Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIfetayo
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Amazonko w najgorszym okresie mdlałam, wymiotowałam, dostawałam biegunki - środki przeciwbólowe dostałam dożylnie + kroplówki. Później gdy było lepiej dostawałam same zastrzyki domięśniowe. Później przez lata jechałam na Ketonalu w dużych dawkach. Dopiero teraz od pół roku wystarcza mi Nurofen Ultra Forte.
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeJul 27th 2012
     permalink
    Witam wszystkich.
    Jestem na 28 dni juz jakis czas ale dotad nie udzielałam sie na forum. Obecnie w kategori "staramy się" Mam zdiagnozowane PCOS ale narazie jestem dobrej myśli że się uda.
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczynki:) ja również jestem nowa..... staramy się z mężusiem o bobaska już rok, byłam u gin. i stwierdziła że daje mi 2 cykle na zajście z duphastonem, jesli nic nie będzie robimy badania. To mój 1 cykl duphastonem, mam mieszane uczucia amoże macie jakieś doświadczenia z tym lekiem??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    • CommentAuthoramieszka
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    Witam, mam na imię Agnieszka, mieszkam na Mazowszu. We wrześniu kończę 31 lat. Mój mąż jest starszy ode mnie o 3 lata. O dzidziusia zaczęliśmy się starać w grudniu 2011 roku, w marcu się nam udało, niestety na krótko, nastąpiło poronienie samoistne w piątym tygodniu. Następny cykl miałam bardzo długi bezowulacyjny. Kolejny po nim był już całkowicie normalny, więc staramy się znowu. Bazuję na metodzie termicznej, próbowałam badać szyjkę, ale nie potrafie jej określić jaka jest :) Moje cykle trwaja około 30 dni, faza lutealna trwa zawsze 15 dni. Owulacja występuje miedzy 14 a 17 dniem cyklu. Obecny cykl zapowiada sie na długi, zastanawiam się czy to może z powodu zatrucia pokarmowego, które przeszłam zaraz po miesiączce...
    •  
      CommentAuthorPriv000
    • CommentTimeAug 3rd 2012
     permalink
    Witam. Mam na imie Kaśka. Mieszkam w Edinburghu. 26 lat.
    Zaczeliśmy starania dość niedawno, jednak obserwuję juz "siebie" od dłuższego czasu ponieważ moim problemem są bardzo nieregularne cykle. Ostatnio okolo 45-50 dni z tym że był czas kiedy miałam tylko 2 w ciągu roku. Leczyłam sie w Polsce głównie hormonami anty. bo to polecali mi lekarze. Pozniej wyjechałam do Szkocji i troche zeszło to na dalszy plan. Problem odkrył jeden z lekarzy kiedy poszłam na wizyte w Polsce - wysoka prolaktyna ale nie miałam konkretnego leczenia poniewaz nie mieszkam na miejscu. Tutaj zaczełam chodzić do lekarza, zrobił mi wszystie hormony ale mimo ze prolaktyna okazała się wysoka to narazie lekarz kazał się starac jak przez 2 lata nic nie wyjdzie to skieruja mnie na szczegółowe badania. Czekam na kolejną wizyte 9 sierpnia dla potwierdzenia moich obaw ze nic sobie on z tego nie robi. W Szkocji lekarze podchodza totalnie inaczej do ciazy, tylko zdrowa ciaza sie utrzyma wiec nie ma czegos takiego jak podtrzymywanie ciazy czy pomoc w zajsciu. Jedynie co robia to badania ale nic poza tym i to dopiero po 2 latach staran :(
    • CommentAuthorrenika1
    • CommentTimeAug 6th 2012
     permalink
    Hej. Mam na imię Renata, lat już 37 :wink:. wszystko u mnie dobrze się układa, mam fajnego męża i dwójeczkę "maluszków" - 12 i 14 lat. Brakuje nam tylko jeszcze z jednego maluszka, ale nie jest teraz to juz takie proste. No cóż starość nie radość, więc schody się pojawiły. o trzecie dzieciatko staramy się od pół roku. W lutym odstawiłam (po 7 latach) tab. anty. i zaraz w I cyklu dostałam od lekarza clo, zadziałało, ale nie skończyło się dobrze - poroniłam. teraz II cykl z clo już wiem, że się nie powiódł - beta zerowa. Jutro kolejna wizyta i zobaczymy co będzie dalej.
