Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeJun 10th 2011
     permalink
    witajcie nowe użytkowniczki. Rozgośćcie się :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthoraszlim
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    Witajcie :)

    Przyjaciolka polecila mi 28dni. Choc jestem tutaj od kilku dni dopiero, juz Was lubie :bigsmile: Mam PCO, od tego cyklu sprawdzam czy owulacja u mnie wystepuje. Przez rok po odstawieniu anty nie mialam naturalnych cykli (2 byly po duphastonie). Jednak wiem, ze bedzie dobrze :smile:

    Pozdrawiam Was serdecznie!
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    witaj aszlim!
    powodzenia w obserwacjach!
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    witamy : )
    --
    • CommentAuthorzielonosc
    • CommentTimeJun 16th 2011
     permalink
    Fiufiu: Witaj, powodzenia! Masz wykres na 28dni?


    Fiufiu, mam :) Ale to dopiero pierwszy, jeszcze się ucze wszystkich funkcjonalności, więc jeszcze nie udostepniam.
  1.  permalink
    witam,
    jestem nowa, to mój pierwszy cykl starankowy, jeszcze bez wykresu :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 29th 2011
     permalink
    witaj Malgorzato, zakladaj wykres a zobaczysz ze wciagniesz sie nei tylko staraniowo ale i na pozniej ;)
  2.  permalink
    witam serdecznie, trafiłam tutaj aby "głosić" ofertę pomocy psychologicznej i jestem zauroczona tym forum! bardzo mi się tu podoba:) pozdrawiam wszystkich.
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJul 8th 2011
     permalink
    poradnia witaj milutko :)
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 11th 2011
     permalink
    Cześć Laski!
    Ja też jestem nowa, od miesiąca z chłopakiem się staramy;)no i za kilka dni powinnam coś wiedzieć!Jak się nie uda ( tfu tfu) to od przyszłego miesiąca, zacznę solidnie trzaskać wykresiki i wtedy na pewno się uda:)Chociaż mam przeczucie, że "zaskoczyło". Cyce jak donice, zawroty głowy, kucie w dole brzucha.. OBY :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 12th 2011
     permalink
    Nie zapiszesz dzisiejszych obserwacji? Szkoda marnować cykl.
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 12th 2011
     permalink
    Tak myślisz? że lepiej zacząć jak najwcześniej?To w takim razie uzupełnię to dzisiaj wieczorem:)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 12th 2011
     permalink
    Oczywiście. Sama zaczęłam wtedy, gdy dostałam termometr wysyłkowo. Trafiłam akurat na przedostatni dzień cyklu.
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 14th 2011
     permalink
    Dzisiaj zmierzylam pierwsza tempke.Zaczelam w koncu!:)
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 14th 2011
     permalink
    hej dziewczyny jestem tu pierwszy raz:)
    Ewka miło mi:) staram sie o dzidzie od 6 lat...jestem po ciazy martwej a dzisiaj w trakcie cyklu z clo i pregnylem:) pozdrawiam wszystkie
    --
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 14th 2011
     permalink
    Hej Ewka;) współczuje martwej ciąży, ale teraz na pewno się uda:) Trzymam kciuki:)
    --
    • CommentAuthorewelinda29
    • CommentTimeJul 14th 2011
     permalink
    dziekuje :) tez mam taka nadzieje;) po 6 dlugich latach powinna i na moje szczescie przyjsc pora:) pozdrawiam
    --
    • CommentAuthorNiezalogowana (Monia1046)
    • CommentTimeJul 15th 2011
     permalink
    Hej,
    Jestem nowa. Mam takie pytanko czy któraś z Was była leczona takimi lekami: siofor 500, estrofem i duphaston?
    Pytam, ponieważ lecze się nimi od 4 miesięcy i ka na razie bez skutku...
    A staramy się z mężem od 10 miesięcy.
    W tym miesiącu zaczęłam mierzyć temperaturę i wydaję mi się że chyba nie miałam nawet owulacji...
    Pozdrawiam
    • CommentAuthorNiezalogowana (Monia1046)
    • CommentTimeJul 15th 2011
     permalink
    Aha, jeszcze jedno wykres utworzyłam tu tylko to mój pierwszy wykres więc na razie go nie udostępniłam:)
    Mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do swojego grona i wtedy się zarejestruję :)
    Mam stwierdzone PCO prawego jajnika.
