Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 28th 2015
     permalink
    Ból się nasila przy podnoszeniu prawej nogi zgietej w kolanie.


    na razie śpi z podgiętymi nogami, więc chyba mu sie nic tam nie nasila. Nie mniej cos mu sie kluje, bo na śpiocha kaszlał i flegmę gęsta przełykał. Teraz 37.9-38, na skali... Dzis pewnie oka nie zmrużę... Żeby on mi potrafił powiedzieć co mu dokładnie dolega (czy gardło też go boli, czy cos jeszcze...)... A tu nic z tego....

    Nie wiem co mu podac, bo równie dobrze to może być ospa, bo u nas tego pełno fruwa...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    66 ankiet :)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Jahe, zrobione. Faktycznie ktos slusznie w komentarzach zaznaczyl, ze przydaloby sie pytanie, czy juz jestesmy po powrocie do pracy i czy korzystalysmy z jakiejs formy aktywizacji, chyba, ze to akurat kompletnie Ci sie nie przyda.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 29th 2015 zmieniony
     permalink
    elfika: gdyby Dawid mial atak wyrostka nie bylby w stanie podgiac nog do brzucha, nie dalby sie tez dotknac.

    Raczej odwrotnie. Normaną reackja człowieka na ból brzucha jest podgięcie nóg, zmniejszenie napięcia mięśni brzucha.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Ja też nie wiem jaki temat pracy masz ale brakowało mi pytania ( po tym czy wracają do poprzedniej pracy) jeśli nie to dlaczego? Fajne wnioski można byłoby wyciągnąć, bo większość kobiet nie ma już gdzie wracać , takie mamy realia:confused:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Dziewczyny, dziekuje za wszystkie Wasze uwagi... Zaskoczył mnie fakt, ze ankiety spływają tak szybko, w zwiazku z czym nie moge juz jej za bardzo zweryfikować, bo mi sie wyniki rozjadą. Mam na mysli dodanie pytan. Tez zaluje, bo obserwacja wstępnych analiz jestnaprawde ciekawa.
    jak wspomniałam zaskoczyło mnie tempo spływania odpowiedzi a jeszcze wczoraj moja Ula odczuła chyba zbliżająca sie pełnie, bo co chwile sie budziła i wychodziła z łóżka. Jakies zmiany wprowadzam na telefonie i gdzies mi sie w pewnym momencie rozjechała kolejność pytan i w ogole byl hardcore....

    Jeszcze jedno, w moim poście chyba nie dosc jasno napisalam, do kogo jest skierowana ankieta.
    Do matek, ktore aktualnie nie pracują, poniewaz zajmują sie wychowaniem dzieci. Nie jest istotne, czy sa na urlopie wychowawczym, rodzicielskim, macierzyńskim. Moga to byc kobiety, ktore w ogole nie pracowały a aktualnie zajmują sie wychowaniem dzieci.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    A to w sumie bez sensu pytanie, czy wróciły do pracy ;)
    .
    To ja też wypełniłam, ale ja już pracuje :(
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    To i ja wypełnię, tylko mam uwagę taką, że skoro jestem na macierzyńskim/rodzicielskim to NIE mam przerwy w aktywności zawodowej. Jestem osobą pracującą, tylko że nie wykonuję aktualnie swojej pracy. Myślałam, że się nie łapię do grupy, ale skoro tak to pomogę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia,ja bym poszla do lekarza. u dzieci wyrostek daje często niespecyficzne objawy. chory z wyrostkiem przeważnie spi wlasnie z podkurczonymi nogami,bo to przynosi ulge w bolu.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia, przy wyrostku są jeszcze wymioty i biegunka oraz dodatni objaw jaworskiego i blumberga. Wygooglaj sobie jak je sprawdzić w domu. Mam nadzieję, że to jednak nie wyrostek i przez noc rozeszło się po kościach :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Frag, tam jest pytanie, czy planują powrót do pracy.
    Aneta, wiem :) Moja promotorka sugerowała, by jednak zachować taka terminologię.
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Z jakiego powodu? Toć to w błąd wprowadza :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Wiesz, tak naprawde jesteś pierwsza osoba, która na to zwraca uwage. Jednak większość osob pojmuje to inaczej i stad taka wlasnie terminologia.(inaczej, nie znaczy, ze dobrze :wink:)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia, przy wyrostku są jeszcze wymioty i biegunka oraz dodatni objaw jaworskiego i blumberga.


    No własnie nie zawsze... Kiedyś już tu o tym pisałyśmy... A u autysty zupełnie inaczej reagującego na pewne dolegliwości, to aż strach... I ja zawsze panikuję, bo się boję, że ze względu na zaburzenia czucia głębokiego przegapimy jakiś sygnał.

