Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 21st 2011
     permalink
    hehehe pewnie te testy z chin mają za długą drogę do nas i ulegają zepsuciu:D:D:D
    --
  1.  permalink
    witajcie :) my z mężem staramy się 1 miesiąc... i cos dziwnego... test owu w piątek pokazał 2 grube krechy i było przytulanie, w sobotę wieczorem też 2 grube krechy i przytulanie w niedzielę mąz wyjechał a wieczorem 2 krechy w poniedziałek też.... dziś wtorek i znów 2 grube krechy... mąż dziś wraca, więc pewnie się poprzytulamy... ale mam jakieś dzine bóle w dole brzucha... co myslicie na ten temat?? dodam, że test kupowany w aptece.... a od niedzieli dzinie mi się często chce siusiu i dziś rano miałam temepraturę 37,o a śluz biały.... nie płodny.... muszelka połozona wysoko, otwarda, lekko twarda.
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 23rd 2011
     permalink
    ja robię testy rano może to błąd ale robię koło 10 no 11 a nie śpię przeważnie od 7 więc to jest drugi a nawet trzeci mocz!!a ty myszka kiedy robisz testy??

    no nic jak tym razie się nie uda to zacznę robić wieczorami testy może będą bardziej wiarygodne;/
    --
  2.  permalink
    Witam,

    Robię testyowulacyjne od 3 poprzednich cykli... wszystko robiłam tak jak trzeba i jak było opisane na ulotce dołączonej do opakowania. Niestety testy kupione w aptece za bodajże 25 zł zupełnie się nie nadawały. Tak mi się wydawało. Na drugi cykl kupiłam w drogerii bardzo fajne stabilne (obudowane plastikiem testy).
    Moje pytanie brzmi... mam cykle dość regularne od 28 do 30 dni. Skoro wiadomo, (niestety wstecznie już po zakończonym cyklu, że @ przychodzi 14 dni+-2 dni po owulacji) to kiedy dokładnie powinnam zacząć testować? I kiedy najlepiej współżyć, żeby trafić w ten dzień:shocked:
    Dziś mam 12 dc., zastanawiam się czy nie zacząć testowanie od jutra po południu??? Robiłam test wczoraj ale ten zwykły paskowy bo jeszcze mi został i wczoraj akurat pokazał się jak dla mnie negatywny...
    Zaczynam mieć objawy takiego przygotowania do owu bo śluz coraz bardziej rozciągliwy się robi, wydaje mi się, że owulacja będzie poniedziałek, bądź wtorek. Ale powiedzmy, że test pokaże w niedzielę wieczorem że jest ok... to kiedy najlepiej współżyć? I jakie jest Wasze zdanie sex codziennie czy co drugi dzień????
  3.  permalink
    hej
    duuuzo czytam na temat planowania dzidz
    TESTY:
    kiedy pojawia sie ciemna druga kreska-to jest ten dzien ktory mowi - ZA 24-36 godzin pojawi sie owulacja...jajeczko jest plodne TYLKO 12-17 godzn!!
    testy najlepiej robic miedzy 10rano a 20.. i codzien o tej samej porze..jesli z jakis wzgledow powtarzasz test-nawet po tym jak juz sie pojawi druga ciemna kreska-to to normalne tak moze sie utrzymywac az do @ ..wazny jest piewrszy dzien odczytu tej NAJCIEMNIEJSZEJ
    WSPOLZYCIE:
    staralam sie 4 miesiace..wspolzylismy po okresie CODZIENNIE i nie dawalo NIC..
    wtedy poprosilam meza ze poczekamy do tego 11 dnia(przy zalozeniu ze mam 28 dniwe cykle) i wspolzulismy 11,12,13,14 dzien...15 dnia mialam meeeega bole w podbrzuszu-inne niz zawsze...po dwoch tygodniach okazao sie ze jestem w ciazy :) ale..poronilam w 8 tygodniu-pecherzyk za maly..nie rosl :(

