Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Lady ja w prawdzie plaza malo jezdzilam ale lesnymi piaszczystymi drogami sporo i wiem ze bartatina spisywala sie super a graco i maclaren wysiadaly i zarowno sis jak i znajoma niosly wozki pod jedna pacha a dzieci pod druga... jesli masz mozliwosc zapakowania wozka to ja bym brala xlandera... ja mimo ze bedzie ciezko z miejscem biore bartatine bo nie wyobrazam sobie jezdzenia spacerowka po piachu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Ania no właśnie jak pojadę sama to miejsce się znajdzie... i wezmę limuzynę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    a na przyszłość mam do sprzedania
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    lady a tak ogolnie to jak sie sprawuje ten for me ?? ja ogladałam go w zestawie razem z gondolka :) nie wiesz moze ile kosztuje z gondolka?? bo na allegro sa tylkoz fotelikiem i drogie :( a podoba mi sie ze wzgledu na raczke ktora mozna łaczyc :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    kfiatuszku bardzo fajnie jak na razie no i oczywiście jak na parasolkę jak pisałam wyżej jest twardym wózkiem. Łączona rączka oraz przekładane siedzisko to fajna sprawa!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Kwiatuszku a nie myślałaś o czymś takim: wozek dla rodzenstwa
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    nie and :) nie chce podwojnego wozka :) głownie przez ich wage ... a pozatym kacperek bedzie miał przeszło połtora roczku i bedzie juz chodził :) jak gdzies w dalsza trase to z kims i na dwa wozki a jak na spacerek to jak sie mały zmeczy to zawsze go gdzies posadze :) moja siostra jezdziła w koszyku metalowym :) albo w gondoli na poczatku a ja lezałam z tyłu :)no zawsze sa takie podstawki dal dziecka doczepiane :) ja jestem dobrej mysli :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Lady a cena ??:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Kfiatuszku na allegro inna i w firmowym sklepie inna jeśli mowa o chicco for me!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    kfiatuszku jednak czekam na swoje drugie chicco i nie wiem które ale będę sprzedawała!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    zostaw sobie te co masz :D jak sie spotkamy to se poogladam :D :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    kfiatuszku nie ma sprawy przywiozę na spotkanie te co mam :)) dam znać jak dojedzie drugi :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    oko ;]
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    coś mi się zdaje ze ct 0.1 zostanie u mnie a te dwa do ludzi pojadą :))
  1.  permalink
    no a ja czekam na XA juz sie nie moge doczekac kiedy ta bryka u mnie zaparkuje:)



    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    a ja tez bym se kupila nowy wozek :D nie kupie bo po co ale fajnie by było :D juz mowiłam mojemu M ze jak wygramy w totolotka to pierwsze co to kupuje dom z ogrodkiem a pozniej wozek :) wygodny dla małego super komfortowy i nie bede patrzec na wage :) ehh marzenia :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    A ja właśnie nie wiem czy za czymś takim sie nie rozejrzeć bo jakoś ciemno widzę zimę na nogach dla Weroniki :/ no ale to wciąż daleka przyszłość :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    no wlasnie :) wszytsko zalezy od rozwoju naszych malusich :) w razie co mozna do wozka sanki przywiazac :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    And na początku zamieściłam też te dostawki do wózka...
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    AniaM masz rację Roan jest bardzo ciężki, ale u nas to nie ma znaczenia bo za 2 miesiące przeprowadzamy się do domku, a tam wszystko na parterze :) Przy wyborze ważne było dla nas, aby rączka miała regulowaną wysokość (mój M ma 2 metry wzrostu). Bardzo mnie też cieszy to, że łatwo wyjmuje się gondolkę ze stelaża :) Kosz na zakupy faktycznie jest niepraktyczny i to był dla mnie jedyny mankament tego wózka... zobaczymy jak się sprawdzi :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Stokrotko - u nas wlasnie z tych powodow wygrala bartatina classic firmy jedo :P te wozki praktycznie niewiele sie roznia
    •  
      CommentAuthorstokrotk_a
    • CommentTimeApr 21st 2008 zmieniony
     permalink
    Tak :) My mieliśmy niezły dylemat, bo naczytaliśmy się tu na forum wielu dobrych rzeczy o bartatinie, a nasza znajoma zachwycona jest roanem, w którym teraz będzie jeździć jej drugie dziecko. W końcu jednak znaleźliśmy hurtownię wózków, w której sporo taniej można było kupić wózek, ale mieli oczywiście wózki określonych firm, a z tych które nas interesowały wyłącznie roana (czyli troszkę nas wyręczyli z decydowania). Cieszę się, że ten zakup już za nami, bo miałam wizję że ja będę w szpitalu a mój Mąż będzie biegał po mieście w poszukiwaniu wózka :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    No i nareszcie mi się udało. Dzisiaj po pracy nabyłam dla Oliwki spaceróweczkę BABY DESIGN ESPIRO CITY w kolorze oczywiście czerwonym!:wink::bigsmile:
    Po kilku spacerkach opiszę jak się sprawuje. Narazie to mogę powiedzieć, że Oliwka ma w nim dużo miejsca, ma fajowe - duże koła, jest naprawdę wysoki (110 cm). No napewno nic nie może się równać z wózeczkami o pompowanych kołach, ale ten chyba nie będzie najgorszy!:wink: Muszę się tylko nauczyć chodzić mniejszymi krokami, bo tu nie ma tyle miejsca do poprzeczki pomiędzy kołami!:wink::wink::wink:

    Reszta relacji jak już troszkę poużywamy!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    a mój chicco ct01 jest już zapłacony i czekam aż zajedzie z wiednia do niemiec a z niemiec do mnie :)) liczę na około dwa tygodnie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    IWA i jak sprawuje się nowa spacerówka ? Może fotkę wrzucisz ? i napiszesz plusy i minusy ?
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Lady fotkę wkleję dzisiaj jak zrobię zdjątko , ale narazie to mi się baterie do aparatu ładują!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    IWA ha ha ha OK :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    a Ja czekam na mój wózek i jeszcze sobie poczekam buuuuu
  2.  permalink
    LASKI MAM WÓZEK lalalalala!!!!!!!!!! zobaczyłam go i kupiłam i z głowy!!!! koszt niecałe 500 zł super sie ciesze,nawet zaliczke zx-landera mi oddali jupiiii!!!!!!!!! Aniu weż mi tam zmien i napisz ze mam CONECO Jupiter

    wklejam wam fote z netu bo szwagier odbierze go ze sklepu jak wróci ze szkoły
    nie było tylko akurat takiej torby jak chciałam i na nie czekam do wtorku

    ma przekładana raczke co najwazniejsze i mam kolor niebieski

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    Ciacho fajny podobny do mojego i cenowo tez :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    no widze ciacho ze posłuchałas mojej rady ;) ja miałam ten wozek i nie narzekałam ;) no moze brak skretnych kołek ale da sie przezyc ;)tez mialam niebieski :)
    --
  3.  permalink
    Własnie dziewczyny-a te kółka to jest pryszcz-dam rade.Piotrus ma w nim duz oo miejsca i wogóle fajnie i dumnie w nim siedzi,jutro wam foty wkleje bo dzis juz wózek na dole sie garażuje,martwiłamsie co z kasa za X-landera ale oddali całosc ,fajne babki.pierwsze wrazenia-jutro
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 25th 2008
     permalink
    wozio jest dosc obszerny to fakt ;) ale teraz to byłby jak dla nas zbyt obszerny :) byłam kiedys z małym na spacerze wlasnie tym wozkiem i strasznie sie denerwował bo mu sie zle siedziało obracał sie i wogole cuda niewidy tworzył ;) no ale jak twoje dziecie bedzie miało tyle co moj to bedzie w swojej spacerowce pomykac :)
    --
  4.  permalink
    kfiatuszku siedziec jak siedziec ale on ma mi w tej spacerówce spac wiec do spania jest uper ze taka szeroka.dzisiaj pogoda nie za ciekawa wiec nie wiem jak to bedzie ze spacerem,ale mam nadzieje ze chociaz wokoło domu pojezdze
    --
  5.  permalink
    Image Hosted by ImageShack.us


    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 26th 2008
     permalink
    ciasteczko super z tą przekładaną rączką :)

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    Wystawiłam chicco for me do sprzedania....
    Czekam w dalszym ciągu na ct 01

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 27th 2008
     permalink
    moj wozio :) ciasteczka taak do spania to on jest super :)

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 29th 2008
     permalink
    ze stresu mam motylki w brzuchu.. mój wózek już jest u znajomych w Niemczech i teraz czekam aż zajedzie do mnie hmmm kiedy będzie nie wiem ale nie mogę się już doczekać no i jestem ciekawa jakiego to Ja kota w worku kupiłam...... ciekawa jestem jego stanu technicznego... Cholerka boję się troszkę!

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Pochwalę się, że mam wózek - super - jeden minus - brak ocieplacza na nóżki i nie wiem czy gościu zapomniał czy też nie było.... i jestem o to zła!

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    oooooooooooooooooo - nie ma ocieplacza??? To musisz zapytać, bo może to przeoczył? A jak pisali, że jest czy nie pisali o tym wogóle?
    Ocieplaczyk się przydaje!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    A tak wogóle to wklejaj zdjątko i to już!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Lady dawaj foty wozka :) no i koneicznie smigaj na spacer :)

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    Lady - dlaczego się ociągasz, dawaj to zdjątko nowego nabytku!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 1st 2008
     permalink
    nie zrobiłam jeszcze zdjecia.. nie było okazji ale wygląda tak samo



    IWA właśnie wysłałam zapytanie do gościa ale obawiam się, że się nie przyzna, że go ma bo to są koszty jeśli chodzi o wysłanie.... wrrr

    Ocieplacz się bardzo przydaje...
    Pytałam M czy go zostawiamy czy For Me - zdecydowanie ten!

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    Dziewczyny śmigam nową bryką i muszę powiedzieć po tych kilku dniach, że jestem zadowolona i szkoda, że od razu jej nie kupiłam :))

    a co u Was w nowościach???

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 15th 2008
     permalink
    mogę w chicco w serwisie bez problemu dokupić ocieplacz na nóżki jak będzie potrzebny. Z kwoty 160 zejdą na 130... nie ma tez problemu z innymi rzeczami do tego wózka więc suuuper się cieszę!

  6.  permalink
    ja tez jestem zadowolona z nowego wózka,narazie żadnych minusów nie dostrzegam

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 16th 2008
     permalink
    u mnie tylne kółka ciutkę głośne bo Ja to przyzwyczajona do totalnego spokoju ale jest suuuper!!!

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Dronka super, że jesteś zadowolona z pojazdu - nawet mi się bardziej podoba niż ten poprzedni ;D
    Tamte mniejsze dwa kółka drażniły mnie. A Julcia już nie ma obiekcji wózkowych ?? W tamtym nie chciała jeździć coś pisałaś, że płakusiała ... No to zakup w ciemno udany - gratulacje !!
    Jak będę u mamy to musimy wybrać się na spacer :bigsmile:

Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.