Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Pozatym koleżanka kazała mi się przestać tak przejmować - jak się z nią spotkałam (ma 2 dzieci) to o niczym innym nie mówiłam tylko o spacerówkach! Powiedziała, że Oliwka jest takim ruchliwim dzieckiem i tak szybko raczkuje i zaczyna chodzić, że pewnie będzie tak jak z jej synkiem, ma 1,5 roczku i już nie chce jechać w wózku tylko sam spacerować. W spacerówce jest tylko jak ona sie gdzieś spieszy albo jak mały się zmęczy! :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Oj IWA ... lepiej wszystko dobrze przemyśleć i rozważyć za i przeciw, niż później być rozczarowanym i psiaczyć, że kasa poszła w błoto. My w sobotę będziemy na razie oglądać - :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    IWA nie patrz na inne dzieci - każde dziecko inne ... Mój M za malucha długo lubił siedzieć w wózku nie w głowie mu było chodzenie na własnych nogach [teściowa opowiadała] a ja z kolei spacerowałam 10 min a potem tato brał mnie na ręce bo tak wrzeszczałam, że nóżki bolą :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    wiem Izunia - wiem. Wydaje mi się, że Oliwce wygodnie będzie w tym wózeczku, miała tam sporo miejsca, pozatym dzięki temu, że ma duże koła to i komfort jazdy będzie OK! A przy okazji na wakacje z rodzicami moimi pojedziemy jednym autem, a wychodząc na spacerek ja czy moja mama będziemy mogły same sobie poradzić, przy X-landerku niestety potrzebujemy pomocy, albo czeka nas dużu wisiłek!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    tak jak pisalasm Gabrysia poszla szybko na nogi i wozek byl za kare ale na osiedlu teraz jest chlopczyk ktory lada moment 3lata konczy a na spacer to tylko w wozku... nie ma mowy zeby pochodzil troche chyba ze chwile na placu zabaw... takze jesli juz kupowac to tak zeby na przynajmniej 95% byc pewnym ze to wlassciwy wybor
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Nawet jakby chłopcy szybko zaczęli ciekać to myślę sobie, że ta opcja z łącznikami i tak by nam się przydała ... Kiedyś dziecko musi się zmęczyć - no ciekawe jak to będzie u mnie - ja i M za młodu nie chcieliśmy chodzić na długie spacery - wózek lub rowerek musiał być bo był wrzask :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A w ogóle to moje szkraby jak tylko poczują wertepy to zaraz odpływają [10min wystarczy] nawet jak są po drzemce ... Rzadko się rozglądają - po prostu lubią sobie pospać na spacerku - powietrze ma magiczny wpływ na nich. A jak u Was dziewczyny ?? Ja dosłownie mogłabym godzinami spacerować no chyba, że głód by nas zmorzył :shamed::wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    A moja Oliwka to ostatnio przestała sypiać na spacerach, bo uwielbia ogladać otaczający ją świat. Jak tylko zobaczy psa to wydobywa się zniej takie: łooooooooooooooo! I jeden wielki pisk - uśmiać się można, wszyscy - którzy mają pieski z pobliskich bloków znają już moja córeczkę i specjalnie podchodzą jak tylko widzą że jest na spacerku! Zasypia jak już naprawdę długo spacerujemy i to jak już pisałam w śmiesznej pozycji, bo na przedniej barierce!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    IWA pies też ostatnio był obiektem westchnień maluchów - szczególnie podobało im się jak szczekał - z zaciekawieniem się wsłuchiwali oboje :wink::bigsmile: I zdziwienie poprzez uśmiechy malowało się na buzi :rolling:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    ty wklejamy wózki i piszemy o nich :P baby :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Drona nie fukaj - już nie będę :fingersear:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a co a będę


