Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    karkówka w pomidorowym sosie + ziemniaki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    makaron swiderko-rurki z miesem mielonym zalane sosem smietanowo-pomidorowym obsypane suto zoltym serem
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 3rd 2009
     permalink
    wczoraj: schabowy, zapiekane ziemniak, mizzeria
    dzisiaj: ryż i fix (knorr) meksykański z piersia z kurczaka
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2009
     permalink
    wczoraj: zupa owocowa i udka pieczone w woreczku (knorra) + mizeria

    dzisiaj: kapusniak i dalszy ciag udek + pomidory z cebulka
  1.  permalink
    aagnieszka bo bograczu poczytaj tutaj

    u mnie dzisiaj schabowy, mizeria i ziemniaczki z koperkiem....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 7th 2009
     permalink
    sroda - rosol i miesko z rosolu na drugie danie
    czwartek - racuszki z jablkami i rosolu c.d.
    piatek - zupa kalafiutowa i pierogi z kapusta i grzybami
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeAug 7th 2009
     permalink
    kalafiorek z masełkiem i schabowego w panierce
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeSep 15th 2009 zmieniony
     permalink
    ziemniaczki i jajka na twardo w sosie koperkowym....
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeSep 15th 2009
     permalink
    U nas barszcz czerwony, a na drugie żeberka, ziemniaki i sałata na słodko
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 16th 2009
     permalink
    Dziewczęta, czy macie jakiś pomysl, jak można wykorzystać 0,5 kg twarogu na ciasto?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 16th 2009
     permalink
    Już zrobiłam z tego przepisu.
    --
  2.  permalink
    u nas dzisiaj ziemniaki ,schab pieczony i sosik-od wczoraj wszystko
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 18th 2009
     permalink
    u mnie piecze się schab z dzika na kolacje,a na obiadek cycki z kurczaka sie rozmrażają i coś tam do tego wymyślę
  3.  permalink
    jutro nie gotuje :cool:ponieważ jutro dostane gołąbki z restauracji w Dworku mmmm juz sie nie moge ich doczekać
    --
  4.  permalink
    Ciacho ale Ci fajnie...ale ja od niedzieli bede miala 3 tygodnie bez gotowania.....i strasznie mnie to cieszy...:)

