Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Ja również czytałam. Wczoraj w nocy weszły pierwsze informacje... Nie mogłam zasnąć po tych newsach... Strasznie mi żal... Aż dzis jak mój syn jechał na wycieczkę z terapeutką to się wahałam czy puścić... A teraz czekam jak na szpilkach na powrót...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Ewelissa84 - bez bierzmowania Twoj brat moze zostac swiadkiem chrztu :) zamiast chrzestnym.

    Treść doklejona: 20.07.15 16:11
    Ja wlasnie doczytalam. Masakra. Najgorsze co moze byc dla rodzica, to stracic dziecko.
    --
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    No to swiadkiem chyba bedzie kazdy obecny tam prawda? Mi generalnie chodzi o to ze chrzestni musza ksiedzu cos tam przedstawic , w sensie dokumenty ze katolik ze bierzmowany.a on nie ma co pokazac:p
    No chyba ze zalatwi sobie gdzies to bierzmowanie ma jeszcze czas;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    strasznie mi szkoda Chajzera, taki pozytywny facet i taka tragdia
    zreszta kazdego rodizca ktory traci dziecko szkoda; wspolczuje tez dziadkowi bo bedzie z tym zyc musial i w sumie matce tez bo przeciez na ten wyajzd pozwolila i pewnie bedzie sobie (niesluszne) wyrzuty robic ale przeciez pewnie wiekszosc z nas korzysta z urpzejmosci dziadkow i podrzucenia dzieciakow czy wyjazdu z dziadkami na wies/wakacje

    a swoja droga niedawno w temacie o oszczedzaniu bylo o wzajemnym wozeniu dzieci, no coz... tu dziecko jechalo z dziadkiem, podejjrzewam ze osoba ktorej i dziecko i rodzice ufali i taka tragedia a co tu mowic gdbyby takie cos obcemu sie przydarzylo p:cry:
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Przykre i ogromna tragedia dla całej rodziny tak naprawde,nie wyobrazam sobie co teraz czuja rodzice a co dziadek ,ktory pewnie bedzie sie obwiniał.
    Ja ogolnie jestem przewrazliwiona i nie lubie dawac komus Pitka zeby go gdzies tam podrxucił,naszczescie on sam wsiada do auta to pierwsze co to pasy i stały tekst: nie jedz za szybko bo ja sie tego boje.
    Tak naprawde ktos moze dobrze bezpiecznie jechac a trafi sie debil na drodze i nie mamy wpływu na bieg wydarzeń
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Tragedia ogromna :( nie potrafię wyobrazić sobie bólu człowieka, który stracił dziecko. A ta fala hejtu mnie przeraża! Odnośnie strat... Ostatnio łapią mnie takie irracjonalne lęki- co bedzie , gdy zachoruje i opuszczę Mirke. Kolejna rzecz , której nie ogarniam... Sytuacja, w której rodzic choruje i jest świadomy, że umrze... Że zostawi swoje dziecko. Dla mnie to kosmos! Ech, macierzyństwo począwszy od ciąży to jeden ciągły strach...
    --
    •  
      CommentAuthorlalik
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Przeczytalam o tragedii na pudelku...
    Weszlam okolo 5 rano, czasu polskiego.
    Sama tragedia porusza ogromnie, ale to, co mnie przerazilo to wlasnie fala hejtu:((( Skad, jak to mozliwe?!:( Rozumiem, do pewnego stopnia, mocne animozje polityczne. To, ze ktos nie lubi okreslonej partii, okreslonej osoby, czy okreslonej stacji. Ale nienawisci skierowanej przeciwko niezyjacemu dziecku, tylko dlatego, ze tata to 'gwiazda' tvn'u - nie rozumiem, nie pojmuje.
    Przeczytalam najobrzydliwsze slowa, ktorych w ulamku nawet nie jestem w stanie zacytowac.
    Po jakims kwadransie te najbardziej masakryczne komentarze pudelkowe, zostaly usuniete przez portal...
    Ale dalej mozna zobaczyc, ze zwykle 'wyrazy wspolczucia' sa zminusowane przez kilkaset glosow. Czy to zrobila jedna osoba, czy grupa nienawistnikow?
    Zaczelam sie bac tak jakos.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    nie potrafię wyobrazić sobie bólu człowieka, który stracił dziecko


