Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMartucha84
    • CommentTimeAug 3rd 2009
     permalink
    hmmm mnie tu nie było 2 lata temu...ale te weteranki co tu są :bigsmile: na pewno Cie pamiętają :smile: witaj ponownie:smile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 4th 2009
     permalink
    Samoobserwacja pozwala uwolnić się od stosowania anty w ogóle.
    --
    •  
      CommentAuthorMajówka
    • CommentTimeAug 16th 2009
     permalink
    I ja się chciałam przywitać :) Jestem Maja dziś minął roczek i mamy papierową rocznice. Mierzę, badam, obserwuje, notuje, może już czas na potomka ??
    mam nadzieje ze z wami nam się uda. Pozdrawiam Wszystkich
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 17th 2009
     permalink
    witamy Cię :)
    --
    •  
      CommentAuthorMartucha84
    • CommentTimeAug 17th 2009
     permalink
    cześć cześć...:)
    •  
      CommentAuthorNovi
    • CommentTimeAug 26th 2009
     permalink
    Cześć Dziewczyny :)
    Ja również chciałabym się przywitać. I nam minął właśnie papierowy roczek, podobnie jak Majce. Niestety badam dopiero drugi cykl - taki wiele pracy przedemna :sad: ale to nic, nie wiedziałam wcześniej, że obserwacja własnego organizmyu może być tak fascynujaca :bigsmile:
    Pozdrawiam Wszystkich!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 26th 2009
     permalink
    Witaj Novi, fajnie, że i Tobie się podoba!
    --
    •  
      CommentAuthorEriAnika
    • CommentTimeAug 28th 2009
     permalink
    Witam też jestem nowa, trafiłam tu tydzień temu, mam nadzieję ze poradzę sobie z tym nawałem wiedzy :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 29th 2009
     permalink
    Poradzisz sobie, pomożemy :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorhelva
    • CommentTimeAug 30th 2009
     permalink
    Witam serdecznie całe sympatyczne towarzystwo 28dni.pl! ^^

    Przede mną długa droga do wnikliwego poznania własnego ciała. Na szczęście mam czas, bo do ślubu jeszcze dobrych kilka miesięcy. A po ślubie mam nadzieję bez stresu i niepewności będziemy w stanie odkładać jakiś czas. A kiedy przyjdzie czas powiększyć rodzinę zapewne zechcemy wykorzystać zdobytą wiedzę by wspomóc starania.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 31st 2009
     permalink
    Witaj, witaj :))
    Wartość teoretycznych obserwacji - bezcenna :)
    --
    •  
      CommentAuthorNovi
    • CommentTimeAug 31st 2009
     permalink
    Witaj helva!! Fajnie, że decydujecie się na NPR od samego początku wspólnego życia :)
    • CommentAuthorilon77
    • CommentTimeSep 1st 2009
     permalink
    Witam. Jestem nowa tutaj i dopiero sie ze wszystkim zapoznaje. Dziwi mnie jedno. Zakladajac karte ciazy podalam ostatni dzien cyklu i wyszlo mi ze jestem 2-3tygodnie wiecej w ciazy niz ja wyliczylam. jak moge zmienic w karcie ddate? Bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam wszystkich:))))
  1.  permalink
    Witam Was serdecznie!
    Jestem tu nowa :) Zalogowałam się tutaj, bo powoli dostaję kręćka. To nasz pierwszy cykl, kiedy zaczęliśmy staranka. Strasznie wsłuchuję się w swój organizm, ehh... chyba zwariuję ;)
    --
    •  
      CommentAuthoryovenna
    • CommentTimeSep 6th 2009
     permalink
    Witam :)
    Również jestem nowa - bardzo mi miło :)
    •  
      CommentAuthorMartucha84
    • CommentTimeSep 6th 2009
     permalink
    cześć dziewczyny...:smile:
    • CommentAuthoraduniab
    • CommentTimeSep 8th 2009
     permalink
    Witajcie Dziewczyny. Jestem nowa. Trafiłam tutaj przez przypadek, szukając w necie czegoś o owulacji, kiedy i jak można ją przewidzieć i cieszę się bardzo. Jestem mężatką od czerwca i od razu planujemy dzidzię. Niestety dwa razy nadeszła @, więc postanowiłam sprawdzić co się tam u mnie w środeczku dzieje. To mój pierwszy cykl z mierzeniem tempki i niestety jak się okazuje sama tempka to chyba za mało. Niestety nie bardzo radzę sobie ze śluzem i z szyjką - z tym, że z szyjką chyba szybciej pojęłam :-) Nie wiem jaką metodę wybrać i co ma oznaczać ten mój dotychczasowy wykresik. Jeśli któraś z dziewczyn mogłaby mi pomóc w pierwszej interpretacji to byłoby fajnie.
    Aaaaa jeszcze w tym cyklu - też pierwszy raz używałam testów owulacyjnych paskowych, Zużyłam 5 (od 11 dnia cyklu począwszy) i wszystkie były negatywne. Dostałam je od znajomej, której już nie są potrzebne niestety ani ja ani ona nie zwróciłyśmy uwagi na to że są przeterminowane i to ponad rok. Kupiłam szybko 5 nowych w aptece ale na żadnym nie było wyniku pozytywnego (były słabiutkie kreski ledwie widoczne).
    Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i że znajdę tutaj pomoc i wsparcie w staraniach o dzidzię
    •  
      CommentAuthoralar
    • CommentTimeSep 9th 2009
     permalink
    Witajcie,

