenka bardzo praktyczne :)
    W mieszkaniu będzie też królował szary. W salonie szare ściany, biała cegła i fioletowe dodatki, jeszcze nie wiem jakie meble.
    Korytarz będzie w turkusie, plus jasny gres, białe drzwi.
    W sypialni myślałam połączyć szary z czerwonym. Nie mam zbyt dużego pola do popisu bo sypialnia mała.Ale chyba pójdę w jasną szafę. A powiedzcie mi z jakiego macie materiału te szafy? Ze strukturą drewna czy jednolite??

    Jak już się rozpisalam to zapytam was jakiego koloru dac szafkę nad geberitem w wc jak płytki są biało/grafitowe z szaro/turkusowym dekorem? Łazienka biała, geberit grafit i właśnie ten dekor.

    Dzięki za każdą rade :)
  2.  permalink
    Wredi, a wrzucisz nazwę/link do płytek? Tak chyba będzie prościej. No i podstawowe pytanie, jak duża łazienka i jak duża szafka? Można poszaleć z kolorami, ale jeśli masz mikro-łazienkę, to żeby jej przypadkiem nie zmniejszyć...
    Ja osobiście lubię korzystać ze strony leroy merlin do projektowania. Bardzo poglądowe, dla laika, ale zajmuje chwilę, a kolorystycznie sobie spojrzysz.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 18th 2015
     permalink
    Nie bójcie się kolorów dziewczyny :cool:
    Białe okna, szare łoże...trzeba czegoś ożywczego, ja bym zrobiła wanilie z fuksjowym pasem ew, fiolet jak ktoś nie lubi fuksji
  3.  permalink
    Magdalena ja zamieniłam Pruszków na Książenice pod Grodziskiem. Chciałam bardzo coś w okolicach Pruszkowa jednak różnica w cenie działki była przynajmniej 3 lata temu porażająca. Budowę rozpoczęliśmy 22 sierpnia 2013 a wprowadziliśmy się 22 sierpnia 2015 :) Mogliśmy się wprowadzić spokojnie pół roku wcześniej bo dom stał i na nas czekał tylko kasy nam zabrakło :) dojeżdżam codziennie samochodem na Mokotów. Z zostawieniem małej u mamy w Pruszkowie, gdzie muszę wejść na 4 piętro :) zajmuje mi to równo godzinę :) jak wracam prosto do domu bez zabierania jej to jadę 50 minut
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    Zmienię trochę temat. Właśnie załatwiamy przyłącze gazowe. No i jestem w szoku, że tyle sobie liczą. Za pierwsze 15m 2300 zł, każdy kolejny metr 86 zł. No masakra. U was też tak sobie liczą? I jeszcze zmiana od której się odwołujemy to przyłącze miało być na budynku, a teraz zmienili, że do płotu. Pisaliśmy pismo, żeby jednak było do budynku bo bliżej, a nie do płotu.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    mi się podoba też połączenie szarości z żółcią
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    Bari u nas gaz jest malo popularny ale przylacza wiem ze tylko do granicy robia

    a co do liczenia sobie to mnie to zawsze fascynowalo - przypadek elektrowni - skrzynke mamy w plocie, potem jest chodnik raptem z 1.2 no max 1.5m i stoi slup do ktorego nas podlaczali, za ten odcinek zaplacilismy ponad 3tys a najdrozsze bylo oczywiscie przeciagniecie kabla :/
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    MrsHyde:
    a co do liczenia sobie to mnie to zawsze fascynowalo - przypadek elektrowni - skrzynke mamy w plocie


    To jak załatwialiśmy warunki do projektu to tam był zapis 1800 zł koszt wykonania, później warunki przeszły i w nowych koszt wykonania tego samego przyłącza to już coś ok 700 zł...no kużwa
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    Chyba w starych przepisach jeszcze było, że na budynku, a obecnie w linii ogrodzenia umożliwiajac jego odczyt. Jeśli odległość budynku od ogrodzenia jest powyżej 10 metrow to będziesz musiała mieć dodatkowy zawór na budynku odcinający dopływ gazu.

    Treść doklejona: 21.10.15 20:34
    Gazownia u mnie trzymała się cen za 1mb i cena była niezmienna, a tauron tak samo i tutaj cena inna dla przyłącza napowietrznego chyba a inna dla ziemnego...