    trzymam za nas wszystkie kciuki i pragnę być dobrej myśli :wink:
  2.  permalink
    Witam. Mam na imię Klaudia i mam 20 lat. Jestem w 16 tygodniu ciąży. To moja pierwsza ciąża, tak jak i mojej partnerki. Ja i moja partnerka bardzo cieszymy się z tego faktu. No właśnie, partnerka. Jestem lesbijką ale mam nadzieję, że na tym forum są tolerancyjne forumowiczki. Bardzo chciałyśmy mieć dzieci i tak się złożyło, że mniej więcej w tym samym czasie zaszłyśmy w ciążę. Różnica jest niewielka, ona jest w 19 tygodniu. Rzecz jasna znalazłyśmy zaufanego mężczyznę, który nam w tym pomógł. Jak tylko będę mogła pisać posty, pochwalę się zdjęciem swojego brzuszka. A i najważniejsze, niedawno poczułam pierwsze ruchy dziecka. Niesamowite uczucie. Wiem, że z czasem te ruchy będą coraz bardziej wyraźne. Już nie mogę się doczekać. Sama myśl o moim rosnącym brzuchu wprawia mnie w stan euforii.
    • CommentAuthormagda8385
    • CommentTimeAug 7th 2012
     permalink
    Witajcie kobietki, jestem tu nowa więc jeszcze nie bardzo oriętuję sie w tym wszystkim, ale myślę, że szybko się zaklimatyzuję :-))Mam na imię Magda i mam 29 lat. Staramy się z mężem o dzidzię już 1,5 roku i jak narazie bezskutecznie. To ciągłe latanie po badaniach jest wyczerpujące i coraz trudniejsze, ale trzeba wierzyć , że kiedyś się uda i jest dla kogo to robić. Wczoraj byłam na wizycie u gin i powiedziała że tym razem spróbujemy stymulacji. Miałam już robione badanie hsg które wykazało, że prawy jajowód był mało drożny. Teraz zaczynam staranka z cloi luteiną i zobaczymy co z tego będzie. Fajnie, że można z Wami pogawędzić, wszystkie rady są dla mnie bardzo cenne :-))
    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeAug 9th 2012
     permalink
    Hej! Mam na imię Marta, niedawno skończyłam 30 lat. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o maluszka - póki co bez skutku. Wiem, że te kilka miesięcy to niewiele ale powoli zaczynam się denerwować Dlatego właśnie trafiłam tutaj. Potrzebuję wsparcia ze strony kobiet, przeżywających tak jak ja brak dwóch wymarzonych kresek na teście:cry:
    • CommentAuthorrenika1
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Cześć tuskaa. Staranka naturalne czy ze stymulacją?
    Madziu życzę ,aby clo zadziałało za pierwszym razem!
    •  
      CommentAuthortuskaa82
    • CommentTimeAug 10th 2012
     permalink
    Renika1, staranka naturalne. Póki co...Nigdy nie myślałam, że zajście w ciążę to wcale nie taka prosta sprawa. Ależ byłam naiwna heh:)
    •  
      CommentAuthorkasia_85
    • CommentTimeAug 13th 2012
     permalink
    Hej, nie wiem czy się już witałam czy nie, ale nie zaszkodzi gdybym ponownie się przywitała, a więc witam :D ostatnio jakaś zakręcona jestem ;)
    •  
      CommentAuthordesirablle
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Witam,
    Od niedawna jestem użytkowniczką 28dni.pl i czym dłużej tu przebywam tym bardziej fascynuje mnie temat samoobserwacji i zadziwia mnie, że dzięki prowadzeniu kalendarzyka można tak dobrze zrozumieć swój organizm. Oczywiście ja dopiero zaczynam moją przygodę i wielu zależności nie rozumiem. Mam też problem ze znalezieniem dokładniejszych informacji na temat różnych metod. Te na które trafiam są zbyt ogólnikowe.
    Mam też problem z wyznaczeniem płodności i bezpłodności bezwzględnej (mimo, że kalendarzyk menstruacyjny prowadzę od ponad roku).
    Miło byłoby gdyby ktoś podpowiedział co i jak.
    Pozdrawiam!
    •  
      CommentAuthoramoniak22
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Cześć Dziewczyny.
    Ja też tu nowa ,więc odważyłam się przywitać! :)

