Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorczarna321
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Witam ! :)
    Jestem tu po raz pierwszy i obecnie czuję się tu troszkę zagubiona, ale mam nadzieję, ze z czasem się odnajdę :) Cieszę się, że znalazłam miejsce w którym mogę znaleśc wsparcie i otrzymac cenne wskazówki.
    Od września jestem szczęśliwa mężatka. Mąż jest o 7 lat starszy ode mnie i chcielibyśmy miec dzidziusia. Staramy się już prawie rok i nic :(. Mówiąc szczerze nigdy nie badałam swojego cyklu, więc tak naprawdę nie znam jeszcze zachowań mojego organizmu. Nie umiem jeszcze tworzyc wykresów, ale mam nadzieję, że mnie tego nauczycie :). Niestety pół roku temu stwierdzono u mnie PCO, a już w grudniu czeka mnie laparoskopia. Mimo to nie tracę nadziei. Przeczytałam wiele postów na waszym forum i wierzę, że i mi się uda. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    Witam!

    Mam 26 lat, mój narzeczony 30. We wrześniu bierzemy ślub. Zaraz po ślubie chciałabym rozpocząć starania. Ale już teraz chciałabym poznać swoje ciało. Dopiero się uczę. W pierwszym cyklu mierzyłam temp. ale o różnych porach dnia. Teraz staram mierzyć ją dziennie i o tych samych porach. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie.
    Moje cykle są długie i nieregularne. Od zawsze tak było. Ostatnio byłam u ginekologa wszystko jest ok, ale na jajnikach było widać pęcherzyki. Pani doktor powiedziałam mi, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę, ale też nie muszę. Powiedziała mi że ma 50% na zajście w ciążę.
    Trochę się tym martwię, ale mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
    Dziennie dużo ćwiczę (nie całe 3 godz). Może przez wieczne odchudzanie mam tak nieregularne miesiączki.
    Postanowiłam teraz trochę zadbać o siebie i zaczęłam zażywać magnez i b6. Może to coś pomoże? Zobaczymy.

    Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 15th 2011
     permalink
    50% to wcale nie jest mało, skoro w każdym okresie płodnym jest 30% u zdrowej pary.
    Jak bardzo nieregularne? Samoobserwacja może ułatwić życie w takiej sytuacji.
    --
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeNov 16th 2011
     permalink
    No to mnie trochę uspokoiłaś.

    Z cyklami u mnie różnie to bywa. Od 28.04.11 zaobserwowałam, że miałam cykle 32, 45, 36, 42, 31. Od zawsze mam nieregularne miesiączki. W tamtym roku z tego co pamiętam cykle miałam co 5 tygodni (około 35 dni).
    Martwią mnie moje cykle, dlatego postanowiłam je obserwować i wszystko notować. Mam nadzieję, ze w końcu się w tym połapię.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Ale co Cię niepokoi? Takie długości się zdarzają i nie są żadnym przeciwskazaniem do samoobserwacji ani do odkładania.
    Jako początkująca miałam cykle 27-51 i co z tego? Czy coś się stało?
    --
    • CommentAuthorAguś1980
    • CommentTimeNov 17th 2011
     permalink
    Witam Wszystkich serdecznie!:bigsmile:
    Jestem tu nowa, zaledwie od kulku minut i chciałabym serdecznie przywitać wszystkie bywalczynie 28 dni.
    Jestem od roku mężatką i właśnie od miesiąca zaczeliśmy na poważnie starć się o dzidziusia:bigsmile:
    Mam ogromą nadzieję, że pójdzie nam to sprawinie i bez zbednych nerwów, gdyż pierwszą ciążę stracilismy juz na samym początku...
    Moje Miłe, leczę na wasze wsparcie i pomoc w pierwszych dniach porusznia sie na forum.
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeNov 17th 2011 zmieniony
     permalink
    Amazonka: Ale co Cię niepokoi? Takie długości się zdarzają i nie są żadnym przeciwskazaniem do samoobserwacji ani do odkładania.