    Jedynie Ceny różnią się w wodociągach bo tutaj przeprowadzenie przyłącza na własną rękę. Moje miało 50 lub 70 metrów :(
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    Potwierdzam, że za przyłącze gazowe liczą jak cholera... i jeszcze te głupie opłaty przesyłowe. Nie chcę jednak narzekać, bo gaz doceniamy za to, że jest "czysty" w stosunku do węgla i nie podpada pod ustawy antysmogowe. Poza tym będę miała nawet płytę gazową, bo lubię widok ognia pod garnkiem.
    Co do kolorku w sypialni to ja widzę turkus, ale jak ma być neutralnie to widziałabym białą szafę z szarym azurowym wzorkiem, np. z szablonu, coś jak wycinanka.
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeOct 23rd 2015 zmieniony
     permalink
    Marylove, proszę - poka poka na chwilę jeszcze raz te swoje drzwi, co?

    A_net_a następnym razem trzeba mnie szturchnąć szeptem :wink:
    Drzwi takie, białe, drewniane, tu widok w wiatrołapie:
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeOct 23rd 2015
     permalink
    Dzięki :wink:
    aż tak się nie paliło żebym Cię szturchała, dopiero się szykuję na spokojnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeOct 23rd 2015
     permalink
    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Dziewczyny pomocy, szukamy ładnego beżu do sypialni, nie może być zbyt ciemny ani zbyt ciepły (ma wpadać w szarość, a nie w żółć). Może jesteście w stanie coś podrzucić? Interesują nas chyba wszystkie marki farb prócz dulux'a i dekoralu. Pisząc beż mam także na myśli wszelkie jasne odcienie chłodnego brązu, kawy etc.
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeOct 23rd 2015
     permalink
    Marylove
    Piękne drzwi, a takie listwy przypodłogowe to skąd? Szukam właśnie i są drewniane i plastikowe i takie do pomalowania, co lepsze? Jakaś konkretna firma, oczywiście z tych tańszych?:)
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Wredi, my kupowaliśmy listwy w castoramie. Białe, drewniane. Nie były drogie, na ich stronie można zobaczyć.

    Ja z pytaniem - właśnie remontujemy łazienkę. Stoję przed wyborem miski wc i naprawdę nie wiem co zrobić. Czy kupować drogi kibelek, który podoba mi się z wyglądu, czy zaoszczędzić 1tys. zł i kupić tańszy (do tego zaoszczędzić prawie drugi tysiak za mniej designerski bidet)? Tylko czy potem będę zadowolona z efektu? choć z drugiej strony to tylko kibelek;) W przyszłym roku czeka mnie wyposażenie całej kuchni i dlatego liczę złotówki, bo wiem, że dopiero tam wydatki czekają.

    I jeszcze czy któraś z Was ma miski wc bez kołnierza? Jakieś opinie?
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    akirka: Ja z pytaniem - właśnie remontujemy łazienkę. Stoję przed wyborem miski wc i naprawdę nie wiem co zrobić. Czy kupować drogi kibelek, który podoba mi się z wyglądu, czy zaoszczędzić 1tys. zł i kupić tańszy (do tego zaoszczędzić prawie drugi tysiak za mniej designerski bidet)? Tylko czy potem będę zadowolona z efektu? choć z drugiej strony to tylko kibelek;) W przyszłym roku czeka mnie wyposażenie całej kuchni i dlatego liczę złotówki, bo wiem, że dopiero tam wydatki czekają.


    Weź tę, która Ci się podoba i którą "widzisz" już w swojej nowej łazience, to samo z bidetem. Potem będziesz żałować, a remontu przecież nie robi się codziennie. Ewentualnie poszukaj wybranego modelu w sklepach internetowych, pytaj o możliwość obniżki ceny przy zamówieniu obu rzeczy łącznie. U na był podobny dylemat przy robieniu łazienki: wziąć to co nam się podoba czy coś innego i zaoszczędzić na resztę sprzętu, mąż jednak zdecydował, że oszczędzać będziemy później :) I w sumie miał rację, bo pieniądze i tak się rozejdą kiedy wyposażasz mieszkanie. W naszym przypadku liczył się też konkretny kształt miski, którego nie mogliśmy zastąpić podobnym modelem ale innego producenta.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Ewa Beckers Cotton candy, moja mama ma w salonie, wydaje mi się, że to może być kolor który szukasz :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    mi sie podobal inny kibelek ale stwierdzilam ze to akurat rzecz w ktroa nie warto az tak inwestowac bo potem i tak do tego na dluzsza mete nie przywiazujesz uwagi
    ostatecznie wzielismy nasz nr 2 czyli ROCA GaP (w sumie wyszlo za bidet i miske mniej niz miska ta upatrzona)
    zwracalam tez uwage na kolor, znaczy wiadomo bialy niby jak bialy ale wrato sprawdzic czy ten bialy to ten wlasciwy odcien bieli i czy sie nie pogryzie z wanna np jesli wezmiesz z innej serii
    i jeszcze cos - warto usiasc na danym kibelku, nie kazdy jest wygodny a to jednak jest (przynajmniej dla mnie) wazniejsze niz wyglad
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeOct 24th 2015 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: nie kazdy jest wygodny a to jednak jest (przynajmniej dla mnie) wazniejsze niz wyglad

