Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Basita: Mąż nie zawsze może mnie wszędzie podwiesić.

    :rolling::rolling: Uwielbiam słownik w telefonie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Jaheira ja tez nie podejrzewałam siebie o dobry refleks. Nigdy tez nie uczylam się wyprowadzania samochodu z poslizgu. A raz wlasnie zdarzylo mi się wpasc w mega poslizg, mimo wolnej jazdy - po prostu spadl pierwszy mokry snieg. To byly sekundy, kilka razy pzeslizgalam sie od jednego pobocza do drugiego, noc, nieoswietlona droga, rowy po obu stronach. I przez te kilka sekund pod wplywem adrenaliny intuicyjnie tak wyprowadzilam auto, ze wpadlam do rowu nie drasnąwszy samochodu, dwoma bocznymi kołami. Do dzis nie wiem jak to zrobilam, ale wtedy jakby czas zwolnił.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Czy dziewczyny z Niemiec mogą coś więcej powiedzieć nt planów rozlokowania uchodźców w domach prywatnych?:shocked::shocked::shocked: dziś przyjechał do nas znajomy z Monachium i opowiadał, że już sam nie wie czy to prawda, ale ze czytał w lokalnej prasie, że po domach mają chodzić jakieś grupki i sprawdzać czy masz możliwość przyjęcia "uchodźców" do siebie do domu:shocked::shocked::shocked:Przyznam, że wydaje się niewiarygodne, choć więzienia CIA, gdy mówiło nich tylko Lepper, też wydawały się niemożliwe. Ponoć w Niemczech, gdy ktoś ma jakiś pustostan to już bardzo często podlega wywłaszczeniu, ale lokowanie w domach prywatnych zamieszkanych przez właścicieli:shocked::shocked::shocked: Nie wiem czy to prawda i on też mówi, że nie wie, ale że już nic nie zdziwi...
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Frances ja o tym sprawdzaniu domów/mieszkań oficjalnych arykułów nie czytałam, ale przypuszczenia takie już słyszałam od ludzi, że Niemcy muszą się jakoś na to przygotować i szukać rozwiązania gdzie ich ulokować. Czytałam jakiś czas temu na jakieś stronie, ale nie przytoczę, bo nie pamiętam gdzie to było, że Państwo płaci/ albo będzie płacić za przyjęcie do domu, tak jakby ktoś wynajmował pokój, na tej zasadzie to miałoby być.
    Natomiast o tym wywłaszczaniu pustostanów, albo jak ktoś ma mieszkanie, które nie zamieszkuje to słyszałam, że takie coś się dzieje,bo mam rodzinę w Paderborn i opowiadali o tym.
    Może niech YPolly powie, czy coś słyszała, bo ja takich pewnych i oficjalnych informacji o tym nie mam.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Frances: po domach mają chodzić jakieś grupki i sprawdzać czy masz możliwość przyjęcia "uchodźców" do siebie do domu:shocked::shocked:

    :shocked::shocked::shocked:
    -- ;
  1.  permalink
    Ja sobie nie wyobrażam nie mieć prawa jazdy. Jeżdżę dużo, od 500km w tygodniu do 2000, wiec miesięcznie około 5000km. Powiem jedno - najgorzej jest na drogach ekspresowych, często zaniedbanych, które ludzie uważają za autostrady. No i kierowcy tirów ze wschodu, którzy myślą że jadąc z dopuszczalna prędkością 120km/h wyhamuje do 70 bo chce im się wyprzedzić innego tira jadącego ciut wolniej.
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Ale dziewczyny ja wogole nie chcę Was do niczego przekonywać.
    Po prostu żyję tu na codzień, całkiem normalnie.
    Zresztą ja nie muszę bronić Maroka, Maroko broni się samo.
    W 2014 zajęło 3 miejsce w rankingu światowego forum ekonomicznego, na najbardziej przyjazny turystom kraj na świecie. To chyba o czymś świadczy i w zasadzie mówi samo za siebie.
    Poza tym, jakby było tak jak piszecie, to raczej wizyta JP II w Maroku nie byłaby możliwa.

    http://www.rzeczynowe.pl/Jan_Pawel_II_Casablanca_1985.html
    (Jeśli ktoś przeczta, to zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie w pierwszym paragfafie).
    Myślę że to właśnie esencja całej tej dyskusji).