    Ja sobie tego nie muszę wyobrażać, bo miałam okazje pracować z osobą, która w wypadku straciła męża i najmłodsze dziecko... To była taka udana para. Takie fajne dzieciaki... Potem już nic nie było jak dawniej.
    Jeszcze w czwartek z jej mężem żartowałam, w piatek jej synek bykł u mnie w sali (w pracy) i się "wymądrzał" co jedzą bociany (bo tata był ornitologiem i wiedział lepiej niż ja :P), a w sobotę dostałam telefon, że ich już nie ma...

    I wiecie co jest najtrudniejsze? Żyć obok tej matki i żony, bo nie wiadomo jak się zachować. Co mówić... jak pocieszać. Patrzysz na nieobecną, zapłakana postać, okrytą kocem, skuloną.... i nic nie wiesz.... Do dziś targają mną emocje, gdy to wspominam... Straszne ;(

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.07.15 17:34</span>
    tylko dlatego, ze tata to 'gwiazda' tvn'u -


    to już pomijając fakt, czy się kogoś lubi, czy nie... Przecież najgorszemu wrogowi się takiej tragedii nie życzy... Nie wyobrażalne jest to, jak ludzie potrafią nienawidzić do tego stopnia, że wręcz cieszą się, że się facetowi tragedia wydarzyła... Nienawidzą kogoś, kogo znają tylko ze szklanego ekranu... Nienawidzą i pewnie nawet nie wiedzą za co.... Bo im się kreacja człowieka nie podoba? A może on na co dzień jest zupełnie inny. Łatwo ocenić "obrazek" nie wnikając w człowieka ;(
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Dziewczyny pomozcie .Od wczoraj boli mnie w zgieciu duzego palca u nogi.Nic tam nie widac zeby cos bylo w srodku ,nie moge chodzic i zginac palcem.Dodam ze kosc nie boli.Bylam na chirurgi,wyslali na ortopedie tam mlody lekarz obejrzal i powiedzial ze chyba odcisk.Odcisk od siedzenia ?Wyslal do rodzinnego,rodzinny na urlopie.
    Jak siedze jest ok jak tylko pochodze bol jest straszny ,rwie w palcu niemilosiernie. Okladam rywanolem ale czy to cos pomoze?
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Coraz cześciej dochodzę do wniosku, ze takie komentarze powinny zawierac IP ludzi. Często odnoszę wrażenie, ze to jedna i ta sama osoba wylewa wiele razy pomyje pod artykułami.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    W jakies tv bylo kiedys o tym, ze na "tablicy" szukano chetnych do "hejtowania" i placono za to. Mysle, ze w koncu zrobia z tym porzadek. Poi co to zupelnie nowe zjawisko u nas. Swoja droga zal im (tym hejtersom) dupe sciska, ze ktos ma talent, ze jest pracowity, ze sie powodzi, a oni jedyne co to siedziec na lawce, pic jabola i "jarac sie" (celowo) cudzym zyciem.

    Niewyobrazalna tragedia -stracic dziecko. Nie wiem i mam nadzieje, ze nigdy sie nie.przekonam, czy da sie po czyms takim zyc.
    --
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    jutro znów do pracy...juz mam dosc ,ale do wrzesnia musze wytrzymac;/
    w zeszłej ciazy pamietam ze pracowałam do sierpnia a urodziłam w listopadzie ale jakos teraz mi sie bardziej nie chce
    naszczescie mam taka prace ze biore tablet i cały czas przegladam internety:devil:
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Kiedyś można było chociaż jakieś opinie o produktach poczytać, a teraz np po błędach wyłapuje, ze ta sama osoba pisze kilka "rożnych" komentarzy. Swietnie,ze jej ktoś za to płaci ale ja chce coś wiedzieć o opiniach realnych konsumentów! Nie wspomnę o komentarzach pod artykułami z polityki...tych juz nie czytam żeby sie nie denerwować.