    teraz .. teraz staramy sie drugi cykl..jutro powinnam dostac @..ale po poronieniu mam 28-30 dniowe cykle..wiec czekam do wtorku..
    testy teraz uzywalismy..i tez mialam problem kiedy wspolzyc kiedy zobaczylam 14 dnia ciemna kreske..postanowilam wspolzyc dnia nastepnego ..czyli 15 i 16...ale tez wspolzylam 11(bo ...bo moze to glupie ale chcemy,planujemy dziewczynke-ale to malo istotneteraz byleby donosic i by bylo zdrowe)
    •  
      CommentAuthorSayuri78
    • CommentTimeMar 26th 2011
     permalink
    ..jesli z jakis wzgledow powtarzasz test-nawet po tym jak juz sie pojawi druga ciemna kreska-to to normalne tak moze sie utrzymywac az do @ ..wazny jest piewrszy dzien odczytu tej NAJCIEMNIEJSZEJ

    Od 4 dni mam pozytywne testy owulacyjne. Oczywiście pierwszy test był najmocniejszy, ale nawet teraz obydwie kreski są jednakowo mocne, mimo, że słabsze niż te z pierwszego dnia. Czy faktycznie tak się zdarza? Po raz pierwszy korzystałam z testów owulacyjnych. Używałam LH Test.
    --
  4.  permalink
    Niezalogowana bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. My popełnialiśmy ten sam błąd. Tak mi się bynajmniej wydaje. Bo współżyliśmy codziennie od 9-do 3 dc. a kiedy było jajeczkowanie neistety nie. Mimo iż metody natuarlne są mi bardzo dobrze znane bałam się, że przeoczymy ten dzień i że będzie krótszy cykl... teraz od trzech miesięcy robię super dokładne notatki i już widzę te błędy. Teraz dodatkowo chciałam zrobic jeszcze test. Jestem podobnego zdania co Ty, że pierwszy test z grubą czerwoną krechą jak najbardziej się liczy i starania powinnam rozpocząc 24 godz po jego wykonaniu. Czekam teraz na dodtani test i do roboty:wink:
    Sayuri78 ja też niestety używałam Lh testów takich aptecznych i mi pokazywał dodatni wynik przez kilka dni kiedy na 100% nie powinien... kupiłam w drogerii i są super. szczególnie polecam te z Rossmana.
    •  
      CommentAuthorSayuri78
    • CommentTimeMar 26th 2011
     permalink
    Hmmm... No proszę a wydawało mi się, że LH będą dobre :). Cóż następnym razem kupie te z Rossmana. Dzięki wielkie.
    --
  5.  permalink
    Mnie również się tak wydawało, ale kiedy powiedziałam o tym koleżance, która też starała się długo o dziecko, powiedziała, że trzeba wypróbowac, inne. Tak zrobiłam iokazało się że miała rację!
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 27th 2011
     permalink
    Pocyztajcie sobie o testach, już wiele osób pisało o tym, dlaczego nierzadko są słabą pomocą.