    :peace:

    Treść doklejona: 20.11.15 20:06
    Aha w najbliższej rodzinie nie ma nikogo o tym imieniu.
    --
    •  
      CommentAuthormiekkabula
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Maroko jest moim turystycznym marzeniem ;) Ale wiesz Moya, czytałam co pisałas o Iranie. Myślę, że nikt z nas nie wie jaki kraj przyjaznych, otwartych ludzi, któzy zyją w tej radykalnej rzeczywistości zdominowanej prze policje religijna ale którzy sa niezwykle otwarci na inne kultury i wcale nie sa tymi radykalnymi islamistami ;)
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Masz rację, miałam raczej na myśli tą stronę rządząca i odgórnie narzucone nakazy.
    Nigdy w Iranie nie byłam wiec w sumie znam tylko z przekazów tele.
    --
    •  
      CommentAuthormiekkabula
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Tak, wciąz Iran jest okropnie radykalny, ale jak to zwykle bywa, jak władza narzuca zakazy, społeczeństwo się buntuje ;) Ja też nie byłam, ale byla moja siostra i znam z jej opowieści ta ludzką, normalną stronę Iranu. Ale oczywiście nie wszystko było takie proste - mieszkańcy sami ostrzegali ją, że np.widac jej wlosy spod chusty i zeby szybko poprawila, żeby miec problemów z policja religijna

    Treść doklejona: 20.11.15 20:44
    Moya a powiedz , co warto zwiedzic z Maroko? Casablanka, Raban na pewno ale ceny są kosmiczne..może coś mniej turystycznego? Warto jechac na własna rękę?
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Kilka dni temu Żabka zabrała głos w dyskusji wspominając coś o możliwym związku USA z całą tą sytuacją...
    Zobaczcie ten filmik , nie wiem skąd ten gość to wie, ale z jego słów wynika, że ten ogromny napływ ludzi to tzw strategicznie wymuszona migracja i że to wszystko jest idealnie zaplanowane....
    --
    •  
      CommentAuthormiekkabula
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    USA nie moge w ogóle rozgryźć w tej sprawie.. I te wszystkie oświadczenia , że nie chcą się angażować militarnie w Syrii.. Czy może mo ato związek z tym, ze zaczynają byc niezalezni od ropy z stamdąd..? Hmm..
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Asia obejrzałam ten materiał i jestem zmrożona jeszcze bardziej. Jeśli to wszystko jest zaplanowane, a może tak być, to ktoś się po prostu bawi w Boga, mając życie ludzkie za nic. coś potwornego... Niech ten Orban i mu podobni zatrzyma to wszystko, póki nie jest za późno :(

    Jaheira warto prawko robić. Filmik porażający, ale jakaś zaskakująca sytuacja zawsze może się zdarzyć. U nas w Bieszczadach na przykład po 16.oo ciemno jak cholera, zwierzyny mnóstwo.Nie lubię jeździć wieczorami czy w nocy, bo już kilka razy wyskoczył mi przed maskę jeleń albo łanie. Kurde one są naprawdę duże. We wrześniu w biały dzień skoczył jeden sąsiadowi prosto na maskę. Samochód nie nadaje się do już do niczego, sąsiadowi na szczęście nic się nie stało, a jeleń niestety nie przeżył. Nie są to niestety rzadkie przypadki :(
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Dziewczyny, jeszcze latem Bulgaria nie mogla sobie poradzic z imigrantami, teraz z 28 tys zostalo im mniej niz tysiąc. Uciekli :P
    Od nas tez uciekną
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    PENNY: Asia obejrzałam ten materiał i jestem zmrożona jeszcze bardziej.