    Ogromnie współczuje p. F.Chajzerowi...moje serce rozpada sie jak czytam o takiej tragedii,co dopiero musi czuć ojciec czy matka :sad: Przykro mi :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Dziewczyny... Mam pytanko takie pierdołowate... Ale kurczę muszę... jak byłam w ciąży to sobie z pepka wyjełam kolczyk. Dziś znalazłam :). Chciałam włożyć i ni cholerki. Troszkę czasu minęło :P... Dziura niby jest, ale chyba się ściesniła... Myślicie, że tylko kosmetyczka tu cos poradzi, czy męczyć aż wejdzie?
    --
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    ja miałam taka syt jak Ty
    musiałam iscdo kosmetyczki,prrzebijałajeszcze raz,dziurka sie nie rozeszła wiec spoko
    w tej ciązy juz tez wyjełam
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    A bolało to ponowne przebijanko?
    --
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    nie nic kompletnie zreszta znieczuli Ci sprayem ,możesz użyc tez maści emla jak sie obawiasz
    ja poszłam 4 mce po porodzie żeby mi założyła znów i dobrze ze dziurka sie nie przerrwała bo zrobiła w tym samym miejscu.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    To fajno ;)
    To chyba pójdę ;)
    --
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    chociaż weż spróbuj kolczykiem ale od dołu bo moze wystarrczy lekko kolczyk przepchnąc. potem prrzez kilka dni smaruj maścią tribiotic i zaoszczedzisz jakies 50 zł

    Treść doklejona: 20.07.15 23:20
    ciąża pokrzyżowała mi trroche plany,mam niedokończony tatuaż na plecach no i teraz juz go nie zrobie do końca
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    Juz próbowałam. tam jakiś "czop" się zrobił ... Chyba bez kosmetyczki nie przejdzie ;)
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJul 20th 2015 zmieniony
     permalink
    A mnie jest dzisiaj jakoś smutno... Pojaśniało mi przed oknami ponieważ wczorajsza nawałnica wyrwała i połamała kilka drzew. Tak kocham stare drzewa, a tu nagle z mojego ulubionego porannego widoku w kuchni zniknęła topola i dwa wielkie dęby :cry: , zas z drugiej strony dwie wysokie brzozy :sad:
    Jeszcze idąc spacerkiem i oglądając zniszczenia zaczepił mnie jakiś stary dziad i darł sie, ze "stare drzewa trzeba ścinać"...tak mnie zirytował, ze miałam ochotę go zapytać czy starych ludzi tez należy sie pozbywać? Ale olałam i poszłam dalej...Masakra na tej mojej dzielnicy po burzy :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    W dzielnicy mojej siostry (Poznań) tez kiepsko. Drzewo na kamienicy... Tez sporo połamało...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 20th 2015
     permalink
    ewelissa84: No to swiadkiem chyba bedzie kazdy obecny tam prawda? Mi generalnie chodzi o to ze chrzestni musza ksiedzu cos tam przedstawic , w sensie dokumenty ze katolik ze bierzmowany.a on nie ma co pokazac:p
    No chyba ze zalatwi sobie gdzies to bierzmowanie ma jeszcze czas;)

    Moj szwagier byl swiadkiem chrztu - i byla jeszcze matka chrzestna. Podpisywal dokumenty i dostarczal proboszczowi jak matka chrzestna.(traktowany jest przez rodzicow dziecka jak chrzestny). Wiec to dziala na takiej zasadzie, ze mozesz byc tym swiadkiem (zamiast chrzesnym) jak np. nie masz bierzmowania.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 21st 2015 zmieniony
     permalink
    U nas w obu przypadkach chrztu mamy po chrzestnym i po świadku chrztu. Chrzestni musieli dostarczyć zaświadczenie z parafii o czynnym udziale. U Kacpra moja starsza siostra jest świadkiem bo ma "tylko" ślub cywilny, a u Bartka młodsza siostra będzie świadkiem bo mieszka z narzeczonym, a do ślubu "aż" 14 dni od daty chrztu.