    Jako początkująca miałam cykle 27-51 i co z tego? Czy coś się stało?

    Niepokoi mnie to że wszystkie kobiety które znam mają regularną miesiączkę, a ze mną to nigdy nie wiadomo przeważnie co 5 tyg. do 7,5 tyg.
    No i zaniepokoiło mnie to, że gin. powiedziała mi że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę, ale też nie muszę. Na USG było widać, że w moich jajnikach jest pełno pęcherzyków. Czy te pęcherzyki to coś złego? :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 18th 2011
     permalink
    Rozejrzyj się po 28dni. Są osoby z nieregularnymi cyklami, długimi, krótkimi, różnymi.
    Odkąd będziesz się obserwować, już zawsze będziesz wiedzieć co i jak.
    --
    • CommentAuthorTyllusia
    • CommentTimeNov 21st 2011
     permalink
    hej:) mam na imię Ania. Mam 29 lat 4-letniego synka i ponad rok starań o drugiego bąbelka:) bez skutku. właśnie jestem na etapie Castagnusa i wiesiołka i powiedziałam sobie że to ostatnie podeście:(
    • CommentAuthorbenito
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Hej. Jestem Agnieszka i mam 29 lat. Moja druga połówka 32. Link do forum podała mi koleżanka, która jest w 5 miesiącu ciąży. Ona namówiła mnie i kazała mierzyć temperaturę. Trochę o moich staraniach: od 2 cykli mierzę tempkę i robię testy owu. Od 8 miesięcy kochamy się bez zabezpieczenia. W 2009r zaszłam w ciążę ale na chwilę. Poroniłam w 7 tygodniu. Cykle mam regularne 25-29 dni, ale z reguły 28. Chciałabym naturalnie na razie się poobserwować a po 4 miesiącach jak się nie uda to pójść na USG i pomiar pęcherzyków, hormonów i inne badania. Nie potrafię pozbyć się wrażenia że może coś ze mną nie tak :(
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 23rd 2011
     permalink
    Jeszcze za wcześnie na takie wrażenie.
    Sprawdź, jakie masz cykle, potem ocenisz.
    --
    • CommentAuthoraguskaa13
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    witam wszystkie Panie:) też jestem nowa trafiłam na portal gdyż postanowiliśmy z R. że będziemy starać się o dziecko. Jesteśmy razem już ponad 4 lata, mamy własne mieszkanie oboje pracujemy także oby do naszego życia jak najszybciej dołączył jeszcze maluszek:). Lekarz stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników ale jak to stwierdził " nie tak zaawansowany także nie widzi abyśmy mieli bardzo duże problemy" pod warunkiem że nie będziemy tego odkładać w czasie. Raz poroniłam, ale się nie poddajemy:)
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    Witaj! Zapraszamy do wątku "Starające się o dzidzię" :bigsmile:
    -- [url
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeNov 25th 2011 zmieniony
     permalink
    Cześć mam na imię Ania mam 26 lat i od 6 sierpnia 2011r jestem szczęśliwą mężatką .Jestem na 28dni.pl już od jakiegoś czasu ,ale do tej chwili jakoś się tu nie udzielałam ,ale teraz pragnę to zmienić.Na chwilę obecną nie planujemy z mężem dzidziusia ponieważ nie pozwala nam na to sytuacja mieszkaniowa(wynajmujemy mieszkanie z umową 'ani dzieciaka ani zwierzaka wiem,że to straszne ale znależliśmy się w dramatycznej sytuacji i musieliśmy wziąć to mieszkanie)i nasze studia,ale mam nadzieję,ze wszystko się zmieni w marcu zaraz po mojej obronie :) P.S mam pytanie czy jest tu gdzieś jakiś temat do zwykłych pogawędek z takimi osobami co są w takiej samej sytuacji co ja???
