Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Ania Ja mam taki podjazd na wózek, że jedna część kół w szynie druga w powietrzu wisi :(( poza tym nie spotkałam się z podjazdem dla 3 kołowca
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Kfiatuszku ja sama nie wiem jak to jest ... Mogę sobie jedynie wyobrazić i pewnie cholernie trudniej będzie się taką spacerówkę [z łącznikiem] prowadzić niż tradycyjnego bliźniaka [tym bardziej na kołach pompowanych] - otóż wyczytałam gdzieś, że inaczej rozkłada się środek ciężkości ...
    Sama już nie wiem ... Wczoraj rozmawiając z M powiedziałam mu prosto i logicznie, że mamy dwoje dzieci i to dlaczego nie mieć dwóch spacerówek ?? I tak jestem zależna od osób trzecich - więc wygodniej byłoby mieć możliwość rozłączenia wózka. Z tego wszystkiego wózki śnią mi się po nocy :shamed::shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Lady dla 3kolowcow to wiadomo podjazd taki calosciowy tzn zeby nie bylo tych "szyn" tylko jednolity spad... u ans takie sa tylko 2 pozostale sa ze schodkami miedzy szynami...

    ja z podjazdami nie mam problemow... zaleta wozka klasycznego jest to ze wpasuje sie na kazdy podjazd no a jak nie ma podjazdu to te 3 czy 4 schodki i zjechac mozna bo pasy dobrze amortyzuja :clap:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Izunia ja tam bym sie na twoim miejscu jednak wozek z lacznikiem obstwiala... zawzse to latwiej sie przemieszczac nawet jesli bys ten srubokret nosic musiala... poza tym skoro piszesz ze jestes zalezna od osob trzecich to pewnei masz towarzystwo spacerowe wiec spokojnie i bez skrecania by sie obeszlo :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Aniu no właśnie - myślałam, że jak M powiem o tym śrubokręcie to mnie wyśmieje - a on powiedział, że to pewniejsze niż ten "klik-klik" ... No oczywiście ciągle powtarza "musimy go zobaczyć" no i mam nadzieję, że jak już zobaczy to się przekona :bigsmile: A w ogóle to zabieram dzieciaki i będę ich wsadzała do tych spacerówek - wszystkich po kolei a co !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Izunia to moze chlopcy zdecyduja o wozku... jesli z ktoregos nie zechca wyjsc :tooth:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Izunia - zawsze będziecie mogli rozpiąć łaczniki i każde z was będzie miało jeden wózeczek na spacerek!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania hahha to by M był w szoku ;D
    IWA i o to mi chodzi bo M nigdy mi nie da pchać wózka - taki dumny tata - mówi, że ja się złamię hehhe - byłam w ciąży i się nie złamałam ... :bigsmile::wink: A ostatnio koleżance też się spodobało ... :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Izunia nie mam blixniaków ale pomysł z oddzielnymi spacerówkami wydaje mi się bardzo fajny. Na rodzinnych spacerkach każde w Was pojedize sobie oddzielnie a jak bedziesz sama to połączysz chłopaków i będizesz śmigała!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Dziewczy, czy któraś z was może mi sprawdzić na stronie producenta wysokość tego wózeczka - www.babydesign.pl. Jestem w pracy i nie wyświetla mi się ta stronka, a nie wierzę już sprzedawcą na allegro. Ten ma pionowa poprzeczkę i folię na podnóżku! Waga chyba taka sama jak CITY, ale ten Raider miałby te dwa plusy na korzyść. Tylko jak wysokość???:bigsmile::wink:

    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Iwa ja ci pisałam wysokość
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Wymiary rozłożonego wózka
    długość/szerokość/wysokość
    92 cm/56 cm/95 cm
     
    Wymiary złożonego wózka
    długość/szerokość/wysokość
    51 cm/36 cm/101 cm
     
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    myszorka, własnie takie wymiary podają na allegro, ale czy to prawda, bo ESPIRO CITY podawali ,że ma 95 cm, a naprawde ma 110 wg producenta, ja mierzyłam metrówką to wyszło mi 108+-!???
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    podaj nr tel na priv albo gg to wysle z domu bo myslalam ze prodecnt nie kłamie a zmierze w domu to sobie porównasz
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Iwa tak ma mam ridera taki sam jak na zdjeciu
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Lady szkoda, że nie masz - byłoby mi lżej na serduszku buahahahaha ;p
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    myszorka wygląda bardzo fajnie z Matim w środku! :wink::bigsmile:

    Napisz jak się prowadzi itd. To ta sama firma co ESPIRO CITY, który mi sie podoba więc pewnie bardzo podobnie!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Myszorka Mat w tej spacerówce wygląda na 1,5 roczku ;p SUPER !!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Iwa nie jest źle z prowadzeniem, ale ogólnie koła gumowe są najlepsze, jeżdze nim po lasku i Mat śpi nie telepie nim za bardzo, jest zwrotny. Koszyk na zakupy mały i mało dostępny ale na spacerek wystarczy. Rozkłada się zupełnie na płasko, jest kilka stopni pochyłu.Jak Mat siedzi dobrze to nóżki ma ok, ale jak się powierci to mu troszke wystają. Osłonka na nózki jest zapinana na pałąku. czy coś jeszcze cię interesuje?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    A ile waży i jak sobie z tą waga radzisz i jaki jest duży po złożeniu???:wink::bigsmile:

    Cieszy mnie, że jeździsz nie tylko po chodniku lub sklepie, a także po lasku i piszesz, że jest ok. Wiem, wiem najlepsze koła to pompowane, ale spacerówek - parasolek z takimi nie ma!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    wazy chyba 10kg a Mat jakies 12 razem pi razy oko 22kg i wniose do mamy na 1 piętro bez problemu, a po złożeniu bez problemu mi wchodzi do bagażnika a wierz mi jest mały, i na tej zasadzie mój M dokonał wyboru latajac ze złożonym wózkiem do bagażnika i z innymi modelami.wymiary pośle ci smsem
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Dzięki myszorka - czekam na SMS-a! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    myszorko to Ja cię podziwiam jak Ty bez problemu wnosisz 22 kg bo Ja Julkę niosąc na rękach mam problem :(( a co dopiero z wózkiem :(( u mnie opcja albo sama Julcia albo sam wózek :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    jak czasami Krzys zasnie na spacerze a ja musze wrocic do domu to tez mi sie zdarza wnosic na 1 pietro caly pakunek (ok 19kg bedzie) ale to sporadycznie... najczesciej lece do domu z Krzysiem i wracam po wozek na dol a te 3 przystanki to go po prostu wciagam... chyba ze nie mam zakupow to wtedy Krzysia wnosze na reku i od razu wciagam bryke...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    lady wierz mi sama nie wiem jak to robie a kiedys mąż się zdziwił jak mnie prosił o worek zaprawy (3kg) a ja mu kupiłam 25kg bo stwierdziłam ze nie bede co chwilke do sklepu jezdzic, zdziwił się ze sama do auta to wrzuciłam
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    myszorko też kiedyś tak wojowałam ale po tej ciąży mam kręgosłupowe problemy :((
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    To wózek faktycznie musisz lekki kupić
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    ach myszorko już mi się kupowania odechciało przy tym jak nie mogę decyzji podjąć :(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Lady to jedź do sklepu i idz na zywiol, za duzo myslenia to potem nie wiesz co wybrac
    a w piekarach chyba jest jakas hurtownia wózków to moze tam jedz
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    w piekarach hmm nie wiem gdzie? wiem wiem za dużo myślę i kombinuję. Poczekam do jutra znajoma w Niemczech ma zobaczyć mi czy są te modele co Ja bym chciała i jaka jest ich cena! wiec w czwartek jak będzie mi dane zamówię w viki :) chicco enjoy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    wiecie co mysle ze wozki powinny projektowac kobiety... no i oczywiscie trzeba by wykorzystac jakis ultralekki stop metalu najlepiej z tych kosmicznych jakiegos zeby bryka miala WSZYSTKO a jednoczesnie spacerowka nie wazyla wiecej niz 5 no dobra 6 kg :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Ania z włókna węglowego oj byłoby leciutko w noszeniu :)) i dokładnie kobiety tylko powinny zabierać głos co do tego jaki będzie wózek :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Kurde Lady ja też tak mam, już mi się nawet zbrzydło myślenie :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Izunia ha ha ha będę dzwoniła za chwilkę do viki czy mają na stanie enjoya fuego :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    i coś czuję, że na nim poprzestanę chyba, że jutro zadzwoni znajoma i wyrazi swoją opinię po oględzinach obu tych modeli mnie interesujących i powie swoje zdanie... wychowała trójkę dzieci :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    to czekamy na wiesci który kupujesz lady i Izunia tak samo, dajcie znac i fotki w nowych furkach
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    haha jeśli kupimy chicco obie te te same modele i kolory :)) a jeśli ten co Ja mam na oku chicco to firma tak ale kolor i model citkę inny :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Iznia a może taki wózek ???



    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Dajcie spokój - dziewczyny!:wink::shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    IWA no co temat o wózkach i każda z Nas ma inne wymagania i inny gust :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Ten kosmiczny pojazd już omawiałyśmy! :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Sorry DRONA mnie się nie podoba - bleeeeeeee :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    Izunia przypatrz się na żywo w viki jego wykonaniu. Jest kosmiczny i nie każdemu się podoba ale wykonanie jest ciekawe :) dlatego też nie krytykuję :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    dobrze, że wszystko w jednym miejscu
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Lady ja już wszystkie te strony przerabiałam z wózkami bliźniaczymi - ale dziękuję jesteś tofana ;p
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    myszorka - bardzo ci dziękuję za SMS-a z danymi dotyczacymi wymiarów wózeczka!
    Niestety z danych wynika,że jest niższy od ESPIRO CITY i chyba zostanę przy tym!
    Jeszcze raz dzięki!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Iwa nie ma za co i mam nadzieje ze sie połapałas z tymi wymiarami, a moze espiro jest tez mierzony z przekręcona do góry rączką
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Czyli co IWA decyzja już podjęta :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 9th 2008
     permalink
    Myszorka - pewnie tak, ale z rączkami do góry ma 110cm! 5 cm to dużo!
    Izunia, czas do soboty, bo wtedy pójdziemy zakupić, ale decyzja już na 99%!:bigsmile::wink: Nie moge już więcej o tym myśleć, bo mi głowa pęknie. Z wózkiem głębokim kiedyś był problem, tyle szukania, oglądania i myślałam, że to koniec, a tu przy spacerówce znowu takie góry!:wink::bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.