    Mam na imię Monika.Mam 22lata.Z Mężem pobraliśmy się 3 września 2011roku,więc niedługo nasza pierwsza rocznica! :bigsmile:
    O dzidziusia zaczęliśmy starać od marca tego roku ze względu na moją wiszącą na włosku pracę.
    W kwietniu udało nam się zajść w ciążę.... jednak już w połowie czerwca było wiadome ,że nasz dzidziuś nie żyje :cry:
    W międzyczasie straciłam pracę,bo ,jak mi powiedziano, "nie mogą sobie pozwolić na dziurę w obsadzie" .
    Zwykłe świństwo.
    Nie było łatwo przyzwyczaić się do myśli ,że w zaledwie kilka miesięcy straciłam i dziecko..i pracę... :cry:

    Jednak z miesiąca na miesiąc jest coraz lżej i od tego miesiąca podjęliśmy decyzję ,że zaczynamy staranka od nowa :smile:
    I tak oto...znalazłam się tu...bo chciałam trochę poznać mój organizm.

    Mam nadzieję ,że mnie ciepło przyjmiecie... ;) I będzie trzymać kciuki za moje staranka ,tak ja jak trzymam za Wasze! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthordesirablle
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    Witaj amoniak! :)
    Trzymam kciuki, że tym razem się uda.
    Może lepiej, że nie pracujesz w takim środowisku. Niemile i niepewne środowisko pracy jest źródłem stresu, a to ciąży nie służy.
    A dzidziuś jest najważniejszy.
    Powodzenia!
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    WitajDesirablle,
    Fajnie, że do nas dołączasz, tym bardziej, że na 28dni możesz nie tylko prowadzić prosty kalendarzyk menstruacyjny, ale obserwować objawy płodności i skutecznie odkładać ciążę lub wybrać najlepszy moment na poczęcie dziecka.

    Na początek polecam lekturę Bloga, to link do pierwszego artykułu, potem możesz przekilkać do kolejnych.
    Jeśli chodzi o wybór metody, według której będzie obserwować i interpretować swoje objawy, to w tym artykule jest słów kilka, a poniżej - reguły podstawowe dwóch najbardziej rozpowszechnionych wśród użytkowniczek 28dni.pl metod:
    - metoda angielska
    - metoda Rotzera

    Także polecam zaopatrzenie się w odpowiedni termometr i po prostu rozpoczęcie obserwacji, z czasem wszystko zacznie się rozjaśniać, a w razie wątpliwości możesz pisać w odpowiednich wątkach na forum, na pewno spotkasz kompetentne i gotowe do pomocy dziewczyny :cool:

    Jedna rzecz gwoli ścisłości - "kalendarzyk" jest dość ograniczonym sposobem obserwacji, obarczonym sporym ryzykiem błędu i nieścisłości. Na 28dni raczej mówimy o metodach wielowskaźnikowych, gdzie oprócz długości cyklu, bierze się pod uwagę przede wszystkim podstawową temperaturę ciała, a także śluz i położenie/charakterystykę szyjki macicy.

    Witaj raz jeszcze i powodzenia!
    --
    •  
      CommentAuthoramoniak22
    • CommentTimeAug 14th 2012
     permalink
    desirablle:
    Może lepiej, że nie pracujesz w takim środowisku. Niemile i niepewne środowisko pracy jest źródłem stresu, a to ciąży nie służy.
    A dzidziuś jest najważniejszy.


    Gdybym to ja wtedy wiedziała...
    Wtedy,chciałam mieć wszystko...i dziecko i pracę.
    W pracy nabawiłam się niejednego stresu i przemęczenia organizmu (tym bardziej ,że pracowałam w markecie budowlanym)
    Ale wierzyłam ,że się wszystko ułoży.
    Gdy tylko poszłam na zwolnienie...poczułam jakby ktoś rzucił na mnie jakiś czar...
    Wszystko zaczęło się komplikować...a kilka dni później dowiedziałam się ,że serduszko zanikło.. :cry:
    Gdyby człowiek wiedział co będzie się działo,to by było mądrzejszy....