    a u nas dzisiaj watrobka drobiowa, ziemniaki i salatka ze sloika :)
    jutro zupa ogorkowa w planach...
    --
  5.  permalink
    dzisiaj te gołąbki a jutro zupa pomidorowa z lanymi kluskami i klopsiki,
    nie lubie gotowac ehhh
    --
  6.  permalink
    oj Ciacho mam ten sam problem...:)
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeOct 27th 2009
     permalink
    Mi zachciało się zapiekanki z makaronu. Palce lizać:) Z sosem pomidorowo mięsnym i beszamelem, posypana serem żółtym.
  7.  permalink
    odswiezam watek bo cos podsycha....a ja nie mam pojecia co ugotowac....macie jakis pomysl na szybki, pyszny obiad????
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 7th 2010
     permalink
    u mnie wielkie gotowanie: gołąbki, kurczak w pomidorach i żołądki w galarecie do tego były truskawki z serkiem homo i blokiem czekoladowym :)
    --
  8.  permalink
    bladykot moge sie zapisac do Ciebie na obiady???? :P mmmmm same pysznosci....no moze z wyjatkiem tych zoladkow (jak dla mnie oczywiscie) ;)
    u mnie poledwiczki wieprzowe, pieczarki smazone i makaron z sosem serowym....bomba kaloryczna wiem...ale i tak nie wyszlo heh...Minik zajadal sie samym makaronem, ja zjadlam przesolone pieczarki a Polowek wniebowziety posilil sie fast foodem heheh...taka ze mnie kucharka...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 3rd 2010
     permalink
    dzisiaj zrobilam kotlety z kalafiora tyle ze moje dzieci tylko podziobaly i jesc nie chcialy, mi bardzo smakowaly
  9.  permalink
    Aniu mnie tez by pewnie smakowaly....uwielbiam kalafior....a moj Połówek nie cierpi jego zapachu dlatego gotuje go bardzo rzadko....,dzisiaj w planie spaghetti :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2011
     permalink
    a moze odswiezymy temat? jakies propozycje na weekendowe bardziej wyszukane obiady macie?
    u mnie dzisiaj krem ze szparagow, golabki i pieczone ziemniaki
    najbardziej obawiam sie pierwszego, jadlam kilka razy ale sama nie robilam wiec nie wiem co mi wyjdzie
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMay 29th 2011
     permalink
    nie wiem co z dzisiejszym obiadem bo mąż ma kaca po wczorajszym pępkowym u znajomych (nasze pępkowe mam nadzieję nie będą tak wygadać). W lodówce jest kurczak w pomidorach i truskawki oraz serek homo.
    --
  10.  permalink
    ja dziś tzn w niedzielę robię makaron z wędzonym łososiem pietruszką i czosnkiem, właśnie wróciłam z imprezy urodzinowej koleżanki i tak sobie wymyśliłam, sama sobie to jutro zrobię, bo mąż postanowił ZOSTAĆ na imprezie...mimo iż od paru dni skarżę się na ból podbrzusza, jak dziś-inaczej bym nie wyszła tak "szybko"..także KARA MUSI BYĆ... aaaaaaaa... i szparagi do tego!
  11.  permalink
    Oj widze że temat znów zapomniany :))) Ja dziś idę na łatwiznę bo gotowac mi się nie chce :P A więc ziemniaczki + kupiłam pulpety w słoiku :P ale dobre są :P + ogóreczki konserowe :P :D i obiadek mam z głowy :) Ziemniaczki już się gotują :) A wczoraj robiłam kebaba z mięsem z gyrosa był pyszny :))
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeJul 24th 2011
     permalink
    u mnie dzisiaj mielone mieso z piekarnika z marchewkami w sosie pomidorowym, ziemniaki pure i surowka z marchewki : )
    --
  12.  permalink
    a ja dziś z mężem u mamusi więc obiadek miałam z głowy :D
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    Pitaja - na pytanie z innego wątku - u mnie dziś mało oryginalnie i wysiłkowo; makaron z białym serem i smażoną śmietaną.
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    A u mnie przez przypadek się wyklarowało: ryba Gładzica, nie wiem czy ją można w Pl dostać, do tego młode ziemniaczki i sałatka : (rukola, parmezan w cienkich-małych plasterkach i oliwa truflowa + sól i pieprz). Palce lizać :)
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    Nie słyszałam u nas o tej rybie. Sałatka z parmezanem do ryby - to pasuje??
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    świetnie pasuje :) ten parmezan, nie jest takim zwykłym parmezanem. Polecam, poza tym inspiracje zazwyczaj czerpię z www.kwestiasmaku.pl świetnie gotuje kobitka!
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    To sama chętnie zajrzę na tą stronę, choć obawiam się, że szybko nie będzie mi dane ugotować coś bardziej "wyszukanego" :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 30th 2011
     permalink
    No i bardzo dobrze:) Będziesz miała lepsze zajęcia :P
    --
  13.  permalink
    Co prawda dyskusja na temat co DZISIAJ gotujemy na obiad, ja powiem co jutro pichcę - pierogi ruskie. Przyznam szczerze, że pierwszy raz będę robić pierogi ruskie. Nie wiem czy wyjdą takie jak u mojej babci (jak dla mnie najpyszniejsze pod słońcem). Poszłam też przed momentem do sklepu po ser i mąkę pszenną. Weszłam do sklepu kupiłam ser, mleko, jabłka, sałatkę jarzynową i kurcze zastanawiam się co jeszcze. Dopiero w domu sobie przypomniałam, że miała to być mąka jeszcze! No jak na razie ciekawie się zaczyna.:smile: U mnie norma.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeAug 4th 2011 zmieniony
     permalink
    Katarzyna, dobrze że te pierogi na jutro a nie na dziś... bo bez mąki to byłoby ciężko coś ulepić :wink:
    a te kłopoty z pamięcią to w ciąży normalne, więc może lepiej robić sobie listę zakupów, bo inaczej będziesz biegać kilka razy po mąkę