    --
  1.  permalink
    Cześć Dziewczyny :)
    Oczywiście jestem tu nowa a dokładnie konto założyłam wczorajhttp://forum.28dni.pl/extensions/Vanillacons/smilies/standard/surprised.gif Często jednak czytałam fora tylko nigdy nie miałam czasu założyć konta. Od pewnego czasu zaczęliśmy się starać z mężem o maluszka. Jesteśmy już 2 lata po ślubie mamy własne mieszkanie oboje pracę na stałe.... do szczęścia brakuje nam tylko małego tuptusia http://forum.28dni.pl/extensions/Vanillacons/smilies/standard/smile.gif Cały czas chodziłam do jednego gina i mówił że wszystko jest ok tylko się starać..... Nie wiem czemu ale coś mnie tknęło i poszłam do innego lekarza, który podejrzewa u mnie PCOShttp://forum.28dni.pl/extensions/Vanillacons/smilies/standard/sad.gif przepłakałam już chyba 2 tyg.) Zrobiłam wszystkie badania jakie mi zlecił. W sumie wszystko jest ok, oprócz prolaktyny która jest za wysoko o prawie 2,5 raza. Weszłam na to forum bo bardzo bym prosiła abyście mi pomogły wybrać metodę jaką mierzyć temp. Pozdrawiam http://forum.28dni.pl/extensions/Vanillacons/smilies/standard/wink.gif


    Suwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 26th 2011 zmieniony
     permalink
    Anula85, na 28dni też są odkładające bez anty.

    Wybierz tę metodę, do której masz podręcznik i dostęp do nauczyciela.
    Nowy dobry podręcznik wszechstronny na każdą sytuację rozrodczą
    --
    •  
      CommentAuthorxkamilax
    • CommentTimeNov 27th 2011
     permalink
    Witam

    W związku z rozpoczęciem starania o dziecko od paru tygodni podczytuje forum, i postanowiłam się w końcu przywitać :)

    Założyłam nawet pierwszy wykres (co prawda po koniec cyklu :shamed: ) ale nie zdążyłam tam za dużo zanotować bo test pokazał mi 2 kreski :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 27th 2011
     permalink
    Nie szkodzi. Konto przyda się na okres poporodowy.
    --
    • CommentAuthorjacus1
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Cześć!
    Zawitałam tu pierwszy raz, z wykresem, który mnie niepokoi.
    Fajnie, że istnieją takie fora, jak ten:bigsmile:
    Może ktoś będzie chciał skomentować mój wykres?
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    cześć dziewczyny :)
    mam na imię Ania i od września jestem bardzo szczęśliwą mężatką. Staramy się o dzidziusia od lipca i na razie nic nie wychodzi. Postanowiłam zatem skorzystać z pomocy jaka oferuje 28dni i pozapisywac obserwacje nt mojego cyklu.
    Jeśli w tym miesiącu pojawią się 2 kreseczki to będzie chyba cud:) trzymajcie kciuki :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Im wcześniej zaczniesz się uczyć, tym lepiej.
    --
    •  
      CommentAuthorneon
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Hello
    Nazywam się Ala
    w końcu wczoraj zdecydowałam się zalogować miło mi
    :smile:
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Witam serdecznie!
    Mam na imię Magda i mam 28 lat. Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Za pierwszym razem się udało, ale niestety bardzo szybko poroniłam (jak się później dowiedziałam, była to ciąża biochemiczna). Teraz jestem na luteince po owulacji. Żeby nie namieszać sobie w organizmie postanowiłam mierzyć temperaturę :)
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Nauka przyda Ci się na przyszłość.
    --
    • CommentAuthoronyksa
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    Hej dziewczyny, witam Was wszystkie serdecznie :bigsmile:
    Mam na imię Ania, mam 28 lat, a od 10 stosuję antykoncepcję hormonalną. Obecnie używam Nuva Ringu. Odstawiam od 18 grudnia (wtedy muszę go usunąć) i na tym kończy się (mam nadzieję, że na zawsze) moja przygoda z antykoncepcją. zamierzam się "oczyścić" ponieważ chcemy z mężem starać się o dziecko za jakieś 6 miesięcy. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się pozytywnie:-). Narazie jestem na etapie zdobywania wiedzy jak prowadzić samoobserwację,ponieważ jest do dla mnie nowa rzecz i muszę przyznać ze smutkiem, że zupełnie nie znam swojego organizmu:-(. Ale mimo to jestem dobrej myśli:-)
    Pozdrawiam.