    Monia, gdyby Dawid mial atak wyrostka nie bylby w stanie podgiac nog do brzucha, nie dalby sie tez dotknac.


    Mozliwe, ale tak jak pisałam on ma zaburzenia czucia głębokiego. On nie odczuwał juz bólu przy zwichnięciu palca, bólu po operacji tegoż palca (jako jedyny bez leków p. bólowych był)... Nigdy nawet gdy mieliśmy jelitówke i wszyscy zwijali się z bólu on nie skarżył się na brzuszek (jedynie gorączkował i sraczkował)... Nawet nie wymiotował... Nawet przy stłuczeniu głowy nie miał objawów oprócz podwyższonej gorączki... Lekarze zawsze są w szoku... Stąd moje obawy...

    Monia, przy wyrostku są jeszcze wymioty i biegunka oraz dodatni objaw jaworskiego i blumberga. Wygooglaj sobie jak je sprawdzić w domu. Mam nadzieję, że to jednak nie wyrostek i przez noc rozeszło się po kościach :)


    Idziemy na 11.25... Myslę, że to może nie ten wyrostek, bo doszła chrypa... Ale cały czas pokazuje na pępek... A wczoraj naczytałam sie, że w tych okolicach często zaczyna sie wyrostek... Niech mi to zweryfikuja i już. Bo w sumie jedno drugiego nie wyklucza... W nocy miał 39 gorączki...

    Kurde wkurza mnie, że się z nim nie da tak "normalnie" dogadać, bo ileż by to ułatwiło.... A tak to widzicie. Tylko panikuję...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia, nie panikujesz. ja bym u ,,nie autysty,, tez takimi objawami się przejela i poszłabym sprawdzić do lekarza. (bo jak przy bolu brzucha pojawia się goraczka to trzeba to sprawdzić- a szczególnie jak nie jest to jelitowka)
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Na 11.25 mamy być.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Co do wyrostka to ja np. nie miałam praktycznie żadnych specyficznych objawów, bo ból brzucha średnio silny, lekki stan podgorączkowy i jedyne co mi podsunęło myśl, że to może być wyrostek to to, że ból promieniował na nogę...w każdym bądź razie rano sobie sama wygooglałam diagnozę, wsiadłam w auto i pojechałam do lekarza a wieczorem byłam już po operacji bo na usg wyszedł duży stan zapalny :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia,czekam na wieści. może zleca usg i badanie krwi,skoro ma problem z czuciem. przy wyrostku chyba wysoka leukocytoza jest i ob oraz crp wzrasta.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    co mi podsunęło myśl, że to może być wyrostek to to, że ból promieniował na nogę...


    To wiesz co? Ja tak miałam kilka lat (łącznie z wysokimi leukocytami). Miałam postawiona diagnozę przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego. Kilka razy nawet leżałam w szpitalu, ale lekarze mi tego nie ruszali, bo twierdzili, że to może się cofnąć... No i jak trafiłam ostatni raz to już nawet mnie chcieli ciąć, bo ból był ostry, 37.8 na skali i uznano, że "po co ma się męczyć. Wyciąć"... i mi nagle przeszło. Do dziś mam wyrostek w brzuchu ;). Nawet te leukocyty mi wróciły do normy :P...

    Podobno przewlekłe zapalenie nie boli jakoś tak ostrawo, tylko tak "znośnie"... Ale ja się tam ni znam ;)
    Może to jajnik mnie bolał, a doktory, że wyrostek :P... Choć na USG tez mi tam wychodziły stany zapalne...
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Ja miałam długi czas ból po prawej stronie brzucha, wypisz wymaluj wyrostek - sprawdzany 10 razy w usg. Potem podejrzenie, że to jajnik - też nie. W końcu stanęło na zespole jelita drażliwego, bo akurat wtedy miałam bardzo stresujący okres w życiu. Dostałam leki, brałam ponad pół roku i przeszło.
    --
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Rozumiem motywację, acz podejścia promotorki nie - w końcu gdybyś napisała, że ankieta jest skierowana do kobiet, które mają przerwę w wykonywaniu pracy zawodowej z powodu takiego a takiego, to też by było zrozumiale. Jak dla mnie to definicje są od tego, żeby się ich trzymać :wink:

    Jednak nie czepiam się już więcej, zawijam młodzież w chustę i lecę na spacer.
    Wczoraj z córami uciekałyśmy przed burzą z placu zabaw, i w piaskownicy zostały nasze foremki. Dziś Hania jest cały dzień u babci, więc ino ja z niemowlęciem pójdziemy do piaskownicy je wygrzebać i zabrać. Ciekawe, czy mnie inni rodzice nie zlinczują że wpadam na szaber do piaskownicy i idę dalej :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    przegladam internet i normalnie NIE WIERZE!!!!
    hejterzy znowu w natarciu po smierci Kulczyka
    przeciez na to jakis paragraf powinien powstac w trybie natychmiastowym
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Aneta, niestety strona, na ktorej umieściłam ankietę, nie pozwoliła wrzucic tam wstępu do niej, w którym wszystko jest opisane jak trzeba. Ponieważ odpowiedzi zaczęły spływać w tempie, ktore mnie totalnie zaskoczyło, za pozno było na wprowadzenie pewnych sugestii, czy wręcz zmiany strony.
    Szczerze mówiąc zawsze mi sie wydawało, ze ankieta to taki mały pryszcz a okazuje sie, ze to nie do końca tak... No chyba, ze ktos to robi na odczepnego.

    EDIT: co do śmierci Kulczyka... Taka refleksja- mozna mieć basen wypełniony po brzegi kasa a i tak nie kupi sie za to najważniejszej w życiu rzeczy- zdrowia.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    a ja mam refleksje taka, ze kazdy umrze, bogaty i biedny, ja jednak wolalabym zyc bogato i nie musiec sie glowic nad pieniedzmi.
    Nikt nie daje gwarancji na zdrowie ale wolalabym wiedziec ze w razie "w" bede miala dostep do lekarzy, leczenia, a nie bede musiala blagac o pomoc i czekac w NFZ-towskich kolejkach.
    Jakos zycie we wzglednym bogactwie jest lepsze. I wolalabym zyc 50 lat w bogactwie niz 80 w biedzie.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Hyde, byl jakis czas temu reportaz w Wyborczej "Trolle i zlewy", jest ogolnodostepny, mozecie wyszperac, to o internetowej spolecznosci trolli wlasnie. Obrzydzenie mnie bierze jak cos takiego widze...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    mi nie chodzi o kwestie bogactwa a raczej o wszechobecne buractwo ktore mam wrazenie sie rozprzestzrenia
    najpier smierc Dominima,potem tej blogerki modowej, niedawno syn Chajzera pare dni temu corka W.Houston adzisiaj Kulczyk... czemu nikt nic z tym nje robi??? przeraza mnie to w jakim swiecie zyjemy
    mam tez wrazenie ze w jakoms stopniu spoleczenstwo zaczelo akceptowac chamstwo i brutalnosc. zbyt wielu ludzi jest obojetnych na to co aie dzieje, ta powszechna znieczulica mnie rozpieprza
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Mrs, ja nawet juz nie czytam komentarzy pod artykułami, bo mnie to tak wkurza (ta ludzka nienawiść), że wolę sobie nie psuć dnia... Ludzie jakby byli wyzuci z uczuc jakichkolwiek (oprócz tych negatywnych). Nie warto tego czytać...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia nie idzie pewnych rzeczy nie zauwazyc np na fb
    powiem ci ze ja sama zglaszam takie konta i uwazam ze to jest wrecz naszym obowiazkiem zeby takie chamstwo tepic
    gdyby za takie zachowania byly wysokie grzywny a nieletni dostaliby dla przykladu kuratora to mysle ze chcoiaz czesciowo mozna by to ukrycic
    ja weim ze to sa zorganizowane grupy, ze nie latwo ich wytepic, ze to moze walka z wiatrakami ale jesli czegos z tym nie zrobimy to bedzie tylko gorzej, w jakim swiecie przyjdzie dorastac naszym dzieciom? wszechobecny hejt, znecanie sie psychiczne i aspoleczne zachowania :((
    przenosi sie ta przemoc z netu niestety do realnego swiata, popatrz chcoiazby na niedawne zachowanie dziewczyn w tramwaju czy ostatnio tego pobitego mezczyzne; mnie po prostu to przeraza
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    _Fragile_: byl jakis czas temu reportaz w Wyborczej "Trolle i zlewy"