    O to to! My kupiliśmy ładny, dość drogi, a niewygodny jest :confused: Siku jeszcze pół biedy :tongue: ale grubsza sprawa to już cała bieda :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeOct 25th 2015
     permalink
    Caro_line: Ewa Beckers Cotton candy, moja mama ma w salonie, wydaje mi się, że to może być kolor który szukasz :)


    Pamiętam, że w wakacje była mała dyskusja na temat farb i rzeczywiście pisałaś o tym kolorze. A masz może zdjęcia choćby jednej ściany?
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Tak, bo wysyłałam kiedyś Librze;)

    wstawiam na chwilkę


    _______

    Nie ma za co;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeOct 29th 2015 zmieniony
     permalink
    witam ponownie :)
    Dziewczyny ja znowu do was z pytaniem.
    jestem na etapie wykańczania i świra dostaje.
    mam kuchnie trochę otwartą na salon. w kuchni będą białe meble matowe.
    w salonie będą ściany lekko szare, i myślę nad meblami. narożnik bym chciała popielaty, meble rtv czy witryna podoba mi sie białe fronty i korpusy dąb sonoma, coś w tym stylu plus stół (ala kolor dąb sonoma) i krzesła tapicerowane w szarościach, plus fioletowe dodatki (dywan, zasłonki, pierdoły) i mam pytanie, czy te meble z salonu nie będą się gryzły z meblami w kuchni? nie za biało? meble tu mat, tu połysk? jakies propozycje?
    chce jasne meble, mam dość ciemnych, dlatego nie wiem czy w dobrą stronę kombinuje
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 30th 2015
     permalink
    My akurat mamy połysk i w kuchni i salonie ale tez biały. Wyglada to bardzo dobrE :)
    Co prawda dodatki szare i czarne ale ogólnie jest ładnie :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Dziewczyny, czy któraś z Was posiada rolety dzień-noc? Jak one się sprawdzają w nocy a jak w dzień? To znaczy czy w nocy dobrze zabezpieczają - lubię ciemność do spania, a czy w dzień nie ma półmroku?
  4.  permalink
    alfa- przeszukaj watek. Hyde mówiła ze ma, ale nie jest do konca zadowolona
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Ja mam takie w domu. Sa super . Jedyny mankament ze trzeba je odkurzac. Tzn ja mam gdzieniegdzie czarne i je szczegolnie a te jasne juz zadko. Wygladaja pieknie i stylowo