    Co nie ? :neutral:
    Jeszcze w ogóle teraz czytam, że Barack Obama pochodzi z muzułmańskiej rodziny.
    Tzn jego ojciec był muzułmaninem, wyrzekł się Islamu ale [PONOĆ] młody Obama w dzieciństwie uczył się islamu i modlił się w meczecie.
    Również jego imię jest arabskiego pochodzenia i oznacza "błogosławiony". A na drugie ma Hussein.

    No i czytam teorię spiskową, że on tylko udaje, że jest chrześcijaninem, a tak serio dalej wyznaje Islam.
    Kurde ja nie wiem kto wymyśla takie intrygi i ile w nich jest prawdy.

    O ile z tym Obamą mi się jakoś niespecjalnie chce wierzyć, o tyle to co mówi ten dziennikarz francuski z powyższego linku brzmi mocno logicznie i sensownie, niestety.

    Treść doklejona: 20.11.15 21:57
    _azja_: jeszcze latem Bulgaria nie mogla sobie poradzic z imigrantami, teraz z 28 tys zostalo im mniej niz tysiąc. Uciekli :P


    No ale ten gość właśnie mówi wyraźnie, że jedyne kraje które sobie jakoś z imigrantami radzą to Węgry i Bułgaria.
    Za co spotykają się z dość negatywnymi reakcjami innych krajów europejskich i nie tylko.
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Fajnie Teo, że dodałaś ten filmik. Ja chciałam tylko zaznaczyć pewną możliwość do przemyślenia bez chęci dalszego brnięcia bo wiem, że zaraz zostałabym posądzona o szerzenie tak zwanych teorii spiskowych, co z resztą się od razu stało ;) Takich materiałów jest na prawdę sporo. Obama jest kryptomuzułmaninem i powoli coraz mniej się z tym kryje, coraz więcej go zdradza, na przykład to, że nie występuje w obecności chrześcijańskich symboli religijnych, każe je zakrywać, ostatnio też filmik gdzieś widziałam. Obama na mównicy a za nim krzyże, napisy INRI it. pozasłaniane czarnym płótnem. Zakrywanie ich to jedno, a za tym idą słowa z resztą też, stawianie na piedestale muzułmańskich braci przy każdej możliwej okazji równocześnie umniejszając ważność chrześcijaństwa.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    zabkaa25: nie występuje w obecności chrześcijańskich symboli religijnych, każe je zakrywać,


    No ale z drugiej strony.
    Z papieżem Franciszkiem się spotkał przecież.
    To trochę jakby sprzeczne informacje co nie ?
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Może o Franciszku też są jakieś teorie spiskowe ;) Kto wie kim on jest naprawdę, może też ściemnia :)
    Na Wikipedii jest dużo informacji o Obamie, ten człowiek sporo w swoim życiu zdziałał, czytałyście może?
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Ejjj no ale przecież samo zaprzysiezenie na prezydenta jest na Biblię. ....

    Treść doklejona: 20.11.15 22:41
    I stawia na piedestale raczej braci żydowskich ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Melodie: Może o Franciszku też są jakieś teorie spiskowe ;) Kto wie kim on jest naprawdę, może też ściemnia :)
    Wg jednej z teorii: masonem, pewnie i inne teoire by się znalazło ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Moya a która u Was jest teraz godzina ? :wink::wink:

    Nigdy nie byłam dobra z geografii, więc sorka jeśli durne pytanie :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    21.56

    Treść doklejona: 20.11.15 22:57
    A czemu pytasz? :-)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Dziewczyny, ale Russia Today to rowniez mocno.propagandowa telewizja. Same wiecie co na temat Ukrainy mowili:wink: tzn sama czas zastanawiam sie, gdzie ta propaganda jest wieksza, no ale bez dwoch zdan Rosja zawsze o cale zlo tego swiata oskarza Stany i Europe Zachodnia. No na pewno nie byl to dziennikarz niezalezny, na pewno nie alternatywne media:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    moya212: A czemu pytasz? :-)


    Z czystej ciekawości :)
    Czyli tylko godzina różnicy, niewiele.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Frances: ale Russia Today