    Czytałam i do teraz nie wiem, co mam o tych ludziach myśleć :sad: Oni sami zdaje się potrzebują pomocy, psychiatrycznej, od zaraz...
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    ja nie jestem w stanie przez ten artykul przebrnac, jak jakas nowomowa normalnie
    -- ;
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Miałam przewlekłe zapalenie wyrostka. To znaczy coś się tam zaczęło dziać ale nie jakoś tak bardzo boleśnie, chcieli operować ale to był koniec weekendu, dawne czasy, szpital w pipidówie i po konsultacji z "moimi" chirurgami się nie zgodziłam. Po antybiotyku przeszło, przeciwbólowe dawały radę. Potem jeszcze ze dwa razy coś zabolało i od 20 lat cisza. Tylko wyrostek w zrostach.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Wrócilismy... gardło czyste, brzuszek miękki, a gorączka 39...
    Cos jakby suchy kaszel się zaczynał, ale tez cały czas mówi, że go ten "pępek" boli. Lekarka powiedziała, że czekamy na rozwój sytuacji, bo nawet nie wie jakie leki mu przepisać. jak się nic nie zmieni lu wystąpią jakieś ostrzejsze objawy to wyśle nas na obserwację do szpitala (tzn. chodzi o ewentualne brzuszkowe zaostrzenie)...

    Myslę czy by mu nebulizacji z soli nie zrobic na ten suchy kaszel...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 29.07.15 13:45</span>
    Monia nie idzie pewnych rzeczy nie zauwazyc np na fb


    A to u mnie na fb nic mi się nie wyświetla...
    Ja tylko artykuł przeczytałam na onet... Ale komentarzy już nie...

    uwazam ze to jest wrecz naszym obowiazkiem zeby takie chamstwo tepic


    też kiedyś pozgłaszałam, ale w sumie nic to nie dało... Ukarany nikt nie był, jak mu post wykasowali, to pisali na nowo... Walka z wiatrakami...

    wytepic, ze to moze walka z wiatrakami ale jesli czegos z tym nie zrobimy to bedzie tylko gorzej, w jakim swiecie przyjdzie dorastac naszym dzieciom?


    Tylko nie wiem czy to nie jest przypadkiem tak, że oni mają cel pisac te głuoty, bo my to czytamy??? Oni się tym karmią, że nas to bulwersuje. Może skoro nikt kompetentny się za to nie zabrał, to wystarczyłoby lekcewarzyć takie głupie pisanie? Pot takim hejtem są odpowiedzi. Po co??? Pan/ Pani własnie się cieszy ;)...

    A w ogóle to nie rozumiem po co pod artykułami jest miejsce na komentarze. Kidyś miało to sens, bo ludzie mogli podyskutować, ale teraz - w dobie hejterów, pewne artykuły nie powinny mieć takiej opcji - "komentarze"... Kulczyk już nie zmartwi się tymi hejtami, ale rodzinie na pewno jest przykro ;(
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Ja po przeczytaniu artykułu byłam w mega szoku. Nie byłam świadoma istnienia takich zorganizowanych grup czy jak to nazwać... Aż żal, że przyszło nam żyć w takich czasach. Kilka dni temu na fb na naszym zamkniętym lokalnym forum grupa osób zaczęła dodawać się jako członków grupy, a potem zaczęła się lawina obraźliwych wpisów o JPII. Masakra :angry: A potem przeczytałam ten artykuł i wychodzi na to, że to właśnie ONI postanowili zabawić się na naszym podwórku. Nie potrafię wyobrazić sobie czym kierują się tacy ludzie. Oni chyba karmią się tą sensacją, którą wzbudzają.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia, a pęcherz? Ból może promieniować do góry. Może mocz do badania?
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Ponoc istnieje jakies forum na ktorym zbieraja sie ludzie "anonimowo"by takie rzeczy wyprawiac. Swoja droga niezle sie ludziom nudzi, co? Do roboty! Zapier***! A nie:wink: to sie odechce...
    Internet daje pozory anonimowosci, a przeciez w dzisiejszych czasach ciezko o ta anonimowowsc. Fakt, szybko powinni stworzyc na to jakis paragraf. Z drugiej strony jak bedzie sie rakie cos powtarzac to na nikim juz wrazenia robic nie bedzie (w sensie, ze kazdy pomysli "zgraja polglowkow znowu nie ma co rpbic"). Chyba nie ma co zwracac uwagi na takie chore "zaczepki".
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia502: Tylko nie wiem czy to nie jest przypadkiem tak, że oni mają cel pisac te głuoty, bo my to czytamy??? Oni się tym karmią, że nas to bulwersuje. Może skoro nikt kompetentny się za to nie zabrał, to wystarczyłoby lekcewarzyć takie głupie pisanie? Pot takim hejtem są odpowiedzi. Po co??? Pan/ Pani własnie się cieszy ;)

    ja nie mowie o komentowaniu a o ZGLASZANIU takich sytuacji
    czy do moderatorow forum czy tez do fb, to bardzo wazne jednak zeby pilnowac co sie dzieje i to jakos minimalizowac sie starac
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia, a pęcherz?