    A teraz mi zależy żeby jak najszybciej zajść i cieszyć się ciążą i spokojem w trakcie niej.
    Teraz dziecko jest dla mnie ważniejsze niż praca,dlatego na razie zaprzestałam poszukiwań... :neutral:
  3.  permalink
    Hej wszystkim. Chciałam do was dołączyć ;) jeśli mnie przygarniecie. Jestem nowa tutaj nie wiem za bardzo jak się poruszać w serwisie ale przeczytałam baaardzo dużo waszych wpisów na forach i bardzo mi się tu podoba :). Jestem mama chlopczyka. Ma teraz 2.5 roku i właśnie od miesiąca staramy się z mężem o drugie malenstwo. (po cichu mam nadzieje na córeczkę ale z synusia drugiego będę równie zadowolona ). Chciałam do was dołączyć bo w grupie zawsze razniej....
    • CommentAuthoragusia2163
    • CommentTimeAug 19th 2012
     permalink
    przywitac się chciałam :) mam na imię Agnieszka, l. 29, od początku roku odstawiłam pigułki anty i od 2 cykli jestem starankową :) niestety.... jeden cykl był bezowu, teraz chyba też, zbadałam prolaktynę i wyniki są złe - 133 przed i 2760 po mtc :((( dodam, że mam niedoczynnośc tarczycy, tsh uregulowane od dłuższego czasu - obecnie 1,067. Załączyłam jeden swój wykres, malutki, temp mierzona krótko, pozniej 7-dniowe plamienie świezą krwią i tak naprawdę nie wiem czy to była jakaś dziwaczna miesiączka w 20 dc. czy co... rozmawiałąm ze swoją lek., mam zadzwonic w pierwszym dniu mies., umówimy się na wizytę w 10-12 dc.
    A forum znalazłam szukając różnych informacji, milutko tu i przyjaźnie, dlatego postanowiłam dołączyc. Nie chcę ciągle truc swojemu facetowi... dodam jeszcze ze czytałam, iż objawy hiperprolakt są wyraźne i widoczne, obniżone libido, nadmierne owłosienie, zaburzenia widzenia itp. Otóż u mnie nic takiego nie występuje, zaś samo libido jest tak wysokie, że chwilami sama ze sobą nie wytrzymuję ;)
    Dodam, że po odstawieniu tabletek cykle były wręcz książkowe, 29-33 dni, w połowie odczuwalna owulacja, testy owul też potwierdzały... pozniej cykl 48 dni, 39, no i teraz jak narazie 32....
    Mam nadzieję, że będę mogła zwrócic sie do Was z różnymi pytaniami i smutasami, bo juz teraz mnie nachodzą. Chciałabym móc dzielic sie doświadczeniami, przemyśleniami i sukcesami. Pozdrawiam cieplutko!!!
    ps. nie naumiałam się jeszcze swobodnie poruszac po forum, więc proszę o wyrozumiałośc gdybym gdzies po drodze się zakręciła. Buziolki
    •  
      CommentAuthoramoniak22
    • CommentTimeAug 19th 2012
     permalink
    WisienkowaMartyna
    agusia2163