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 03.11.15 11:30</span>
    Aha i te czarne dobrze zaciemniaja a jasne juz nie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    A Ja polecam plisy... zachwalano Szczypta i chyba Hyde wiec tez chwale... Są idealne. Jasne nie oddają ciepła w upały do mieszkania, a ciemne b.mocno....
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    U nas tylko jasne wchodza w gre. Ale nie chciałbym żeby zaciemnialy za bardzo. Poczytam jeszcze o tych plisach.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Jasne nie zacieniaja za bardzo...
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 3rd 2015
     permalink
    Ja też polecam plisy ☺
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    dla mnie rolety dzien-noc to jednak strata kasy; moze i wygladaja fajnie ale praktyczne nie sa
    jak te 3.5roku temu robilismy to byly sporo tansze niz plisy i wydawaly mi sie dobrym rozwiazaniem; jedynie to opcja zastapienia firanek im wychodzi ale i tak czesto gesto zwlaszcza jesienia na dzien podciagamy do gory zeby swiatla jak najwiecej do pokoikow wpadalo
    gdyby wtedy ceny byly takie jak teraz to z pewnoscia na wszystkich oknach bez wyjatku mialabym plisy a tak to przy wprowadzeniu sie zrobilismy je w kuchni, po jakims czasie w sypialni; dodam jeszcze ze plisy piora sie znakomicie - kuchenne juz kilka razy pralam i rewelacja!!!
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    A które panele Balterio polecacie? Chodzi mi o kolekcję. Bo widzę, że są z V-fugą i micro V-fugą. 2 i 4 stronną. Matowe i z połyskiem. Duże i normalnej wielkości. Różne systemy łączenia. Na żywo mogłam obejrzeć tylko w 1 sklepie, a nie mieli wyboru, mieli ze 3 rodzaje kolorów i finito. Nie podobały mi się. I jak jest z kolorami, czy te na ich stronie odzwierciedlają to co na żywo czy są przekłamane? Bo chyba innej możliwości nie będę miała jak zamówić on line.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    my mamy Balterio Dąb Liberty z 4stronna v-fuga; nie blyszczy sie tak jak na focie w tym sklepie ale tez nie jest matowy; wiele osob az macalo i nie moglo uwierzyc ze to nie dechy; jak chcesz to ci wrzuce jakies foty szeptem zebys sobie porownala to co na zdjeciach a to co mam w realu
    w kazdym razie jestesmy baaaaaardzo zadowoloni; nie rysuja sie, pies mimo ze drapie zeby sobie "zakopac" na pozniej to nie ma znaku nawet no i mimo kaluzy wody ic sie z nimi nie stalo
    no i polecam do plyn Dr Schutz do mycia laminatow - nie ma smug, podlogi nie zbieraja tak kurzu i jest szalenie wydajny
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Jasne, że chcę foty. Czyli masz V-fugę, a nie micro, tak?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    tak, ja mam klasyczna
    balam sie czy nie bedzie sie syfilo i ze sprzataniem nie bedzie problemu ale jest git
    zebym wiedziala ze beda takie fajne to pewnie w kuchni i wiatrolapie tez bym panele dala
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    No ładne, podobają mi się. Ale ja muszę trochę ciemniejsze, coś w brązie. A listwy masz też balterio? Wchodzi w nią przewód elektryczny?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    tak listwy tez z balterio, kable mielismy puszczone w scianach wiec tylko od glosnikow z kina domowego ida w listwach
    montowali wszystko panowe z komfortu wiec nie wnikalam
    wiem jedno, bardzo ciezko sie te panele tnie i nie kazda maszyna "uciagnie" o czym przekonala sie znajoma ktora kupila panele a mial klasc jej brat; ostatenicze tez korzystala z montazu komfortu tyle ze juz drozej miala
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    Bardzo ładne, ładniejsze niż na stronie, ciemniejsze się wydają.
    My musimy schować koncentryk (kabel od kablówki, a jest trochę grubszy, myślisz, że się zmieści?)
    To mnie przestraszyłaś, bo my wszystko sami robimy i myślałam, że wyrzynarką pójdą :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    no nie wiem czy wyrzynarka da rade, one maja raz ze 9mm a dwa sa bardzo twarde
    facet ktory robil nam schody z ciekawosci chcial zerknac czy komfortowcy nie bujaja z ta twardoscia i jak sprawdzil na swoim sprzeie to powiedzial ze bedzie wiedzial na co sie nie porywac
    ci nasi podlogowcy mieli sprzet caly z makita a i tak p.A. mowil ze tylko jedna konkretna balterio daje rade;
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    O kurcze, to lepiej nie wspomnę o tym mężowi, bo nie będzie ich chciał :devil: A podobają mu się bardzo.

    Treść doklejona: 04.11.15 10:38
    I jeszcze jedno pytanie. Czy nie odpryskują gdy coś upadnie? Teraz mamy Classen'a, jedno wielkie gooooowno. Upadnie coś to albo wgniecenie albo odprysk w jasnym kolorze (a panele ciemne), przesuwaliśmy meble, to porysowały się (jakis piasek musiał być pod nóżką). Na łączeniach widać spuchnięte brzegi, a to tylko myte mopem, wody nie rozlewam.
    Jeśli możesz, to nie kasuj fot do wieczora, pokażę M.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 4th 2015
     permalink
    zgadzam sie ze classen gowno jakich malo. mam to samo, na dodatek wenge wiec efekt jest koszmary. porysowane nawet uwaga: odkurzaczem jak mi sie raz czy dwa szczotka przekrecila na ten wlos po dywanach. blee
    -- ;
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.