    • CommentAuthorkabr9
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    witam:)
    mam na imię Karolina,dopiero zalogowałam się na tym portalu;)
    dopiero o0d dwóch miesięcy staram się o dziecko,mam prośbę mogłybyście podzielic sie ze mna swoimi staraniami? Jak długo trwają?
    jaka metode wybrałyście?
    pozdrawiam:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 1st 2011 zmieniony
     permalink
    Lista starających
    Kto jaką metodę wybrał, zobaczysz w wyszukiwarce wykresów, jesli poszukasz pod kątem metody. Najlepiej wybrać tę, do której jest dobry podręcznik i nauczyciel metody w zasięgu kontaktu.

    Onyksa, nie zaczynasz się obserwować, jeszcze zanim zacznie się naturalny cykl? Nie marnuj swojego konta, zrób sobie rozgrzewkę.
    --
    • CommentAuthorjuma
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    hej jestem tu nowa nigdy nie uczestniczyłam w zadnych forach ale czas zacząć trafiłam tu po tym jak poszła do gin z inf "chce zajsc w ciąze jak mam sie przygotowac jakie badanie "itd po czym dostałam sporo skierowań na badanie miedzy czasie podczas rozmowy z gin poinformowałam ją ze brałam anty prze 4 lata od prawie zawsze miałam nieregularne okresy i teraz po odstawieniu anty cos ten okres nie moze sie pojawic na to gin wiec trezba przywrócic okres zapisała duphaston okres sie pojawił wiec zaczełysmy monitorowac cykl niesety owu sie nie pojwaiła zato pojawiły sie drobne torbiele na jajnikach kolejna inf po tym jak pojawiły sie wyniki to podejrzenie PCO (podwyzszony testosteron stosunek LH do FSH 5 do 12.5 no i torbiele)reszta ok prolaktyna insulina cukier
    po przeczytaniu co to jest to pco przeryczałam 3 dni cierpiałam strasznie tylko czarne mysli w głowie ze nie bede miec dzieci mąz mnie pocieszał ale co on moze jak to w moje głowie siedzi;/ naszczescie tragfiłam tu poczytałam o róznych przypadkach i o tym ze nie wszytsko stracone ze jest szansa i ogarnełam sie stram sie myslec pozytywnie
    Teraz na pojawienie sie okresu dostałam luthenyl podobno silniejszy niz duphaston ale nie zadziałam po 10 tab okres sie nie pojawił przez 6 dni wiec dzis poszam do gin powiedziała ze troche lipa ze go nie ma i przepisała clostelbegyt i cilest jedno jak sie pojawi okres bo mam czekac jeszcze kilka dni czyli clo i bedziemy wywoływac owu a drugie(cilest) jak sie nie pojawi @ to antykoncecja zeby wkoncu sie okres pojawił a potem clo wiec terz czekam zeby sie pojawił @ to szbciej zaczniemy wywyływanie owu i moze szybciej zajde czekam bardzo na to ...:)

    oj strasznie sie rozpisałam ale chcialam sie z kim podzielic moja historią
    bo z nikim niechce o tym gadac bo czuje sie jakas wybrakowana.....
    pozdrawiam
    • CommentAuthorola_xana
    • CommentTimeDec 2nd 2011
     permalink
    Witajcie,
    mam na imię Ola i mam 30 lat. Po 5 latach od ślubu zaczynamy z mężem starania o dziecko. Rozpoczynam także dopiero teraz obserwacje siebie. Jeszcze nie zdecydowałam, jaką metodę wybiorę, dopiero się tego uczę.
    Z uwagą śledzę Wasze wykresy i komentarze - to dla mnie skarbnica wiedzy. Dzięki za Waszą otwartość i pomoc!