    A to rosyjska była telewizja ?
    To co wrzuciłam ?
    Bo nawet nie zwróciłam uwagi mówiąc szczerze....
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Ciekawy filmik Teo.
    Ja jutro rano lece, z London Stansted do Wroclawia i taki niepokoj we mnie siedzi mimo wszystko. Boje sie jak glupia jakas. Lece z Karolkiem. I on juz chyba wyczuwa moje poddenerwowanie, od dwoch dni jest bardziej placzliwy i tulusny. Pewnie sie to na nim odbija.
    A ja sie boje, ze cos sie stanie. :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    RT -Russia Today:wink:
    Madziuk, rozumiem Cie. Kurcze w takiej chwili Stansted, nie zazdroszcze. Pocieszajace jest to, ze do Wrocka, a nie np Rzymu. Moj maz w przyszlym tygodniu z Berlina leci, co prawda w innym kierunku, ale tez sie strasznie martwie. Tyle startow, co ladowan Madziuk:hugging:
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Tak, tylko godzina do tyłu.
    Mamy tą samą strefę czasową co Londyn.

    Mdziauk, nie bój się, nic się nie stanie. Są podjęte ogromne środki bezpieczeństwa,
    Nie ma prawa się nic wydarzyć.
    Ja lecę 13 grudnia do Paryża, tam zostaje kilka dni, a następnie lecę do Berlina. Tez się cykam, ale cóż. ...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Dzieki Frances.
    Moj Maz dolatuje w nastepny piatek do nas. Ehh, akurat teraz takie rzeczy musza sie dziac.
    Pierwszy raz w zyciu boje sie leciec/ byc na lotnisku. Po wczesniejszych zamachach (2005r) nie mialam takich obaw. Ale nie bylam tez mama.

    Treść doklejona: 20.11.15 23:20
    Moya - mam nadzieje, ze to tylko obawy. I ze jutro wyladuje we Wrocku i dojedziemy spokojnie do Opola.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Zabka, mogłabyś wrzucić kilka linków do filmów dotyczących tego zakrywania symboli chrześcijan, bo nie mogę nic znaleźć. Dzięki .
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    madziauk: Ale nie bylam tez mama.

    No.wlasnie to wiele zmienia.

    Uwazajcie na.siebie, ale mysle, ze teraz sa wlasnie.wzmozone srodki.ostroznosci. takze przynajmniej teoretycznie jestescie bezpieczniejsi.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Bedziemy uwazac. Lece spac, bo wstaje o 4 i o 9 rano wylot.

    Treść doklejona: 20.11.15 23:26
    Dzieki za cieple slowa Dziewczyny :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Daj znac jak juz wyladujecie:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    No wiadomo, że w telewizji głównego nurtu czegoś takiego by nie puścili, a jeśli nawet to koleś długo by nie popracował ;) Ale - czy ktoś tutaj uważa media mainstreamowe za jedynie wiarygodne? ;) W tej to dopiero robią ludziom pranie mózgu ;) Ja przynajmniej mam tę świadomość ;)

    Wiadomo, że z powodu zaprzysiężenia na Biblię raczej nie zrezygnował by Obama z funkcji prezydenta ;) W islamie jest też coś takiego, jak Takija, inaczej święte kłamstwo, i z tego powodu do osiągnięcia swoich celów można ten fakt wykorzystywać tak długo, jak sytuacja tego wymaga.

    To samo się tyczy spotkania z Franciszkiem.
    Chociaż te spotkania to jednak ciut inna kwestia, innych chrześcijan na swojej drodze też nie morduje, spotyka się z nimi itd. Ale jeśli chodzi o swoje ważne i ważniejsze wystąpienia to jw.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.11.15 23:34</span>
    Moya, nie wiem, czy teraz linki znajdę bo nie zapisuję takich rzeczy, ale postaram się.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 20.11.15 23:39</span>

    Pierwszy lepszy z brzegu filmik , chociaż to nie o tym jeszcze mówiłam wcześniej.
    https://www.youtube.com/watch?v=5fudYxYOQWA