    Jeszcze raz pozdrawiam
    •  
      CommentAuthormonika1046
    • CommentTimeJul 15th 2011
     permalink
    zalogowałam się:)
    Fajnie by było jak byś Cię mi odpowiedziały:):bigsmile:
    •  
      CommentAuthorpitaja
    • CommentTimeJul 15th 2011
     permalink
    Ja radzę Ci, żebyś zapytała się na innym forum np. starające się o dzidzie http://forum.28dni.pl/discussion/52/381/starajace-sie-o-dzidzie/#Item_41, jest tam dużo doświadczonych dziewczyn. Pozdrawiam
    --
    • CommentAuthorkasiadzi31
    • CommentTimeJul 20th 2011
     permalink
    Witam.Mam na imię Kasia .Mam 32 lata .Od dłuższego czasu podczytuję forum,oglądam wykresy.Jestem mamą 7 letniego chłopca,który jest na świecie po 2,5 roku starań(pco,duża nadwaga,leczenie clo,na końcu laparoskopia i w 2 cyklu się udało)3 letniej dziewczynki,która dzięki(tak myślę)spadkowi wagi 30 kg w dół została poczęta w 2 cyklu starań.Teraz jesteśmy na etapie delikatnego starania się o 3 (i ostatnie na liście marzeń:)))dziecko.Kończący się właśnie cykl(dziś 26dc) jest pierwszym cyklem starań ale raczej nic z tego nie będzie bo chyba nie miałam owulacji(piszę chyba bo na razie to jestem laikiem i mogę sobie jedynie gdybać),niby śliz "białko kurze" był ale dopiero w 20 dc i chyba nie było skoku temp.(mierzyłam dopiero od 17 dc i temp.oscyluje międzu 36,4 a 36,7).Jak tylko dostanę miesiączkę zaczynam wypełniać wykres.Pozdrawiam
  3.  permalink
    witam, takze jestem tu nowa, to moj pierwszy cykl mierzenia temperatur, za razem 3 po odstawieniu antykoncepcji. nie bardzo znam sie na npr, wiec bylabym wdzieczna gdyby ktos mogl zerknac na moj wykres i conieco o nim powiedziec. pierwszy okres po tabletkach mialam po 23 dniach, kolejny po 31 i ten juz byl chyba prawdziwy beztabletkowy, bo z bolem miesiaczkowym jak zanim zaczelam brac tabletki. teraz dokladnie nie wiem jak dlugi bedzie cykl, wpisalam puki co 31 dni.
    •  
      CommentAuthorblanche
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Ja też jestem nowa. Jestem na 28dni od dwóch miesięcy, jakoś sobie sama radzę, ale chętnie pogadałabym z kimś nowym. Mam pytanie: testy owulacyjne wychodzą mi pozytywne od 4 dni, temperatura od dwóch niższa, dzisaj podskoczyła. Ciekawa jestem czy dziś test również okaże się pozytywny, czy LH może być tak długo powyższone? Pozdrawiam, życzę powodzenia!
    •  
      CommentAuthorgoshiaB
    • CommentTimeJul 23rd 2011
     permalink
    Witam. Jestem tu nowa. Mam na imię Gośka.Staramy sie z mężem o trzeciego bąbelka ale coś nam nie wychodzi :sad: e
    blanche mi przez 3 dni wychodziły niby pozytywne ale uznałam ten najciemniejszy za najpewniejszy :wink:
    ZApraszam do mnie dziewczyny lubiace dyskutować :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJul 25th 2011
     permalink
    witam nowe forumowiczki
    --
    •  
      CommentAuthorPimpuś
    • CommentTimeJul 28th 2011
     permalink
    Witajcie, ja też raczkuję na tym forum ;) Mam na imię Agnieszka, jestem mamą trójki dzieciątek, w tym najmłodsze niedawno skończyło 6 miesięcy, a najstarsza we wrześniu skończy 4 latka. Kończę już pierwszy cykl na 28dni, ale dopiero się ujawniam :) Zapraszam do dyskusji.
