Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    IWA szukasz dużego wózka tzn wysokiego

    ESPIRO WYMIARY
    WYMIARY WÓZKA ZŁOŻONEGO:
    długość - 92
    szerokość - 56
    wysokość - 95

    WYMIARY ROZŁOŻONEGO WÓZKA:
    długość - 51
    szerokość - 36
    wysokość - 101

    WYMIARY SIEDZISKA:
    szerokość - 30
    głebokość - 26
    wysokość - 50

    CHICCO ENJOY
    Wymiary wózka:
    - po złożeniu: 105/40/40cm
    - głębokość siedziska: 22cm
    - szerokość siedziska: 35cm
    - podnóżek: 16cm
    - wyskokość oparcia: 45cm

    Waga: 7,5kg
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    dobre wrażenie na M zrobił ten wózek - u mnie tylko daszek odpadł ale gdyby nie on byłabym za jego kupieniem no i do tego leciutki i świetnie się składał ! cena około 460
    Wózek spacerowy typu parasolka VIVA PLUS BEBE CONFORT kolor Spicy red



    Dane techniczne stelaża
    Waga (kg): 6,5
    Wymiary wózka otwartego (w cm) SZxDLxW: 52 x 75 x 105
    Wymiary wózka zamkniętego (w cm) SZxDLxW: 27 x 107 x 32
    Średnica kółka przedniego(w mm): 150
    Średnica kółka tylniego(w mm): 150
    Pojemność koszyka (w litrach): 17


    Dane techniczne siedziska
    Szerokość siedzenia (w cm): 33
    Głębokość siedzenia (w cm): 22
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Izunia ten też Ci polecę - zobacz go sobie jak będziesz miała okazję :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    wiecie co M mi mówi, żebym nie zwracałam uwagi w wózku na tę budkę z podglądem i sama już nie wiem co robić :(( mam możliwość sprowadzenia z niemiec ale boję się, że jak coś nawali to nie będę miała jak naprawić :(( Ja to lubię komplikować sobie życie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    biedrona w tym VIVA PLUS BEBE CONFOR są małe kola i koszmarnie się nimi jeździ np po bruku. jeździłam nim niedawno z moim siostrzeńcem i zatęskniłam za jego wcześniejszym tutkiem, który jest cięższy, ale lżej sie prowadzi.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Lady Maclareny maja niestety malenkie kolka... ten ktory mialam szanse poprowadzic to byla porazka... nawet na dosc prostym chodniku... a po bruku dziecko tak telepalo ze az dziewczynce glwoka podskakiwala i loki sie trzesly
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    niska waga to chyba jedyna jego zaleta; mi przypomina tanią parasolkę za 100 zł.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    bladykotku dlatego viva odpadła ze względu nawet na pierwszy z nią kontakt w sklepie - miałam wrażenie, że się rozsypie mi w rękach od niepodokręcanych śrubek...

    Ania Ja w sklepie śmigałam maclarenem i całkiem całkiem był ale jestem nastawiona na chicco i chyba zdania nie zmienię kwestia tylko tego modelu co sprawia mi wiele problemów i po nocach się śni :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    JEMMA w sklepie dużo solidniej wglądał i był dość przyjemny ale u mnie barierka musi być!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Lady w sklepie a w plenerze to co innego... a z tego co pisala IWA to ten wozek ma byc na spacery zeby jej mama nie musiala dzwigac
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Lady własciwie po co ci to okienko w budce?? ja nawet nie uzywam budy bo jak jest otwarta i Kacper siedzi to go zwyczajnie nie widze:) mam złozona budke i mam zniej kieszonke podreczna gdzie trzymam komorke i inne pierdołki:) czasem słozy jako kosz na zakupy w sklepie ;)