    Trzymam kciuki za Wasze staranka :)
    • CommentAuthoragusia2163
    • CommentTimeAug 20th 2012
     permalink
    Dziękuję :)) napewno się przydadzą ;) :*
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 21st 2012
     permalink
    desirablle, kalendarzyk akurat nie pomoże w poznaniu siebie.
    --
    •  
      CommentAuthorpileczka22
    • CommentTimeAug 22nd 2012
     permalink
    Hej dziewczynki, to i ja się dołączę. Mam na imię Aga. Trafiłam tu, bo dziewczyny z forum e-wesele bardzo zachwalały :)
    Mam ponad 3 letnią córeczkę, a teraz staramy się o drugie dziecko - chcielibyśmy chłopca, ale jak będzie druga dziewczynka to też będzie ok :D
    Podglądam sobie Wasze wykresiki, bo nie potrafię ich czytać, ale myślę, że się nauczę z Waszą pomocą oczywiście :)
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeAug 23rd 2012
     permalink
    Cześć dziewczyny! I ja nowa jestem na formu i całym portalu. Co prawda od dłuższego czasu podglądam sobie o czym piszecie, czytam, czerpie z wpisów porady i też się wzruszam, jeżeli którejś uda się zajść w ciążę. Postanowiłam więc w końcu dołączyć się aktywnie a nie tylko biernie czytać. My staramy się o dziecko już 3 lata. I nic. Kupe badań, testów przeszliśmy i niby wszystko ok. A jak dzidzi nie było tak i nie ma. Ale się nie poddaję i dlatego też tu jestem:)))))
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNadziejaa
    • CommentTimeAug 24th 2012
     permalink
    Hej dziewczyny :bigsmile: Mam na imię Ania i od roku staramy się z męzem o bobaska, ale niestety nie udaje się:sad: obecnie jestem w 7 dc, biorę clo i zobaczymy jak to będzie:bigsmile: Pozdrawiam Was wszystkie:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorgreenwood
    • CommentTimeAug 27th 2012
     permalink
    Witam wszystkie starające się przyszłe mamy :-)
    Mam na imię Aniela, mam 32 lata i bardzo już bym chciała być mamą. :-) Już w styczniu odstawiłam tabletki, cykle mam w miarę regularne, moje badania wyszły dobre, więc przystapiliśmy do dzieła. Narazie staraliśmy się na serio 2 cykle, ale bez rezultatów (za każym razem "objawy" ciąży i duże rozczarowanie). Postanowiłam wiec od tego cyklu zabrać się do tego systematycznie. Zamówiłam testy owulacyjne, termometr....i dołączam do was. Liczę, że dzięki temu wreszcie się uda :-)
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 27th 2012
     permalink
    :) powodzenia :) tylko uważaj bo te wszystkie pomiary, analizy uzależniają :D
    --
    •  
      CommentAuthorgreenwood
    • CommentTimeAug 28th 2012
     permalink
    a ja mam nadzieję, że to mnie trochę uspokoi :-), bo w każdym miesiacu doszukuję się bezpodstawnie objawów ciąży...
    --
    •  
      CommentAuthorhefalumpik
    • CommentTimeAug 28th 2012 zmieniony
     permalink
    Mnie to wszystko uspokoiło o tyle że nie robię testów ciążowych w cały świat :D:D:D:D bo potrafiłam robić tuż po @ zeby sprawdzić czy może to nie było krwawienie w ciąży i robiłam przed owu :D a teraz nie robię wcale bo jeśli temperatura spada to co będę kasę na próżno wydawać. A jak nie spadnie do 16 dnia fazy lutealnej to znaczy że trzeba zatestować.
    Ale odkąd obserwuję to większą uwagę zwracam na swoje ciało, na to na co normalnie uwagi bym nie zwróciła i to jest czasem męczące :) harówka 24/dobę!
    --
    • CommentAuthorKarla1985
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Hej można dołączyć?
    Z mężem staramy się o Dzidziusia od lutego tego roku. Od tego cyklu zaczynamy starania razem z testami owulacyjnymi, mamy nadzieję, że się uda :)
    •  
      CommentAuthoragap81
    • CommentTimeAug 29th 2012
     permalink
    Witam jestem tutaj nowa starajaca sie o cud o dzidzie i zdecydowana na in vitro na naturalne poczecie nie masz szans czy ktos mial zabieg w clinic zieba ??
    •  
      CommentAuthoremilia24
    • CommentTimeSep 4th 2012
     permalink
    Witam jestem tu nowa. Staramy się z mężem dopiero pierwszy cykl, ale już mam nadzieję :-)
    --
    • CommentAuthorPatkaka77
    • CommentTimeSep 6th 2012
     permalink
    Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :). Ja rozpoczęłam starania, to mój 3 cykl. Dodam tylko że w grudniu kończę 35 lat . Pozdrawiam wszystkich !
    • CommentAuthoragza81
    • CommentTimeSep 6th 2012
     permalink
    Witam jestem tu nowa , zaczynamy z mężem starania :) trzymajcie kciukasy :))) pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorjakmalina
    • CommentTimeSep 8th 2012
     permalink
    Czesc. Nowa na forum, na 28 od 6 miesięcy. Staramy się o dzidzie od 2 lat, teraz jestem 5 dni po pierwszej IUI.
  4.  permalink
    Witajcie!
    Mam na imię Kasia, mam 22 lata. 20 czerwca urodziłam córeczkę Zuzię :) mam nadzieję że znajdę na tym forum odpowiedzi na moje pytania :)
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeSep 8th 2012
     permalink
    Cześć Dziewczyny! Miło Was powitać na forum i portalu, proponuję czem prędzej zakładać karty i prowadzić obserwacje według wybranej metody.
    Ich opisy znajdziecie w artykułach eksperckich, a systematyczne obserwacje przydadzą się zarówno staraczkom, jak i odkladającym.
    Pozdrawiam i powodzenia,
    aravls
    --
  5.  permalink
    Czesc dziewczyny! Robie pierwszy wykresik na 28dni.* Narazie wyglada kiepsko.
    Jestem rocznik 83 i jestem emigrantka (Niemcy). Instynkt macierzynski dopadl mnie juz jakis rok temu i tylko sie nasila! A czas leci........:/

    *Jak to jest z korzystaniem z tego serwisu. Czy jesli nie dokonam oplaty to nie moge zrobic wiecej niz jednego wykresu?
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    Tak KotkaPsotka, darmowe konto ma się przez 30 dni, później należy zapłacić (ale moim zdaniem cena wcale nie jest wygórowana).
    Powodzenia w obserwacjach! :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAlexisA
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    Witam wszystkie użytkowniczki tego forum.