    Co do kolczyka, ja zrobiłam sobie mokry okład, a poźniej właśnie od dołu wsadziłam. Przy wsadzaniu od dołu górą wychodziło to co w środku sie nagromadziło.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    Ciacho a co sobie wytatuowac chcialas?? pokaz co masz i w jakim miejscu
    bolalo? ja mam termin na lopatke na za rok dopiero...
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    Ja mam trzy tatuaze w tym ten jede ktory jest do dokonczenia,zrobie Wam fotki po pracy i pokaze bo tu mam kamery jeszcze by mieli ze mnie polew ze sie rozbieram i selfie robie w przymierzalni:)
    Moim ulubionym i ukochanym jest ważka która bolała jak jasna cholera ,to znak płodnosci i prosze bardzo - ciaza mimo antykoncepci,to wszystko wina ważki :p

    Treść doklejona: 21.07.15 10:41
    Aniu bolal ten jeden własnie nad tyłkiem a na przedramieniu i na plecach na luzie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    czekam na foty
    ja mam jedna strone bardziej bolesna niz druga (lewa mniej boli) ale kurde ten ktory chce na plecach to jak nic na prawej stornie mi pasuje i bede miala dylemat do ostatniej chwili ;)
  1.  permalink
    Znowu ja Was będę tutaj zamęczać :devil: może znajdziecie jakiś sposób na moją głupotę...
    Poszłam ostatnio na spacer (bardzo długi) w upalny słoneczny dzień. Miałam co prawda sukienkę przed kolano, ale miałam też czarne baleriny... I jedyne co mi z nóg opaliło, to stopy z góry... Tak poniżej kostki aż do palców (bez palców, bo przykryte przez baleriny). Chyba ni muszę mówić, że wyglądam jak niedomyta/cały czas brudna... Peelingi nic nie dają... Komicznie wyglądają białe nogi i opalone stopy, w dodatku jakoś tak na brązowo-żółto... Macie jakieś pomysły jak spowodować zblednięcie stóp? Niedługo wyjeżdżam nad morze i nie wyobrażam sobie chodzić w długich spodniach, co teraz robię...
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    ooo, wazka? Ja tez chce zobaczyc :))
    .
    Caffe, jedyne co przychodzi mi do glowy to maSeczka z ogorka i cytryna, ale nie wiem, czy to tak naprawde pomoze...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    Caffe moja kumpela rok temu musiala "zdjac" wloska opalenizne przed zrobieniem tatuazu i na bank smarowala sie sokiem z cytryny (zdaje mi sie ze przecierala sokiem z cytryny ale tez i papke jogurt + cytryna w ramach okladu kladla); robila peelingi takie kupne ale i domowe i cos jeszcze z soda i bephantenem bylo ale tego juz do konca nie pamietam wiec nie powiem
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeJul 21st 2015 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny, będę próbować z tą cytryną, tylko muszę zakupić. Tak myślę, może kwasek cytrynowy by też dał radę, zazwyczaj mama ręce nim myje po "grubszych" pracach w ogródku, czy przebarwieniach po marchewce.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    dziewczyny jesli ktoras z was planuje kupic czytnik to KINDLE 7 bedzie w neonecie w sprzedazy za 299zl od 23lipca
    mam, polecam i uwazam ze cena rewelacja
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    Jak długo trzyma Ci bateria?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 21st 2015 zmieniony
     permalink
    powiem Ci ze nigdy nie sprawdzalam, czytam az padnie a dzieje sie to na tyle rzadko ze mnie nie denerwuje zupelnie :D