    A ja dziś placki ziemniaczane ale zapiekane w piekarniku i bez mąki właśnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    a ja zrobilam "Fasolke po bretonsku" :tooth: ale sie napchalam :hungry:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 10th 2011
     permalink
    Dzisiaj co prawda była pepperoni, carbonara i hawajska w Pizza Hut :) Ale wczoraj były pieczone żeberka (miałam jakieś zaćmienie i potraktowałam je jak schab- nasmarowałam musztardą, octem balsamicznym, czosnkiem, cebulą, mieszanką do kuchni kajeńskiej- bayou cajun, solą i pieprzem i piekłam, podlewając wodą :)), brązowy ryż (podlany sosem z żeberek) i mizeria.

    W zeszłym tygodniu była pizza na cienkim cieście, na pełnoziarnistej mące- z tuńczykiem, odrobiną zielonego pesto, mozzarellą i mini pomidorkami. Polecam!
    --
    • CommentAuthorflatteris
    • CommentTimeAug 11th 2011
     permalink
    u mnie wczoraj carbonara, a dzisiaj będą królowały naleśniczki z mięskiem mielonym i pieczarkami :)
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeAug 23rd 2011
     permalink
    dziś kluchy śląskie plus warzywa pod beszamelem plus jajo sadzone;)) proste a pyszne jak nie wiem co:))
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    a u mnie dzisiaj ciemny makaron ze szpinakiem w sosie serowym :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    a u nas najtaniej i najpyszniej- spaghetti bolognese :)

    Ale przedwczoraj- cała micha paelli z kabanosem peperoni (zamiast chorizo) i kurczakiem. I cudowne ciasto marchewkowe :)
    --
  14.  permalink
    U mnie ziemniaczki , ogóreczki i krokiety :) a jutro też idę na łatwiznę i będzie spaghetti bolognese ;P
  15.  permalink
    A i żeby pokazać jaką jestem nie dobrą żoną to krokiety kupiłam :P bo nigdy sama nie robiłam w kuchni siedzieć nie lubię . Sobie za chwilkę upiekę kilka naleśniczków bo mam ochotę :D
  16.  permalink
    Jako początkująca kuchareczka, znów ruszam dziś do boju. Canneloni z twarogiem i szpinakiem. Nie mam makaronu canneloni, więc może uda się zwinąć z lasagne?
    --
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    Skoro nie masz canneloni a masz lasagne to ja bym doradziła zmienić polan na lasagne z twarogiem i szpinakiem ;) Bo zwijanie lasagne to raczej kiepski pomysł ;)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    21olcia1990: A i żeby pokazać jaką jestem nie dobrą żoną to krokiety kupiłam :P


    ja też zawsze kupuję bo dla dwóch osób się nie opłaca robić :wink::wink:
    tzn wg mnie nie opłaca się siedzieć w kuchni godzinę żeby i farsz i w ogóle
    wolę kupić :wink::wink:


    RÓŻA ja czasami ten farsz w naleśniki zawijam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    a ja an dzisiaj faszerowana papryka, ciekawe co mąż na to, bo nie lubi gotowanych warzyw.
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeAug 24th 2011
     permalink
    TEORKA: RÓŻA ja czasami ten farsz w naleśniki zawijam

    bardzo dobre, ale wtedy to juz na pewno roza nie bedzie mogla powiedziec, ze zrobila cannelloni! :bigsmile:
    ja dzisiaj na obiad zrobilam salatke z grillowanego kurczaka z warzywami i sosem majonezowo-musztardowym... a na kolacje dzisiaj tortillas!
    zawsze lubilam gotowac a ostatnio czuje sie super kreatywna i mam wielka ochote przerzucic moja kreatywnosc na talerz... szkoda tylko, ze pracujac caly bozy dzien mam na to malo czasu... :confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.