    Zresztą widziałam już wykresy z ujemnymi testami owu i ciążą na końcu.
    --
    • CommentAuthorNiezalogowana (niezalogowana(m ja m))
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Sayuri78 - tak,to normalne ,jak najbardziej :) sa dwie mozliwosci..
    ten pierwszy dzien kiedy wyjdzie ci mocna druga kreska-jest dniem kiedy za 24-36h pojawi sie owulacja(tak jak pisalam wyzej) i albo w nastepnych dniach beda bledsze badz beda sie utrzymywac..to jak najbardziej normalny objaw :) poprostu te testy tak maja i dodac ze kazdy organizm jest inny to druga sprawa :)
    PS.w niedziele mialam dostac okres-ale go ni ma ..ale biorac pod uwage ze po poronieniu cykle mi sie zmienily to nadal czekam do wtorku-hehe czyli do dzis,bo znajac zycie-zrobilabym test..a @ i tak wieczorem przyjdzie-za kazdym razem tak mialam jak robilam :))
    pamietajcie dziewczyny ze tez sluz mozna obserwowac ...
    kiedy wyszedl mi stet pozytywny pierwszego dnia,bole na jajeczkowanie zaczely mi sie dopiero 3 dnia po ciemnej kreseczce..czyli przy zalozeniu ze praktycznie 36h godz.mozna czekac od testu na jajeczkowanie (w niektorych testach nawet 48 jak czytalalam)...no mi wyszlo ze praktycznie po 72h byl bol..takze etraz tez sama zglupialam :)))
  6.  permalink
    Mh... to ja powiem, że też już zaczynam się zastanawiać jak na to patrzeć. Możecie podejrzeć mój wykres. Robiłam testy i kiedy wyszła pozytywna postanowiliśmy działać. DLACZEGO??? Rozmawiałam, ze znajomą, która też bardzo długo starała się o dziecko i pewnego razu postanowiła zrobić właśnie test owulacyjny. Wyszedł pozytywny i zadziałali :surprised: właśnie tego dnia!!! Mają dziś śliczną córeczkę. Dlaczego o tym piszę? Teraz wydaje mi się, że równie dobrze wyrzut LH mógł już się rozpocząć. Ja robiłam testy codziennie o 17-stej!!! To wyrzut równie dobrze mógł nastąpić np o 23 w nocy czyli cały proces już się zaczął, a test zrobiony następnego dnia jedynie to potwierdził. Tak mi się wydaje... Teraz zgłupiałam całkiem bo od dwóch dni już nie mam śluzu, a prowadzę jego obserwacje, szyjka się zamyka a temp...??? Właśnie...Myślałam, żeby działać następnego dnia po zrobionym teście... ale następnego dnia jak widać już teraz nie miałam już śluzu... a z tego co wiadomo śluz niezbędny jest dla plemników, które nabierają swojej 100% wartości w nim... i teraz proszę mi wytłumaczyć na który z objawów powinnam patrzeć, na który czekać... nie pokrywają mi się jedynie temp. z objawami śluzu i szyjki.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    ? Przecież wszystko się pokrywa?
    --
  7.  permalink
    Wydaje mi się, że dziś temp powinna wzrosnąć (co dla mnie oznaczałoby odbyte jajeczkowanie)... a co za tym idzie potwierdziłoby trafność starań! dzisiejsza mierzona prze ze mnie jest zakłócona, przez "nocne rewolucje"... dlatego mam wątpliwości.
    Amazonka czy jesteś jakimś instruktorem NPR??? Zauważyłam, że dużo udzielasz się na forum i pod wykresami dziewczyn:wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Wzrost temperatury zwykle, ale nie zawsze potwierdza jajeczkowanie. Są tylko dwa stuprocentowe sposoby na potwierdzenie owulacji: monitoring USG i ciąża. Powodzenia!
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    To wzrost temperatury nie jest potwierdzeniem owu? Pytam poważnie. Myślałam, że cykle bez owu są "jednofazowe":/ Z jaką pewnością można stwierdzić, że jeśli był skok temp. to była też owu? czy kompletnie się nie da (tylko monitoring lub ciąża) określić tego procentowo...bo ja mam taki analityczny umysł... Tak tylko pytam...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    podbijam pytanie Hanny
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMar 29th 2011 zmieniony
     permalink
    W paru cyklach zdarzyło mi się mieć piękny dwufazowy cykl, a badanie prog w 7-8dfl pokazywało brak owu (prog poniżej 3).
    Więc najlepiej właśnie w tych dniach 7-8 po ewentualnej owu lub skoku zrobić badanie progesteronu, on wskaże czy owu była czy też nie.
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    może jakiś ekspert NPR się wypowie, jak to jest wg jego wiedzy?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 29th 2011 zmieniony
     permalink
    O matko! Jeszcze poziom progesteronu powyżej 3 wskazuje na owu a poniżej już nie? Rozumiem, że poziom progesteronu jest wysoki w drugiej fazie, ale czy nie zależy to indywidualnie od organizmu kobiety? Żeby akurat 3 była "wyrocznią" w tej sprawie. KARKO eksperci mogą nie wiedzieć, bo dla nich istotne są oznaki płodności :wink: no ale na pewno wiedzą więcej niż ja, więc po proszę o pomoc, DRODZY EKSPERCI!!!
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    Hanny - od tego są normy. Ktoś to kiedyś zbadał, zrobił zakresy. Tak samo jak z betą - masz jakieś minimum, nie? Tak samo i progesteron.
    Lekarze przyjmują, że owu się odbyła jeśli prog jest powyżej 10.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 29th 2011
     permalink
    O dzięki! To muszę doczytać:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 30th 2011
     permalink
    Info o tym, skąd się bierze skok, jest w artykułach z lewej strony wykresu. Skąd się biorą dwufazowe cykle bez owulacji - w podręczniku.
    --
    • CommentAuthor_sasanka_
    • CommentTimeApr 7th 2011
     permalink
    Witam :)
    To mój pierwszy post na tym forum. Zresztą całkiem skopiowany z tematu zamkniętego :p