    no to i ja się przyznaję bez bicia,że jestem tutaj nowa. O stronie dowiedziałam się od znajomej, którą serdecznie pozdrawiam :) I tak kilka miesięcy walczyłam z papierowymi wykresami, z racji PCO i długiiiiiiich cykli pomyślałam, że może tutaj uda mi się choć jeden dobrze zinterpretować i coś się od Was nauczyć :) Także bacznie będę się przyglądać wykresom metodą Rötzera. Proszę też o pomoc, i w miarę możliwości o komentarze, bo jestem "raczkująca".

    pozdrawiam Wszystkie!

    Alicja
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2009
     permalink
    Witam wszystkie nowe dziewczyny, powodzenia w obserwacjach i książkowych cykli :D
    Pozdrawiam.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2009
     permalink
    alar: no to i ja się przyznaję bez bicia


    Spokojnie nikt Cię tu bić nie będzie :P
    •  
      CommentAuthorViolania
    • CommentTimeSep 9th 2009
     permalink
    Witajcie! Ja też niedawno zaczęłam dokładniejsze obserwacje cyklu - to mój drugi z mierzeniem temperatury itp. W interpretacji wykresu też dopiero raczkuję, więc będę wdzięczna za wszelką pomoc :) Mam nadzieję lepiej poznać swój organizm, który czasem lubi mnie zaskoczyć, a równocześnie oczywiście doczekać się wymarzonego dzieciątka :)
    Pozdrawiam
    • CommentAuthorzuzatom
    • CommentTimeSep 9th 2009
     permalink
    Hej dziewczyny.Jetem tu nowa.od kilku dni staram sie zapoznac z ,,tym,, wszystkim ,ale szczerze mowiac jnie ogarniam.Ale wiele informacji wlasnie z Waszych pogaduszek rozwialo moje watpliwosci.................................mam nadzieje ze bede mogla prosic Was o pomoc w pracy z moim organizmem, bo nic w nim nie gra.:confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 9th 2009
     permalink
    Zuzatom to tylko tak strasznie wszystko wygląda ... pamiętaj pozory mylą :D
    Pozdrawiam dziewczynki ;D
    •  
      CommentAuthorewcia187
    • CommentTimeSep 10th 2009
     permalink
    witam wszystkie nowe kolezanki:-)
  2.  permalink
    cześć. tez jestem całkiem nowa. dopiero badam drugi cykl no i cały czas się uczę. o A za rok pewno zmienię kategorie na "staram się" , czego się już nie moge doczekać:bigsmile: Pozdrawiam wszystkich!
    • CommentAuthorilon77
    • CommentTimeSep 13th 2009
     permalink
    Witaski:)))

    Ja tez krotko jestem.Pozdrawiam wszystkkich cieplutko:)))
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 13th 2009
     permalink
    witamy nowe dziewczyny! :))))
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 14th 2009
     permalink
    Dziewczyny rozgośćcie się ;D
    •  
      CommentAuthorMartucha84
    • CommentTimeSep 14th 2009
     permalink
    i czujcie jak u siebie:tongue::cool:
    •  
      CommentAuthorKaSienko86
    • CommentTimeSep 20th 2009
     permalink
    Witam :)
    Do grona 28 dni należę już koło 6 misiecy :shamed: Jednak na forum nie wypowiadałam się jeszcze, poczytałam tylko kilka tematów :)

    Mam 23 lata, od niedawna zaczęliśmy staranka o dzidzię :)
  3.  permalink
    Witam dziewczyny, 28dni i forum obserwuję już od jakiegoś czasu. Dawniej ani npr ani zadna forma antykoncepcji nie była mi potrzebna, przez ostatni prawie rok brałam "leczniczo" tabletki hormonalne (mam za wysoki poziom androstendionu i prawdopodobnie częsty brak owulacji). A teraz postanowiliśmy z mężem zacząć starać się o potomka :) Prawdopodobnie im szybciej po odstawieniu tabletek zaczniemy, tym większa szansa że się uda (zanim androstendion znów skoczy do góry), tak więc trzymajcie kciuki :) Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    Powodzenia!
    Zajrzyj też tutaj :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 22nd 2009
     permalink
    Witam wszystkie nowe dziewczyny!
    --
  4.  permalink
    Cześć,