    Ania możesz na początku tego wątku napisać WóZKI - dużymi literami - bo błądzę w poszukiwaniach czasami :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Izunia u mnie Krzysko tez juz na spacerach spac nie chce a na dlzuej niz 2godziny jak ide to biore ze soba prowiant czyli chrupki i sok w termoopakowaniu :)


    prowadzilam dzisiaj przez chwile chicco ct 0.4 prowadzi sie fajnie, babeczka widziala ze w parku sie jej przygladalam a wlasciwie wozkowi :wink: i mowi do mnie - a moze sie na chwile wozkami zamienimy? no i powiem tak - nie kolebalo na wertepach ale ciezszy niz bartatina mi sie wydal w podnoszeniu... synek tej pani ma 2.5roku i dosc drobny jest wiec mial spokojnie miejsce. na koniec dowiedzialam sie ze babeczka jest w 6 miesiacu ciazy i szuka jakiejs duzej gondoli - namiary na bartatine podalam i twierdzila ze skorzysta :)

    ds


    ps. w domu sprawdzilam ze ct 0.4 wazy tyle samo co bartatina czyli 10kg :shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ania a on ma większe koła niż Chicco Enjoy czy ja już ślepnę ?? Ten model też jest ok ... Twoja opinia o CHICCO podniosła mnie na duchu heh :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Właśnie troszkę się przypatrzyłam i chyba jednak są szersze ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a ja wole jak VEVE spi w domu,bo ja tez z nia spie a na spacerze,lepiej niech sie zmeczy...wòzek mam peg perego pliko 3 klasyczny i jest ok...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Izunia są minimalnie większe będziesz w sklepie zobaczysz. Niestety waga dużo większa bo 2,5 kg a w Twoim wydaniu to 5 kg... Czekam dzisiaj na tel od znajomej z niemiec. Jak powie, że ct 0.1 jest tam do kupienia to zamawiam u niej a jeśli nie to jadę po enjoy!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Izunia sa wieksze kołka w ct.o4;) bo jaj mam multiwaya a to prawie ten sam wozek ;) tyle ze lzejszy ;) i z pałakiem :D
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    nie wiem czy to znajomi trafili na felerny model, ale reklamowali ct.04 od pierwszego tygodnia użytkowania , non stop wychodziły jakieś niedociągnięcia
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    w tym dzisiejszym chicco tez byl palak... w sumie kolka wygladaly bardzo porzadnie ale wagowo juz mniej mi sie podobal :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008 zmieniony
     permalink
    A zapomniałam wam napisać, że jak byłam na spacerze z sąsiadką ona miła spacerówkę taką CITY Espiro Baby - matko jak jej coś piszczało czy skrzypiało ... Aż się jej zapytałam wprost co jej tak tam non stop zgrzyta - odp padła, że sama nie wie ale jej tonie przeszkadza - łoooo ja już dostawałam szału :shocked::confused::neutral:
    Jest lekka bo znosiłam jej ten wózek - ale ja przyzwyczajona do dużego ciężaru ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Matko IWA to ta sama spacerówka co Tobie się podoba czy nie ?? Mam nadzieje, że nie namieszałam ... :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Izunia widze ze ty tak samo wrazliwa na skrzypienie i zgrzytanie jak ja :D tyle ze ja tego frog'a slyszalam :P
    ja mysle ze niestety nie ma wozka idealnego i trzeba cos za cos... bartatine jak rozbujam to tez paski skrzypia... wiecie takie pocieranie skory o metal brrrrr na szczescie rzadko mi sie zdarza bujanie wozkiem :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    a swoja droga mam propozycje - moze bysmy zrobily na 1 stronie tabelke odnosnie wozkow?? ktora z nas jaki miala na pozcatku gleboki i jaka spacerowke?? moge przeciez edytowac moj pierwszy post i podopisywac ktora co ma :) ewentualnie przy nicku zapisac ze zmienila BO...
    co wy na to?? taka przeglodowka by byla dla rpzyszlych mam....
    kto jest za???