    Już od dłuższego czasu staramy się z mężem o malucha. W styczniu tego roku dowiedziałam się, że choruje na hiperprolaktynemię czynnościową :( Biorę bromergon.
    Mam pytanie do bardziej doświadczonych :) Jak to jest w takiej sytuacji z testem na wykrycie owulacji? Czy u kobiet mających podwyższaną prolaktynę jest on miarodajny? Jeśli mój test wychodzi pozytywnie - czy faktycznie wskazuje na owulację, czy na jedynie wskazuje na podwyższony poziom prolaktyny w organizmie?

    Dodam jeszcze, że bardzo mi pomogło przeczytanie tego wątku - zawsze myślałam, że jeśli kreseczka się pojawia to owulacja już jest.

    Z góry dziękuje za odpowiedź :)
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    czy jest mozliwe ze dostałam owulacje jeśli robiłam dzis test 2dc i 2 kreseczka jasno rózowa blada ale ja widać
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    sabi030281: czy jest mozliwe ze dostałam owulacje


    Raczej nie jest to możliwe, bo owulacji nigdzie nie rozdają :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    rozbawiłaś mnie Luczynko :)
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 13th 2011
     permalink
    Sabi, przeczytaj dokładnie ulotkę.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    • CommentAuthorFilos
    • CommentTimeJul 21st 2011
     permalink
    Czesc Dziewczyny,
    Czy ktoras z Was stosowala testy owulacyjne ze strony www.jestemplodna.pl? Jezeli tak to bede wdzieczna za opinie co o nich sadzicie.

    Dzieki,
    • CommentAuthormmysiaa
    • CommentTimeOct 20th 2011
     permalink
    WITAM,mam pytanie czy wychodzil wam kiedyś test owulacyjny 6 dni z rzedu..tzn kreska testowa mocniejsza od tej co trzeba sie odnosic???nie wiem co o tym myslec...a dokladnie pierwszy test wyszedł mi 14 dc i kolejne dni zrobilam w sumie 7 testow (a przytulanie z mezem bylo 12 i 13 dc a potem 17 dc) teraz mam 21 dc. W poprzednim cyklu tez stosowalismy testy ale po tym jak kreska wyszla mi ciemniejsza to nie robilam juz wiecej testow..tym razem robilam bo akorat meza nie bylo 3 dni i chcialam sprawdzac co bedzie jak wroci...prosze napiszcie co o tym myslicie...czy slyszalyscie o czym takim?
    •  
      CommentAuthoresteban
    • CommentTimeOct 20th 2011
     permalink
    Ja w poprzednim cyklu miałam 3 dni z rzędu a robiłam co 12h, zaczynając od negatywa przez bladziochy aż znowu do negatywa :)
    • CommentAuthorpunia_11
    • CommentTimeOct 22nd 2011
     permalink
    Witam. Dopiero trafiłam na forum, a to z powodu dziwacznego wyniku testu owulacyjnego. Mianowicie od 5 dni wynik testu wskazuje, że owulacja u mnie powinna wystąpić w ciągu 24-36 godzin. :confused: Szczerze mówiąc nie wiem, co o tym sądzić ponieważ dotychczas takie sytuacje się nie zdarzały (w poprzednich cyklach). Czy któraś z Was może mi pomóc w interpretacji tego "dziwactwa". Czy taki wynik może po prostu sugerować, że doszło do zapłodnienia? A może to nie ma żadnego związku? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
  8.  permalink
    ja miałam kiedyś podobny problem bo od 5dc aż do @ pokazywał mi pozytywny i poszłam az do lekarza a on mi powiedział ze pewnie kupiłam jakies najtansze i kazał mi kupić inne wybrałam jedne z najdrozszych niby najlepsze i cały czas to samo od tamtej pory ich nie uzywam ale sama jestem ciekawa czym to moze być spowodowane:D
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    Co sądzicie o kalendarzyku dni płodnych na necie? Ja już się chytam wszystkiego :cry:
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    Ashanti_88: Co sądzicie o kalendarzyku dni płodnych na necie? Ja już się chytam wszystkiego