    Karolciukarolciu, już mi się gdzieś przewinęła Twoja karta. Zaglądałam do udostępnionych i się trochę pocieszyłam, że ten mój wykres jest taki koślawy....
  4.  permalink
    Cześć dziewczyny!
    Jestem tu nowa i mam do was pytanie. Staramy się z M od 2,5 roku o pierwszą dzidzie. M jest po operacji żylaków powrózka nasiennego. Wyniki o 30% lepsze jeśli chodzi o ilość początkowo pojedyncze chłopaki w polu widzenia. 2 IUI nieudane. Teraz będzie trzecia. Od mojego gina dostałam clo , zastrzyki z fostimonu i ecorton. Mam pytanie czy udało wam się zajść po tych lekach. Mój gin namawia nas do ivf bo twierdzi że szkoda czasu i kasy na kolejne próby IUI. Poradzcie..
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeAug 6th 2011
     permalink
    Witam:)
    ja też się wpisuję, jestem tutaj całkiem nowa, mam 30 lat, skonczyłam w lipcu - w pażdzierniku moj ślub:) a już teraz zaczęlismy z narzeczonym starania. to będzie 3 miesiąc starań ale pierwszy z mierzeniem temeratury i obserwacjami. Trzymajcie kciuki. Zapraszam do komentowania mojego wykresu i ewentualne rady:).
    --
    •  
      CommentAuthorBeatete
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Hej Dziewczyny!
    witam wszystkie staraczki:) jestem tu nowa, mam 34 lata, to mój pierwszy cykl z termometrem założony w celu obserwacji "starankowej";) Jeszcze nie wiem jak analizuje się wykresy, zapraszam więc serdecznie do podzielenia się Waszymi uwagami, radami jak i komentowania mojego wykresiku, jeśli oczywiście miałybyście ochotę:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Najlepiej zacząć od ABC eksperta w Bazie wiedzy - tam są wiarygodne wskazówki co dalej i skąd czerpać informacje.
    --
    •  
      CommentAuthorJoy
    • CommentTimeAug 11th 2011 zmieniony
     permalink
    Monika1046 na naszym forum jest duzo dziewczyn starajacych sie, ktore tez biora leki, zadaj pytanie np. na watku starajace sie o dzidzie
    a tutaj masz wszystkie watki z kategorii planowanie ciazy
    jestem pewna, ze doswiadczone dziewczyny odpowiedza na Twoje pytania i nie trzeba "latac" po innych forach.
    witam wszystkie nowe dziewczyny:) powodzenia w starankach i odkladaniu:)
    • CommentAuthorLOLA27
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Witam wszystkich jestem tu nowa dzis sie zalogowałam ale słyszałam same dobre rzeczy o tym forum :).Mam 27 lat i juz 2 lata jak staramy sie o dziecko niestety bez skutecznie :(((( ten cylk biore duphaston 2razy 1 aby ewentualna ciąza mogla sie utrzymac lecz myśle ze i tym razem sie nie uda :((((. Tak bardzo chciałabym zosta matka jak tak czytam Was niewiem ile macie siły na to wszystko. Pozdrawiam
    • CommentAuthornowisia
    • CommentTimeAug 23rd 2011
     permalink
    Jestem nowa na forum - dzisiaj się zalogowałam:) Trafiłam na 28 dni zupełnie przypadkiem, ale bardzo mi się podoba fachowość i to, że jest naprawdę masa przydatnych informacji dla osób chcących powiększyć rodzinę:)
    Jestem mamą Julki lat 9, po przejściach - w zeszłym roku urodziłam Aniołka Zosię w 38 tc. - serduszko przestało bić:( rok wcześniej poroniłam w 14 tc. Wciąż jednak nie tracę nadziei, że będzie nam dane powiększenie rodziny:) Moja obecność na forum jest spowodowana długimi staraniami o dzidzię za każdym razem praktycznie (z wyjątkiem Zosi, która pojawiła się niespodziewanie po 6 miesiącach starań).
    Mam nadzieję, że uda mi się dzięki Waszej pomocy i wymianie doświadczeń:)
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeAug 23rd 2011
     permalink
    Witaj i powodzenia!