    ps. proponuje zebyscie podsylaly mi szeptem modele i jak zbiore info od kilku osob to wrzuce :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    AniuM ale w multiwayu pałak w zestawie a w ct.04 trzeba kupic ;)

    a co do listy to czemu nie ;) zaraz ci podesle ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Ania OK jestem za stworzeniem takiej listy...

    a cha i tutaj dziękuję za zmianę tego wątku! aż rzuca się w oczy hi hi hi
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Izunia - wszystko zalezy na co się trafi.
    Koleżanka trafiła na takiegi x-landerka, że co chwilkę reklamowała koła i w spacerówce odpinały jej się zatrzaski co rusz, a ja do tej pory nic nie reklamowałam, bo wszystko jest super, a przecież wózek amortyzowany non-stop i to po różnych drogach.
    Tak samo odnośnie CHICCO - widzisz co pisze JEMMA, jej koleżanka już od zakupu reklamuje ciągle ten wózeczek, a inne osoby bardzo go chwala.
    I pewnie z tym ESPIRO CITY jest różnie - jak zakupię i poużywam to powiem wam jaki jest, mam nadzieje, że trafię na dobry model i wszystko będzie OK!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    IWA dokładnie - nie ma idealnych wózków :wink:
    I jakbyśmy tak wszystko analizowały to popadłybyśmy w paranoje ;p
    P.S. Może jej się trafił jakiś taki - a może to tylko kwestia dokręcenia jakiejś części :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Albo nasmarowania smarem!:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    :wink::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Zdarzyło mi się, że mój x-lander skrzypiał ale szybko szłam do męża do firmy, wjeżdżałam na kanał i mechanicy brali się do usunięcia usterki :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    A mój M brał puszeczkę z WD 40 czy jakoś tak, popsikał i jest OK! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Tylko trzeba chceieć i coś z tym zrobić, a nie jeździć takim wózkiem!
    Ostatnio w kościele byli z takim wózkiem i jeszcze do tego cały czas jeździli - bujali synka - normalnie myślałam , że szału dostanę i widziałam, że nie tylko ja!:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    IWA w kościele zachowaj spokój ducha :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    w niemczech w sklepie chicco wózków mniej niż w polsce. Czekam dzisiaj na wiadomości czy na ebay jest ten kolor co Ja chcę - cena o połowę mniejsza niż w polsce...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    :shocked::shocked::shocked: to zdzierstwo !!
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    My mamy:

    Quinny Freestyle 3XL Comfort - Waga 12,9 kg


    Bardzo zwrotny wózek wyposażony w przednie kółko, które obraca się o 360 stopni

    -Łatwo zdejmowane siedzisko.

    -Siedzisko można montować zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

    -Regulacja oparcia także do pozycji leżącej.

    -Pałąk bezpieczeństwa.

    -Blokada niekontrolowanego zamknięcia.

    -Obustronnie działający hamulec ręczny.

    -Zintegrowana blokada wózka po złożeniu ( ułatwia transport )

    Charakterystka wózka:
    - aluminiowa rama,
    - hamulec ręczny i nożny,
    - zdejmowane pompowane koła,
    - przednie koło obrotowe,
    - regulowana wysokość rączki,
    - duży kosz na zakupy,
    - pasy 5-cio punktowe,
    - regulowane oparcie,
    - budka posiada daszek przeciwsłoneczny

    cos takiego..
    http://img88.imageshack.us/img88/5118/redtsd2.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Iza wiem wiem dlatego jestem ciekawa czy będzie ten co Ja bym chciała czy nie będzie ... jak nie to jadę dzisiaj zamówić enjoya ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    no dziewczyny na podstawie danych ktore dostalam zrobilam tabelke PATRZ STRONA 1 - POST 1 ...czekam jeszcze na reszte i na biezaco bede ja uzupelniala
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Ania :clap:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Ania Ty dzisiaj dostaniesz "kopa" bo bardzo mocno się o niego dopominasz :))