    Pozdrawiam.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 2nd 2011
     permalink
    Wybierz którąkolwiek objawowo-termiczną wg wskazówek z bloga.
    --
    • CommentAuthormononi
    • CommentTimeDec 4th 2011
     permalink
    Witajcie,nazywam się Monika,moj nick to mononi.Tez jestem nowa,mam 29lat,od 2lat jestem szczesliwa mezatka.W sumie to prawie szczesliwa bo do calkowitego szczescia potrzebny nam bobasek.Zaczynamy starania,choc wczesniej tez nie stosowalismy antykoncepcji,ale nie robilismy nic na sile.Myslelismy,ze to wystarczy.Widocznie trzeba sie bardziej postarac;)Zapraszam do klikania dziewczyny w podobnej sytuacji.Bedzie mi bardzo milo,jak bedziemy sie dzielic wlasnymi doswiadczeniami.Raczej nie mam z kim pogadac o tych sprawach,bo wiekszosc kolezanek jest juz szczesliwymi matkami.Zapraszam
    • CommentAuthormononi
    • CommentTimeDec 4th 2011
     permalink
    zaczelam tez mierzyc temperature ciala i prowadzic cykl,robie to pierwszy raz,wiec wdzieczna bede za kazda pomoc.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 4th 2011
     permalink
    Tj. od razu po ślubie zaczęliście się starać, skoro nie używaliście żadnej anty?
    --
    • CommentAuthormononi
    • CommentTimeDec 4th 2011
     permalink
    no nie,z poczatku uzywalismy prezerwatywy,sorki za niescislosc.Bez gumki kochamy sie ajkies 6miesiecy,ale nigdy nie patrzylismy czy mam dni plodne,czy nie.KOCHALISMY SIE KIEDY MIELISMY NA TO OCHOTE.TERAZ ZALEZY NAM ZEBY SEKS ZAKONCZYL SIE POCZECIEM DZIDZIUSIA
    •  
      CommentAuthorlivvia
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    witajcie mam na imię aśka, mam 32 lata, od sierpnia staramy się zaciążyć, ale jakoś nie wychodzi. Na początku ot tak sobie, potem z testami owu, a ostatni raz tak na wyczucie serduszkowanie (bo takiego tu określenia chyba używacie:-)) codziennie lub co drugi dzień. Za tydzień powinnam dostać @, zobaczymy:-) jeśli dostanę to od przyszłego cyklu idę kompleksowo na badania, w moim wieku to już nie przelewki:-). Nie wiem czy jest tutaj taki wątek, nie znalazłam go niestety, a mianowicie chodzi mi o instynkt? czy czujecie już taką biologiczną potrzebę posiadania dziecka? Ja raz tak raz nie, mam nadzieję, że jak już zaciążę to te hormony odpowiedzialne za instynkt dadzą o sobie znać:) bo jak na razie to sobie tego wszystkiego nie wyobrażam. Jak jest z Wami?
    •  
      CommentAuthorSilverdust
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    Czesc dziewczyny jestem tu nowa. tak chcialabym tu nawiazac kontak z dziewczynami ktore tez sie staraja o dzidzusia... Prosze o jakis odzew:) Buziaki xxx:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    Cześć:) Odezwij się na starające się o dzidzię lub na staraczki po 30stce W zależności od tego ile masz lat;) Lub gdzie Ci będzie po prostu milej;P
    --
    •  
      CommentAuthorpatyk120
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    No to ja też się wpiszę jako nowa :) Patrycja jestem.
    Na razie kategoria trudna do określenia, więc sobie skaczę po wątkach. :)
    --
  2.  permalink
    Witam :smile:
    Nikt tu na stałe nie jest przypisany do wątków, są one otwarte, zatem można się udzielać w każdym :wink:
    • CommentAuthorMimzii
    • CommentTimeDec 10th 2011
     permalink
    Witam!!!!
    Mam 29 lat i dwie cudowne córeczki, teraz z mężem planujemy dzidzię, to nasze drugie podejście:) Poprzednim razem nic z tego nie wyszło mam nadzieję że tym razem się uda:) Trzymajcie kciuki :)
    Pozdrawiam!!!!
