Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 18th 2011
     permalink
    Witaj Ms:) Fajny pomysł z DOULĄ. Daj znać, jak to szkolenie - ciekawa jestem. Ja dla odmiany poszłam na studia podyplomowe, jak Gosia miała 3 miesiące. I to był bardzo dobry pomysł - teraz mała nie ma jeszcze 2,5 lat a ja mam nowe wykształcenie, które już wykorzystuję w praktyce - w pracy - wymarzonej:) Dziewczyny, nie bójcie się studiów i dziecka - tych dwóch w jednym czasie :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 18th 2011
     permalink
    Samoobserwacja pozwala trwale uwolnić się od stosowania wszelkiej anty i planować rodzinę bez niej, zatem odwrotnie.
    --
  1.  permalink
    witam jestem jestem tu nowa mam 3latka w domu i od 4 miesięcy staramy się o córcie.
    Trochę jestem zawiedziona bo nic nam nie wyszło do tej pory.
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Ms - fajnie :) Zaczynam żałować że nie mieszkam w akademiku ;)
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Kornelinka, jeszcze daleko do tego zebys czula sie zawiedziona. Tu bedzie Ci latwiej, wiele sie stara :)
    --
  2.  permalink
    Dziękuje ale najgorsze dla mnie to to że lekarz daje mi czas do 25 roku życia zostały 3 lata ale to trochę boli. Nie życze nikomu zycia z cukrzycą i obawy o to czy bedzie mieć dzieci. A z moimi powikłaniami to niestety ale mało czasu mi zostało na zajście
  3.  permalink
    Wiem że są ale to trudne jak sie widzi że te które nie chcą dzieci mają ich po 3 czy 4 troche to niesprawiedliwe czy nie uważacie tak??
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Ale właściwie co w tym jest niesprawiedliwego?
    Że ktoś ma, a Ty nie masz?
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    chyba chodziło o to, że ktoś, kto nie chce mieć ma, a ktoś kto chce, nie może mieć
    --
  4.  permalink
    KARKO ty zrozumiałaś to tak jak powinnaś. Znam dziewczyny które nie chcą mieć dzieci mówią o tym ze nie chcą a mają dla pieniędzy.
    Tylko o to chodziło.
    Ja mam jedno a chce mieć drugie i tego się trzymam
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Co to znaczy, że mają dzieci dla pieniędzy?
  5.  permalink
    wiesz co to znaczy zrobić dziecko z chłopakiem który ma kase i naciągnąć na 2000 zł alimentów?? bo ja takie znam i jeszcze się tym chwalą więc czy to jest sprawiedliwe żeby tak dziecko wykorzystać??
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    KARKO: chyba chodziło o to, że ktoś, kto nie chce mieć ma, a ktoś kto chce, nie może mieć

    Nie widzę w tym nic sprawiedliwego bądź niesprawiedliwego.
    Sprawiedliwość nie ma w tym przypadku nic do rzeczy.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Nie słyszałam o takich przypadkach. 2000 zł na dziecko to spora kwota, sąd im tyle zasądził?
  6.  permalink
    luczynka tak się tylko mówi sprawiedliwe niesprawiedliwe. ale dobra po co sobie tym zamartwiać.
  7.  permalink
    melodie u mnie w mieście jest dziewczyna która wyrwała mojego kolege ma firme budowlaną i tyle chciałą tyle dostała bo firma dobrze działa ma duże zyski i sędzina stwierdziła że go stać i dostała tyle.
    • CommentAuthorarudam
    • CommentTimeMay 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny:) właśnie założyłam konto na 28 dni, mam nadzieje, że pomoże nam to w staraniach o dzidziusia:)dwa nieudane miesiące już za nami, teraz rozpoczął się kolejny cykl więc trzymajcie kciuki:) pozdrawiam ciepło :) Asia
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeMay 21st 2011
     permalink
    hej Asia : )
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 22nd 2011
     permalink
    witaj Asiu milutko
    --
  8.  permalink
    Witam serdecznie. Jestem tu nowa. Czytam wasze forum od dwóch dni i postanowiłam się zalogować :) Staramy się z mężem o dzidziusia. Na razie bez efektów ale tak na prawdę podchodzimy do tego poważnie od dwóch miesięcy. Teraz czekam na @ nie nakręcam się że to może być już to ale trzeba wierzyć że w końcu się uda i wymarzone szczęście w końcu do nas przyjdzie :) Miłego dnia.
    •  
      CommentAuthormisspatt
    • CommentTimeMay 24th 2011
     permalink
    Witam cieplo wszystkie starające sie kobitki, te błogosławione oraz te które posiadają już swoje kruszynki! Na forum jestem od tygodnia, zalogowałam sie gdy okazało się, ze jestem w ciąży ( wpadka, ale nikt nie cierpi z tego powodu:P).
    Mam na imię Magda, mieszkam w Poznaniu i mam 29 lat. Trzymam kciuki za wszystkie mamuśki, te przyszłe, obecne i starjące sie!