    PATRZ STRONA PIERWSZA POST 1 - KOPA = chyba koła ?? :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorJustusia
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    my mamy deltim fokus....nie powiem ciezki ale ja to chyba zadnego z dzieckiem bym nie udzwignela.....a ze mieszkam na parterze i wejscie mam odrazu do siebie to nie stanowi to problemu....teraz jednak zdecydowalabym sie na inny...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    My mamy dodatkowo do świetnej Bartatiny też z firmy deltim fotelik samochodowy z adapterem do naszego wózka. Wagowo KOSZMAR. Znajomych fotelik razem z dzieckiem waży chyba mniej niż nasz bez dziecka. Dobrze, że nie mam samochodu i korzystam z niego od święta.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    A wiec po kolei :) Wybierajcie co chcecie hihihi

    Ania- Głęboki nazwy nie pamiętam ale na zasadzie spacerówka a w nią wsuwana gondola - cholernie ciężki i wiecznie się psujący. Spacerówka mała laska/parasolka z możliwością położenia dziecka i budką (coś jak teraz te najtańsze bylejjakie - ale 10 lat temu wybór był i mały i drogi) i krótko spacerówka Hauck z przekładaną rączką
    Kuba - głęboki 3 funkcyjny Maja z torbą (miekką gondolką śpiworkiem) dla maluszka, przekładana rączka, spacerówka BabyDreams rider
    Gabi - głęboki 3funkcyjny Adamex - wkładka dla malucha, przekładana rączka, spacerówka po Kubie i dokupiliśmy Haucka TCM 3kółkę
    Weronika - głęboki Jedo na pompowanych kołach i na paskach (to ta wersja plus ale ciut starsza - rocznik 2005-6) Spacerówki mam obie (chociaż tego nie oddałam:devil:) i Hauck i BabyDreams. Jednak w 98% jak jeżdżę spacerówką to jest to Jedo.
    Mam jeszcze Inglesine max ale nie mam do niej budy :/ i ogólnie to wózek w domu był jak Weronika była maleńka a chciałam ją mieć pod ręką.

    Z tych wszystkich wózków jakie się przewinęły przez te 11 lat u mnie w domu z czytym sercem polecam BabyDreams (Weronika jest 3 dzieckiem a ślady użytkowania są znikome i to wózek nie do zajechania, mały minus słaba amortyzacja, duzy plus mocno naciągana buda) no i Jedo - paski i pompowane koła sprawiają że pchasz go 1 ręką a dzieckiem nie rzuca. Minus - ciężki ale konfort jazdy jest najlepszy
    --
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Dzięki tabelce Ani M :smile: widzę, że większość ma bartatinę na kołach pompowanych. A te piankowe są gorsze? nie wiem, którą wersję zamawiać.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Aneczko dopisz że ja też mam i pompowane i na paskach :)

    Josaris wg tego co AniaM już kiedyś pisała piankowe są lżejsze. Ja jednak na moje wertepy i kostkę brukową w centrum wolałam pompowane
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Ja mam pompowane ... dobrze się sprawują
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    Ja też mam pompowane koła i do tego amortyzatory + centralny hamulec linkowy ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady - oj czepiasz sie babo szczegolow :wink: poprawilam jakby co :P

    FiuFiu fakt ze ten fotelik delti grillo do lekkich nie nalezy (wg producenta waga 2.7kg) i w porownaniu z chicco jaki mialam dla Gabrysi to moge powiedziec ze ten jest koszmarnie ciezki

    Josaris - wersja na kolach piankowych jest AZ 3kg lzejsza i dla mnie to baaardzo duzo (spacerowka bez 200gram wazy 10kg a wersja gleboka 11 wazyla) zwlaszcza ze ja przynajmniej raz dziennie robie rundke gora dol na 1 pietro
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2008
     permalink
    widziałyście tablice rejestracyjne do wózka ???
    świetne ...

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.