    wystarczy się dokładnie obserwować i nic więcej nie będzie Ci potrzebne.
  9.  permalink
    Ashanti_88: Co sądzicie o kalendarzyku dni płodnych na necie? Ja już się chytam wszystkiego


    Ja naprawde rozumiem jak strasznie mozna chciec zajsc w ciaze,ale Ty juz zaczynasz lekko schizowac....Po co chcesz korzystac z ogolnych kalendarzykow dni plodnych skoro jestes na portalu,ktory zajmuje sie naprawde wnikliwym interpretowaniem plodnosci....Wluzuj troche bo oszalejesz dziewczyno.Zajmij sie czyms innym niz tylko plodnosc...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    Kalendarzyki służą do wprowadzania w błąd nieświadomych płodności.
    --
  10.  permalink
    hej dziewczyny mam dosc dziwwny propblem. mam dzisjaj 29 dzien cyklu. wczoraj wieczorem zrobiłąm sobie test owulacyjny i wyszedł tak. kreska kontrolna GRUBASNA, kreska testowa słaba a miedzy tymi kreskami, jakis 2 milimetry pod kreska kontrolna pojawiło się dosłownie 1/4 grubej kreski w kolorze jak ta testowa. czy ktos wie co to moze oznaczac??
    •  
      CommentAuthorDannam
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Jeśli na teście jest jakiś dziwny obraz nie odpowiadający ani testowi pozytywnemu ani negatywnemu, to myślę, że Twój test, ten konkretny, pojedynczy jest invalid- nieprawidłowy, uszkodzony, zepsuty choćby w procesie produkcji albo może źle przechowywany. Jeśli widzisz, że test jest jakiś dziwny zawsze możesz zrobić drugi.
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    No dobrze dziewczyny, ja wszystko rozumiem, ale czy to możliwe żeby owulacji nie było pomimo tego, że wskazują na to aż trzy czynniki: pozytywny test owu, śluz lepszej jakości i skok temperatury? Gdzieś tu na forum (niestety nie pamiętam gdzie) spotkałam się z informacją, że nawet niepęknięty pęcherzyk może wytworzyć ciałko żółte odpowiedzialne min. za wzrost poziomu progesteronu (a tym samym wzrost temeperatury). Czy ktoś słyszał coś na ten temeat, bo jak na razie nie mogę znaleźć potwierdzenia tej informacji?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgaMama
    • CommentTimeOct 25th 2011
     permalink
    To i ja zapytam ;)
    Zrobiłam rano test owu i wyszedł pozytywny (2 grube kreski), wieczorem zrobiłam kolejny i wyszedł wątpliwy (2 kreska blada).
    To mój 12dc.
    Jak to interpretować?
    Śluz rozciągliwy i półprzezroczysty mam od 2 dni. (widać na moim wykresie)
    Myślicie, że owulacja mogla już wystąpić? Czy test był błędny?
    -- Hubert 24.07.2009, Bruno 13.05.2013 i Igor w drodze :D
    •  
      CommentAuthorDannam
    • CommentTimeOct 26th 2011
     permalink
    Spróbuje odpowiedzieć coś z mojego doświadczenia stosowania testów. Ja to widzę tak: rano wyszedł dodatni, czyli wzrosło LH, pod wieczór negatywny bo zaczęło opadać, jeśli masz wątpliwość- zrób kolejny i zobacz czy opada albo zanika już całkiem. Test negatywny raczej nie jest testem błędnym o ile pojawiła się kreska kontrolna i stosowane są podstawowe zasady używania testów, żeby odczytać miarodajny wynik. Test negatywny oznacza, że LH obniża już swój poziom. Owulacja występuje po wzroście LH - dodatnim wyniku w ciągu kliku godzin, ale może być też 48. Ja przyjmuje, że zazwyczaj w tym samym dniu albo na kolejny. Wynika tu z tego, że owulacja może być także w dniu testu negatywnego jeśli wczoraj np. był pozytywny.