    Izuniu a ja mam takie pytanie czysto z ciekawosci :) wiem ze jeszcze nie testowałas tych wozkow razem i wogole ale jak myslisz jak ci sie bedzie prowadzic?? za kotre raczki bedziesz trzymac?? te na zewnatrz czy wewnatrz?? czy jakas inna kombinacja?? ja nie wiem jakos tego sobie nie moge wyobrazic :)nie zebym cos miala przeciw takiemu rozwiazaniu bo te nie łaczone obok siebie parasolki co pokazał Lady tez takie raczki maja i ja sie wlasnie zastanawiam jak sie to prowadzi :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    kfiatuszku a Ja dość często przysłaniam budkę np idąc piechotą do mamy przy drodze pełnej samochodów wrrr nie znoszę tego :(( poza tym Julcia to kombinatorka i ciągle coś wymyśla jadąc... a do tego jak np nie ma pogody to zasłaniam budkę i wtedy jadę i nie muszę wychodzić przed wózek aby zobaczyć co ona robi czy np kombinuje albo śpi! Może to kwestia przyzwyczajenia z x-landera ale lubię to przyzwyczajenie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania tak wiem ale czasami to pierwsze wrażenie po przejechaniu kawałka w sklepie a do tego można sprawdzić amortyzację .... przynajmniej to na początek a czas i tak i tak pokaże swoje !
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a ja sie ciesze ze w bartatinie wersje spacerowa mozna montowac w 2 kierunkach... Krzysko nie lubi mnie nie widziec i grymasil jak mial siedzisko zamontowane w strone swiata... przekladalam je w centrum miasta wzbudzajac powszechne zainteresowanie i usmieszki ale co tam... grunt ze dziec mi teraz chetnie w wozku podrozuje
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Lady a te co pokazywalas uchwyty na poprzedniej stronie to gdzies w PL sa dostepne?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania no właśnie będę musiała poszukać na polskich stronach hmm bardzo fajne są ale jeszcze nie zabrałam się do tego szperania u nas!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    a znacie ten wózek CHIPOLINO
    bardzo wysoki i dość ładnie się prezentuje!

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Lady - po pierwsze dane dot. ESPIRO CITY, które podają sprzedający na allegro nie odpowiadają rzeczywistości - nie pierwszy raz! Wózeczek ten ma 108 cm wysokości i to dobra wysokość dla mojego M . Po drugie tego Maclarena owszem ogladałam, ale odpadł już na początku, bo ma malutkie koła (mój M by się na to nie zgodził), a do tego nie ma okrycia na nóżki, a to dla nas dosyć istotne.

    A co do wagi tego wózeczka, to mama podnosiła w sobotę ten wózeczek i stwierdziła, że jest ok. (pan w sklepie miał ulotkę - 9 kg, na allegro napisali więcej - kolejne przekłamanie). Spokojnie jak się go złoży to może go znieść te 8 schodków, a Oliwkę pod pachę!:bigsmile::wink:
    --
  1.  permalink
    Na stronie producenta espiro podano wagę - 11,5 kg.
    Wg mnie to waga bez budy i ocieplacza- bo wózek jest dosc ciezki, więc to pan w sklepie miał ulotkę, która przekłamuje :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    aga - dzięki, nie pomyślałam o stronie producenta! :shamed: Waga faktycznie nie jest mała, ale w sklepie jak go podnosiłyśmy z mamą nie wydawał się aż taki ciężki, pewnie dlatego że x-lander też nie jest lekki, a do tego nieporęczny, więc wszystko co lżejsze jest dla nas super!:wink::bigsmile:

    Lady - to prawdziwe wymiary wózka:
    Wymiary rozłożonego wózka (dług. / szer. / wys.):
    81 cm / 61 cm / 110 cm

    Jest naprawdę bardzo wysoki - stało w sklepie wiele spacerówek, a ta była najwyższa i wcale nie żeby za wysoka dla mojego M on ma całe 2 metry - (z tym naprawdę jest problem, bo dla mnie to większość spacerówek pasuje co do wysokości).:bigsmile::wink:
    --
  2.  permalink
    Iwa - a Twoja mama tez jest taka wysoka?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    aga hmmm wiesz Ja sobie właśnie sprawdzam katalogi chicco on-line i tam pisze, że ten model co Ja chce i nie chce ma budkę duwcześćiową z okienkiem he he he ciekawe gdzie chyba jak sobie sama wytnę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Aga strona 15 poczytaj jak chcesz.... CHICCO KATALOG
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    aga moja mama jest mniej więcej mojego wzrostu - coś ok. 170 cm i jak sobie rączki da poziomo , albo w dół to jest OK!:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    lady- może taki model jest tylko eksportowany do innych krajów :/ ? Wg mnie taka budka to bardzo przydatny gadzet
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    aga wiem, że jest przydatna :( ale co Ja na to poradzę jak jej nie ma w tym modelu co jest fajny, lekki i niedrogi ? :((
  4.  permalink
    Iwa- tak pytam- bo domyslam sie,ze to mama bedzie najczestszą użytkowniczką wózka. ja mam 164 cm i frog jest dla mnie ciut za wysoki- może to kwestia przyzwyczajenia- ale mnie bolały ręce po pierwszym spacerze.
  5.  permalink
    lady - otwieramy interes na skalę ogólnopolską??? ;)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    No proszę - widzisz aga, że nie mam prostego zadania! Do południa mama 170 cm wzrostu, po południu tatuś 2 m wzrostu - idzie oszaleć, weź i dogodź każdemu!
    Ale opcja ESPIRO CITY im odpowiada, a i ja się przychylam, także kto wie ...:bigsmile::wink:
    --
  6.  permalink
    Wiesz- ja mam parasolke jako dodatkowy wózek- nie sprzedaję tego wielofunkcyjnego, bo komfort jazdy KAŻDĄ parasolką jest o milion razy gorszy niz wózkiem wielofunkcyjnym ( szczególnie takim na pasach). zastanawiam się tylko, na ile was zbawiają te 2 kiligramy... O ile bedą 2 - bo tak jak mówię- w większości producenci podaja wagę samego wózka- bez budy, ocieplacza i koszyka.