    Mam 20 lat, mieszkam w niezbyt dużym mieście. Studiuję weterynarię.

    Zainteresowałam się metodami naturalnymi, bo stwierdziłam, że to fajnie znać swój organizm. Obserwować się mam zamiar za miesiąc, dwa- jak sobie sprawię termometr :bigsmile:

    Mam jednak pytanie odnośnie płatności jeśli po 30-dniowym okresie testowym nie zapłacę abonamentu to nie będę mogła tylko korzystać z karty cyklu? Czy za niepłacenie tutaj są jakieś sankcje karne (płacenie abonamentu to mus jeśli w ogóle się chce mieć konto?). Proszę o rozwianie moich wątpliwości. Pozdrawiam.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 9th 2012 zmieniony
     permalink
    AlexisA- masz 30 dni na sprawdzenie, jak funkcjonuje portal i wykres. Później możesz, ale nie musisz przedłużyć ważność konta. Jeśli tego nie zrobisz to stracisz możliwość prowadzenia wykresu oraz wysyłania wiadomości prywatnych, ale wciąż będziesz mogła komentować wykresy czy odwiedzać forum :smile:. Nie ma żadnych kar- to, czy tutaj zostaniesz czy nie jest Twoją sprawą.
    Aż 1-2 miesiące zajmie Ci załatwianie termometru? Kurczę, długo :wink: U mnie np. Microlife można dostać w aptece w przeciągu 24h, z internetu jest to kwestia góra 3-4 dni :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAlexisA
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    Nie chodzi o to, że aż tyle zajmie mi sprawienie sobie termometru. Chcę sobie jeszcze załatwić jakąś fachową literaturę w formie papierowej (a nie pdf), trochę wnikliwiej to ogarnąć. Właśnie co polecacie? Zastanawiam się nad Rotzerem, ale czy tam jest sporo ideologicznego(religijnego) gadania na temat npr?

    Dzięki Lexia za odp :)
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 9th 2012
     permalink
    Alexis, odpisałam Ci na priv co do podręczników
    --
    • CommentAuthorBasiaA789
    • CommentTimeSep 10th 2012
     permalink
    witam
    co sądzicie o tak zwanym wrogim sluzie?czy on istnieje?lekarze róznie do tego podchodzą.i drugie pytanie czy trzeba powtarzać laparoskopie?miałam robiona jakieś 4 lata temu niby wszystko było dobrze ale w ciaże nie zaszłam
    • CommentAuthorRococo
    • CommentTimeSep 11th 2012
     permalink
    hej :) wlasnie sie zalogowalam....mam 36 lat i staram sie o 2 dziecko od 5 miesiecy...moj syn mam 8 lat, mieszkamy na wyspach ...mam nowego partnera zyciowego i chcemy miec dzidziusia :))
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeSep 12th 2012
     permalink
    hej dziewczyny..ja rowniez jestem nowa..staram sie o dzidzie..pierwszy cykl..mieszkam w Londynie...mam prozbe popatrzcie na moj wykres bo nie mam pomyslu na to kiedy mogla byc owulacja..sluzu bylo bardzo malo w tym miesiacu..od dwoch dni boli mnie brzuch jak na okres..i troche mnie mdli..tempertury raczej nie wysokie,ale ciekawa jestem kiedy wg Was byla owulacja..ja jakos jej nie widze:)dzięki
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeSep 12th 2012
     permalink
    witajcie :) i rozgośćcie się...
    Rococo powodzenia :)))
    Annaiw nie widzę Twojego wykresu - udostępnij go :)
    •  
      CommentAuthoranaaaa
    • CommentTimeSep 12th 2012
     permalink
    anne76 zrobione..sorkii..myslalam ze udostępnilam:):shamed:
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeSep 12th 2012
     permalink
    Witam wszystkie nowe Użytkowniczki, fajnie, że nas przybywa!
    Annaiw, odpowiedziałam u Ciebie pod wykresem.
    --