    Pozdrawiam :-)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 24th 2011
     permalink
    Jeszcze odkładające i teoretyczki korzystają z 28dni.
    --
    •  
      CommentAuthorMeniaa
    • CommentTimeMay 24th 2011
     permalink
    Witajcie Moje Drogie, zalozylam ten watek poniewaz jestem tu nowa (poczatkujaca), a nie bardzo wiem o co chodzi z jaka metoda :( A naprawde powaznie podeszlam do tego planowania Ciazy :) Gdybyscie byly tak kochane i mi ( nie tylko mi :) ) troszke przyblizyly metody. Caluje ;*

    --

    Suwaczek z babyboom.plSuwaczek z babyboom.pl
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeMay 24th 2011
     permalink
    Meniaa zapraszamy do lektury bloga. Znajdziesz tam opisy poszczególnych metod
    metoda niemiecka
    metoda Rotzera
    metoda angielska

    zapraszam również do lektury ABC ekspera
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 24th 2011
     permalink
    Amazonka czy to oznacza że jeśli ktos odkłada nie może korzystać z 28dni??
    --
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeMay 24th 2011
     permalink
    Sabi Amazonka dodała pominięte przez Misspatt kategorie czyli podkreśliła, że odkładające też tu są :peace:
    Witajcie dziewczyny :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 24th 2011
     permalink
    Dotia dziękuje za informacje i witaj milutko:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorsunny3city
    • CommentTimeMay 25th 2011
     permalink
    witam wszystkie uczestniczki 28 dni :-)
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 26th 2011
     permalink
    sunny witaj milutko :)
    --
    • CommentAuthorja_guska
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Witam Was i ja.
    Mam na imię Agnieszka. Mam 4-letniego synka. A teraz chemy kolejnego bobaska. Staramy się od roku i niestety nic z tego. Weszłam tutaj, aby poobserwować cykle (pomierzyć temperaturę) i mam nadzieję, że znajdę tu pomoc w interpretacji mojego wykresu :)
    Pozdrawiam Was serdecznie :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 27th 2011
     permalink
    Aga witaj milutko:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoraqada
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Witam Konto mam od dawna, jednak mało zaglądałam. Mam nadzieję, ze wreszcie ogarnę to NPR z Waszą pomocą :) MAm 12. letnią córcię i rocznego synka :) Zaszłam w ciążę stosując metodę objawowo - termiczną w fazie bezpłodności poowulacyjnej (po roku czasu) Teraz mam zamiar wrócić do owej metody na nowo. Ale zabieram się jak pies do jeża. Dla mnie to czarna magia. Pomocą służy mi program ctlife, jednak obecnie chciałabym nauczyć się wreszcie samej oznaczać dni płodne. I ogarnąć wreszcie wszystkie te terminy związane z npr. Więcej dzieci mieć nie chcę.
    Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że się tu odnajdę
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Od początku korzystałaś z automatycznej analizy w CTLife?
    --
    • CommentAuthoraqada
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Tak, i się sprawdzało do lipca :D Po analizie doszłam do wniosku, ze zasugerowałam się skokiem temp nie biorąc pod uwagę śluzu ;) TAkze ctlife jest OK jestem z niego zadowolona, jednak obecnie chciałąbym wejść głębiej w te zagadnienie i zwyczajnie połapać się w tych określeniach płodności itp
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Podczas stosowania CTLife nie uczyłaś się żadnej metody? Polegałaś na światełkach programu i na tym koniec?
    --
    • CommentAuthoraqada
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    :D :D :D
    Miałam opanowane metody, obserwację śluzu, karty widział mój lekarz :) Zakupiłam literaturę. Pojęłam podstawy :) A ctlife kupiłam z wygodnictwa.
    • CommentAuthoraqada
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    kart nie mam Są w wersji papierowej :)
    •  
      CommentAuthorJasiolinek