    Ja jestem dość wymagająca i przy Michale miałam naprawdę dużó wózków, bo wtedy miałam takie odpały
    Przetestowaliśmy z nim
    deltima
    inglesinę
    chicco
    baby confort
    i jakiegos no name

    2 z tych wózków były mega wypasem( 11 lat temu za spacerówki płaciliśmy grubo ponad 1000zł) a i tak okazały się kiepskie, więc teraz mocno wybrzydzam zanim coś kupię i nie daje zbyc się ulotka i zapewnieniom sprzedawcy
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    No dobrze aga i twierdzisz, że FROG to dobry wybór i sprosta twoim wymaganiom??? No nie wiem, biorąc pod uwagę wózeczki które już testowałaś to obawiam się, że ten też nie podoła ...!?:sad:

    Ja narazie też nie sprzedaję x-landerka, parasolkę chcę , bo jest mniejsza po złożeniu, a potrzebuję miejsca podczas rodzinnych wyjazdów, chcę jednak, aby Oliwce było wygodnie, więc nie patrzę tylko na to żeby była lekka np. 6-7 kg, bo dla mnie taki wózek to jakaś jak to mówi mój M - popierdółka! :wink::wink::wink:
    --
  7.  permalink
    Nie- nigdzie nie mówiłam,że frog to najlepszy wybór. Dla mnie to w miarę optymalna opcja( ale absolutnie nie doskonała) - każda z Was pewnie znajdzie dla siebie inną .

    Myslałam,ze nie potrzebujesz miejsca w aucie- mówilas o lekim wózku.. No zresztą nie moja sprawa- już się nie wtrącam :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    a u mnie waga ma częściowo znaczenie bo jeśli 8 kilo ma jeden a drugi 10 to te dwa to wielka różnica jak dla mnie! Poza tym nie ma wózków idealnych ale każda z Nas szuka czegoś nie tylko na wzór swojego ideału ale także na to czy jej się podoba czy nie nawet wizualnie :))

    Na moje szczęście mój M dużo mi pomaga i zdaję się na niego. Te co on testował jak na razie nie wiem dlaczego wybrał chicco ... Ja też ale zupełnie inny model niż on przy czym on go nie chce i koniec i basta kasy nie da - FOR ME nie będzie :(
  8.  permalink
    Jasne,ze tak. Mieszkamy w róznych miastach i wywodzimy się z róznych srodowisk, więc i gusta mamy rózne. Dla mnie jednak najwazniejsza jest funkcjonalność- wyglad jest drugorzedny. Juz nie raz się przekonałam ( nie dotyczy to oczywiscie tylko wózków) że to co ładne, niekoniecznie musi być wygodne w użyciu.

    Ja tez ciągalam mojego m po sklepach- on ogladał wózki od strony technicznej :) Miedzy innymi dlatego odpadł baby design. A co do kasy...Od zawsze twierdziłam,że kobieta powinna mieć swoje pieniądze- kurcze- mnie by chyba krew zalała, gdyby mi maz powiedział,ze on mi forsy nie da bo ma takie widzimisię :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    aga swoją kasę mam chociaż nie pracuje ale na ciuszki jak chce sobie kupić... zrobił się jednak ze mnie ostatnio jakiś dusigrosz i ciężko mi się ją wydaje :)
    Wózek kupuje M więc idzie z jego zaskurniaków... po sprzedaży x-landera oddam :))


    Poza tym ciężko jest mieć swoją kasę jeśli się nie pracuje a finanse są ograniczone tak, że nawet nie ma się nic odłożonego...
  9.  permalink
    Nie, nie- no rozumiem.... Wiadomo,że jak nie ma pracy to i kasy nie ma... Ja jestem Zosia- samosia więc chyba nie umiem zyc bez pracy. :confused:

    Chociaz w sumie mamy wspólne konto i raem decydujemuy o zakupach. Zastanawiam się jednak czy nie wrócic do poprzedniej opcji, kiedy mieliśmy osobne. Przynajmniej obywało się bez gderania jak wyciąg przychodził ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    aga na szczęście dostęp do konta tylko Ja mam bo M nie wie o co w tym wszystkim chodzi i poza tym od lat mam swoje konto :)) to dobre rozwiązanie :))

    Poza tym z M mamy ustalone od jakiegoś czasu, że na ten czas jestem w domu z dziewczynami. On czy Ja pracowałam czy nie siedział po 16 godzin i więcej w pracy - taka jego praca! Bardzo mały kontakt ma z córką a teraz z córkami. Z tego też powodu jestem w domu aby chociaż mnie miały :)) Kolejny problem nie ma z kim zostawić Julci - moja mama 64 latka czasami uskarża się na zdrowie więc nie chciałabym jej obciążać! Nie mamy źle - wiele osób ma gorzej ale też nie mamy najlepiej - coś za coś!

    Cieszę się jednak, że czasami za to co Ja zrobię w 15 minut wpada mi ładna kasiorka :))
  10.  permalink
    dzisiaj mi sie sniło ze poszłam odebrac swojego x-landera a jego tam nie było:))) juz mi si e wózek śni po nocach



    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    ciacho dwa dni temu też tak miałam ale i tak jak budzę się do Julci w nocy to myślę który model wybrać he he he
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    złapałam ostatnio na allegro laseczkę co nie sprzedała chicco ct 0.1 i zadałam jej kilka pytań odnośnie tego wózka i dostałam odpowiedź:

    Kupiłam go dla 6-miesięcznej córeczki jako
    dodatkowy. Z córunią w środku prowadził się idealnie, leciutko i płynnie.
    Byłam na jednym spacerku. Jedynie na krawężniki dość ciężko się go
    podbijał. Już z cięższym dzieckiem jest to o wiele trudniejsze. Wózek
    jedzie leciutko, ale przy podbijaniu najlepiej użyć nogi i podestu do tego
    służącego, inaczej trzeba użyć dużo siły, żeby unieść przednie kółka na
    wysokość krawężnika. Poza tym wózek chyba bez zarzutu. Ja kupiłam teraz
    Buggstera, bo malutki i leciutki. Właśnie czekam na niego. Okaże się, czy
    jest tak wspaniały, jak czytałam na forum.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008 zmieniony
     permalink
    tak wygląda buggster


    Producent: TFK

    Wózki dla aktywnych rodziców. Bardzo lekka konstrukcja wózka Buggster umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu rodziców z dziećmi.

    Charakterystyka wózka:

    * małe rozmiary po złożeniu,
    * stelaż wykonany z lekkich materiałów,
    *
    duży kosz na zakupy,
    *
    oparcie spacerówki regulowane w 2 pozycjach za pomocą zamków,
    *
    przednie koło skrętne z możliwością blokowania oraz łatwego demontażu,
    *
    pełna amortyzacja,
    *
    budka do spacerówki w komplecie,
    *
    możliwość wpięcia fotelika Maxi-Cosi Cabrio (wymaga adaptera).

    Dane techniczne:

    * waga: 6,95 kg.
    * wymiary: 98x35x15 cm
    * wymiary po złożeniu: 103x35x25 cm
  11.  permalink
    eee ten jest brzydki...jakos mi sie nie widzi a Wam?



    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady - a przecież ty własnie takie kiedyś ogladałaś, a teraz co - jednak tradycyjny model spacerówki????:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Mnie ten też się nie podoba!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008 zmieniony
     permalink
    IWA co tradycyjny to tradycyjny poza tym mój M powiedział, że wózkiem z 3 kołami jak dla inwalidów nie będzie brykał - świnka z niego :(
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Lady - dużo osób tak mówi o trójkołowcach, ja wsumie też się cieszę, że zakupiłam x-landerka 4 - kołowego, a nie 3-kołowego! :wink::bigsmile:
    Pozatym myślę, że narazie to lepsza będzie dla Julci taka tradycyjna - przeciez ona jeszcze maluch, a nie dwulatek!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    u was w miastach wszystkie podjazdy sa przystosowane do wozkow 3kolowych?? u nas z tego co zauwazylam to tylko 2 naliczylam... poza tym podjazdy sa hmmm jakby to nazwac 2torowe i dziewczyny widzialam wchodza z wozkami albo tylem albo na tylnych kolach wjezdzaja...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    IWA widziałaś kiedyś wózek inwalidy na 3 kołach bo Ja nie :)) są na czterech - tylne dwa duże a przednie małe!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.