    --
    • CommentAuthormargaritka
    • CommentTimeAug 25th 2011
     permalink
    Hej :) Jestem nowa, od roku mniej więcej staramy się o dzidzię ale bezskutecznie. Może w końcu się uda :D
    Pozdrawiam Was serdecznie :)
    • CommentAuthorSkiti
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    Hej, to moj 1 cykl w z mierzeniem tempki. Wydaje mi sie ze robie wszystko dobrze: mierze o 7:30,bez wstawania z lozka, waginalnie, termometrem elektronicznym. Ale jest taka kwestia ze moj maz wstaje wczesniej i o 6:30 zawsze sie przebudze jak wychodzi z domu. Potem spie dalej az budzik zadzwoni o 7:30. Czy moja tempka nie jest zaburzona w takiej sytuacji?
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    ciao!
    Przegladajac wykresy innych zalogowanych dziewczyn zauwazylam strasznie zroznicowane temp.
    Moze to dziwne ale u mnie od paru dni jest tak samo... czy to moze utrudnic lub polepszyc odczyt wykresu?
    Moze za wczesnie na osady ... powinnam poczekac do konca albo przynajmniej drugiej polowy cyklu?
    Z gory dziekuje za jakakolwiek odpowiedz. POzdrawiam. ALicja
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    Zdecydowanie za wcześnie na osądy.
    Wykresy z fazą niższych lub wyższych płaską jak stół też się zdarzają i są normalne i czytelne.
    To co Cię powinno niepokoić to brak obserwacji śluzu, którego jeszcze nie wpisałaś i brak wybranej metody interpretacji. Skup się na tych 2 sprawach.
    --
    • CommentAuthoradda78
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    hej,
    jeśli nie wstajesz to nie..
    powodzenia i pozdrawiam :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    Jest też 2. rozwiązanie. Możesz zmienić godzinę pomiaru na 6.30, skoro i tak się budzisz, a potem spać dalej.
    Taką zmianę możesz wprowadzić od nowego cyklu.
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    sluzu praktycznie nie mam wiec ciezko mi jest go oceniac... (od 2tygodni pije siemie ale nie wiedze wielkiej poprawy)
    Jak narazie skupie sie na temp zobaczymy czy cos podskoczy
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    Skup się na śluzie, bo to jest problem. Metoda termiczna jest mniej skuteczna, dlatego potrzebujesz 2. objawu płodności, więc skup się na śluzie.
    Odczuwasz zmiany odczucia w ciągu dnia? Możesz je zapisać na wykresie?
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    ale jesli go prawie nie ma?
    aha nie rozumiem kiedy jest szyjka macicy otwarta a kiedy zamknieta...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    To wpisz to, co widzisz i czujesz: "sucho". To też jest ważna informacja.
    Obserwacja szyjki macicy
    --
  5.  permalink
    Mam małe pytanie jeżeli jest głupie to worki ale to jest dla mnie ważne Od początku miesiąca staramy się o dziecko @ była 5 a ok 16 zauważyłam jajkowaty śluz potem skoczyła mi tempka do 37.1 ciągle rośnie dziś 37.4 dodam że mieze pod pachom dla ciekawości zmieezylam w pochwie i pomocy!!!! 38.4 przytulamy się codziennie po @ a do 20 co drugi dzień bardzo proszę o radę
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    Niezalogowana: dodam że mieze pod pachom


    Temperatura pod pachą nie jest miarodajna i wychodzi różna w zależności od różnych czynników. Temperaturę mierzy się tylko w pochwie,lub odbycie. Także wszystkie pomiary jakie dotąd robiłaś nie miały sensu :wink: Poczytaj ABC eksperta,wybierz sobie jakąś metodę i zacznij obserwować się na poważnie :wink:
    --
  6.  permalink
    Jestem jeszcze zielona w te klocki ale czy 38.4 to normą w tej fazie bo jak czytałam forum to. Wszystkie starające się piszą o ,37 z groszem a ją się gotuje od środka
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 26th 2011
     permalink
    ale to 38,4 gdzie masz ?

    w pochwie, czy pod "pachom" ?
    --
  7.  permalink
    To było mierzone w pochwie