    Czy może telewizja Fox News też jest niewiarygodna? ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, ale ten filmik, który Teo wrzuciła to jest z Russia Today! Jezu, RUSSIA TODAY, czy wy wiecie co to jest za telewizja?!!! To jest stacja Putina, czego wy się chcecie z tej stacji dowiedzieć? Może coś o Ukrainie odkrywczego znajdziecie na Russia Today?
    Usa zbroiło rebeliantow przeciwko Assadowi, ktorego z kolei wspieral jakos tam Putin, z tym, ze potem w wojnę a Assadem wlaczyli się terrorysci, wykorzystujac okazję i zajmując tereny Syrii. Usa wlaczylo się chociazby w akcje kiedy terrorysci otoczyli gorę sinjar, gdzie umierali Jazydzi. Isis przejeła broń po Iraku, ale to dlatego, ze 700 tysieczna armia iracka uzbrojona wlasnie przez Amerykanow uciekła przed 30-tysieczną grupą bojownikow.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Dla mnie słowa tego dziennikarza są jak najbardziej wiarygodne. Taka fala migracji nie mogła powstać z niczego, coś musiało się za tym kryć.
    Z kolei info o obamie hmmm nie wiem.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Zabka, RT to wlasnie typowa propaganda Kremla:wink: inaczej. Cala ta tv powstala, by przekazac swiatu rosyjska wizje swiata.
    Mnie sie to kupy nie trzyma wszystko. To z Obama. Tzn glownie ten Izrael. Bardziej sklonna jestem uwierzyc, ze sytuacja sie Stanom wymknela spod kontroli. Sami szkolili Al Kaide, by wybijala "ruskich". Niestety chyba Putin mial racje, ze rezim Assada to jedyny gwarant spokoju w tym rejonie. Sa takie narody, ktore lubia "zamordyzm"...a tu co...odbilo sie Stanom czkawka...co zasiejesz, to zbierzesz...
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Nie nie fox news to podziękujemy.
    jak kilka miesięcy temu zrobili reportaż o Francji, to potem przepraszalu i leciało sprostowanie za sprostowanie.
    A media fr miały ubaw, ja też zresztą ;)))) a wszystko dzięki swietnemu programowi "petit journal" :))))
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeNov 20th 2015 zmieniony
     permalink
    Ale nie rozumiecie jednego - to, że akurat RT porusza ten temat to nie znaczy, że tylko oni mają takie zdanie! To nie jest odosobniona opinia, chociaż to złe słowo, bo to nie opinia tylko fakty, które jeden z drugim się łączą w logiczną całość. Ja ten filmik dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam a zdanie mam jakie mam już od dawna. A kwestia Obamy jest w sumie poboczna tutaj.

    I to jest właśnie wojna informacyjna, która trwa w najlepsze i o to właśnie chodzi, żeby nikt nic nie wiedział. Tylko, żebyśmy się kłócili, i się bali. I z tego strachu damy sobie takie rzeczy wmówić i zrobić, że za chwilę obudzimy się zniewoleni jak nigdy wcześniej. Widać jak na dłoni, że to wszystko jest zaplanowane.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Żabka, to co mówi ten dziennikarz jest wielce prawdopodobne, też już podobne głosy słyszałam nie raz, od ludzi stąd.
    Z kolei info fox news no nie przelkne po ich styczniowych klamstwach.
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Zabkaa jak czytalas newsy o Ukrainie to nawet na polskich forach bylo sporo prorosyjskich komentarzy, co ty myślisz, że propaganda Putina moglaby się udawać tak, jak się udaje w Rosji tylko dzięki jednemu kanałowi?
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Jeśli chodzi o Obamę to akurat mam takie same info z pierwszej ręki od rodziny ze Stanów ale to żaden dowód ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 20th 2015
     permalink
    Tak, to żaden dowód. Przerażacie mnie trochę, ale nie tymi newsami, ale tym, że w to wierzycie.