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeOct 26th 2011
     permalink
    Dziękuję Ama :) Złapałam trop - będę drążyć dalej :)
    --
    • CommentAuthorNiezalogowana (pozdrawiam ania)
    • CommentTimeOct 27th 2011
     permalink
    Witajcie. Dnia 07.10 miałam ostatnią @. Ponieważ zaczęliśmy z mężem myśłeć o dzdzi kupiłam w aptece testy owulacyjne firmy hydrex. Cykle mam regularne 28 ostatni 29 dniowe. Teoretcznie powinnam zacząć wykonywać testy +- 17-18.10 ale moja ciekawość wzięła gore i 1-y test zrobiłam 14 w piątek. Wyszły mi 2 krechy w polu T gruba fioletowa w polu C gruba różowa zdziwiłam się trochę no ale cóż zaciągnęłam męża do łożka. Jakież było moje zdziwienie kiedy testy wykonywane codziennie o godz 17 przez siedem dni z rzędu pokazywały identyczny wynik.... mój mąż patrzyła na mnie jak na wariatke a ja sama zgłupiałam, 100 razy przeczytałam ulotkę i mój wynik interpretowany jest jako pozytywny. Po tygodniu zrobiłąm test ciążowy - negatywny. Ponieważ bardzo mi zależało w tym miesiącu na wyłapaniu owulacji ponieważ mąż wyjeżdża na dłuższy okres i z zajściem w ciąże raczej ciężko bedzie zapisałąm sie na wieczór do ginekologa na usg. Potem odwołałam wizyte ponieważ zrobiłam test owu i wyszły 2 takie same krechy a od rana pobolewały mnie jajniki wieć znowu z mężem działaliśmy. W sobote zrobiłam kolejny test i znowu to samo krecha T fioletowa wyraźna C różowa. Teraz napewno jestem po owulacji od czasu do czasu ukłuje mnie jajnik i jeśli ktoś może mi powiedzieć czy po owulacji powinno być sucho? Bo u mnie jest śluz biały, b gęsty
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 27th 2011 zmieniony
     permalink
    Proponuję, żebyś się zaczęła obserwować, zamiast zapewniać utrzymanie producentom testów. W wątku o testach owulacyjnych dowiesz się, dlaczego istnieje możliwość, że na przykład u Ciebie wychodzą zawsze pozytywne. Obserwacja jest darmowa i ogromnie pomocna przy staraniach.

    To, jaki jest śluz po owulacji, to cecha indywidualna każdej kobiety. Tak czy owak biały gęsty jest niepłodny.
    --
    •  
      CommentAuthorania02
    • CommentTimeOct 27th 2011
     permalink
    dziekuję za podpowiedź, napewno zaczne sie obserwowac od nowego cyklu mam nadzieje że ogarne temat bo u mnie jakos nigdy nie zauważyłam sluzu owulacyjnego tzn jak białko jaja kurzego. Nie wiem może źle obserwowałam..
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Zacznij od dziś. Szkoda marnować trwający cykl. Dziś wpisz obserwacje śluzu, wieczorem połóż termometr przy łóżku na wyciągnięcie ręki, a rano wpisz pomiar.
    Masz odpowiedni termometr do rozpoznawania płodności?
    --
    •  
      CommentAuthorania02
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Hej, w domu mam termometr elektroniczny czy taki może być?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    O termometrach. Następnym razem sama skorzystaj z wyszukiwarki na górze forum.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.