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Witam :) Dopiero dzisiaj zalogowałam się na 28 dni ale właściwie jestem z wami praktycznie od początku. Tzn czytałam tylko forum i wiele użytkowniczek kojarzę już bardzo dobrze. Npr stosuję już od dawna (z przerwą na ciążę). Teraz niestety straciłam drugie dziecko w 7tc i postanowiłam się zalogować i dołączyć do was. Wcześniej prowadziłam wykresy na papierze, ale już zaczęło mnie to denerwować :) Mam nadzieję, że przestawię się bez problemu na wykres w komputerze, i że poznam nowe przyjaciółki :):wink:
    • CommentAuthoraqada
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Aby wklepać wykres trzeba posiadać abonament. Niestety, takowego nie mam. A czy aby wysłac wiadomośc również konieczny jest wykupiony abonament?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 30th 2011 zmieniony
     permalink
    Agada, to nie chcesz korzystać z 28dni?
    Masz konto na ctlife.eu?
    --
    • CommentAuthoraqada
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Konto mam Jak znajdę czas wprowadzę dane. Cykle miałam pod kontrolą lekarza :) Więc wiem kiedy w ciąże zaszłam ;) NIestety była zmiana klimatu, wyjazd i zapewne to miało wpływ. Tzn stety :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    a ja się tak zastanawiam po co w takim razie tutaj przybyłaś ?
    skoro masz konto na innym portalu, tam masz powprowadzane [albo i nie] dane a tutaj się logujesz i nie wykupujesz abonamentu
    to nie wiem po co ? :wink:
    --
    • CommentAuthorjadwiga22
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    agada - dziwi mnie twoje twierdzenie, że posługiwałaś się metodą objawowo - termiczną a pod uwagę wzięłaś tylko temperaturę. Sama mówisz że to czarna - magia dla Ciebie ale twierdzisz że zaszłaś stosując objawowo-termiczną. Trochę lipa
  9.  permalink
    Hej Dziewczyny!! Wlasnie zajerestrowalam sie na forum i wypelnilam moj pierwszy wykres. Jest to moj pierwszy cykl z mierzeniem temperatury i obserwacja sluzu. Rowniez pierwszy raz biore clo i duphaston.
    Pozdrawiam!!!
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJun 2nd 2011
     permalink
    biedronka witaj
    --
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeJun 6th 2011
     permalink
    Witajcie!! to mój pierwszy cykl tutaj,ale staramy się już od roku. Myślę że nie trafialiśmy w te dni, więc postanowiłam założyć konto i bardziej przyglądnąć się swoim cyklom, proszę o pomoc w interpretacji i 3majcie kciuki za odwiedziny bociana :)
    w tym cyklu zaczęłam brać: Castagnus i olej z wiesiołka ( z oczywiście kwasem foliowym)
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJun 6th 2011
     permalink
    asiunia witaj milutko
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 6th 2011 zmieniony
     permalink
    aqada: Zaszłam w ciążę stosując metodę objawowo - termiczną w fazie bezpłodności poowulacyjnej
    ?? chyba mój blondyznizm właśnie siegnął zenitu lub też słońce mi wypaliło "orzeszka" bo nie rozumiem ...
    aqada: Teraz mam zamiar wrócić do owej metody na nowo. Ale zabieram się jak pies do jeża. Dla mnie to czarna magia. Pomocą służy mi program ctlife, jednak obecnie chciałabym nauczyć się wreszcie samej oznaczać dni płodne. I ogarnąć wreszcie wszystkie te terminy związane z npr. Więcej dzieci mieć nie chcę.
    aqada: Tak, i się sprawdzało do lipca :D Po analizie doszłam do wniosku, ze zasugerowałam się skokiem temp nie biorąc pod uwagę śluzu ;) TAkze ctlife jest OK jestem z niego zadowolona, jednak obecnie chciałąbym wejść głębiej w te zagadnienie i zwyczajnie połapać się w tych określeniach płodności itp
    aqada: Miałam opanowane metody, obserwację śluzu, karty widział mój lekarz :) Zakupiłam literaturę. Pojęłam podstawy :) A ctlife kupiłam z wygodnictwa.

    ____
    Witam wszystkie nowe użytkowniczki i życzę powodzenia w realizacji planów
    --
    • CommentAuthorzielonosc
    • CommentTimeJun 8th 2011
     permalink
    witajcie.

    Ja tez się dołączę. Staramy się o dzieciaka, niestety ja mam stwierdzone PCO, ale walczymy :)

    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJun 8th 2011
     permalink
    Witaj, powodzenia! Masz wykres na 28dni?
    --