    Treść doklejona: 21.11.15 00:19
    Mówi arcybiskup katolicki Mosulu:
    "Ekstremiści z Państwa Islamskiego właściwie nie musieli zajmować miasta. Nasza armia wycofała się, zostawiając im otwarte drzwi. Zostawiła całą broń w rękach terrorystów. Można powiedzieć, że zostawiła nas samym sobie. Zdradziła. Rząd, który powinien zareagować, gdy straciliśmy nasze domy, nie zrobił nic. Pomoc nadeszła tylko od organizacji międzynarodowych. Dlatego byliśmy zmuszeni do emigracji."

    Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/8992600,po-ucieczce-ze-swych-domow-iraccy-chrzescijanie-zyja-w-rozproszeniu,id,t.html

    Treść doklejona: 21.11.15 00:57
    Może polscy żołnierze w Iraku też dogadali się z Isis, bankowo tak było. No w końcu jesteśmy w Nato, nie? :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Oj azja naiwna jesteś.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Super argument, widzę, ze jesteś obcykana w temacie, masz rodzinę w stanach i w ogole. Masz rację.

    Treść doklejona: 21.11.15 02:24
    Zajebisty ten materiał w fox news. Wez jeszcze cos znajdz. :thumbup:
    Ta telewizja to tuba republikanów
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Madzia, też trzymam za Was kciuki, spokojnego lotu!

    Treść doklejona: 21.11.15 08:04
    moya212: Z kolei info fox news no nie przelkne po ich styczniowych klamstwach.


    I nie tylko, ja pamiętam co się działo za czasów Busha... Dla mnie wszystkie media są stronnicze, jedne w jedną stronę, inne w drugą, RT nie lepsza.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeNov 21st 2015 zmieniony
     permalink
    Charlie: Dla mnie wszystkie media są stronnicze, jedne w jedną stronę, inne w drugą


    Ojjj tak tak tak tak. TO mi sie przypomnialo.
    Jakis czas temu w tele fr puscili film dokumentalny dotyczacy neonazistow w Polsce. No obrazki straszne, przerazajace. Komentarze do nich nie lepsze, w stylu : Najstraszniejsi neo , huigani w Europie, przemoc, uwielbienie Hitlera itp itd.
    ALE jakie bylo moje zdziwienie, jak reporter nagle mowi : " A teraz udamy sie do zrodla problemu, opuszczamy Krakow i jedziemy do Gorzowa......".
    " Najgrozniejszy gang to Stilon fighters" .... ( od 10 minuty)
    No myslalam , ze spadne z kanapy ( to jest moje rodzinne miasto, Frances i Katki tez :) ).
    I od tego moemntu normalnie szal...reportaz tak zrobiony ze ma sie wrazenie, ze w miescie sami neo mieszkaja. A juz najwiecej w okolicach Katki :fingersear:
    no i ogladnie sobie taki Francuz taki reportaz i co sobie pomysli ? No co ? No ze Polska to fabryka samych szalencow....
    Dlatego ja juz na takie sensacyjne reportaze to raczej oko przymykam i nie bardzo w nie wierze.
    Jak ktos ma smykalke do robienia takich reportazy, to i z Papieza muzulmanina zrobi....

    Tutaj material ( po fr) ,ale mozna choc obrazki poogladac :) Juz sam tytul jest swietny nie ;) - Le Reporter de l'extreme - Les hooligans de Pologne

    Takze tego....
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Charlie: Dla mnie wszystkie media są stronnicze, jedne w jedną stronę, inne w drugą, RT nie lepsza.


    Od paru tygodni się w tym utwierdzam. Efekt jest taki, że nie ufam już żadnemu źródłu. Nawet tym rzekomo niezależnym.
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Charlie: Dla mnie wszystkie media są stronnicze

    I te sensacyjne, krzyczące tytuły - a potem otwierasz takiego "niusa" i okazuje się, że nie taki wilk straszny...
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 21st 2015
     permalink
    Nie bez kozery na dziennikarstwie uczyli nas reguły "if it bleeds, it leads"...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.