    Jestem po raz pierwszy na forum, na 28 dni juz od jakiegos czasu. Niestety kolejny raz @ przyszła...na poczatek dla Was wszystkich po prostu cześć
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 24th 2009
     permalink
    I my Tobie odpowiadamy - Cześć! :-)
    --
  5.  permalink
    Czuje sie powitana! :-)
    •  
      CommentAuthorewcia187
    • CommentTimeSep 24th 2009
     permalink
    cześć dziewczyny:bigsmile:
  6.  permalink
    cześć :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKaSienko86
    • CommentTimeSep 24th 2009
     permalink
    hej :)
    ja wciąż wierzę, że tym razem @ nie przyjdzie :D ale jeszcze ma spoooro czasu, więc się może zdecyduje ;/
    • CommentAuthorszyszkaa
    • CommentTimeSep 30th 2009
     permalink
    Czesc! Witam wszystkich, tez nowa - na forum. Wykres od 3 miesiecy. Bardzo przyjemna ta stronka :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 30th 2009
     permalink
    Witaj, Szyszkoo! :smile:
    --
    • CommentAuthorszyszkaa
    • CommentTimeSep 30th 2009
     permalink
    Tak krotko tutaj, a tak swojsko sie czuje :)))
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 1st 2009
     permalink
    witam i ja Cię :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 1st 2009
     permalink
    Hejo :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeOct 1st 2009
     permalink
    Witajcie dziewczyny ;D
    •  
      CommentAuthoresflores
    • CommentTimeOct 3rd 2009
     permalink
    Witam, na 28 dni jestem juz jakis czas ale teraz bardziej zainteresowalam sie tutejszym forum :)
    mam nadzieje ze znajde tu troche informacji o problemach z zajsciem w ciaze. Pozdrawiam wszystkich!
    -- "Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości"
    •  
      CommentAuthoragatatka
    • CommentTimeOct 3rd 2009
     permalink
    Witam
    Mam na imie Agata i jestem nowa na tym forum, tzn nowa udzielajaca sie:)mam 24lata i od prawie czterech miesiecy jestem mezatka. Od tego tez czasu staramy sie o potomstwo-narazie bezskutecznie:/W poprzednich cyklach wspomagalam sie wiesiolkiem,ale wywolal u mnie skutki uboczne i nie zauwazylam poprawy w wygladzie sluzu, w tym cyklu zamierzam zaczac z siemiem lnianym i casatgnusem. Jako pomoc w okresleniu daty owulacji stosowalam testy owulacyjne, ktore w dwoch cyklach wykazy owulacje. Zamierzam tez zaczac z metoda termiczna,zastanawiam sie tez nad zakupem baby-compa, ktory mam nadzieje na dlugie lata przydalby sie jako metoda koncepcyjna jak i antykoncepcyjna:-)Zadnych badan hormonalnych jeszcze nie wykonywalam, na te chwile mysle ze nie ma sie co stresowac i probowac dalej:-)Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 4th 2009
     permalink
    Testy owulacyjne są bezużyteczne w wyznaczaniu daty owulacji. Na to pozwala wyłącznie monitoring cyklu u gina.
    Ani samoobserwacja, ani BC nie są antykoncepcją. Pozwalają planować rodzinę bez anty.
    --
    •  
      CommentAuthorMAKG
    • CommentTimeOct 12th 2009
     permalink
    Witam Was Wszystkie!! :)

    Nazywam się Marysia mam 25 lat i od 23 maja 2009 roku mam cudownego męża :) Jestem prawnikiem i pracuję w Warszawie, choć pochodzę z Górnego Śląska. Ponieważ budujemy domek, chcielibyśmy naszego potomka "zmajstrować" za kilka miesięcy.
    Obserwuję swój organizm od ponad roku (metoda LMM), moje cykle są raczej dłuższe - ok 33-37 dni, kilka miesięcy temu pojawiły się też jakieś historie śródcykliczne, czasem pojawia się cykl beowulacyjny. Zrobiłam już padania hormonalne - wygląda wszystko ok, ale prolaktyna z obciążeniem jest podwyższona - biorę więc od kilku dni lek parlodel.

    Jestem drobniutką osóbką za to z dużą wadą wzroku - więc zawsze myślałam, że w przyszłości będą mnie cięli, ale ostatnio jak robię badania pod tym kontem (np. stan siatkówki), to wychodzi na to, że wcale tak być nie musi:)

    Wasze doświadczenie w staraniach o dzieci, którym się tu dzielicie jak bardzo cenne i cieszę się, że mogę się z nimi zapoznać. Obawiam się, że czeka mnie podobna walka o potomka, więc cieszę się, że są takie osoby, które potrafią o tym pisać :) Życzę Wam powodzenia!!

    Pozdrawiam serdecznie!!
    MAKG :)
  7.  permalink
    Witamy! Proszę się rozgościć :)
    --