    Mamy skierowanie na mocz... Ale lekarka mówi, że nie sądzi by to pęcherz, nie mniej sama pomysłu nie miała i szuka i tam ;)
    Autystyczne dziecko, które nie bardzo współpracuje z różnych przyczyn to dla lekarza ciężki orzech. Dlatego juz z 10 razy nas kładzono do szpitala, bo inaczej nie dało rady zdiagnozować jak taka dogłębna obserwacja. Naprawdę można sobie w łeb strzelić...

    ja nie mowie o komentowaniu a o ZGLASZANIU takich sytuacji


    Nie, no ja mówię, że też zgłaszałam, ale co to dało? Nic, bo jedne hejty wykasowano, a za moment już było 10 innych, nowych... Ale uważam, że prowokatorami dla tych ludzi są Ci co wdają się z nimi w pyskówki... Jakby to olać (oczywiście - zgłaszać, ale nie dyskutowac z nimi), to może byłby jakiś efekt???

    Bo póki co kar na takich ludzi nie ma...

    Ale co się dziwić. Moja przyjaciółka ma głuche telefony, albo takie o treściach zastraszania, nekania, poniżania. Była na policji i tez nikt tego nie ruszył. To co się dziwić, że w sieci człowiek bezkarny...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Frances, właśnie o tym forum jest ten artykuł... co musi być w głowie takiego człowieka, gdzie minimalna empatia (chociażby w stosunku do Chajzera? Koszmar.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    co musi być w głowie takiego człowieka, gdzie minimalna empatia


    Ciekawe czy w podobnej tragedii byłby w stanie hejtować swoją sytuację...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Monia, a na badanie krwi nie dala? i usg?
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Na to nie dała akurat....
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    najważniejsze badania przy wyrostku... no z moczu tez cos tam może wyjść przy wyrostku,bo chyba erytrocyty się pojawiają.
    Jak będzie cos się dzialo,to jedz Monia z malym na sor.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 29th 2015
     permalink
    Jak będzie cos się dzialo,to jedz Monia z malym na sor.


    Pojedziemy ;)...

    Najgorsze, że małemu szykuja się dwie sprawy. Brzuszek na pewno jest "chory", bo mega purty o zapachu "szkoda gadać" dotarły plus drogi oddechowe - suchy kaszel... Ten suchy kaszel niestety sugeruje mi, że po raz "setny" młody dorobił się zapalenia płuc. Ale powalcze z nebulizacjami (sól bocheńska) i może uda się żeby to na wirusowym się skończyło... Ale jak co, to jadę. Nie ma co ryzykować... Na razie zbiłam mu do 37.6 gorączkę i nawet wstał z łóżka i się bawi. Zjadł rosół.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Dobra, jeszcze na sercach zarzucę, bo na dwa pozostałe wątki może nie wszyscy wchodzą...Jeśli zetknęłyście się z problemem przemocy domowej lub znacie kogoś, kto się z tym zmierza - polecam tę książkę "Domowy ninja". To jest wydawnictwo mojej przyjaciółki, dziewczyna przeżyła bardzo wiele, za dużo jak na jej wiek, chce teraz pomagać ofiarom przemocy domowej, założyła wydawnictwo, wydała tę książkę. Gorąco polecam, jeśli możecie udostępniajcie proszę ten link, chciałabym jej pomóc jak tylko mogę.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    Monia i jak Dawidek?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    Dzięki, że pytasz... Rozłożył się dokumentnie. Brzuszek plus zapalenie tchawicy. Nic sił nie ma. leży tylko... Jak nie mój syn, bo on czy to zdrowy czy chory zawsze broi tak samo... Pierwszy raz od dwóch lat zasnął mi w dzień i sobie śpi... Nie może powiek utrzymać... Dziś lekarka zapisała antybiotyk, bo szkoda już go męczyć. Gorączki do 39 od 4 dni już ;(...

    mam nadzieję, że mu nie zaszkodzę, ale okryłam go po szyje i okno uchyliłam, żeby się dotlenił, bo z oddechem ciężko... Przy tym oknie nawet oddycha... Powietrze chłodne leci...
    --
    •  
      CommentAuthorewelissa84
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    To dobrze ze otwarłas okno napewno mu sie lepiej spi
    To zdrowka dla niego w takim razie , oby antybiotyk go szybko postawil na nogi
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    Oby, bo takiego dziecka jeszcze nie miałam. Od rana oczy ma otwarte tylko do połowy... Miejmy nadzieje, że tym razem nas do szpitala nie wtrynią...
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    Monia, zbadaj krew małemu, morfo,ob i crp. ten brzuch go wciąż boli,ja bym sprawdzila
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 31st 2015
     permalink
    Pewnie tak zrobię...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.