    • CommentAuthorMimzii
    • CommentTimeDec 10th 2011
     permalink
    Witam!!! Jestem 29latką. Mam dwie cudne córeczki w wieku 7 i 6 lat z poprzedniego związku. Od trzech lat jestem szczęśliwą mężatką , mój mąż bardzo kocha dziewczynki które zresztą uznają go za swojego tatusia ( mój były nie interesuje się wcale nimi, a one z racji tego że były malutkie go nie pamiętają). Zdecydowaliśmy się powiększyć naszą zwariowaną rodzinkę:) Dziewczynki już nie mogą się doczekać aż będę miała dzidzię w brzuszku bo była to nasza wspólna decyzja. Jakiś czas temu próbowaliśmy ale nic z tego nie wyszło, teraz robimy drugie podejście no i zobaczymy co z tego wyniknie. Szukam wsparcia bo wiem że z reguły bywa tak że jak się bardzo chce to jest pod górkę. Jestem strasznie podekscytowana!!! Mam nadzieję że nie będę długo czekać na moją niunię:)
    • CommentAuthorewa75
    • CommentTimeDec 12th 2011
     permalink
    Ja też jestem to nowa. Nadszedł czas aby nauczyć się NPR-u. Na razie wygląda na to, że łatwo nie będzie, bo pracuję na zmiany, więc z temperaturą już się dzieją jakieś dziwne rzeczy :'( Ale jestem uparta, postanowiłam, że nie ma innej opcji, chcę za wszelka cenę nauczyć się. Czy ktoś też pracuje na zmiany a jednak stosuje metody naturalne? Pomożecie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 13th 2011
     permalink
    Pogadaj z Bladykot.
    Przeczytałaś już uważnie rozdział o samoobserwacji podczas pracy na zmiany w swoim podręczniku?
    --
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeDec 29th 2011
     permalink
    Witam wszytskich :))
    Zaczelam strania o drogiego dzidziusia :)
    Zobacze jak wyjdzie wykres ,pierwszy raz bede mierzyc temperature :) chociaz mam dziecko , zielona jestem w tym temacie
    :shamed:moze sie czegos przy okazji naucze :)
    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 29th 2011
     permalink
    Nauczysz się i doświadczenie przyda się na przyszłość.
    --
  3.  permalink
    Hej dziewczynki, dopiero dziś do Was dołączam chociaż o drugie dziecko staramy się z mężem od września, dziś złapałam totalny dół bo nic nie wychodzi mimo tego, że wypróbowałam już wszystkie sposoby znalezione w necie :( dodam iż mam 32 lata i mój gin mówi że ze mną wszystko ok.
  4.  permalink
    Witamy i powodzenia, Mimzii i Jowito :smile:
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeJan 1st 2012
     permalink
    Niezalogowana ,ja rowniez staram sie o drogie baby ( razem z tym cyklem ) bedzie 6-ty miesiac :)
    Zycze Tobie aby sie tym razem udalo :))
    --
    •  
      CommentAuthorYvonnka
    • CommentTimeJan 3rd 2012
     permalink
    Witam wszystkie użytkowniczki portalu
    Mam na imię Iwona, mam 24 lat.
    Jestem mężatką od kwietnia 2010r.
    Od sierpnia 2011r. z mężem postanowiliśmy zrezygnować z zabezpieczeń. Liczyliśmy na szczęśliwy traf, ale niestety jak dotąd się nie udało.
    Przez przypadek trafiłam na stronę 28dni.pl i od 27 grudnia uczę się obserwować własny organizm.
    Zdecydowałam się prowadzić obserwacje zgodnie z metodą Rötzera. Mam nadzieję, że tym razem starania zakończą się sukcesem.
    Chętnie nawiąże kontakt z Wami:)
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 4th 2012
     permalink
    Jeśli nauczysz się teraz korzystać z metody Rotzera, to wszelkie "zabezpieczenia" staną się zbędne na stałe.
    --