    Treść doklejona: 21.07.15 19:01
    dla mnie wazne jest to ze reakcja na dotyk jest bardzo dobra, powiedzialabym za nawet az za dobra bo Milka obwachujac potrafi nosem strony rpzerzucic :P
    ksiazki przerzucam bez kabelka co tez jest ulatwieniem (tu mam porownanie z kindle kolezanki ktora nie ma wifi);
    moj maz ma kindle 5, Krzys mowi ze woli czytac na tamtym niz na moim bo tam sie klika ale ja jakos dotykowca wole
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    Do czegoś więcej potrzebny ten dotyk oprócz przerzucania stron?
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 21st 2015
     permalink
    Patologiczne matki pozdrawiają ;)http://28dni.pl/pictures/2482348.png
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    luczynka: Do czegoś więcej potrzebny ten dotyk oprócz przerzucania stron?

    przewijanie stron za dotknieciem ekranu to dla mnie duzy plus ale ogolnie to dostep do menu jest bardzo szybki i latwy
    dostep do slownika po kliknieciu na wyraz (rowniez do wikipedii)
    zaznaczanie wybranych fragmentow (mozna je np publikowac czy podswietlic na zasadzie zakreslacza)
    mozliwosc regulacji wielkosci czcionki przez rozciagniecie/zblizenie palcow (takie szczypczyki jak na tablecie)
    dotknieciem na gorze strony sprawdzasz ile czasu zostalo do przeczytania konca rozdzialu/ksiazki ale takze nawigujesz menu
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    Taka "patologia" raz na jakiś czas wskazana :) Fajnie Was widzieć dziewczyny :)))

    Treść doklejona: 22.07.15 09:50
    dziewczyny, co Wam się tak obrączki zsunęły? :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    miałyśmy nalot przystojnych policjantów ;)
    --
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    wszedł nam do mieszkania(4 pietro)mega wielki pasihorse ( pasikonik tak na niego wołam)
    ogromny jakis zmutowany a M do mnie "zabij go gazeta" chyba go pogieło ja sie obrzydlistwa boje fuuuuj
    zabił klapkiem na 4 razy,a jak uciekał! skakał nam wszedzie na poczatku chcielismy go wyprosic ale niestety stracił zycie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    aa laski, tarzam sie ze smiechu
    znajomy meza na tablicy udostepnil piosenke. jak dla mnie hit tegorocznego lata
    zespol - lobuzy a tytulu nie podam bo go tzreba uslysze :devil: :tooth:



    https://youtu.be/_YHa208H-Gc
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 22nd 2015
     permalink
    znam i kocham <3:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    Eweliiia ale ty tak serio??? :shocked:
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    hahaha no po paru głębszych to powiem Ci ze nawet śpiewam :p:smile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    Hyde nawet nawet :tooth:

    natomiast dla mnie to jest niekwestionowany hit :crazy:
    https://youtu.be/aBnk84qt5dU
    --
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    ewelissa84: po paru głębszych to powiem Ci ze nawet śpiewam

    Chyba spiewaŁAm ? ;)
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    suszka oczywiście śpiewałam bo teraz moge sobie tylko popatrzeć:P :tongue:

    Treść doklejona: 23.07.15 12:35
    rudą tez znam :) ide nawątek o piosenkach cos wam wrzuce fajnego tez
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    Eveke hehehehe tej to chyba nawet nie slyszalam ale dipolo to nie moja bajka zupelnie
    pamietam ze 'ruda tanczy jak szalona' to moi chlopcy mi na studniowce zadedykowali ouch...ogolnie jak jest kawalek o rudej to coz, konczy sie dedykacja, np na ostatnim weselu to byla ruda jest moja :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 23rd 2015
     permalink
    Hyde no też nie moja bajka, ale czesto puszczam eske tv a tam ostatnio takie właśnie hity :shocked:

    no przecież jak puscili kilka razy to juz mi z mózgu dziadostwo wylezc nie chciało :tooth:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.